ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک آزمایش ساده
زمان کنونی: 04-20-2024, 09:49 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: HadiMahmoodi
پاسخ: 9
بازدید: 2019

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک آزمایش ساده
09-30-2011, 12:18 AM
ارسال: #1
یک آزمایش ساده
يك جراح استخوان مي گويد: به نظر من يك سري اعمال و حركات وجود دارد كه مغز انسان قادر به انجام نيست و يا اينكه براي آنها برنامه ريزي نشده است. تست زير اين نكته را ثابت‌مي‌كند.
تست زير نمونه‌ي از حركاتي است كه با انجام آن مغز درگير و گيج مي‌شود. حتي اگر بارها و بارها اين عمل را انجام دهيد، مغز با سردر گمي زياد همان نتيجه را نشان خواهد داد و‌ هيچ تغييري بوجود نخواهد آمد.
يعني شما نمي‌توانيد، با سعي و تمرين مداوم پاي تان را با هوش كنيد. چرا كه مغز شما از قبل برنامه ريزي شده است.
اين تست بسيار هيجان انگيز تنها چند ثانيه طول مي‌كشد. باور كردني نيست، ولي كاملا صحت دارد. همين حالا آن را امتحان كنيد.
در حاليكه مقابل مانيتورتان نشستيد (هر جاي ديگر مانند؛ صندلي، مبل...) پاي راستتان را كمي بالا آوريد و در جهت عقربه‌هاي ساعت بچرخانيد.
در همين حال با دست راست شماره 6 را در هوا بنويسيد(عدد 6 را از بالایش شروع کنید یعنی حرکتی در خلاف عقربه های ساعت) مسير چرخش پاي شما تغيير كرد نه؟!! يعني پاي شما خلاف عقربه‌هاي ساعت شروع به چرخيدن كرد. درسته؟

هنوز دانشمندان علتي براي اين عكس العمل مغزپيدا نكرده‌اند. در نتيجه هيچ‌كاري براي تغيير آن نمي‌توان انجام داد. جالب بود نه؟!!.... شما مي‌توانيد بارها و بارها اين آزمايش را انجام دهيد و بارها و بارها همان نتيجه را مشاهده كنيد .
منبع

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: pulaki , دلشاد حسین پور , MARYAR , کامیار کاظمی , mjdehghani , sajjad , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , dara , mosafer bedar , mehrdad062 , mosafere55 , vahid61 , oyama , mir abbas , safari-cht , sir-mahyar , امیدواربه خدا
09-30-2011, 12:57 AM
ارسال: #2
RE: یک آزمایش ساده
خیلی جالبــــــــــه !!!!

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mosafere55 , oyama , mir abbas , habib tousi
09-30-2011, 03:48 PM
ارسال: #3
جالب بود

تازه از دایره هم میشه به جای 6 استفاده کرد

ممنونم استاد قربانیان

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sajjad , مهدی گل محمدی , mosafere55
01-09-2012, 02:17 AM
ارسال: #4
یه آزمایش دیگه
کف دست راستتونو رو سینه سمت راستون بذارید و به شکل عمودی بالا و پایین کنید( عمودی نسبت به زمین در حالتی که نشسته اید) حالا دست چپتونو مشت کنید و روی سینه چپتون بذارید و ضربه بزنید( افقی نسبت به زمین )
با کمی تکرار موفق خواهید شد
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , mosafere55 , MARYAR , vahid61 , sajjad
01-09-2012, 11:15 PM
ارسال: #5
مغز انسان كاملا در اين ازمايش گيج ميشود..

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
01-09-2012, 11:36 PM
ارسال: #6
کسایی که موفق شدن جای دست و چپ و راستشونو عوض کنن
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , oyama
02-23-2013, 03:48 PM
ارسال: #7
RE: مغز خود را هنگ کنید ... امتهان کنید
(02-23-2013 02:00 PM)masoudjalalvand نوشته شده توسط:  حتی اگر بارها و بارها این عمل را انجام دهید، مغز با سردر گمی زیاد همان نتیجه را نشان خواهد داد و‌ هیچ تغییری بوجود نخواهد آمد. یعنی شما نمی‌توانید، با سعی و تمرین مداوم پای تان را با هوش کنید. چرا که مغز شما از قبل برنامه ریزی شده است. این تست بسیار هیجان انگیز تنها چند ثانیه طول می‌کشد. باور کردنی نیست، ولی کاملا صحت دارد. همین حالا آن را امتحان کنید. در حالیکه مقابل مانیتورتان نشستید (هر جای دیگر مانند؛ صندلی، مبل...) پای راستتان را کمی بالا آورید و در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. در همین حال با دست راست شماره ۶ را در هوا بنویسید(عدد ۶ را از بالایش شروع کنید یعنی حرکتی در خلاف عقربه های ساعت) مسیر چرخش پای شما تغییر کرد نه؟!! یعنی پای شما خلاف عقربه‌های ساعت شروع به چرخیدن کرد. درسته؟ هنوز دانشمندان علتی برای این عکس العمل مغزپیدا نکرده‌اند. در نتیجه هیچ‌کاری برای تغییر آن نمی‌توان انجام داد. جالب بود نه؟!!.... شما می‌توانید بارها و بارها این آزمایش را انجام دهید و بارها و بارها همان نتیجه را مشاهده کنید .

سلام آقا مغز من هنگ نکرد که !!!!!!
 تشکر شده توسط: mir abbas
02-23-2013, 04:05 PM
ارسال: #8
RE: مغز خود را هنگ کنید ... امتحان کنید
من هم هنگ نکردم و تونستم بدون اینکه حرکت پای راستم دچار مشکل بشه دست راستم را برخلاف عقربه ساعت بچرخانم 353535

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: yu3f , kave , mir abbas
02-24-2013, 01:50 AM
ارسال: #9
RE: مغز خود را هنگ کنید ... امتحان کنید
مال من هنگ هنگه!
مرسی، جالب بود
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  من یک پیشگوی بزرگم abdolhossein 6 1,236 10-29-2014 10:47 PM
آخرین ارسال: مهدی ر
  خطر خطر!!! شیوع یک بیماری مزمن MARYAR 53 7,482 08-12-2014 05:40 PM
آخرین ارسال: مسعود کوچولو
  7 راهنمایی برای خوشبختی در زناشویی با یک کاسب یا کارآفرین mallarme 0 705 03-17-2013 08:31 PM
آخرین ارسال: mallarme
  پیشنهاداتی ساده برای سالی پربارتر نرگس فیاض 3 964 03-17-2013 03:03 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  من به اندازه یک مجلس ختم ، دوستانی دارم! (حتما بخوانید) فرهاد قربانی 0 614 01-19-2013 12:55 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  فاصله اسان تا مشکل یک قدم است!!!! فرهاد قربانی 0 483 01-09-2013 10:40 PM
  اطراف یک خانم باردار، ‌مراقب حرف زدن خود باشید! زیرا کودک یاد میگیرد! mallarme 0 572 01-04-2013 07:19 PM
  یک روز در “کلینیک خدا” فرهاد قربانی 0 441 12-29-2012 01:24 AM
  کاهش استرس در کمتر از یک ساعت mallarme 3 682 12-10-2012 11:08 PM
آخرین ارسال: صدفی
  یک جایزه ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی با مغز آدم چه می‌کند ؟ mallarme 0 475 12-03-2012 01:21 PM
  آزمایش اجتماعی/ مردی که در ایستگاه متروی واشنگتن ، ویولن می نواخت mallarme 2 787 11-19-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS