سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام به همه
شاید دوستان بپرسند چرا میگم کار بزرگ
دست کم سی استان داریم پس 30 نفر نماینده فروش استانی لازمه
وارد کننده می خواد
سازنده سم و یک کارخانه بزرگ با کلی پرسنل می خوادو صدها نفر مستقیم وغیر مستقیم منتفع خواهند شد.
(07-19-2013 07:07 PM)aralkamal نوشته شده توسط: [ -> ]سلام استاد بزرگ ممنون از حمایت شما
راستش من الان سال سوم دوره دکتری هستم و می دونید که تو رشته شیمی مخصوصا سال سوم باید شبانه روز تو ازمایشگاه باشم تا بتونم جمع و جورش کنم راسش این مجوز و زمین را من قبل از قبولی تو دکتری گرفتم ولی وقتی با سایت شما اشنا شدم و این پتانسیل فوق العاده را دیدم گفتم حیفه دست روی دست بگذاریم وکاری نکنیم تهیه مقدمات شامل بازاریابی که دوست عزیزمون کارافرین هم فرمودن و بقیه مقدمات خودش حداقل یکسال زمان می بره چون واقعا کار بزرگیه در ضمن فعلا بدلیل تحریم ها واردات سم هم خیلی مشکله بنابراین اگر اجازه بدین دوست دیگری که تخصصش تو این زمینه بیشتره بین دوستان پیدا کنیم تا کار را ادامه بدیم و مقدمات را جور کنیم بعد که درسم تمام شد تمام قد در خدمت شما خواهم بود
از کارافرین عزیز هم ممنونم.

روز بروز موفقتر باشی.
راهکار برای انجام پروژه های عزیزان انجمن همیشه آمادگی دارد.
دوست عزیز فقط استان کرمان خصوصا شهر رفسنجان برای دفع افات درخت پسته بازار بیش از اندازه بزرگی دارد و مشکل فروش هم نخواهد بود فقط چنانچه سمی تولید شود که مثل این اشغال های چینی که وارد می شود و یا بسته بندی داخل می شود نباشد ..
(07-19-2013 08:03 PM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز فقط استان کرمان خصوصا شهر رفسنجان برای دفع افات درخت پسته بازار بیش از اندازه بزرگی دارد و مشکل فروش هم نخواهد بود فقط چنانچه سمی تولید شود که مثل این اشغال های چینی که وارد می شود و یا بسته بندی داخل می شود نباشد ..

سلام دوست بزرگوار لطفا در مورد نوع افاتی که بیشتر در اون منطقه وجود داره و همچنین سمومی که فعلا استفاده میشه میزان مصرف مزایا و معایبشون قیمتشون اگر امکان داره اطلاعاتی بهم برسونید ممنون می شم و همینطور دوستان دیگه از مناطق دیگه همونطور که توی قسمت اول توضیح دادم رشته خودم شیمی هست وسالهای اخر دوره دکتری بنابراین شاید بتونیم تیمی تشکیل بدیم و مواد داخلی با کیفیت هم تولید کنیم
به امید خدا
اگر ممکنه دوستان سمومی که دسترسی دارن مشخصات کاملش را اینجا بذارن و کاربردش را هم بنویسن و مقدار مصرفش و احیانا معیبی هم اگر داره بنویسن تا اول ما یه بانکی از اطلاعات تشکیل بدیم بعد بریم سراغ قسمت های بعد اگر اطلاعاتی هم در مورد میزان مصرف اون سم در منطقتون دارین بذارین جمع اوری اطلاعات دقیق اولین گام برای شروع یهکار بزرگ هست ممنون از همه دوستان
[quote='aralkamal' pid='101841' dateline='1374303499']
اگر ممکنه دوستان سمومی که دسترسی دارن مشخصات کاملش را اینجا بذارن و کاربردش را هم بنویسن و مقدار مصرفش و احیانا معیبی هم اگر داره بنویسن تا اول ما یه بانکی از اطلاعات تشکیل بدیم بعد بریم سراغ قسمت های بعد اگر اطلاعاتی هم در مورد میزان مصرف اون سم در منطقتون دارین بذارین جمع اوری اطلاعات دقیق اولین گام برای شروع یهکار بزرگ هست ممنون از همه دوستان

شما خودتون هیچ ایده ای برای برای نوع سموم ندارید؟با توجه به اینکه گفتید شیمی رو تا مقاطع بالا خوندید..
(07-20-2013 01:15 PM)Elixir نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-20-2013 11:28 AM)aralkamal نوشته شده توسط: [ -> ]اگر ممکنه دوستان سمومی که دسترسی دارن مشخصات کاملش را اینجا بذارن و کاربردش را هم بنویسن و مقدار مصرفش و احیانا معیبی هم اگر داره بنویسن تا اول ما یه بانکی از اطلاعات تشکیل بدیم بعد بریم سراغ قسمت های بعد اگر اطلاعاتی هم در مورد میزان مصرف اون سم در منطقتون دارین بذارین جمع اوری اطلاعات دقیق اولین گام برای شروع یهکار بزرگ هست ممنون از همه دوستان

شما خودتون هیچ ایده ای برای برای نوع سموم ندارید؟با توجه به اینکه گفتید شیمی رو تا مقاطع بالا خوندید..

سلام ممنون دوست عزیز از نظرتون شما می تونید با یه سرچ کوچیک توی موتورهای جستجو یک دنیا اطلاعات راجع به سوم مختلف پیدا کنید نیاز به تخصص خاصی هم نداره
من منظورم از اطلاعات اینه که دوستان ببینند تو منطقشون بیشتر چه نوع سمومی را مصرف می کنند و در هنگام استفاده چه مشکلاتی داشتن
به عنوان مثال ‌به تازگی کتابی با عنوان "علف‎‌کش‌‏ها و روش‌‏های کاربرد آنها" با همکاری 19 نفر از محققان علوم علف‎های هرز کشور و تدوین دکتر اسكندر زند، سيدكريم موسوي و احمد حيدري، توسط انتشارات جهاد دانشگاهی به چاپ رسيد. این کتاب در 18 فصل و به جهت برطرف کردن نیاز به منبع جامعی به زیان فارسی در این حوزه تهیه شده است. پیش از این کتاب "راهنمای علف‎‌کش‏های ثبت شده در ایران" نوشته اسکندر زند، محمدعلی باغستانی، محمد بیطرفان و پرویزشیمی در این مرکز به چاپ رسید و کتاب دیگری نیز با عنوان "راهنماي مدیریت علف‎های هرز" با ترجمه دكتر زند و همكارانش در دست چاپ می‎باشد.
پس می بینید که اطلاعات تئوریک را میشه در عرض ده دقیقه از اینترنت گرفت
من هدفم بیشتر اینه که دوستانی که علاقه دارن وارد کار بشن تحقیق کنن بررسی کنن نهایتا از سراسر کشور به این جمع بندی برسیم که مثلا ده نوع سم را تولید کنیم و در کل کشور مشکل توزیع و پخشش را هم نداشته باشیم
دوستان یه سایتی را معرفی می کنم اگر از دوستان کسی وقت داره سربزنه مطالعه کنه و ده بیستا ایده خوب از توش در بیاره
http://www.environmentalhealth.ir/323
سلام چی شد انگار کسی نظر نداره
سلام چی شد انگار کسی نظر نداره
سلام ایده ای که دارید جالبه،تو این زمینه جهاد کشاورزی میتونه کمکتون کنه .جهاد هر از چند گاهی برای کشاورزا کلاس آموزشی داره این کلاسا نقطه قوت فروش سموم خواهند بود
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع