ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

از لابلاي دفتر يادگيريها
زمان کنونی: 05-21-2024, 03:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 10
بازدید: 2093

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از لابلاي دفتر يادگيريها
12-18-2012, 12:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-18-2012 08:53 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #1
از لابلاي دفتر يادگيريها
از لابلاي دفتر يادگيريها

در دوران سربازي و چند وقت بعد هركتابي ميخوندم نت برداري ميكردم
سخنان بزرگان ضرب المثل ملل و...
تصميم دارم اينها را در اين تاپيك بازنويسي كنم

Heartهيچكس به تو نگفته كه بايد زندگي ات را اينقدر دشوار سازي!اگر ميبيني كه خيلي فاصله داري،همواره در اين انديشه باش كه ميتواني جلوتر بروي

Heartقانون حق انتخاب به ما مياموزد كه تصميمات ما صرفا با گفتن جملاتي ساده تحقق نمي يابند،بلكه بايد بدانها عمل كرد

Heartانتخاب يعني: رها ساختن چيزي كه ميخواهي،به نفع چيزي ديگري كه بيشتر ميخواهي

Heartبا همه مهربان باش!زيرا هر انساني كه با وي ملاقات ميكنيد، مشغول انجام دادن نبردي بسيار سخت و دشوار مي باشد (افلاطون)

Heartتنها زماني ممكن است كه انسان تا ابد در سعادت و نيكبختي زندگي كند كه بداند ماجرا صرفا بر پايه ي يك برنامه لحظه به لحظه است... (مارگارت بونانو)

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , soltan_sal , jahanagahi , Mind , مهدی گل محمدی , kimyya , Delta.H , azam , مسعود کوچولو , Haavin , rahgozar , mohammad.b , bitumen , sabaeng , ali mohammady , mir abbas , Elixir , Fela.Want
12-18-2012, 10:48 PM
ارسال: #2
RE: از لابلاي دفتر يادگيريها
Heartاينكه گرسنگان را سير كنم،اهانتي را ببخشايم و به دشمنم محبت كنم،به راستي صفتي نيكوست اما چنانچه كشف كنم كه فقيرترين،مستمندترين و بدترين اهانت كنندگان همه اندرون خود من جاي دارند،و اينكه من به همه ي ياري و شفقت موجود در باطنم بيشترين نيازمندم و اينكه من خود ،دشمني هستم كه بايد مورد عشق و محبت قرار گيرد ،ان وقت چه ...؟

كارل يونگ

Heartچنانچه با دقت بيشتري به موفقيتهاي يك شبه بنگري،مشاهده خواهي كرد كه انها معمولا مستلزم تلاشي حدودا ده ساله بوده اند.
كمي بينديش!در عرض ده سال تو ميتواني تقريبا همه كاري را به انجام رساني و مي تواني يك پزشك يا يك دانشمند شوي.در واقع ميتواني در هر كاري به تخصص عالي دست يابي!
با نگاه كردن به مقابلت ده سال،زمان زيادي است اما با نگاه كردن به عقب،مشاهده ميكني كه قرنها مانند يك حركت انگشت يا تكان خوردن مژه گذشته اند.

Heartروياهايي دست نيافتني و عجيب و غريب براي اينده اي دور دست،وزنه ايي بسيار سنگين و دشوار است كه به سختي مي توان بر دوش كشيد. بهترين اهداف مي توانند همان هايي باشند كه ميتوانيد در طول هفته بعد،روز و يا ساعت يا در برداشتن قدم بعدي به انجام رسانيد

Heartرنج و مصيبت ،چهره هاي گوناگوني دارد. حتي انسانهاي ثروتمند نيز با درد و رنج اشنا هستند تنها كاري كه انسانها ميتوانند انجام دهند اين است كه بهترين انتخاب هاي ممكن را كه در شرايط بخصوصي از زمان،در دسترشان قرار گرفته است بكنند

Heartازادي اختيار به اين معناست كه تو ميتواني به نداي قوانيني كه در عميق ترين قسمت وجود تو ساكن هستند،گوش فرا دهي و مطيع انها باشي يا انكه اجازه دهي غريزه هاي مهار نشده ،ترسها و عادات ناپسندت تعيين كننده ي سرنوشتت باشند و عنان اختيار تو را در دست گيرند.

Heartما به كمك پله اي مارپيچي ميتوانيم به ارتفاعي بسيار بلند صعود كنيم

فرانسيس بيكن

اسپري كود كامل سرسبز

10_004
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , m_grate29 , maxsoulfly , Delta.H , azam , jahanagahi , مسعود کوچولو , rahgozar , sabaeng , soltan_sal , mir abbas , مرضیه عباسی , Elixir
12-22-2012, 11:57 PM
ارسال: #3
[undefined=undefined]
جملات بسیار زیبا و کارآمدی را نوشته اید من یک جمله را که یادم نیست در کجا خواندم ولی در دفترم نوشتم و الان در اینجا می نویسم

«نعمت های کائنات بی شمار هستند،از این رو همواره احساس وفور نعمت کرده و می دانم که به تمامی خواسته های بر حق خود می رسم»

هر کاری که دوست داری Heartانجام بده ,پول خود به دنبال آن کار می آید Smile

هدیه آسان
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , Haavin , Delta.H , rahgozar , بيلا بالا , mir abbas , Elixir
12-23-2012, 12:09 AM
ارسال: #4
از راه شگفت خدا , آرامش و آسایش زیادی در خود احساس میکنم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , maxsoulfly , فرهاد قربانی , Haavin , Delta.H , rahgozar , azam , بيلا بالا , mir abbas , Elixir
12-23-2012, 01:54 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-23-2012 02:00 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #5
هنوز هم این جمله را تکرار میکنم:
از راه شگفت خدا روز بروز زندگی من بهتر و بهتر می شود.

از ---راه---شگفت --- خدا --- روز یه روز --- زندگی --- من --- بهنر --- و --- بهتر --- می شود
جند بار کلمه به کلمه و چند بار تند تند .

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mohammad.b , maxsoulfly , soltan_sal , azam , بيلا بالا , mir abbas , مرضیه عباسی , مهدی گل محمدی , Elixir
12-23-2012, 07:25 AM
ارسال: #6
تنها زماني ممكن است كه انسان تا ابد در سعادت و نيكبختي زندگي كند كه بداند ماجرا صرفا بر پايه ي يك برنامه لحظه به لحظه است... (مارگارت بونانو)

تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , azam , Haavin , بيلا بالا , سولاو , mir abbas , Elixir
05-18-2013, 12:46 AM
ارسال: #7
كاناي:يعني پيشرفت روز به روز ،مداوم و بي پايان
نتيجه آن افزايش ژرف و عميق در كيفيت زندگيست
كاناي يك علم است و مشكلات موجود بر سر راه پيشرفت را تشخيص ميدهد و روشي براي حل مسائل قبل از اينكه بوجود بيايند ارائه مي دهد

پيشرفت مستمر هر چند كوچك در نهايت يك افزايش بسيار چشمگير در سطح كيفيت بوجود مي اورد
تكرار نيروي خاصي را بوجود مياورد به شرطي كه تكرار با (كاناي)باشد
كاناي استادي و مهارت ايجاد ميكند

اسپري كود كامل سرسبز

10_004
 تشکر شده توسط: MARYAR , سولاو , soltan_sal , mir abbas , jahanagahi , Elixir , راضیه حبیبی
05-18-2013, 02:48 PM
ارسال: #8
Smile RE: از لابلاي دفتر يادگيريها
چنانچه با دقت بيشتري به موفقيتهاي يك شبه بنگري،مشاهده خواهي كرد كه انها معمولا مستلزم تلاشي حدودا ده ساله بوده اند.
كمي بينديش!در عرض ده سال تو ميتواني تقريبا همه كاري را به انجام رساني و مي تواني يك پزشك يا يك دانشمند شوي.در واقع ميتواني در هر كاري به تخصص عالي دست يابي!
با نگاه كردن به مقابلت ده سال،زمان زيادي است اما با نگاه كردن به عقب،مشاهده ميكني كه قرنها مانند يك حركت انگشت يا تكان خوردن مژه گذشته اندHeart.

تشکر شده توسط: bitumen , alireza091111 , mir abbas , بيلا بالا , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Elixir
07-26-2013, 04:15 PM
ارسال: #9
(05-18-2013 12:46 AM)بيلا بالا نوشته شده توسط:  كاناي:يعني پيشرفت روز به روز ،مداوم و بي پايان
نتيجه آن افزايش ژرف و عميق در كيفيت زندگيست
كاناي يك علم است و مشكلات موجود بر سر راه پيشرفت را تشخيص ميدهد و روشي براي حل مسائل قبل از اينكه بوجود بيايند ارائه مي دهد

پيشرفت مستمر هر چند كوچك در نهايت يك افزايش بسيار چشمگير در سطح كيفيت بوجود مي اورد
تكرار نيروي خاصي را بوجود مياورد به شرطي كه تكرار با (كاناي)باشد
كاناي استادي و مهارت ايجاد ميكند

من نفهمیدم یعنی چی؟ کانای ؟

روح پدرم شاد که استاد مرا گفت :
فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
07-26-2013, 04:37 PM
ارسال: #10
جناب بیلا بالای عزیز :
لطفا توضیحی در مورد کانای بنویسید. ممنون.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Elixir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از طریق وردپرس saeed74 0 214 05-24-2022 10:38 AM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,690 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,326 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  در زمینه کسب درامد از طریق وبلاگ یا وب سایت کمک کنید farham92 10 1,873 09-11-2015 01:09 PM
آخرین ارسال: reza.rs2
  چند سطر با پخش پوشاک از گروه برتر مسعود کوچولو 60 10,580 07-09-2015 05:04 PM
آخرین ارسال: saeed.5570
  چرا مردم از فروشگاه اینترنتی من خرید نمیکنند ؟؟؟ m-jalalvand 0 686 04-29-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  از بازاریابی ویروسی بیشتر بدانید m-jalalvand 0 791 04-16-2013 10:31 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  چگونه از شغلی که دوست ندارید، لذت ببرید mrghafoory 0 873 03-23-2013 02:28 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  پیشنهادی برای خروج از رکود اقتصادی mrghafoory 0 1,091 12-11-2012 11:23 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
Rainbow ۷ درس از فرهنگ تجارت ژاپنی mrghafoory 5 1,677 11-25-2012 09:36 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی
  چگونه از سخن بزرگان استفاده کنیم jahanagahi 6 1,700 10-01-2012 02:42 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  درآمد از مکان و محل آموزشی کامیار کاظمی 0 1,292 04-20-2012 03:00 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  دعوت از اساتید کامیار کاظمی 0 699 04-20-2012 02:52 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS