ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همکاری
زمان کنونی: 04-28-2024, 09:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: aralkamal
آخرین ارسال: کارگن
پاسخ: 32
بازدید: 5034

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری
07-18-2013, 06:44 PM
ارسال: #1
همکاری
سلام من دانشجوی دکتری شیمی هستم و مجوز کارخانه سم سازی را گرفتم زمین شهرک صنعتی هم گرفتم برای ادامه کار نیاز به همکاری دارم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: rezaho , mir abbas , somayeee , kiarash64 , jahanagahi , Elixir , 0625 , iranboy , مرتضی الهی , ناصر صادقی , مرتضی-تهران
07-18-2013, 08:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-18-2013 08:31 PM، توسط aralkamal.)
ارسال: #2
RE: همکاری
خوشحالم تو دو ساعت 15 نفر بازدید کردند ولی لطفا همینجور ساده از کنار قضیه رد نشید این یه فرصت استثنایی هست برای میلیاردر شدن من فقط تو قسمت فروش یکم نگرانم والا بقیه قسمت ها خیلی راحته
خوشحالم تو دو ساعت 15 نفر بازدید کردند ولی لطفا همینجور ساده از کنار قضیه رد نشید این یه فرصت استثنایی هست برای میلیاردر شدن من فقط تو قسمت فروش یکم نگرانم والا بقیه قسمت ها خیلی راحته
 تشکر شده توسط: rezaho , mir abbas , somayeee , kiarash64 , jahanagahi , 0625 , iranboy , مرتضی الهی , ناصر صادقی
07-18-2013, 09:32 PM
ارسال: #3
درود بر شما دوست عزیز .
بفرمایید کدوم شهر هستید . چه سمی میخوایید تولید کنید . ایا همفکری میخوایید یا کمک مالی یا یکی که بیافته دنبال کارهای اداری و بازاریابی و ....

از خدامون هم هست بتونیم به کمک هم رشد کنیم .
 تشکر شده توسط: jahanagahi , somayeee , aralkamal , 0625 , iranboy , مرتضی الهی , ناصر صادقی , successfulman
07-19-2013, 09:13 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-19-2013 05:32 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
سلام موقعیت استان اصفهان شهر ورزنه
یه شرکت ثبت شده 4000 متر زمین گرفته شده از صنایع و معادن مجوز گرفته شده و در همین جا متوقف شده
هم کمک فکری می خوام هم کمک مالی و مشاوره
به نظر خودم بهترین راهش اینه که مواد اولیه را از چین وارد کنیم و فرمولش را از شرکت های هندی خریداری کنیم و داخل ایران بسته بندی کنیم هنوز هیچ نوع خاصی مشخص نشده می تونیم با همکاری دوستان از جاهای مختلف نوعش را مشخص کنیم
 تشکر شده توسط: mir abbas , somayeee , kiarash64 , jahanagahi , Elixir , 0625 , iranboy , مرتضی الهی , ناصر صادقی , successfulman
07-19-2013, 02:08 PM
ارسال: #5
به نظر من این انجمن با این همه اعضای فعال نیاز داره تو همه زمینه ها فعالیت کنه یکی از اونها ساخت کارخانجات هست الان تو ایران غول های مواد غذایی و پوشاکی وجود دارن ولی تو کشاورزی بویژه سم سازی ما غول انچنانی نداریم پس همتی بکنید این غول سم سازی ما باشیم حتی اگر شده نفری هزار تومن بذاریم رو هم باید این کار بشه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , مرتضی الهی , ناصر صادقی , Elixir , سیدمهدی هاشمی , successfulman
07-19-2013, 05:37 PM
ارسال: #6
(07-19-2013 02:08 PM)aralkamal نوشته شده توسط:  به نظر من این انجمن با این همه اعضای فعال نیاز داره تو همه زمینه ها فعالیت کنه یکی از اونها ساخت کارخانجات هست الان تو ایران غول های مواد غذایی و پوشاکی وجود دارن ولی تو کشاورزی بویژه سم سازی ما غول انچنانی نداریم پس همتی بکنید این غول سم سازی ما باشیم حتی اگر شده نفری هزار تومن بذاریم رو هم باید این کار بشه

دوست عزیز پیشنهاد بسیار زیبائی است.با توجه به اینکه این حرکت مستلزم نیروی کاری زیادی می باشد چنانچه خود مسئولیتش را قبول میکنید و می دانید که توان مدیریتش را دارید , در یکی از روزهای هفته در دفتر راهکار حضور پیدا کنید (برای چنین حرکتی حتما نیاز به حضور شما هست)تا دقیقا در رابطه با این پیشنهاد صحبت شود.
خیلی از عزیزان انجمن بمن و راهکار اعتماد کامل دارند و اگر پروژه خوب باشد انشالله استارت خواهد خورد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , aralkamal , iranboy , مرتضی الهی , ناصر صادقی , مرتضی-تهران , Elixir , successfulman
07-19-2013, 06:18 PM
ارسال: #7
(07-18-2013 08:31 PM)aralkamal نوشته شده توسط:  خوشحالم تو دو ساعت 15 نفر بازدید کردند ولی لطفا همینجور ساده از کنار قضیه رد نشید این یه فرصت استثنایی هست برای میلیاردر شدن من فقط تو قسمت فروش یکم نگرانم والا بقیه قسمت ها خیلی راحته

دوست عزیز اصل کار هم همین قسمته والا خیلی چیزها رو میشه با قیمت خوب تولید و یا وارد کرد اما مهم بحث بازاریابی و فروشه اول باید مشتری هاتو بصورت تضمینی پیدا کنی بعد بری سراغ تولید یا واردات یه محصول الان خیلیا هستن که از یه کالا کلی تو انبار دارن و حاضرن زیر قیمت هم بدن ولی بازم مشتری ندارن چون قبلش بازارسنجی نکردن

سرباز پیاده شطرنج هم اگر راه را تا انتها ادامه دهد وزیر می شود!!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , aralkamal , zoofanoon , مرتضی الهی , مرتضی-تهران , Elixir , حمید رضا غ , successfulman
07-19-2013, 07:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-19-2013 07:34 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #8
درود
دوست عزیز سم کشاورزی خیلی سرمایه می خواد و از اون مهمتر وجدان!!
ما که تو کار کشاورزی هستیم این قسمت دوم را با تمام وجود حس میکنیم وقتی دو برابر مقدار توصیه شده سم می زنیم و هیچ اثری نمی بینیم.
شما سم موثر و استاندارد تولید کن و ضمانت کیفیت بده که نفرین کشاورز پشتش نباشه من در استان گلستان نمایندگی انحصاریتون را می گیرم با خرید نقدی! و فروشش با من.
ضمنا غول هم کم نداریم .گل سم گرگان.فومن شیمی .آریا شیمی.پرتو نار و ...
همشون هم مواد آشغال چینی را به مشتری می دن و از اونجایی که بازار رقابتی هست و مجبورن جنس را ارزون تر کنند کیفیتش را کم می کنند و کشاورزی را نابود.
در هر حال براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم روزی شرکت شما بهترین سم ها را تولید کند و ما هم نماینده انحصاریتون بشیم.

خرید و فروش محصولات کشاورزی. استان گلستان 09117025062
 تشکر شده توسط: zoofanoon , aralkamal , jahanagahi , iranboy , مرتضی الهی , iran , hamid.h , ناصر صادقی , Elixir , حمید رضا غ , سیدمهدی هاشمی , successfulman
07-19-2013, 07:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-19-2013 07:33 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #9
سلام استاد بزرگ ممنون از حمایت شما
راستش من الان سال سوم دوره دکتری هستم و می دونید که تو رشته شیمی مخصوصا سال سوم باید شبانه روز تو ازمایشگاه باشم تا بتونم جمع و جورش کنم راسش این مجوز و زمین را من قبل از قبولی تو دکتری گرفتم ولی وقتی با سایت شما اشنا شدم و این پتانسیل فوق العاده را دیدم گفتم حیفه دست روی دست بگذاریم وکاری نکنیم تهیه مقدمات شامل بازاریابی که دوست عزیزمون کارافرین هم فرمودن و بقیه مقدمات خودش حداقل یکسال زمان می بره چون واقعا کار بزرگیه در ضمن فعلا بدلیل تحریم ها واردات سم هم خیلی مشکله بنابراین اگر اجازه بدین دوست دیگری که تخصصش تو این زمینه بیشتره بین دوستان پیدا کنیم تا کار را ادامه بدیم و مقدمات را جور کنیم بعد که درسم تمام شد تمام قد در خدمت شما خواهم بود
از کارافرین عزیز هم ممنونم.
 تشکر شده توسط: zoofanoon , jahanagahi , iranboy , مرتضی الهی , ناصر صادقی , حمید رضا غ , successfulman
07-19-2013, 07:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-19-2013 07:36 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #10
سلام پارسیان عزیز سپاس از شما . نظر شما را قبول دارم ما قصدمون تولید سموم کاملا موثره من خودمم کشاورز زاده ام و تو منطقه کشاورزی
باید بهترین فرمول ها را بکار ببریم واین شدنیه منظور من از غول شرکتیه که هرکسی محصولش را مصرف کرد بهش اعتماد کامل پیدا کنه
ما باید سم موثر و ارزان تولید کنیم واقعیت این هست که مواد اولیه را میشه از چین وارد کرد و میشه داخل تولید کرد ولی چون فن اوریش را نداریم قابل رقابت با چینی نیست ولی اگر محکم بچسبیم بکار شاید بتونیم تولید داخل هم داشته باشیم من منتظر نظرات سازنده شما هستم
اول باید از سراسر کشور امار بگریم ببینیم بیشترین سموم مورد نیاز در چه دسته ای هستن بعد اقدام کنیم البته یکم که کار جلو رفت باید مسائل رقابت راهم در نظر بگییریم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مرتضی الهی , ناصر صادقی , حمید رضا غ , successfulman
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همکاری و شراکت با دوستانه سایت pedram9 13 1,744 11-14-2015 01:02 PM
آخرین ارسال: shahcar
  اماده همکاری بادوستان درزمینه پوشاک alihiss 2 626 09-29-2015 06:54 PM
آخرین ارسال: alihiss
  تجارت، همکاری و سرمایه گذاری در ارمنستان artinarakel 18 5,310 07-26-2015 12:21 PM
آخرین ارسال: xagan
  همکاری در سرعت بخشیدن به یک کسب و کار بین المللی aloehani 10 2,267 11-15-2014 09:19 AM
آخرین ارسال: irandac
  پیشنهاد همکاری shirazmc 0 955 09-16-2014 06:37 PM
آخرین ارسال: shirazmc
  همکاری koroshparsi 18 5,299 10-15-2013 12:42 AM
آخرین ارسال: javad am
  ما هم شروع کردیم برای همکاری به ما ملحق شوید morteza1 12 3,350 07-14-2013 09:00 PM
آخرین ارسال: morteza1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS