ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جملات انرژي بخش براي رسيدن به موفقيت
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: sokoot
پاسخ: 21
بازدید: 3881

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-27-2011, 08:57 PM
ارسال: #1
بعضی از جملات هستند كه آدم با شنیدنش میتونه حتی به كل عوض بشه به شرطی كه معنی و مفهمومش رو درك كنه و بهش ایمان پیدا كنن
مثل این جملات كه در زیر مینویسم كه باعث موفقیت خیلی ها شده و میتونه تلنگری برای ما هم باشه!
هركی از این دست جملات داره در اين تاپيك براي اعضا قرار بده و اگر با اين جمله خاطره موفقيتي هم داره تعريف كنه:
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , YashaR1989 , Suma , sherafati , ناصر صادقی , یک همراه سبز , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , iranboy
09-27-2011, 09:05 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2011 09:06 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: جملات انرژي بخش براي رسيدن به موفقيت
برای گرفتن انرژی مثبت واژه های نمی توان و نمی شود را از کل واژه های خود حذف کنیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , Suma , totia , sherafati , hasan-f , ناصر صادقی , یک همراه سبز , sir-mahyar , سعید احمدی , Mrs.Seyedi , iranboy , saman.
09-27-2011, 09:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2011 09:15 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #3
"كسي در انجام ايده موفق مي شود كه آنچه را شما فكر مي كنيد فردا انجام دهيد، او امروز انجام مي دهد."
در سال 84 ما دانشجو بوديم و بي تجربه در بازار. با ايده و طوفان فكري يك طرحي براي مدارس غير انتفاعي ريختيم و آنرا فاز بندي كرديم و گروه قوي را دور هم جمع كرديم.
نرم افزار نوشه شد و تست شد و گروه بازارياب ما و شركتي كه قرار به فروش آن داشت كار امروز را به فردا افكند و چندي بعد ايده اي كه ما زحمت آنرا كشيده بوديم و فقط در بازاريابي و فروش آن تعلل كرده بوديم توسط برخي از اعضا دزديده شد و با بازاريابي قوي به مراكز غير انتفاعي شمال تهران با قيمت هاي ميليوني فروخته شد و ما سي دي اين نرم افزار را به عنوان درسي از اين قضيه در اتاق هايمان نصب كرديم و جمله بالا را قاب كرده و هر روز با خود مرور مي كنيم.
اميدوارم شما هم اين جمله را آويزه گوشتان كنيد و از اتفاقي كه براي ما افتاد درس بزرگي بگيريد و ايده تان را كامل فازبندي كنيد و انجام دهيد.
موفق و مويد باشيد....
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Suma , مهتاب , totia , sherafati , hasan-f , ناصر صادقی , یک همراه سبز , Mrs.Seyedi , iranboy , مرتضی الهی , saman.
09-27-2011, 09:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2011 09:14 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4

ماهمیشه در حال گرفتن تجربه هستیم. تا کی؟
فقط در بازاريابي و فروش آن تعلل كرده بوديم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , مهتاب , Suma , totia , sherafati , hasan-f , ناصر صادقی , یک همراه سبز , Mrs.Seyedi , iranboy
09-27-2011, 09:19 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2011 09:21 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #5
آقاي قربانيان عزيز اگر در اون زمان اين تجربيات را داشتيم يا افرادي مانند شما ما را راهنمايي مي كردند الان ما از همان نرم افزار جزء ميلياردرهاي ايران بوديم.
چون الان بيشتر مدارس ديگه اين نرم افزار طرح ما را در مدرسه خودشان خريداري كرده اند.
ولي الان تجربه اش از ما ميلياردري راهنما ساخت...
شما هم جملات مثبت خود را با خاطره زيبايتان در اين تاپيك قرار دهيد و مقداري از خاطرات ميليارديتان را خرج كنيد...
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , Suma , مهتاب , totia , sherafati , ناصر صادقی , یک همراه سبز , Mrs.Seyedi , iranboy
09-27-2011, 09:30 PM
ارسال: #6
اگر یک بار اشتباه کردیم باید بخندیم.
اگر باز همان اشتباه را کردیم , باید یک فصل گریه کنیم.(راهنما)

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , Suma , مهتاب , totia , sherafati , hasan-f , ناصر صادقی , یک همراه سبز , Mrs.Seyedi , iranboy
09-28-2011, 12:31 AM
ارسال: #7
امضا منم قشنگه ها Yosef.gif

دیگه منم که همه زندگیم شد تجربه

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , totia , sherafati , hasan-f , ناصر صادقی , یک همراه سبز , Mrs.Seyedi , مدرسی
09-28-2011, 12:39 AM
ارسال: #8
آقاي محمد قبول نيست قرار شد هر كس جمله موفقيت را با خاطره بگه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Suma , مهتاب , totia , sherafati , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi
09-28-2011, 01:06 AM
ارسال: #9
در مورد خاطره که والا یکیشو که گفتم که هر ضرب المثلی فکرشو کنید بهش میخوره Yosef.gif (همون داستان شراکت و ...)

اما در مورد خاطره

دقیقا شبیه خاطره شما برا منم اتفاق افتاد

اوایل که شرکت اولمو با 2-3 نفر شریک شده بودم هر روز هرکی 3-4 تا ایده میداد

تا اینکه تصمیم گرفتیم روی یکی از ایده ها کار کنیم

حالا هرچی من میگفتم بازاریابی اونها تعلل میکردن چون شرکتو جدی نگرفته بودن اما من جدی بودم

تا اینکه نرم افزار اتوماسیونی که نوشته بودیمو یک شرکت دیگه با بازار یابی قوی وارد بازار کرد و بازار رو دست گرفت و ما هم موندیم مستعصل

اون 2 تا شریک من رفتن دنبال کارهای اصلی خودشون و دیگه هم زده شدن

اما من رفتم توی کار تدریس و عملا دیگه وارد کار نرم افزار نشدم و دیدم چه شرکتهایی با همون ایده های اولیه ما که توسط اونها اجرا شد پیشرفت کردن

الان دوباره میخوام بزودی وارد کار نرم افزار بشم البته ایندفعه ایده ها فقط با بچه های سخت کوش اینجا به اشتراک گزاشته میشه

الان دقیقا 3 صفحه ایده دارم که میخوام یکی یکی اینجا اجراش کنم با کمک همه

اینم داستان مریم خانوم Yosef.gif

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , totia , sherafati , hasan-f , ناصر صادقی , یک همراه سبز , Mrs.Seyedi
09-28-2011, 09:44 AM
ارسال: #10
آقا اجازه ؟
خدا را شکر تشکرهای پستها زیادتر شده.
--
هیچ انسانی وجود ندارد از تشویق خوشحال نشود.کم هم نه. خیلی زیاد.تشویق ناخودآگاه شور و نشاط در شخص ایجاد میکند.وقتی مطلبی را می نویسد و می بیند 50نفر تشویقش کرده اند سعی میکند چنان مطلبی تهیه کند که 500نفر دکمه تشکر را برایش بزنند.
آقا اجازه ؟ ما از تشویق خوشمان نمیاد.
بشین تو از همه بدتری.
اجازه آقا ؟ چشم آقا . ببخشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , Suma , MARYAR , totia , sherafati , hasan-f , ناصر صادقی , یک همراه سبز , Mrs.Seyedi , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جملات الهام بخش پر بار و تاثیر گذار... mohammadshamosi 12 3,747 08-06-2016 09:35 PM
آخرین ارسال: miliarder-n
  جملات حکیمانه و اموزنده mir abbas 29 4,956 08-06-2016 09:33 PM
آخرین ارسال: kelideservat
  جملات زیبا از استاد فرامرز عنبران mehdi098 6 4,109 11-20-2013 12:59 PM
آخرین ارسال: مهران 313
  جملات کوتاه و جاویدان Haavin 1 1,550 12-22-2012 12:48 AM
آخرین ارسال: حامد
  جملات تاثیر گدار کتابها jahanagahi 6 1,602 12-08-2012 08:24 PM
آخرین ارسال: mallarme
  جملات به ياد ماندنی از شخصيت های بزرگ koroshparsi 24 4,015 12-29-2011 02:25 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  جملات انرژی زا mjdehghani 1 2,637 11-12-2011 08:16 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS