سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام من دانشجوی دکتری شیمی هستم و مجوز کارخانه سم سازی را گرفتم زمین شهرک صنعتی هم گرفتم برای ادامه کار نیاز به همکاری دارم
خوشحالم تو دو ساعت 15 نفر بازدید کردند ولی لطفا همینجور ساده از کنار قضیه رد نشید این یه فرصت استثنایی هست برای میلیاردر شدن من فقط تو قسمت فروش یکم نگرانم والا بقیه قسمت ها خیلی راحته
خوشحالم تو دو ساعت 15 نفر بازدید کردند ولی لطفا همینجور ساده از کنار قضیه رد نشید این یه فرصت استثنایی هست برای میلیاردر شدن من فقط تو قسمت فروش یکم نگرانم والا بقیه قسمت ها خیلی راحته
درود بر شما دوست عزیز .
بفرمایید کدوم شهر هستید . چه سمی میخوایید تولید کنید . ایا همفکری میخوایید یا کمک مالی یا یکی که بیافته دنبال کارهای اداری و بازاریابی و ....

از خدامون هم هست بتونیم به کمک هم رشد کنیم .
سلام موقعیت استان اصفهان شهر ورزنه
یه شرکت ثبت شده 4000 متر زمین گرفته شده از صنایع و معادن مجوز گرفته شده و در همین جا متوقف شده
هم کمک فکری می خوام هم کمک مالی و مشاوره
به نظر خودم بهترین راهش اینه که مواد اولیه را از چین وارد کنیم و فرمولش را از شرکت های هندی خریداری کنیم و داخل ایران بسته بندی کنیم هنوز هیچ نوع خاصی مشخص نشده می تونیم با همکاری دوستان از جاهای مختلف نوعش را مشخص کنیم
به نظر من این انجمن با این همه اعضای فعال نیاز داره تو همه زمینه ها فعالیت کنه یکی از اونها ساخت کارخانجات هست الان تو ایران غول های مواد غذایی و پوشاکی وجود دارن ولی تو کشاورزی بویژه سم سازی ما غول انچنانی نداریم پس همتی بکنید این غول سم سازی ما باشیم حتی اگر شده نفری هزار تومن بذاریم رو هم باید این کار بشه
(07-19-2013 02:08 PM)aralkamal نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من این انجمن با این همه اعضای فعال نیاز داره تو همه زمینه ها فعالیت کنه یکی از اونها ساخت کارخانجات هست الان تو ایران غول های مواد غذایی و پوشاکی وجود دارن ولی تو کشاورزی بویژه سم سازی ما غول انچنانی نداریم پس همتی بکنید این غول سم سازی ما باشیم حتی اگر شده نفری هزار تومن بذاریم رو هم باید این کار بشه

دوست عزیز پیشنهاد بسیار زیبائی است.با توجه به اینکه این حرکت مستلزم نیروی کاری زیادی می باشد چنانچه خود مسئولیتش را قبول میکنید و می دانید که توان مدیریتش را دارید , در یکی از روزهای هفته در دفتر راهکار حضور پیدا کنید (برای چنین حرکتی حتما نیاز به حضور شما هست)تا دقیقا در رابطه با این پیشنهاد صحبت شود.
خیلی از عزیزان انجمن بمن و راهکار اعتماد کامل دارند و اگر پروژه خوب باشد انشالله استارت خواهد خورد.
(07-18-2013 08:31 PM)aralkamal نوشته شده توسط: [ -> ]خوشحالم تو دو ساعت 15 نفر بازدید کردند ولی لطفا همینجور ساده از کنار قضیه رد نشید این یه فرصت استثنایی هست برای میلیاردر شدن من فقط تو قسمت فروش یکم نگرانم والا بقیه قسمت ها خیلی راحته

دوست عزیز اصل کار هم همین قسمته والا خیلی چیزها رو میشه با قیمت خوب تولید و یا وارد کرد اما مهم بحث بازاریابی و فروشه اول باید مشتری هاتو بصورت تضمینی پیدا کنی بعد بری سراغ تولید یا واردات یه محصول الان خیلیا هستن که از یه کالا کلی تو انبار دارن و حاضرن زیر قیمت هم بدن ولی بازم مشتری ندارن چون قبلش بازارسنجی نکردن
درود
دوست عزیز سم کشاورزی خیلی سرمایه می خواد و از اون مهمتر وجدان!!
ما که تو کار کشاورزی هستیم این قسمت دوم را با تمام وجود حس میکنیم وقتی دو برابر مقدار توصیه شده سم می زنیم و هیچ اثری نمی بینیم.
شما سم موثر و استاندارد تولید کن و ضمانت کیفیت بده که نفرین کشاورز پشتش نباشه من در استان گلستان نمایندگی انحصاریتون را می گیرم با خرید نقدی! و فروشش با من.
ضمنا غول هم کم نداریم .گل سم گرگان.فومن شیمی .آریا شیمی.پرتو نار و ...
همشون هم مواد آشغال چینی را به مشتری می دن و از اونجایی که بازار رقابتی هست و مجبورن جنس را ارزون تر کنند کیفیتش را کم می کنند و کشاورزی را نابود.
در هر حال براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم روزی شرکت شما بهترین سم ها را تولید کند و ما هم نماینده انحصاریتون بشیم.
سلام استاد بزرگ ممنون از حمایت شما
راستش من الان سال سوم دوره دکتری هستم و می دونید که تو رشته شیمی مخصوصا سال سوم باید شبانه روز تو ازمایشگاه باشم تا بتونم جمع و جورش کنم راسش این مجوز و زمین را من قبل از قبولی تو دکتری گرفتم ولی وقتی با سایت شما اشنا شدم و این پتانسیل فوق العاده را دیدم گفتم حیفه دست روی دست بگذاریم وکاری نکنیم تهیه مقدمات شامل بازاریابی که دوست عزیزمون کارافرین هم فرمودن و بقیه مقدمات خودش حداقل یکسال زمان می بره چون واقعا کار بزرگیه در ضمن فعلا بدلیل تحریم ها واردات سم هم خیلی مشکله بنابراین اگر اجازه بدین دوست دیگری که تخصصش تو این زمینه بیشتره بین دوستان پیدا کنیم تا کار را ادامه بدیم و مقدمات را جور کنیم بعد که درسم تمام شد تمام قد در خدمت شما خواهم بود
از کارافرین عزیز هم ممنونم.
سلام پارسیان عزیز سپاس از شما . نظر شما را قبول دارم ما قصدمون تولید سموم کاملا موثره من خودمم کشاورز زاده ام و تو منطقه کشاورزی
باید بهترین فرمول ها را بکار ببریم واین شدنیه منظور من از غول شرکتیه که هرکسی محصولش را مصرف کرد بهش اعتماد کامل پیدا کنه
ما باید سم موثر و ارزان تولید کنیم واقعیت این هست که مواد اولیه را میشه از چین وارد کرد و میشه داخل تولید کرد ولی چون فن اوریش را نداریم قابل رقابت با چینی نیست ولی اگر محکم بچسبیم بکار شاید بتونیم تولید داخل هم داشته باشیم من منتظر نظرات سازنده شما هستم
اول باید از سراسر کشور امار بگریم ببینیم بیشترین سموم مورد نیاز در چه دسته ای هستن بعد اقدام کنیم البته یکم که کار جلو رفت باید مسائل رقابت راهم در نظر بگییریم.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع