ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شغل دوم
زمان کنونی: 05-18-2024, 08:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: فرزاد3132
آخرین ارسال: سافرصبور
پاسخ: 15
بازدید: 3480

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شغل دوم
12-25-2012, 07:40 PM
ارسال: #11
RE: شغل دوم
چند شغله بودن را کسی تائید نمیکند حتی منی که چند شغله کار کردم.ولی باید عرض کنم پس چرا من چند شغل را با هم شروع کردم؟
بارها عرض کردم و فقط معدود عزیزانی توانستند منظور من را متوجه شوند و بقیه افراد راه قبلی خود را پیش گرفته اند.
جملات قصار استادان و نویسندگان را می خوانند و حفظ میکنند و مرتب کتاب موفقیت می خوانند و خوشحال هم هستند که این جملات را می دانند و وکتابهایشان را خوانده اند.
عزیزا ن شغل اولیه برای شروع کار زیاد مهم نیست.مهم شروع حرکت است. چه در آزانس وچه در بازار و چه کارگری و...
مهم اینست که تغییر نگرش خود را عوض کرده باشید. ذهن چنان افراد را بسوی موفقیت میکشاند که فرد بهیچ عنوان نمی تواند باور کند.
خیلی مسائل را تکراری نوشته ام و الان وقتی میخواهم بنویسم واقعا به حالت سردی کامل می نویسم. چند نفر از عزیزان پیگیر بودند و من به احترام آنان نوشتم.اکنون هم آن افراد ذهن خود را در گیر موفقیت کرده اند و ایمان دارم بزودی یکی یکی موفقیتهایشان را می نویسند.
عزیزی مرقوم فرموده کار دوم برای کارمندان سخت است.بله واقعا سخت است.ولی باید عرض کنم در 50سالگی شبانروز سه یا 4 ساعت می خوابیدم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: vahid61 , M3HDI , amiryazdani138 , tondar12 , مهدی 1 , Delta.H , yu3f , حامد , کامیار کاظمی , فرزاد3132 , madar , mohsen k1 , blacknight19 , نرگس فیاض
12-25-2012, 09:49 PM
ارسال: #12
(12-25-2012 07:40 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  چند شغله بودن را کسی تائید نمیکند حتی منی که چند شغله کار کردم.ولی باید عرض کنم پس چرا من چند شغل را با هم شروع کردم؟
بارها عرض کردم و فقط معدود عزیزانی توانستند منظور من را متوجه شوند و بقیه افراد راه قبلی خود را پیش گرفته اند.
جملات قصار استادان و نویسندگان را می خوانند و حفظ میکنند و مرتب کتاب موفقیت می خوانند و خوشحال هم هستند که این جملات را می دانند و وکتابهایشان را خوانده اند.
عزیزا ن شغل اولیه برای شروع کار زیاد مهم نیست.مهم شروع حرکت است. چه در آزانس وچه در بازار و چه کارگری و...
مهم اینست که تغییر نگرش خود را عوض کرده باشید. ذهن چنان افراد را بسوی موفقیت میکشاند که فرد بهیچ عنوان نمی تواند باور کند.
خیلی مسائل را تکراری نوشته ام و الان وقتی میخواهم بنویسم واقعا به حالت سردی کامل می نویسم. چند نفر از عزیزان پیگیر بودند و من به احترام آنان نوشتم.اکنون هم آن افراد ذهن خود را در گیر موفقیت کرده اند و ایمان دارم بزودی یکی یکی موفقیتهایشان را می نویسند.
عزیزی مرقوم فرموده کار دوم برای کارمندان سخت است.بله واقعا سخت است.ولی باید عرض کنم در 50سالگی شبانروز سه یا 4 ساعت می خوابیدم.
استاد شما می فرمایید که با کارگری یا کارمندی هم میشه ثروتمند شد و تاکید دارید که باید فقط یک شغل داشته باشم.
خوب مثلا شخصی که حرکتش رو با کارمندی یا کارگری شروع می کنه و یه حقوق ثابتی داره و می خواد ثروتمند بشه خوب این فرد یا باید یه کار دیگه در کنار کارش راه اندازی کنه که در این صورت دوشغله میشه که شما می فرمایید نباید چند شغل داشته باشم یا اینکه باید از کارش انصراف بده و کار دیگه ای رو راه اندازی کنه که این روش هم با توجه به فرمایشات شما صحیح نیست.
پس این فرد چطوری باید با کارمندی ثروتمند بشه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرزاد3132 , blacknight19 , نرگس فیاض
12-25-2012, 09:59 PM
ارسال: #13
ای کاش مطالب نوشته شده من را به دقت مطالعه می فرمودی.لطف کنید دوباره مطالعه فرموده و ببینید هیچ جا عرض نکردم چند کار نداشته باشید.بلکه عرض کردم وقتی به کار اول خود مسلط شدید کار بعدی را شروع کرده و با ترفندهای آن آشنا شوید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مهدی 1 , حامد , madar , blacknight19 , نرگس فیاض
12-25-2012, 10:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2012 10:04 PM، توسط Delta.H.)
ارسال: #14
(12-25-2012 04:25 PM)فرزاد3132 نوشته شده توسط:  باتشکر از دوستان
کارهایی که پیشنهاد میشه به نظرم خوبه اما باید این رو هم درنظر داشت که این کارها برای یک کارمندی که بیشتر مواقع ساعت 4یا 5عصر به خونه میره کاری خسته کننده و طاقت فرسا باشه .
من در حال حاضر به کسب درآمدی فکر میکنم که هم براخودم کسب درآمد بشه هم یه نوع اشتغال زایی و کارآفرینی داشته باشه نه اینکه فقط خواسته باشم وقت آزادم رو پر کرده باشم مثلاً میشه وقت آزاد رو هم تو یه آژانس تاکسی تلفنی کار کرد (که شاید درآمدش هم بد نباشه ) که این برای یک عضو این سایت که شعارش میلیاردر شدنه به نظر من دور خود چرخیدنه
5/10/91

دوست عزیز اشتغالزایی و کارآفرینی برای دیگران بسیار کار خوب و وظیفه انسانی همه ماست اما از آن مهمتر کارآفرینی برای خودمان است!
باید به این امر توجه داشته باشیم که بحث کارآفرینی از اشتغالزایی جداست و در واقع یک کارآفرین یعنی کسی که از فرصتها و حداقل امکانات بهترین استفاده برای پیشرفت را با تکیه بر خلاقیت و نبوغ خود میکند، شغل جدیدی برای خود به وجود می آورد یا یک کار معمولی را به یک کار پردرآمد تبدیل میکند و در مرحله بعد برای دیگران اقدام به ابتکار و ایجاد زمینه های جدید خوداشتغالی میکند. ولی کسانی که بستر اشتغال برای دیگران فراهم میکنند را نمیتوان کارآفرین نامید چون اگر اینگونه بود یک نفر کارگاه تیرچه بلوک راه اندازی میکند 10نفر را استخدام میکند آیا او کارافرین است؟ خیر ایشان فقط اشتغال زایی کرده که باز هم خدا خیرش بدهد.
منظور از این بحث اینکه کسی که نیاز به شغلی پاره وقت دارد و تجربه خاصی هم ندارد به جای اینکه به فکر اشتغالزایی باشد باید ابتدا به فکر کارآفرینی باشد و با تکیه بر روحیه کارآفرین خویش هر یک از پیشنهادات دوستان جای توسعه بسیار دارد.
همانطور که استاد قربانیان فرمودند مهم تغییر نگرش و داشتن ذهنی ثروتمند است و بعنوان مثالی از جوانان موفق عضو این سایت که از طریق تغییر نگرش و باور به قابلیت های خویش به موفقیت رسیده آقای مهدی گل محمدی را می توانم ذکر کنم.ایشان در عرض کمتر از دو سال کسب و کار خود را راه انداخته، با تلاش و تمرکز و مثبت اندیشی بهتر و بهتر کار کرده و اکنون در حال توسعه دادن آن به حوزه های دیگر برای کسب درآمد بیشتر است و مطمئناً راه درست را در پیش گرفته و موفقیتش مستمر و حتمی است.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , مهدی 1 , yu3f , حامد , کامیار کاظمی , فرزاد3132 , madar , blacknight19 , نرگس فیاض
06-12-2013, 09:49 AM
ارسال: #15
سلام با توجه یه نوع کارتون شما اگه بتونین وارد بخش فروش کاغذهای رول شماره گیری بانکها بشین موفق خواهید بود.این کاغذها رو از تهران به صورت پستی برای شما میفرستن کار شما پخش وفروشه .و با توجه به این که عمده مصرف این کاغذها در بانکه بدرد شما میخوره این جوری زمانتون دراختیار خودتونه.
 تشکر شده توسط: blacknight19 , بابایی , فرزاد3132
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS