ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جملات زیبا از استاد فرامرز عنبران
زمان کنونی: 04-20-2024, 05:38 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi098
آخرین ارسال: مهران 313
پاسخ: 7
بازدید: 4119

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-06-2012, 02:03 PM
ارسال: #1
هنرثروتمندان در پول درآوردن نیست چراکه،این کار را همه بلدند.همه هنرآنها در نگهداری پول و ارتقای آن است.

هرچقدر فکر می کنم می بینم که زمان با ارزش تر از پول است لذا برای همیشه از انجام این معامله صرفنظر کردم

اگر می دانستم رسیدن به آرزوها،به این سادگی است حتما آرزوهای بزرگتری می کردم

برای ثروتمند شدن باید بتوانی به زبان ثروتمندان صحبت کنی وزبان ثروتمندان،دانش مالی است

همه مردم دنیا با واژه شیرین درآمد آشنایی دارند ولی تعداد بسیار معدودی (کمتراز2٪) آنرا می فهمند

انسانهای عادی می فهمند ولی انسانهای موفق می فهمند و سپس می فهمانند

زندگی ترکیبی از سرازیریها و سربالایی هاست.هرگز در سرازیریها مغرور ودر سربالایها مایوس نشوید

این دو شهامت، لازمه موفقیت در زندگی هستند.1.شهامت کمک خواستن از دیگران 2.شهامت کمک کردن به دیگران

بی گمان،هر مسئله ای،علاوه بر راه حل اصلی،راه حل میانبری هم دارد که 96٪ مردم هرگز آنرا کشف نمی کنند.یا بهتر بگوییم اصلا به آن فکر نمی کنند

انسانهای بزرگ همیشه در حال اشتباه و اصلاح آن هستند در حالیکه انسانهای متوسط جرات اشتباه را ندارند چون از عواقب آن می ترسند

برای خواندن ادامه این جملات می تونید به سایت استاد سر بزنید البته باید عضو بشید اینم سایت

http://faramarzanbaran.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mosafere55 , مهدی گل محمدی , pesar368 , oyama , yousefi66 , successfulman , iranboy
01-06-2012, 02:12 PM
ارسال: #2
RE: جملات زیبا از استاد فرامرز عنبران
این جمله دقیقا در مورد من صدق میکند :

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mosafere55 , مهدی گل محمدی , oyama , successfulman , iranboy
01-06-2012, 03:20 PM
ارسال: #3
چخ جمله ي زيبايي!! اين جمله در مورد دوستان اين انجمن صدق مي كند.
این دو شهامت، لازمه موفقیت در زندگی هستند.1.شهامت کمک خواستن از دیگران 2.شهامت کمک کردن به دیگران

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , madar , REZA HAJISALIMI , successfulman , iranboy
08-12-2012, 09:35 PM
ارسال: #4
كي فكرش رو ميكرد يه روز استاد عنبران رو از دست بديم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , successfulman
11-19-2013, 07:23 PM
ارسال: #5
هیچ چیز برای من لذت بخش‌تر از، شنیدن صدای خرد شدن استخوانهایم زیر بار فشار زندگی و روزگار نیست چرا که مطمئنم آنرا بهتر از قبل می سازم.
انسانهای ضعیف در گذشته زندگی می کنند، انسانهای عادی در زمان حال و انسانهای قوی در آینده.
بهترین سفر، سفر به آینده می باشد. با خیالی راحت، بدون هزینه و با جدیت تمام به آینده سفر کنید واز آن لذت ببرید و دنیای دلخواه خود را بسازید.
وقتی که یادم می آید چند تا کتاب خوانده‌ام فکر می کنم با سوادترین فرد روی کره زمین هستم اما وقتی که به سوادم مراجعه می کنم احساس می کنم بی سوادترین فرد روی کره زمین هستم.
انسانها به دو گروه تقسیم می شوند: گروه اول یکبار کار می کنند تا یک عمر بخورند و گروه دوم یکبار می‌خورند تا یک عمر کار کنند. شما جزو کدام گروه هستید؟
انسانهای معمولی ماهانه یک درآمد دارند ولی انسانهای ثروتمند، روزانه یک درآمد و شاید هم چند درآمد.
تعجب می کنم که چرا اکثر مردم دنیا هرگز ثروتمند نمی‌شوند در حالیکه ابزارهای ثروتمند شدن بسیار ساده و در دسترس همه است و آنها چیزی نیستند جز زمان و امید.
ثروت چیست؟ و ثروتمند کیست؟ ثروت یعنی توانایی کسب درآمد در هر زمان و هر مکان و تحت هر شرایطی. ثروتمند کسی است که این تکنیک را بلد باشد.
سه عامل باعث ثروتمند شدن می شود: پول درآوردن(4٪) حفظ پول(16٪) ارتقای پول(80٪(
زندگی مانند یک طناب طویل پر از گره است و زندگی کردن یعنی باز کردن این گره ها.
در عصر سنتی صد نفر کار می‌کردند تا یکنفر بفروشد ولی در عصر پست مدرن یک نفر کار می‌کند تا صد نفر بفروشد.
زندگی زیباست به شرط آنکه استقلال مالی داشته باشید. تکنیکهایش را در لابلای کتابهایم جستجو کنید.
اگر همه مردم دنیا میلیاردر شوند ذره‌ای از دنیا کم نمی شود و جالب است بدانید که ذره ای هم اضافه نمی شود.
هر چقدر فکر می کنم می بینم که راهی جز موفقیت ندارم.
خدایا از اینکه انسان را اینقدر قوی خلق کرده ای یکبار دیگر از تو تشکر می کنم.
98٪از مردم هرگز پول در آوردن را یاد نمی گیرند و آن 2٪دیگر هم پول خرج کردن را بلد نیستند.
هر کسی لیاقت ثروتمند شدن را ندارد.
هر چقدر فکر می کنم می بینم که زمان با ارزش تر از پول است لذا برای همیشه از انجام این معامله صرفنظر کردم.
پول جزو معدود واژه های است که خنده را بر هر لبی می نشاند.
انسانهای قوی دو راه بیشتر ندارند یا می‌برند یا باید ببرند.
بدترین دوران زندگی ام مربوط به زمانی بود که مجبور بودم برای پول کار کنم.
دو چیز در دنیا بسیار لذت بخش هستند: 1- یادگرفتن 2- یاد دادن
بهترین لحظات زندگی من، لحظاتی هستند که می‌خواهم مسئله‌ای را حل کنم. هر چقدر آنها مشکلتر باشند بیشتر لذت می‌برم.
همه مردم دنیا پول درآوردن را بلدند ولی هیچ کس پول خرج کردن را بلد نیست.
بشر تا امروز، مجبور بود برای زندگی کردن، کار کند اما بشر امروز، برای کار کردن، زندگی می کند.
برای ثروتمند شدن باید بتوانی به زبان ثروتمندان صحبت کنی و زبان ثروتمندان، دانش مالی است.
اگر می‌دانستم رسیدن به آرزوها، به این سادگی است حتما آرزوهای بزرگتری می کردم.
همه مردم دنیا با واژه شیرین درآمد آشنایی دارند ولی تعداد بسیار معدودی (کمتراز2٪) آنرا می فهمند.
هنر ثروتمندان در پول درآوردن نیست چرا که، این کار را همه بلدند. همه هنر آنها در نگهداری پول و ارتقای آن است.
دل بستن کار ساده‌ای است و همه آنرا بلدند اما دل کندن کارسختی است لذا عده معدودی آنرا می دانند و عده بسیار معدودی هم آنرا انجام می دهند.
نقش پول در زندگی، همان نقش نمره در مدرسه است. اگر نمره قبولی نگیرید مردود می شوید.
شاید بعضی ها بتوانند پول را از راه نا مشروع بدست بیاورند این روش اشتباه است و هیچ ربطی به خود پول ندارد.
اگر انسان می دانست که، چه قدرتی در مغز او وجود دارد هرگز نگران نمی شد.
هنرانسانهای بزرگ، حل معادلات چند مجهولی است. معادلات تک مجهولی را همه می توانند حل کنند.
هنر انسانهای بزرگ درمان سرطان است. سرما خوردگی خود به خود حل می شود.
انسانهای بزرگ، هرگز در زندگی خود به مقامی غیر از اولی فکر نمی کنند
انسانهای بزرگ همیشه در حال اشتباه و اصلاح آن هستند در حالیکه انسانهای متوسط جرات اشتباه را ندارند چون از عواقب آن می ترسند.
در دوران کود، سخت کار کنید و در دوران رونق سخت تر.
بی گمان، هر مسئله‌ای، علاوه بر راه حل اصلی، راه حل میانبری هم دارد که 96٪ مردم هرگز آنرا کشف نمی‌کنند.یا بهتر بگوییم اصلا به آن فکر نمی کنند.
همه عمر، به دنبال شکار شیر و پلنگ بوده ام ولی گهگاهی پشه ها هم، اذیتم می کنند.
این دو شهامت، لازمه موفقیت در زندگی هستند.1- شهامت کمک خواستن از دیگران 2- شهامت کمک کردن به دیگران
مثبت اندیشی با ساده اندیشی فرق دارد.1- مثبت اندیشی یعنی امیدوار بودن همراه تلاش فراوان 2- ساده اندیشی یعنی امیدوار بودن بدون انجام هیچ کاری
مردان و زنان سخت کوش را باید در روزهای سخت شناخت چرا که در روزهای خوش همه نابغه‌اند.
هرگاه به بن بستی غیر قابل عبور می رسیم آتش اشتیاق امید، ما را دوباره به زندگی بر می گرداند.
من در زندگی فقط یک امید دارم و آنهم امیدواری به امید است.
امید، نقطه عطفی واقعی در زندگی انسانهای موفق دنیاست.
هرچقدر فکر می کنم می بینم که راهی جز موفقیت ندارم.
بزرگترین خصیصه انسانهای موفق، جدی بودن آنهاست.
انسانهای عادی می فهمند ولی انسانهای موفق می فهمند و سپس می فهمانند.
امروزه، همه چیز حرفه‌ای است حتی زندگی!
زندگی ترکیبی از سرازیریها و سربالایی هاست. هرگز در سرازیریها مغرور و در سربالایها مایوس نشوید.

باور واقعیت می سازه نه باور واقعیت.
 تشکر شده توسط: successfulman , iranboy
11-20-2013, 11:20 AM
ارسال: #6
بی گمان،هر مسئله ای،علاوه بر راه حل اصلی،راه حل میانبری هم دارد که 96٪ مردم هرگز آنرا کشف نمی کنند.یا بهتر بگوییم اصلا به آن فکر نمی کنند

عالي بود اين جمله، ممنون

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: successfulman , iranboy
11-20-2013, 12:59 PM
ارسال: #7
(01-06-2012 02:12 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  این جمله دقیقا در مورد من صدق میکند :

این جمله یک واقعیت است یا اینکه یه نوع امید است برای ادامه راه و رسیدن به مقصد با تلاش و کوشش

چه جوری میشه کسی این جمله را میگه که رسیدن به سادگی ارزوها
 تشکر شده توسط: iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جملات الهام بخش پر بار و تاثیر گذار... mohammadshamosi 12 3,763 08-06-2016 09:35 PM
آخرین ارسال: miliarder-n
  جملات حکیمانه و اموزنده mir abbas 29 4,989 08-06-2016 09:33 PM
آخرین ارسال: kelideservat
  چند پند از کشکول........... mallarme 0 506 05-10-2013 11:30 AM
آخرین ارسال: mallarme
  جملات انرژي بخش براي رسيدن به موفقيت MARYAR 20 3,898 04-17-2013 06:13 PM
آخرین ارسال: sokoot
  جملات کوتاه و جاویدان Haavin 1 1,565 12-22-2012 12:48 AM
آخرین ارسال: حامد
  جملات تاثیر گدار کتابها jahanagahi 6 1,611 12-08-2012 08:24 PM
آخرین ارسال: mallarme
  جملاتــ تاثیر گذار از کتابهایــ خوانده شدهــ سارا شرافتیــ sherafati 4 1,385 08-03-2012 03:14 AM
آخرین ارسال: درناز
  سخنان کوتاه از ناپلئون هیل استاد بزرگ موفقیت صدفی 0 1,123 04-05-2012 01:10 AM
آخرین ارسال: صدفی
  جملات به ياد ماندنی از شخصيت های بزرگ koroshparsi 24 4,067 12-29-2011 02:25 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  جملات انرژی زا mjdehghani 1 2,645 11-12-2011 08:16 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS