ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک درمورد دادن ایده های جالب در آموزش و پرورش
زمان کنونی: 05-08-2024, 02:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mas
آخرین ارسال: mas
پاسخ: 9
بازدید: 2278

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-19-2011, 06:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-19-2011 06:07 PM، توسط mas.)
ارسال: #1
با سلام بر همه بچه های گل انجمن

چند روزیه در جایی که کار می کنم یک تیم خیلی پرشور و جدی در رابطه با اجرای طرح های آموزشی و پرورشی , تشکیل شده و مسعولینش تا اینجایی که نشان داده اند خدا رو شکر و واقعا بدور از حاشیه ها به دنبال اجرای این طرح ها هستند .
خودم از روش طوفان فکری در طی حدود یک هفته ای بالای 200 ایده داده ام که امروز یکی از اون ایده ها ارسال اس ام اس گروهی به همکاران بود اجرا شد .
عزم خودم رو جزم کردم حالا که همه دارن از اجرای طرح ها است قبال می کنند به این تیم بپیوندم و هر چی به نظرمون می رسه که در بالا بردن آموزش و پرورش بچه ها می شه اجرا کرد رو طرح بدیم و اجرا کنیم .
در طول این دوازده سال خدمتم در آموزش و پرورش هیچوقت تا این اندازه خوش بین وپر انرژی نبوده ام احساس می کنم با انجام این طرح ها و تغییرات در زندگی و اینده همه این بچه ها نقش + خواهیم داشت.
امروز به ذهنم رسید که از همه تون کمک بگیرم چون همگی تون یا مدرسه رفتید یا بچه دارید که به مدرسه می ره یا می خواهید به مدرسه برود .
به نظر شما چه طرح هایی رو می شه در مدارس و بیرون از مدارس برای شاداب کردن و کیفیت بخشی به یادگیری و آموزش و پرورش داد لطفا هر چی به ذهنتون می رسه بگید حتی اگه خنده دار به نظر بیاد یکی از طرح های خودم این بود اجرای طرح یک روز خوشمزه در مدرسه با دادن میوه بستنی ادامس به دانش اموزان اونها رو شوکه کنند و از انها عکس بگیرند و البوم خاطرات شان بچسبانند . پس هر چی به ذهنتون می رسه بگید .

بازم چاکریم SmileSmileSmile

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهتاب , jahanagahi , دلشاد حسین پور , REZA HAJISALIMI , لوبا
09-19-2011, 06:16 PM
ارسال: #2
RE: کمک درمورد دادن ایده های جالب در آموزش و پرورش
فکر میکنم این کا این روزها زیاد باب شده است :
- دادن کارت امتیاز به هر عنوان به بچه ها و سپس طبق مجموع امتیازها به دانش آموز هدیه ای بدهند.
- تشکیل یک سایت تفریحی آموزشی مخصوص دانش آموزان برای آشنایی با دروس همراه با تفریح و سرگرمی.

بنظر من سعی کنید بچه هایی که زیاد مطرح نیستند را بالا آورده و تشویق کنید، من در دوره دانش آموزی خودم همه داشته های امروزم را مدیون یکی از معلم های بسیار خوبم بودم و امیدوارم هر کجا که هست سلامت باشد ایشان به من که فردی خجالتی و متوسط بودم به واقع ثابت کرد که "من هم میتوانم"...

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mas , مهتاب , jahanagahi , دلشاد حسین پور
09-19-2011, 07:08 PM
ارسال: #3
- تشکیل یک سایت تفریحی آموزشی مخصوص دانش آموزان برای آشنایی با دروس همراه با تفریح و سرگرمی

عالی بود 2 چیز دیگری هم از این مطلب خوبت به نظرم رسید و الان هر سه رو یاد داشت کردم .

- تشکیل یک سایت تفریحی آموزشی مخصوص اولیاء دانش آموزان برای مشاوره و روانشناسی و آشنایی با دروس کودکانشان با تفریح و سرگرمی

تشکیل انجمن مشاوره و آ موزش به اولیاء دانش آموزان

کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi
09-19-2011, 07:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-19-2011 07:26 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #4
به نظر من کلاس هارو باید از حالت استاد شاگردی درآورد.یعنی مطالب به صورت دوستانه مطرح بشه و نظرات دانش اموزان هم مطرح بشه.فقط معلم نیاد درس بده و بگه بخونید تموم بشه بره.ما سر درس فیزیک سال سوم دبیرستان این کارو کردیم نتیجه:همه خرداد ماه 19 به بالا شدند.
راسی آقا محم شما میتونید به مدیر مدرستون پیشنهاد بدید که برای 13 آبان خودکار چاپ کنن و به دانش آموزان بدن.من این کاررو می تونم براتون انجام بدم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi
09-19-2011, 07:55 PM
ارسال: #5
ایول یک طرح جالب همینی که عنوان کردی چاپ موارد تبلیغاتی و دادن آنها در همایش ها به مدیران مناطق و مدارس و یا همکاران یا اولیاء دانش اموزان اینم نوشتم عملی شد حتما مزاحمت می شم .

کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi
09-19-2011, 08:17 PM
ارسال: #6
کدوم مقطع تحصیلی؟

ما بهترین درس ها را در زمان سختی ها آموخته ایم !

1059453
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mas
09-19-2011, 10:15 PM
ارسال: #7
لطفا مقطع تحصیلی را مشخص نمائید چون در هر مقطع نیاز به ترفندی است که فقط درآن مقطع جواب می دهد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mas , motafaker77
09-20-2011, 02:28 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-20-2011 02:33 AM، توسط دلشاد حسین پور.)
ارسال: #8
Thumbs Up RE: کمک درمورد دادن ایده های جالب در آموزش و پرورش
من چند سال پیش یک سایت رو واسه مدرسه غیرانتفایی طراحی کردم . تو این سایت اطلاعات شخصی دانش آموزان ، نمرات ، نمونه سوالات ، زمان امتحانات ، کارنامه و خلاصه هر چی که شاگرد تو مدرسه باید اولیا بدونن رو براشون طراحی کردم که استقبال خیلی خوبی داشت .

یوزر و پسورد هر دانش آموز رو به پدر و مادرشون داده بودم که نمرات را خصوصی نگاه کنند و از وضعیت تحصیلی آگاه بشن . بقیه مطالب عکس و .... تو سایت عمومی بود و بصورت طبقه بندی .

خلاصه گفتم شاید این ایده هم به درد شما بخوره . تجربه این کار رو دارم اگه خواستی در خدمتم .!

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sara , mas , jahanagahi
09-20-2011, 01:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-20-2011 04:32 PM، توسط mas.)
ارسال: #9
مقطع در هر سه مقطع ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان( حرفه آموزی) هست در اصل اجرای همه این طرح ها در همه مدارس آموزش و پرورش کودکان استثنایی ابتدا در قزوین و اگه جواب بده طر ح ها رو برای اجرا در مدارس عادی و کل ایران می شه اماده کرد گفتم مجموعه مدیریت عوض شده و یک مدیر جوان و پر انرژی خدا رو شکر اومده که تیم کاریش هم انتخاب داره می کنه همه واقعا خواستارانجام تغییرات اساسی در آموزش و پرورش کودکان استثنایی بدور از هر راست و چپ و مسایل حاشیه ای هستن و الان بهترین زمان و فرصت بوجود آمده که طرح های زیادی رو اجرا کرد می خوام وقتی باز نشسته می شم 13 سال دیگه با آرامش خاطر درونی از کارهایی که تونستیم انجام بدیم و دادیم بازنشسته بشم . حالا هر ایده ای که به ذهنتون می رسه در هر مورد و رده اموزشی بگید نترسید خودم هم سعی می کنم تطبیقش بدم . ممنونم از همه بچه ها

کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , sajjad , دلشاد حسین پور
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  9 عبارتی که افراد باهوش هرگز در مذاکرات آن ها را بکار نمی برند as2017 0 585 01-22-2017 11:01 PM
آخرین ارسال: as2017
  7 باور اشتباه در مورد پول که شما را فقیر نگه می دارد as2017 0 538 01-21-2017 08:53 PM
آخرین ارسال: as2017
  چگونه در ۱۰ حرکت پولدار شویم؟ قسمت دوم سید محسن سبزواری 0 728 12-19-2016 01:06 PM
آخرین ارسال: سید محسن سبزواری
  پرورش الورا rezax33 0 629 04-06-2016 09:38 PM
آخرین ارسال: rezax33
  رابطه جالب کار و گروه خونی یک همراه سبز 9 1,772 05-22-2014 11:39 PM
آخرین ارسال: hossein69
  ارزش های اخلاقی برای موفقیت در کسب و کار بيلا بالا 0 794 07-15-2013 12:03 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  رغبت سنجی شغلی(برای آنهایی که در انتخاب مسیر خود سردرگم هستند یک همراه سبز 9 8,738 05-14-2013 04:16 PM
آخرین ارسال: alireza091111
  عذر و بهانه های مشهور اشخاص ناموفق mir abbas 11 2,297 05-05-2013 12:38 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  راه و روش موفقیت در مذاکرات مهم... mallarme 2 1,031 04-28-2013 07:21 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  توصیه های نادرستی که از دیگران میشنوید..! mallarme 1 745 04-17-2013 02:28 PM
آخرین ارسال: mallarme
  ایده‌های خلاقانه در کسب‌و‌کار............ mallarme 3 1,259 03-15-2013 12:22 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  ترفندهایی برای موفقیت در هر شرایط اقتصادی MARYAR 6 1,709 03-05-2013 11:55 PM
آخرین ارسال: mfatemi64
  تفاوت آدم های موفق و ناموفق ( واقعا تاثیر گذار ) MohamadMJ 1 1,804 11-27-2012 12:11 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  توصیه‌های برندگان جوایز نوبل برای آینده شغلی شما mallarme 0 955 10-16-2012 09:22 PM
آخرین ارسال: mallarme
  ایده صدفی 7 1,541 04-18-2012 10:23 PM
آخرین ارسال: صدفی
  مديريت هوش احساسي (EQ) در محل كار صدفی 0 549 04-05-2012 01:13 AM
آخرین ارسال: صدفی
Thumbs Up موفقیت در کسب و کار آنقدر هم پیچیده نیست اقاي ايـــده 0 781 02-10-2012 11:17 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  ده ابزار قدرتمند برای ثبت بهترین ایده های شما اقاي ايـــده 1 1,253 02-08-2012 04:47 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
Information راهکارهاي عالی برای گفتن ایده ‌ها و نظرات بصورت شفاف MARYAR 5 1,938 01-31-2012 07:07 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  قوانين موفقيت در تجارت MARYAR 11 2,031 01-31-2012 06:40 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS