ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

استارتاپ ، ره یک ساله یک شبه رفتن؟
زمان کنونی: 05-04-2024, 10:28 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 8611670474
آخرین ارسال: یوسف خادم پیر
پاسخ: 3
بازدید: 1385

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-15-2013, 01:03 PM
ارسال: #1
شاید در مورد استارتاپها شنیده باشید.
اساسا استارتاپ یک ایده تکرار شدنی و با رشد بسیار سریع است .
ولی ، واقعا باعث میشه که ره یکساله رو یکشبه بریم؟؟

جواب من نه است.
شاید خیلی از استارتاپ ها در یک شب به نتایج خوبی رسیده باشند ولی این بدین معنی نیست که قبل از آن و بعد از آن هیچ تلاشی نکرده باشند و نکنند.
آمار نشون میده که از هر 10 استارتاپ ، فقط و فقط یکی موفق میشه.
یعنی فقط 10 درصد استارتاپ ها ، چرا؟؟

من فکر میکنم بر میگرده به دید افراد.به اینکه هدفشون از شروع یک استارتاپ چیه؟؟
2 سالی میشه از اوین باری که با این انجمن آشنا شدم میگذره ( 31 مرداد میشه 2 سال ) ، خیلی از تاپیکهارو خوندم.
خیلی از ایده هارو دیدم اینجا.
دیدم که دوستان با شور و اشتیاق فراوان شروع کردن به کار ، گروه راه انداختن ، تبریک گفتن ، تشکر کردن و و و

ولی حس می کنم ، بعضی از ماها راه خودمونو گم کردیم.بعضی هامون اومدیم تا راه یکساله رو یکشبه بریم و فقط هم به این فکر کردیم که پول در بیاریم.
حالا چطور ، مهم نبود گاها.
نه اینکه دزدی کرده باشیما ، نه. بعضیهامون الان جایی هستیم که فکرشم نمیکردیم باشیم.
وقتی هدف بزرگ داریم ، باید بزرگ فکر کنیم.وقتی در هدر سایت یه چک میلیاردی واسمون کشیدن ، یعنی اینکه با به اندازه همون تلاش کنی.
این دنیا حداقل تو یه چیزی عالده و اونم پول درآوردن تکرار مینم پول درآوردن ، نه پورلدار بودن.
اگه دزدیم کنی ، باید تلاش کنی تا میلیاردر شی . تلاش کنی تا به هدف بزرگی برسی نه اینکه پول در بیاری.
وقتی می خوای پول دربیاری ، هر راهیو امتحان میکنی ، به هر دری میزنی و به فکر دیگران هم نیستی .ولی وقتی بخوای یه کارآفرین باشی ، اوضاع فرق میکنه.
این حرفا مختص ما کامپیوتری ها و فناوری اطلاعاتیا نیست.تو هر شغل و جایگاهی که باشیم ، میشه کاآفرین بود ، استارتاپ راه انداخت.فقط باید تلاش کنیم .

"حرفهایی که زدم ، بیشترش حرفایی بوده دوست داشتم یکی بهم بزنه.و بیشترشو خطاب به خودم گفتم و نظر شخصیه منه."

محمدرضا خلیلی آذر

modirekar.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , hamid.h , نرگس فیاض , soshiant , habib tousi , s_a , ADEL6050 , kiarash64 , بابایی , Mrs.Seyedi , Fela.Want , Busaba , Divar , 3ObHaN , esijm , محسن قلي زاده
08-21-2013, 06:02 PM
ارسال: #2
RE: استارتاپ ، ره یک ساله یک شبه رفتن؟
حرفهایی که بالا زدم روم تاثیر گذاشت Big Grin

دیروز اولین جلسه طوفان فکری رو تو شرکتمون برگزار کریدم
خیلییییییییی خیلییییییییییی موثر بود.

محمدرضا خلیلی آذر

modirekar.com
 تشکر شده توسط: hamid.h , Fela.Want , Divar , 3ObHaN
10-21-2013, 12:58 AM
ارسال: #3
RE: استارتاپ ، ره یک ساله یک شبه رفتن؟
سلام.
کسی ایده ی استارتاپی داره که بشه اجراش کرد؟
یه ایده ای که مثل کوگل.ف/ی/س/ب/و/ک.و.ی/و/ت/ی/و/پ.و.ت/و/ت/ر انقلابی باشه وکسی انو اجرانکرده باشه.ودر کل هرچی باشه یه چیزی نه در حد اونا ولی در حد قابل اجرا شدن توایران باشه در کلللللللللللللللللل یه نو آوری باشه.(نمیگم گوگل و... قابل اجرا شدن تو ایران نیستندونخواهند بود میگم در حد خودمون باشه)
اگه دارید بدید تفسیرش کنیمIdea
 تشکر شده توسط: Fela.Want , Divar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب ) حمید سیدی زاده 68 14,131 09-16-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: rezafery
  کارگر میدان روزی یک میلیون تومان درآمد دارد karafarin 0 1,021 08-04-2014 10:16 AM
آخرین ارسال: karafarin
  فروش پیراهن‌های یک میلیون و 500هزار تومانی در تهران! karafarin 0 596 01-27-2014 11:41 PM
  این خرید یک سرمایه است یا هزینه؟ کامیار کاظمی 15 3,115 10-28-2013 09:18 PM
آخرین ارسال: soshiant
  هفت نکته برای شروع یک سرمایه گذاری موفق karafarin 0 973 03-17-2013 08:08 PM
  چگونه شاد باشیم؟؟! "بررسی یک زندگی تحلیل شده" mallarme 0 860 11-21-2012 07:15 PM
آخرین ارسال: mallarme

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS