ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دیدی گفتم ... !
زمان کنونی: 05-13-2024, 06:56 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: matarodi
پاسخ: 17
بازدید: 4060

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدی گفتم ... !
08-19-2013, 08:42 PM
ارسال: #11
RE: دیدی گفتم ... !
سلام دوستان.
من بیشتر مواقع سعی میکنم این جمله را در زمینه های مثبت به کار ببرم.به خصوص در باره داداش هام.وقتی میگن نمیتونن کاری رو انجام بدن ،تشویقشون میکنم و تا حد امکان کمکشون میکنم بعد هم بهشون میگم دیدی تونستی انجامش بدی یا مثلا دیدی تونستی یادش بگیری...
صادقانه میگم بیشتر مواقع این جمله رو در زمینه مثبتش به کار میبرم.از مثبت بودن این جمله ممنونم...

یادِمان باشد که ما تقدیر سازِ لحظه ها هستیم
ماجرایِ دیگری از قصه ای پُر ماجرا هستیم
یادِمان باشد!

یادِمان باشد که ما آغاز خود-پایانِ خود باشیم
تابش خورشیدِ خود در بارشِ بارانِ خود باشیم
یادِمان باشد!

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , jahanagahi , mir abbas , bitumen , کامیار کاظمی , Elixir , صدفی , mardin-b , mostafa ghobadi
08-23-2013, 02:50 PM
ارسال: #12
کلمه دیدی گفتم .... بیشتر توی فرهنگ ما کلماتی که بار منفی داره رو به دوش میکشه.
کلمات قدرت زیادی داره که با کمی تغییر این کلمات میشه زندگیمون رو تغییر داد.
یه خاطره از این کلمه که به یاد دارم من دوستی دارم که همیشه نامیده و با وجود تلاش زیادی که داشت چندسالی بود نمی تونست از سد کنکور ارشد بگذره و حتی شغل مناسبی هم نتونسته بود پیدا کنه و حتی در مورد ازدواج هم منفی نگری میکرد،و در وضعیت بدی بود.
تا اینکه من لیسانس گرفتم و ایشون هی میگفت ارشد شرکت نکن قبول نمیشی و ...
من که تازه مستند راز رو دیده بودم ومدتی بود داشتم رو قدرت کلمات کار میکردم.
تشویقش کردم دوباره ارشد شرکت کنه و هی بهش انرژی مثبت میدادم و حتی تا سر جلسه کنکور ارشد هم من همراهیش کردم.
با اینکه من فقط یک ماه درس خونده بودم و از نظر همه قبول شدنم بعید بود. در انتخاب اولم و در همون شهر ورشته ای که دوست داشتم قبول شدم. و هرچند دوستم در انتخاب اولش قبول نشد ولی در شهر دیگری ولی در همون رشته قبول شد و دقیقا در همون روزها بود که خاستگار مناسبی اومد سراغش و ازدواج کرد.
و من بهش گفتم دیدی حرف من درست بود و کلمات قدرت دارن و....خواستن توانستن و ....
لازمه انجام هر کاری تلاش در مسیر درستشه و دلیلی نداره چون خودمون نتونستیم دلیل بر این بدونیم دیگران هم نمیتونن و نامیدشون کنیم.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------خواستن توانستن است.!!!!!!!!!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , s_a , mir abbas , صدفی , alireza091111 , کامیار کاظمی , arash1367 , ahmad rezaee , tarfand , jahanagahi , mostafa ghobadi , Fela.Want
02-28-2014, 12:50 PM
ارسال: #13
بعضی ها هستند که مارو دست کم گرفتند و حتی خوششون هم میاد که نصیحتی که می کنند درست ازآب دربیاد تا بیان بهت بگن دیدی گفتم.......
ولی ما نباید با سرزنش این جور افراد دست از کار بکشیم
 تشکر شده توسط: Elixir , jahanagahi , saeede93 , کامیار کاظمی , mostafa ghobadi
03-01-2014, 01:13 AM
ارسال: #14
جالبه!
توی خطبه همام نهج البلاغه که صفات انسان با تقوا رو ذکر میکنه یه قسمتی هست که امام علی میفرمایند "امانت را تباه نمى کند، احدى را با لقب زشت صدا نمى کند، همسایه را آزار نمیدهد، دیگران را به خاطر مشکلاتی که برایشان پیش آمده سرزنش نمیکنند"
این همون دیدی گفتمی هست که معمولا از دیگرام میشنویم!
حالا جالبه او آدماییی که این اخلاق رو دارن وقتی خودشون کار اشتباهی میکنن اصلا به روی مبارک هم نمیارن! بیشتر این افراد هم از روی دلسوزی این حرف رو میزنن ولی خب اخلاق مراعت کردن دیگران رو ندارن دیگه.Wink

اگه فکر میکنید میتونید یا اگه فکر میکنید نمیتونید...
فکرتون درسته!
 تشکر شده توسط: hadi1987 , Elixir , mostafa ghobadi , jahanagahi
03-01-2014, 01:35 AM
ارسال: #15
افرادی که از دیدی گفتم... استفاده میکنن مطمئناً یه کتاب ساده موفقیت رو هم مطالعه نکردند
ترکیبی از حرص ...حسد و افکار منفی پشت این دیدی گفتم ...خوابیده
یعنی موقعی که میخوایی کاری انجام بدی و یه نفر میگه: نکنی بهتره ....دیگه یا باید آنقدر افکارت مثبت باشه که ادامه بدی و موفق بشی یا اون جمله تو مغزت هی میادو میره تا رشته افکارتو از دست بدی و....
البته سلاح ما در مقابل این افراد فکر مثبتمونه چون همونطور که تو فیلم راز هم میگه : انرژی یک فکر مثبت بمراتب بیشتر از یک فکر منفیه و اینو دانشمندان اثبات کردند.
در جواب این افراد قاطعتنه بگوییم: توکل بر خدا ...امید دارم که میتونم

جناب سیدی زاده عزیز تو سفر مشهد به یک نمونه بارز از قدرت کلمات اشاره کردند که خودشونم از قرار آزمایش کرده بودند
که اگه یک سیبو از وسط ببری و روی یکیش بنوسی الله و اونیکی شیطان بعد از چند روز اونی که اسم الله روشه سالمتر از اون یکی هست

ماهیچه های ذهنمونو ارادی کنیم تا با هر (دیدی گفتمی...) سست نشیم.

ای نســـخه نامــــهء الــــــهی که تویی
ای آیـــنهء جـــمال شاهـــی که تویــی
بیـرون ز تو نیسـت آنـچه در عـالم هست
از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی
 تشکر شده توسط: Elixir , alma , uniquemind , mostafa ghobadi , jahanagahi , Fela.Want
10-31-2015, 11:49 AM
ارسال: #16
تشکر از همه عزیزانی که در این بحث شرکت کردند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Fela.Want
10-31-2015, 01:58 PM
ارسال: #17
همیشه به دید مثبت جمله دیدی گفتم را ادا کنیم

هر چه دانایی، پرسان باش
 تشکر شده توسط: Fela.Want
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS