ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گرفتن مشورت راجع به سایت تبلیغات و نیازمندی های اینترنتی (مخصوص شهرستان ) ؟؟
زمان کنونی: 04-19-2024, 06:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: فرهاد اندیمشک
آخرین ارسال: فرهاد اندیمشک
پاسخ: 12
بازدید: 1810

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرفتن مشورت راجع به سایت تبلیغات و نیازمندی های اینترنتی (مخصوص شهرستان ) ؟؟
09-09-2013, 03:32 AM
ارسال: #1
Thumbs Up گرفتن مشورت راجع به سایت تبلیغات و نیازمندی های اینترنتی (مخصوص شهرستان ) ؟؟
دوستان خوبم سلام ،
مدتی به این فکر افتادم که برای شهرمون یه وبسایت طراحی کنم و توی اون آگهی های نیازمندی و همچنین تبلیغات قرار بدم ، البته همونطوری که ذکر کردم ، این سایت مخصوص شهرمون هستش .
سوالاتی که اینجا مطرح میشه اینه که
----از نظر شما این ایده ایده ی مناسبی هست؟

----در صورت تایید چه راه هایی رو برای جلب نظر آگهی دهندگان پیشنهاد می کنید به طوری که به سایت اعتماد کنن و بخوان توی اون تبلیغ کنن؟

----سوال بعدی که خیلی مهم تره اینه که به نظر شما چطور میشه مردم رو برای بازدید از این سایت تشویق کرد؟

----دوستان اگر پیشنهاد خاصی هم به ذهنشون میرسه با کمال میل می شنوم

جمعیت شهرمون هم بین 200 تا 250 هزار نفر هستش
و نکته ی آخر این که طراح سایت کارکشته و منصف و با مرام سراغ ندارین ،(این جمله رو نمی دونم برخلاف قوانین سایت هست یا نه! )

پیشاپیش ممنون از توجهتون 5_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Theory
09-09-2013, 09:25 PM
ارسال: #2
RE: گرفتن مشورت راجع به سایت تبلیغات و نیازمندی های اینترنتی (مخصوص شهرستان ) ؟؟
خیلی ممنونم از این همه توجه ! Dodgy
09-09-2013, 09:59 PM
ارسال: #3
RE: گرفتن مشورت راجع به سایت تبلیغات و نیازمندی های اینترنتی (مخصوص شهرستان ) ؟؟
دوست عزیز اولا بابت توجهی که کردیم نیاز به تشکر نیست!!

هرکس هرچه در توانش باشه و علمش رو داشته باشه توضیح می ده و وظیفه ی هیچکس نیست

جمعیت شهر اصلا مهم نیست. اول یه تحقیق کن ببین چه تعداد از افراد به نت دسترسی دارن. چه رنج سنی داره ، چقدر کاسب ها به تبلیغات توی نت علاقه مندن. اتفاقا من قبلا واسه شهر که نه واسه استان خودمون خواستم انجام بدم اما دیدم هیچکس به نت علاقه نداره و به زحمتش نمی ارزه.

حالا اگه خواستید راه بندازین چون شهر کوچیکیه نیازی نیست میلیون ها تومن خرج منید تا واستون طراحی کنن. همین اسکریپت های آماده رو با حدود 200 هزار تومن می تونید بخرید

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: فرهاد اندیمشک
09-10-2013, 01:43 AM
ارسال: #4
(09-09-2013 09:59 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  دوست عزیز اولا بابت توجهی که کردیم نیاز به تشکر نیست!!

هرکس هرچه در توانش باشه و علمش رو داشته باشه توضیح می ده و وظیفه ی هیچکس نیست

جمعیت شهر اصلا مهم نیست. اول یه تحقیق کن ببین چه تعداد از افراد به نت دسترسی دارن. چه رنج سنی داره ، چقدر کاسب ها به تبلیغات توی نت علاقه مندن. اتفاقا من قبلا واسه شهر که نه واسه استان خودمون خواستم انجام بدم اما دیدم هیچکس به نت علاقه نداره و به زحمتش نمی ارزه.

حالا اگه خواستید راه بندازین چون شهر کوچیکیه نیازی نیست میلیون ها تومن خرج منید تا واستون طراحی کنن. همین اسکریپت های آماده رو با حدود 200 هزار تومن می تونید بخرید

هاهاها دوست عزیز باور بفرمایید جمله ای که من باب تشکر عرض کردم بیشتر جنبه ی شوخی داشت و واقعا به این حرف ایمان دارم که اعضا اگر راجع به مسئله ای آگاهی داشته باشند حتما دوستانشون رو راهنمایی می کنن ، ضمنا ممنون از راهنمایی و وقتی که گذاشتید ، واقعا مفید بود 10_004
09-10-2013, 09:05 AM
ارسال: #5
سلام دوست عزیز
همانطور که دوستان گفتند شما باید از شهر خود شناخت داشته باشید و ببینید چه تعداد از همشهریانتان اهل نت و وبگردی هستند چه تعداد از صاحبان مشاغل حاضرند کسب و کار خود را در فضای مجازی تبلیغ کنند و در نهایت اگر نظر بنده را می خواهید با شناختی که از منطقه شما دارم فکر نمی کنم در حال حاضر این ایده پاسخگو باشد مگر اینکه سایتی طراحی کنید و برای اهداف بلند مدت 5 تا 10 ساله برنامه ریزی کنید قطعاً در آنصورت نتایج خوبی خواهید گرفت.
ضمناً در این انجمن افرادی که وقت می گذارند و به پرسش های من و شما پاسخ می دهند نه بابت آن، هزینه ای دریافت می کنند و نه حتی انتظار تشکر از کسی را دارند بیایید حداقل برخورد بهتری داشته باشیم کیبورد متشکل از کلمات نیست این ما هستیم که با چیدن حروف کنار هم، هنر خود را در بیان کلمات زیبا نشان می دهیم.
شاد و موفق باشید و حق نگهدارتان

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: فرهاد اندیمشک , کامیار کاظمی
09-10-2013, 12:55 PM
ارسال: #6
(09-10-2013 09:05 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
همانطور که دوستان گفتند شما باید از شهر خود شناخت داشته باشید و ببینید چه تعداد از همشهریانتان اهل نت و وبگردی هستند چه تعداد از صاحبان مشاغل حاضرند کسب و کار خود را در فضای مجازی تبلیغ کنند و در نهایت اگر نظر بنده را می خواهید با شناختی که از منطقه شما دارم فکر نمی کنم در حال حاضر این ایده پاسخگو باشد مگر اینکه سایتی طراحی کنید و برای اهداف بلند مدت 5 تا 10 ساله برنامه ریزی کنید قطعاً در آنصورت نتایج خوبی خواهید گرفت.
ضمناً در این انجمن افرادی که وقت می گذارند و به پرسش های من و شما پاسخ می دهند نه بابت آن، هزینه ای دریافت می کنند و نه حتی انتظار تشکر از کسی را دارند بیایید حداقل برخورد بهتری داشته باشیم کیبورد متشکل از کلمات نیست این ما هستیم که با چیدن حروف کنار هم، هنر خود را در بیان کلمات زیبا نشان می دهیم.
شاد و موفق باشید و حق نگهدارتان

جناب دلتای عزیز ممنون از بابت پاسختون ، ولی باور بفرمایید حرف بنده بیشتر جنبه ی شوخی داشت و همینطور up نگه داشتن پست ، نمیدونم چرا همه به دل گرفتن ، از تمام دوستان عذرخواهی می کنم
 تشکر شده توسط: Delta.H , کامیار کاظمی
09-10-2013, 03:15 PM
ارسال: #7
ببین فرهاد جان اومدیو نسازی ... ما دلی کار میکنیم برادر من . ندیده بودم پست تو خوب. Big Grin
شوخی کردم Big Grin

من نمی گم این کار خوبه یا نه. با فرض اینکه تصمیم به انجام گرفتی یه چندتا نگته میگم ک
اولا نمیدونم چرا فقط می خوای تو شهر خودتون کار کنی؟؟
مثلا چرا کل استانتونو در نظر نمیگیری و یا حتی کل کشور.
دوم اینکه ، باید بررسی کنی که چنین سایتی تو شهرتون زده شده یا نه.چطور جواب گرفته؟؟
این مورد تو نحوه عملکرد شما ، تاثیر مثبت داره.میتونی سیاست های سایتت با دید باتری بچینی و اگر هم شما اولین سایت شهرتون بشی ، هم خوبه و هم یکم یخت.
اینکه باید این مساله یعنی تبلیغ اینترنتی جا بندازی.
حتما تو طراحی سایت دقت کن.دیدم سایتهای رو که طراحی جالبی نداشتن و پول درآوردن ، ولی مطمئن باش مقطعیه.
میتونی بازاریابم بگیری برای معرفی ، که نیازی نیست بهشون حقوق بدی.درصد قابل توجهی بهشون بده.مثلا 60 درصد.

محمدرضا خلیلی آذر

modirekar.com
09-10-2013, 04:49 PM
ارسال: #8
(09-10-2013 03:15 PM)8611670474 نوشته شده توسط:  ببین فرهاد جان اومدیو نسازی ... ما دلی کار میکنیم برادر من . ندیده بودم پست تو خوب. Big Grin
شوخی کردم Big Grin

من نمی گم این کار خوبه یا نه. با فرض اینکه تصمیم به انجام گرفتی یه چندتا نگته میگم ک
اولا نمیدونم چرا فقط می خوای تو شهر خودتون کار کنی؟؟
مثلا چرا کل استانتونو در نظر نمیگیری و یا حتی کل کشور.
دوم اینکه ، باید بررسی کنی که چنین سایتی تو شهرتون زده شده یا نه.چطور جواب گرفته؟؟
این مورد تو نحوه عملکرد شما ، تاثیر مثبت داره.میتونی سیاست های سایتت با دید باتری بچینی و اگر هم شما اولین سایت شهرتون بشی ، هم خوبه و هم یکم یخت.
اینکه باید این مساله یعنی تبلیغ اینترنتی جا بندازی.
حتما تو طراحی سایت دقت کن.دیدم سایتهای رو که طراحی جالبی نداشتن و پول درآوردن ، ولی مطمئن باش مقطعیه.
میتونی بازاریابم بگیری برای معرفی ، که نیازی نیست بهشون حقوق بدی.درصد قابل توجهی بهشون بده.مثلا 60 درصد.
اولا تنکیو برای وقتی که گذاشتی ، ثانیا بازم تنکیو ، اما جواب سوالا رو بدم تا بلکه تو نظرات سایرین تاثیر بزاره ، دلیل این که توی شهر میزارم اینه که تو بحث تبلیغات و جمع کردن مشتری ، برای منی که اولیت تجربه ی عمرم رو می خوام بکنم فکر میکنم شهر خودمون بهترین شروع باسه ، اما خوب بدترین هم میتونه باشه به این دلیل که ممکنه بگن آقاجان کی میاد تو سایت تو تبلیغ مارو ببینه !!18
راستش قبلا این ایده انجام نشده ، اما اینو بگم که هر روز آموزشگاه ها و مشاغل خدماتی تراکت های زیادی رو چاپ نی کنن و توی سطح شهر پخش می کنن، که البته هزینش خیلی بالاست ، در صوری که تعرفه ای که من توی ذهنمه حدود ماهی 10000 تومنه
09-10-2013, 09:41 PM
ارسال: #9
چرا نمیای روی یک چیز بهتر کار کنی؟ چرا اینترنت؟
بیا یک چیزی مثل راهنمای همشهری برای شهر خودت درست کن.
هر چه قدر می تونی تراکت هایی که پخش شده رو جمع کن و بهشون پیشنهاد بده که می تونی تراکت اونها رو پخش کنی.
به جای اینکه تک تک تراکت پخش کنن یکجا تراکت ده تاشونو مثلا با هم پخش کن. اینجا هزینه ده کارگر تراکت پخش کن تبدیل میشه به یک کارگر تراکت پخش کن.
کلا می تونی به این فکر کنی که نبض تبلیغات اون شهر رو به دست بگیری.
اولش می تونی بدون سود حتی کار کنی که جا بیافتی بعد کم کم تعرفه ها رو بالا ببر.
اینترنت و سایت هم بخش کوچکی از کارت باشه نه اصل کارت. چون تو ایران هنوز خیلی ها به اینترنت نگاه درست حسابی ندارن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
09-11-2013, 01:29 AM
ارسال: #10
(09-10-2013 09:41 PM)mehdi62 نوشته شده توسط:  چرا نمیای روی یک چیز بهتر کار کنی؟ چرا اینترنت؟
بیا یک چیزی مثل راهنمای همشهری برای شهر خودت درست کن.
هر چه قدر می تونی تراکت هایی که پخش شده رو جمع کن و بهشون پیشنهاد بده که می تونی تراکت اونها رو پخش کنی.
به جای اینکه تک تک تراکت پخش کنن یکجا تراکت ده تاشونو مثلا با هم پخش کن. اینجا هزینه ده کارگر تراکت پخش کن تبدیل میشه به یک کارگر تراکت پخش کن.
کلا می تونی به این فکر کنی که نبض تبلیغات اون شهر رو به دست بگیری.
اولش می تونی بدون سود حتی کار کنی که جا بیافتی بعد کم کم تعرفه ها رو بالا ببر.
اینترنت و سایت هم بخش کوچکی از کارت باشه نه اصل کارت. چون تو ایران هنوز خیلی ها به اینترنت نگاه درست حسابی ندارن.

متاسفانه اولش به این موضوع فکر کرده بودم ، اما خدا میدونه شبی که فرداش میخواستم برم دنبال استارت کار ، در کمال ناباوری دیدم که اولین شماره ی همین آگهی های جمعی اومد در خونمون ، یعنی قشنگ داشتم هنگ کردم، خیلی بدشانسم نه؟؟؟؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده پولساز نیاز به یک شریک گنبدکاووسی دارم DddKing 1 434 11-16-2018 06:49 PM
آخرین ارسال: cactoos
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 448 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,431 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  چه طوری برای کانال تلگرام پوشاک زنانه تبلیغات کنم؟ soheyl_ir89 5 1,844 12-16-2017 04:28 PM
آخرین ارسال: meysam23
  تبلیغات در سایتهای دیگر Divar 59 6,822 09-18-2017 11:47 AM
آخرین ارسال: asmadanesh
  پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی با کمترین سرمایه fekreabi 0 876 06-20-2017 05:21 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,368 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
  7 گام ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی javiid 0 990 03-03-2017 01:59 AM
آخرین ارسال: javiid
  فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار khademian 3 1,269 02-15-2017 12:31 AM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  ایجاد کسب و کار اینترنتی hadis.d 2 914 02-14-2017 11:34 PM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 17,716 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  نياز به توسعه دهنده وب... ميم كام 2 545 01-17-2017 12:11 AM
آخرین ارسال: komeilmajidi
  فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید miss.nazari 11 5,655 11-23-2016 12:12 PM
آخرین ارسال: pejman36048
  کسب درآمد با سایت‌های خارجی (درآمد ارزی) zillax 6 1,946 10-15-2016 03:00 PM
آخرین ارسال: asghar amini
  راه اندازی سایت تفریحی خبری wolf red 7 2,176 10-10-2016 05:20 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,571 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  چه راه های درآمدی برای سایت های آموزش برنامه نویس وجود دارد؟ weblox 2 1,221 09-03-2016 08:35 PM
آخرین ارسال: weblox
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,161 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  راه آوردن مشتریان به کانال تلگرام tpshd 6 727 05-28-2016 04:53 PM
آخرین ارسال: aligoli
  درآمد سایت های خبری دیجیتالی مثل نارنجی از کجاست ؟ phoenix021 15 6,372 03-19-2016 12:04 PM
آخرین ارسال: LichKinG

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS