ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی برای کسب درآمد از وب سایت شخصی
زمان کنونی: 05-21-2024, 03:56 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: aryagio9
آخرین ارسال: 88121325
پاسخ: 6
بازدید: 2150

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-05-2013, 08:49 PM
ارسال: #1
با سلام
من یک وب سایت شخصی موسیقی راه اندازی کردم به آدرس زیر
http://www.alhaan.ir
خدماتم در این وبلاگ در زمینه دانلود موسیقی و فروش پکیج های موسیقی و همچنین معرفی آثار خودم هست .
در حال حاضر چند روزی میشه که راه افتاده و تو موتورهای جستجو ثبت کردم ولی تو سرچ نیست . ظاهرا مدتی طول میکشه .
میخواستم از دوستان راهنمایی و نظر بگیرم برای بالا بردن آمار بازدید ، معرفی محصولات فروشی برای کسب درآمد ( مجموعه های من نسبت به کارهای بازار غیر تکراری و خاص هستند ) ، درآمد از طریق نمونه کارهای موسیقایی خودم نظیر آهنگسازی و تنظیم و ... .
ممنون میشم ایده ها ، لینک ، سایت یا هر چی به ذهنتون میرسه بیان کنید .
منتظر راهنمایی دوستان عزیزم هستم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: REZA HAJISALIMI
07-06-2013, 11:06 AM
ارسال: #2
RE: راهنمایی برای کسب درآمد از وب سایت شخصی
سلام عزیز
اولا تبریک بخاطر وبسایت خوب و زیبات....

دوما برای اینکه تو سرچ انجین ها تو 10 رکورد اول بیای باید سایتت رو بهینه سازی کنی.... در مورد بهینه سازی سایت و یا SEO یه جستجو بکنی شرکتها و افرادی رو که اینکارو بلدن میتونی پیدا کنی که سایتت رو بهینه کنند تا رتبه اش رو سرچ بیاد بالا....

سوما مطالبی توی انجمن هست در مورد کسب و کارهای اینترنتی که آقای کاظمی عزیز نوشته و بخونی خیلی برات مفیده...

موفق باشی
 تشکر شده توسط: aryagio9 , رز سفید
07-11-2013, 04:21 AM
ارسال: #3
در تکمیل حرفهای دکتر عزیز باید بگم که بهترین راه برای بالا بردن آمار تبادل پاپ آپ با سایتها بزرگ هست و تبلیغات بنری و متنی و تبادل لینک!

اگر این کار ها رو انجام بدی به طور طبیعی آمارت میره بالا و توی موتورهای جستجو محبوب میشی.

از استفاده از مطالب تکراری جدا خودداری کن!

اگرم میخوای این کارو انجام بدی توی قسمتهایی از متنت تغییر ایجاد کن!

مثلا اگه یه چیز با این متن کپی کردی:

دانلود آهنگ جدید مسعود

بزن

دانلود جدید ترین موزیک مسعود

چون اگر موتورهای جستجو تو رو به عنوان کپی کن بشناسن رتبت رو شدید میارن پایین!

http://www.khabarkhon.ir این سایت خوده منه! گوشه سمته چپ یه بنر هست که رتبه کشوری و جهانی سایتم رو نشون میده! اگه روش کیلیک کنی میری توی یه سایت دیگه که آمار دقیق تغییر روزانه رتبه سایتم رو نشون میده! تو هم میتونی از این ابزار برای فهمیدن رتبت توی دنیا و کشور استفاده کنی.

یه سایت هم به اسم http://www.woorank.com توی گوگل آدرس سایتت رو به این شکل: http://www.alhaan.ir سرچ کن بعد توی چیزهایی که پیدا میکنه بگرد دنبال آدرس این سایت بعد از کیلیک روش هدایتت میکنه به آماره دقیقی از سایتت نسبت به سئوش! از اونجا میتونی بفهمی سایتت چند درصد سئو شده و چه چیزهاییش مشکل داره و باید درستش کنی!

فروش کاملترین پنل اس ام اس کشور
پویا پنل

ارزانترین تعرفه طراحی سایت در ایران
به همراه 90 قالب طراحی شده برای اولین بار در ایران
مروا وب
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
07-21-2013, 06:47 PM
ارسال: #4
اگه میدونی کارت تکه ...
پول هزینه کن و تبلیغات انجام بده ... بگرد تو سایتهای پر بازدید و نیمه مرتبط به کارت ... ماهیانه از 20 هزار تومن تا 200 هزار تومن میتونی تو سایتهاشون تبلیغ کنی
سر یه ماه نکشیده بازدیدت 10 برابر میشه

اگه سایتت برای دانلود موزیکه تو سایتهای دانلود نرم افزار و فیلم تبلیغ کن ... نه تو سایتهای موزیک دیگه!

حتما هم یه ذره هزینه کن و سرور بگیر و لینک دانلود مستقیم بزار
07-21-2013, 10:53 PM
ارسال: #5
سلام اقای عباسی تبریک موسیقی رو خیلی دوست دارم اول از همه شما اگر میخواید در موتورهای جستوجو محبوب بشید فقط چند کار هست انجام بدید نتیجه کامل رو خواهید گرفت
1- بهینه سازی و سئو قالب
2 درج کردن عکس ها به صورت صحیح منظورم اینه که وقتی عکستون رو قرار میدید اندازه اصلیش قرار بدید بعد اپلود کوچیک و بزرگش نکنید استفاده از alt استفاده از عنوان مناسب برای عکس
3-مطالب اختصاصی که صد در صد مطالبتون اختصاصی
4 شروع کنید با وبلاگ ها و سایت های رنک دار تبادل لینک کردن و البته بهترش اینه که لینک شما درسایتشون باشه ولی لینک اونها توی سایت شما نباشه
5 ارسال مطالب بر اساس قوانین سئو مثلا چندتا برچسب استفاده کنید چجور عنوانی قرار بدید برای مطالبتون توی صفحه اصلی چندتا پست باشه و و و
و برای کسب درامد به نظر من باید توی چند سایت خیلی پر بازدید موسیقی تبلیغات بنری انجام بدید مثل طهران سانگ-بیا تو موزیک-موزیک باران-رپفا- و و و این سایت ها بازدید کنندهای خوبی دارن و بازدید کننده اگر دنبال بیت باشه و یا بخواد بخونه حتما به سایتتون مراجعه میکنه

امید دارم کارتون بگیره چون داداشم قبلا کار موسیقی انجام میداد و استدیو زده بود ولی گروهشون از هم پاشید و حتی الان موسیقی رو ول کرده من خودمم عاشق تصویر برداری و مونتاز هستم و میخوام برم یاد بگیرم اگه این کاره بودید حتما میومدم پیشتون یاد بگیرم

برای پیشرفت دنیاتو تغییر بده . . . . !!!!!!

اجاره خودرو طباطبایی:09121010822- تخفیف خوب برای دوستان انجمن میلیاردر ها
www_ejarehkhodro_com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-12-2013, 09:16 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-12-2013 09:17 AM، توسط 88121325.)
ارسال: #6
(07-21-2013 10:53 PM)pooga نوشته شده توسط:  سلام اقای عباسی تبریک موسیقی رو خیلی دوست دارم اول از همه شما اگر میخواید در موتورهای جستوجو محبوب بشید فقط چند کار هست انجام بدید نتیجه کامل رو خواهید گرفت
1- بهینه سازی و سئو قالب
2 درج کردن عکس ها به صورت صحیح منظورم اینه که وقتی عکستون رو قرار میدید اندازه اصلیش قرار بدید بعد اپلود کوچیک و بزرگش نکنید استفاده از alt استفاده از عنوان مناسب برای عکس
4 شروع کنید با وبلاگ ها و سایت های رنک دار تبادل لینک کردن و البته بهترش اینه که لینک شما درسایتشون باشه ولی لینک اونها توی سایت شما نباشه
5 ارسال مطالب بر اساس قوانین سئو مثلا چندتا برچسب استفاده کنید چجور عنوانی قرار بدید برای مطالبتون توی صفحه اصلی چندتا پست باشه و و و
و برای کسب درامد به نظر من باید توی چند سایت خیلی پر بازدید موسیقی تبلیغات بنری انجام بدید مثل طهران سانگ-بیا تو موزیک-موزیک باران-رپفا- و و و این سایت ها بازدید کنندهای خوبی دارن و بازدید کننده اگر دنبال بیت باشه و یا بخواد بخونه حتما به سایتتون مراجعه میکنه

امید دارم کارتون بگیره چون داداشم قبلا کار موسیقی انجام میداد و استدیو زده بود ولی گروهشون از هم پاشید و حتی الان موسیقی رو ول کرده من خودمم عاشق تصویر برداری و مونتاز هستم و میخوام برم یاد بگیرم اگه این کاره بودید حتما میومدم پیشتون یاد بگیرم

سلام. من بلدم. میتونم با یه مبلغی کمتر از هرجایی که میرید یادبگیرید، یادتون بدم
(08-12-2013 09:16 AM)88121325 نوشته شده توسط:  
(07-21-2013 10:53 PM)pooga نوشته شده توسط:  سلام اقای عباسی تبریک موسیقی رو خیلی دوست دارم اول از همه شما اگر میخواید در موتورهای جستوجو محبوب بشید فقط چند کار هست انجام بدید نتیجه کامل رو خواهید گرفت
1- بهینه سازی و سئو قالب

سلام. من بلدم. میتونم با یه مبلغی کمتر از هرجایی که میرید یادبگیرید، یادتون بدم

ایمیلم: thinker641@gmail.com
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای دست فروشی wildfire55521 10 16,678 06-29-2023 09:17 AM
آخرین ارسال: دستفروش ماهر
  چه کتابهایی برای حرفه ای شدن در کسب و کار بخونیم ؟ aryagio 6 3,153 06-03-2020 02:30 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  کمک می کنید بهم برای شروع کار؟ roses 19 6,268 06-03-2020 02:21 AM
  راهنمایی ایجاد شغل با 80 میلیون تومن hamid368 6 1,975 06-03-2020 02:05 AM
  انتخاب شغل و کسب و کار sajadiri 0 424 02-06-2019 11:54 AM
آخرین ارسال: sajadiri
  خرید لباس از سایتهای خارجی و فروش آن از طریق تلگرام و اینستا sara97 1 569 08-16-2018 01:51 PM
آخرین ارسال: rad86
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه تایپ و تکثیر hamidrta 5 22,532 05-24-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: nightwolfff
  راهنمایی در مرد خدمات ارائه شده در مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر majid yousefi 1 3,264 03-01-2018 11:08 PM
آخرین ارسال: Iman001
  گیاه رنگی و تزئینی برای بلوارها samad_HSH 0 501 01-14-2018 06:07 AM
آخرین ارسال: samad_HSH
  ایجاد یک کسب و کار به عنوان بسته سلامت مدارس ehsan_shz 0 557 10-13-2017 01:40 PM
آخرین ارسال: ehsan_shz
  درآمد نمایندگی سامسونگ و ... چقدر است؟ Hamavar 0 838 07-30-2017 08:47 PM
آخرین ارسال: Hamavar
Star کلافه از ایده های تکراری شغل های که دست زیاد شده King mohii 1 1,582 06-25-2017 12:34 AM
آخرین ارسال: m_sstyle
  لطفا برای شروع راهنمایی بفرمایید فاطمه بانو 0 987 04-15-2017 08:39 PM
آخرین ارسال: فاطمه بانو
Question دو ساعت در روز برای یک سرباز!!! rostamiani 6 1,615 03-29-2017 11:50 AM
آخرین ارسال: abolfazl_mehrabani
  تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا davood67 7 2,157 03-12-2017 09:06 PM
آخرین ارسال: NajmeV
  راهنمائی برای راه اندازی هایپرمارکت بزرگ زرپاش 3 5,459 12-26-2016 03:15 AM
آخرین ارسال: ALI.1963
  راه اندازی مجله خبری خارجی و کسب در آمد از گوگل ادسنس jamezar5 0 869 07-17-2016 06:55 PM
آخرین ارسال: jamezar5
Smile لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید aali 12 6,853 06-21-2016 09:32 PM
آخرین ارسال: bmw27
  میزان درآمد شغل کاشی کاری، سنگ کاری، سرامیک کاری و ... reza.sepehri 1 2,975 04-11-2016 09:28 AM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
Bug نیازمند راهنمایی برای مغازه شال و روسری Black Boy 5 9,260 04-04-2016 01:08 PM
آخرین ارسال: محمدرضا تراکت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS