ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

زندگينامه خانم فرحناز مظفري كارآفرين زن موفق
زمان کنونی: 05-08-2024, 10:59 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بهنام ذوالفقارزاده
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
پاسخ: 4
بازدید: 6146

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امیتازات : 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-04-2013, 02:26 PM
ارسال: #1

خانم فرحناز مظفری در سال ۱۳۵۳ در روستای گميشان از استان گلستان متولد شد. در رشته جامعه شناسي فارغ التحصيل شده است. وی اکنون مديرعامل شرکت نخ و طناب مظفری و نيز مؤسس و عضو هيأت مديره اتحاديه غير دولتی زنان توانمند استان گلستان می‌باشد. وی در سال ۱۳۸۰ در جشنواره سراسری عذرا به‌عنوان زن نخبه کشور و در سال ۱۳۸۱ به عنوان زن توانمند استان و همچنين دبير نمونه انتخاب گرديد.

خانم مظفری از شرکت‌کنندگان در طرح ملی ترویج کارآفرینی و توان‌افزائی زنان کارآفرین بوده‌اند که در سال ۱۳۸۲ توسط خانه پژوهش نوانديش و با حمايت دفتر امور بانوان وزارت کشور اجرا شد.

بفرماييد چه شد که وارد صنعت توليد طناب شديد؟ در خانواده ما، جد بزرگ من عقيده داشت فرزندانش از طريق صنعت پيشرفت‌ خواهند کرد نه کشاورزی و دامپروری، ‌عموی من نيز به فعاليت در زمينه نخ و طناب مشغول بوده‌است. من نيز با توجه به سابقه خانوادگی به پدرم پيشنهاد نمودم که سرمايه‌ای برای تاسيس کارخانه توليد طناب‌ هاي صنعتی در اختيارم قراردهد و اين ايده با استقبال پدرم روبه‌رو شد.

برای تأسيس کارخانه سرمايه‌ای که پدرتان در اختيار شما گذاشته‌بود کافی بود؟ نه، علاوه بر آن سرمايه، با استفاده از تبصره ۳ توانستم مبلغ ۴۳ ميليون تومان هم وام بگيرم و کار را آغازکنم.

از چه زمانی مشغول به کار شديد؟ همزمان با تحصيل، تدريس نيز می‌کردم تا سرانجام در ۱۲ تيرماه ۱۳۷۷ با خاتمه يافتن امتحانات دانشکده، موفق به اخذ جواز تاسيس کارگاه خود در شهرک صنعتی شدم. در خرداد سال ۱۳۷۸ با رسيدن ماشين آلات مورد نياز کارگاه راه‌اندازی شد و محصولات از همان زمان وارد بازار شدند.

محصولات اصلی شما چيست؟ انواع نخ‌های صنعتی، کاه‌بندی، طناب و نخ‌های صيادی.

برای فروش محصولات مشکلی نداريد؟ من بازاريابی را ابتدا از مزارع شروع کردم به‌طوری‌که مستقيما با مشتری‌ها ارتباط برقرار کردم، و از آن‌ها خواستم در صورت تمايل به جنس به کارخانه مراجعه نکنند بلکه از بازار پيگيری کنند، اين‌ کار سبب شد که عمده فروش‌ها به سراغ ما بيايند. در حال حاضر بازار کار ما داخلی و شامل استان‌های خراسان، سمنان، گلستان، گيلان، مازندران، قزوين و تهران می‌باشد ولی سعی ما همواره اين است که به بازار تهران وابسته نباشيم. هدف اصلی تجارت من ، حضور در بازارهای جهانی است.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Elixir , mardin-b , REZA HAJISALIMI , دهدار , محسن قلي زاده , نرگس فیاض
08-05-2013, 01:23 AM
ارسال: #2
RE: زندگينامه خانم فرحناز مظفري كارآفرين زن موفق
با تشکر
لطفا اصلاح بفرمائید
شهرستان گمیشان در استان گلستان صحیح است.ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: محسن قلي زاده , نرگس فیاض
08-05-2013, 02:17 AM
ارسال: #3
چه بسیار بانوانی در این مرز و بوم هستند که اگر مثل خانم فرحناز مظفری از طرف خانواده حمایت شوند
کارآفرینانی قابل و شایسته خواهند شد.
ممنون از پست زیبایتان

A00 (130)در حال پرواز به سوی هدف

در زندگی از این 3 تگ استفاده کنید: {تلاش} ، {صبر} و {امید به خدا}
خروجی این سه تگ روی صفحه زندگی = موفقیت

[تصویر: Untitled-5.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض
08-05-2013, 12:26 PM
ارسال: #4
دمش گرم

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تنها زن ایرانی مالک کشتی کامیار کاظمی 4 1,785 01-30-2014 11:07 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  احد عظیم زاده : موفق ترین تاجر فرش در دنیا هستم صدفی 8 5,656 06-09-2013 06:59 AM
آخرین ارسال: Fela.Want
  کارآفرینان موفق sara 1 1,717 01-24-2013 02:08 AM
آخرین ارسال: korooshhakhamaneshi
  معرفی برخی ایرانیان موفق در سال 90 بخش2 صدفی 0 1,042 04-09-2012 05:48 PM
آخرین ارسال: صدفی
  معرفی برخی ایرانیان موفق در سال 90 صدفی 2 1,573 04-09-2012 05:46 PM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS