ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خبر مهم : تاسیس فروشگاه انجمن
زمان کنونی: 05-02-2024, 11:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: افق مثبت شرق
پاسخ: 30
بازدید: 19807

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-25-2011, 07:53 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-25-2011 07:59 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
بالاخره بعد از تلاش زیاد توانستیم فروشگاه انجمن را با امکان پرداخت آنلاین و نقدی تاسیس کنیم.
باتشکر از دوستانی که در این مسیر من را تشویق میکنند.
برای ورود به فروشگاه (کلیک کنید)
[تصویر: logo.png]

از این به بعد اعضای انجمن هم باشرایط بسیار خوبی میتوانند آگهی فروش محصولات خود را به فروشگاه انجمن بسپارند.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ndm1368 , mosafer bedar , mas , MARYAR , مهتاب , YashaR1989 , jahanagahi , toranj63 , دلشاد حسین پور , zoofanoon , mohammadshamosi , mir abbas , mjdehghani , yu3f , hisabba2003 , Alireza_Kh , sir-mahyar , nami , 369369 , m_grate29 , sabaeng , مرتضی-تهران , mostafa ghobadi , iranboy , arash1367 , iren , ahmad rezaee , mostafa sakhavat
09-25-2011, 09:46 AM
ارسال: #2
RE: خبر مهم : تاسیس فروشگاه انجمن
تاسیس فروشگاه انجمن تبریک میگم واقعا خبر مهمی بود و این نشانه پیشرفت خوب سایت هستش به امید موفقیت بیشتر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهتاب , دلشاد حسین پور , mir abbas , mjdehghani , sir-mahyar , nami , iranboy , mostafa ghobadi
09-25-2011, 10:03 AM
ارسال: #3
ممنون آقای کاظمی
تبریک میگم
این انجمن با وجود شما و دوستان و کارهای جالبی که در انجمن انجام میدهید روز بروز پربارتر و با نشاط تر خواهد شد

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , jahanagahi , مهتاب , sir-mahyar , nami , mostafa ghobadi
09-25-2011, 12:08 PM
ارسال: #4
سلام درود
بنده هم به نوبه خود از شما عزیز با این همه تلاش بی شائبه قدر دانی می کنم انشاالله در پناه حق پیروز باشید
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهتاب , morteza1 , mjdehghani , nami , mostafa ghobadi
09-25-2011, 12:11 PM
ارسال: #5
تبریک خیلی کار عالی بود قیمت رو توی بسته آموزش طراحی صفحات وب درست کنید . ممنون

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهتاب , morteza1 , mjdehghani , nami , mostafa ghobadi
09-25-2011, 12:58 PM
ارسال: #6
فروشگاه عالی بود.موفقتر باشید.
من هم قول میدم به زودی محصولات جدیدی به این فروشگاه اضافه کنم.البته با کمک تمام دوستان انجمن.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , toranj63 , morteza1 , mjdehghani , nami , mostafa ghobadi
09-25-2011, 01:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-25-2011 01:03 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #7
خيلي عاليه واقعا متشكر از تلاش شبانه روزي شما.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهتاب , toranj63 , morteza1 , mjdehghani , nami , mostafa ghobadi
09-25-2011, 02:17 PM
ارسال: #8
(09-25-2011 07:53 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  بالاخره بعد از تلاش زیاد توانستیم فروشگاه انجمن را با امکان پرداخت آنلاین و نقدی تاسیس کنیم.
باتشکر از دوستانی که در این مسیر من را تشویق میکنند.
برای ورود به فروشگاه (کلیک کنید)
[تصویر: logo.png]

از این به بعد اعضای انجمن هم باشرایط بسیار خوبی میتوانند آگهی فروش محصولات خود را به فروشگاه انجمن بسپارند.

ممنون از این همه تلاش. تشکر از لطف شما به عزیزان انجمن.چقدر لذت بردم وقتی وارد فروشگاه شدم. با تلاش شما و عزیزان انجمن این فروشگاه باید بهترین فروشگاه مجازی باشد. همه سعی کنند با تریلی اجناس را به فروشگاه بفرستند.SmileSmileSmile
ادمین عزیز ممنون.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهتاب , دلشاد حسین پور , mjdehghani , nami , mostafa ghobadi , افق مثبت شرق
09-25-2011, 02:32 PM
ارسال: #9
یکی از ارزوهای من ایجاد کسب و کار آنلاین در ایران به معنای واقعی است.امیدوارم با یک برنامه ریزی و کار بر روی این فروشگاه بتوانیم قدم بسیار مثبتی را برداریم.
واقعا از تشویق های همه عزیزان ممنون هستم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , rajo , mjdehghani , nami , mostafa ghobadi , افق مثبت شرق , IRANPG
09-25-2011, 02:41 PM
ارسال: #10
سلام واقعا خسته نباشید اقای کاظمی
اقا این چجوری میشه محصولاتتو بزاری تو سایت؟
راهنمایی بفرمایید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , nami , mostafa ghobadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بک لینک در انجمن میلیاردرهای آینده ایران مشاور ویژه کسب و کار 0 183 03-24-2024 12:03 AM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  فروش محصولات شما در انجمن مدیریت فروش سایت 0 2,827 02-14-2015 02:20 PM
آخرین ارسال: مدیریت فروش سایت
  جشنواره 4 * 4 * 4 بمناسبت تولد 4 سالگی انجمن کامیار کاظمی 2 6,000 01-09-2015 10:07 PM
آخرین ارسال: psgraph
  کیف راز موفقیت - محصول جدید انجمن،به زودی... کامیار کاظمی 54 22,371 01-12-2012 10:39 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS