سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: یکی از خیابانهای تهران ...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
[تصویر: 86139_794.jpg]

پشت بام یکی از برج های تهران
[تصویر: 13816073741.jpg]
دوستان اون فراریه ماشین مستخدم ماست..
صد دفعه بهش گفتم نزار جلو در ما تو محل آبرو داریم..

Yosef.gif
(10-13-2013 12:27 PM)m-jalalvand نوشته شده توسط: [ -> ][تصویر: 86139_794.jpg]

پشت بام یکی از برج های تهران
[تصویر: 13816073741.jpg]
ببخشيد ولي منظورتون از گذاشتن اين عكسا چيه !؟ من متوجه نشدم چه سودي واسم داره، ممنون ميشم توضيح بديد.
ایجاد انگیزه میکنه داداش رسول..
Yosef.gif Yosef.gif
من ریاضیم در حد پیش دبستانیه اما فک کنم تو جمع مبلغ یه کوچولو اشتباه کردیا
الان دیگه همه جا و همه ی شهرا اینجوری شده تقریبا

یکی از کوچه های رشت Yosef.gif

دوستای من اگه این عکسا رو میزاریم دلیل به این نیس که این ادما سرن و خیلی فکرای منفی دیگه

صرفا واسه اینه که بگیم یه همچین چیزهایی هم هست

خیابونا اینجوری شده

به نظر من که خیلیم خوبه... شهر خوشگل و رنگاوارنگ شده و ادم لذت میبره

بهتر ادم به جای اینکه فکرای منفی کنه نکات مثبت رو نگاه کنه

[تصویر: ygiz7ianq6v8r93tlgfa.jpg]
(10-13-2013 04:39 PM)successfulman نوشته شده توسط: [ -> ]من ریاضیم در حد پیش دبستانیه اما فک کنم تو جمع مبلغ یه کوچولو اشتباه کردیا

ناقابل یک میلیار د تو جمع ماشین ها اشتباه شده زیاد نیست Yosef.gif
نمیخواستم تظاهر بشه و قیمت رو یک میلیارد پایینتر زدم.یه میلیاردو دادم به مستخدم خانم ELEXIR بره واسه خودش ماشین بخره.دیدم زشته پراید زیر پاش باشه.

این عکسها رو گذاشتم تا به چند مطلب واقف باشیم :
1- رسیدن به خیلی از این چیزها خیلی آسونتر از چیزیه که فکر میکنید فقط کافیه یه خورده فکر و ادیه باز داشت
2- من از گذاشتن این عکسها نمیخواستم اختلاف طبقاتی رو نشون بدم بلکه خواستم بگم روزی تک تک همین اعضا یک برج و یکی از همین ماشین های ناقابل رو زیر پا دارند به شرطی که هدف داشته باشند
3- کمی از حرف زدن و شعار دادن خودمون رو کم کنیم.وقت عمل رسیده.
با یه یاعلی موفقیت رو مهمون خونه های خودتون کنید ...
یا علی
به نظر من كه ايجاد انگيزه نميكه، بلكه يكسري ادم حرص ميخورن بابت اين ماشينا يا اينكه رويا پردازي ميكنن، وقته عمله نه رويا پردازي !
نبايد توي روياهامون غرق بشيم، من خودم مثلاً اگر توان خريد پرايد داشته باشم نهايتاً به سمند فكر كنم، بايد پله ها رو يكي يكي بالا رفت، با اين بحثا دوستان بيشتر به فكره يك شبه پولدار شدن ميفتن و ديگه صبر و حوصله انجام كار رو ندارن. ( نظر منه ! )
جامعه فعلی ما جای مصرف گرایی نیست .چه خوبه توی اهدافمون منفعت مملکتمون و مردم اونرو هم بگنجونیم . همیشه دوست داشتم پولدار بشم و بتونم یکاری رو انجام بدم چند نفر از بغلش نون بخورن نه اینکه یه مشت وسیله بخرم تا مایه حسرت بعضیا که نون ندارن بخورن رو فراهم کنم و در ضمن کارایی اونها هم به اندازه اسم و رسمشون نباشه . اون فراری چند میلیاردی همون کاری رو می کنه که قراره ماشین تو رنج 100 تا 200 میلیون بکنه . حالا با اون مابه التفاوت چند تا شغل میشه ایجاد کرد؟ اگر کسی هدفش از پولدارشدن فخر فروشی به بقیس ،....
این همون فرهنگست که باید برا پولدار شدن داشته باشیم . متاسفانه مردم دنبال پولن و برای به دست آوردن اون گاهاً همین ته مونده فرهنگ امروزشون رو هم به حراج می ذارن .
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع