ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

افزایش اعتماد به نفس
زمان کنونی: 05-01-2024, 02:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: alireza091111
پاسخ: 19
بازدید: 4748

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش اعتماد به نفس
08-07-2011, 09:57 PM
ارسال: #11
RE: افزایش اعتماد به نفس
یاد اولین خاطره سخنرانیت افتادم. برام خیلی جالب بود. خدا را هزاران بار شکر.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN
08-07-2011, 10:15 PM
ارسال: #12
خدا رو شکر ! فکر کنم در اینده بتونم در امدی از طریق سخنرانی داشته باشم

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-07-2011, 10:18 PM
ارسال: #13
(08-07-2011 10:15 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  خدا رو شکر ! فکر کنم در اینده بتونم در امدی از طریق سخنرانی داشته باشم

عالیست.من هم عاشق سخنرانی های انگیزشی هستم!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN
08-07-2011, 10:23 PM
ارسال: #14
زمانی که مسئول بودم و یا زمانی که لازم بود سخنرانی داشته باشم. بحدی راحت بودم و ارتباط برقرار میکردم که اکثرا (دریافت برای سخنرانی ) . همیشه بمن دوبرابر پرداخت میکردند.بعضی وقتها بین خود جمعیت می رفتم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , alireza091111
08-07-2011, 10:30 PM
ارسال: #15
من واقعا از سخنرانی خوشم میومد ! گاهی اوقات وسط زمستون ، مطالبی که تو مدرسه میگفت اینقدر طول میکشید که بچه ها از فرط سرما ، دادشون هوا میرفت ! ولی مدیرمون دوست داشت تا اخرش رو بشنوه و بچه ها رو اکثرا زیر برف نگه میداشت تا جایی که واقعا بچه ها داد و فریاد میکردند ! ولی تازه مقدمه ی حرف هام تموم شده بود ! من عاشق سخنرانی تو جمعم !

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi
08-18-2011, 12:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-18-2011 01:00 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #16
معجزه اعتماد به نفس

1. هنگامي که براي اولين بار با کسي ملاقات مي‌کنيد در چشم‌هايش نگاه کنيد، نامتان را به وضوح بگوييد و محکم با او دست بدهيد .
2. طريقه بر زبان آوردن نامتان هنگام معرفي خود به ديگران معياري است براي سنجش اين که چقدر خودتان را دوست داريد و به خود احترام مي گذاريد .
3. هر کجا که مي رويد پيش فرضتان اين باشد که موفق مي شويد و انتظار داشته باشيد که مورد محبت و توجه ديگران قرار گيريد .
4. شما بزرگ ترين معجزه طبيعت هستيد و هرگز نه در گذشته و نه در آينده نظير شما نبوده و نخواهد بود .
5. لازم نيست که کسي غير از خودتان باشيد. فقط کافي است از کسي که قبلاً بوده ايد بهتر باشيد .
6. زندگي را با واژه هاي خودتان تعريف کنيد و هميشه مثل بهترين کسي که مي توانيد باشيد زندگي کنيد .
7. هيچ مشکلي وجود ندارد که شما قادر به حل آن نباشيد، هيچ مانعي وجود ندارد که شما قادر به از ميان برداشتن آن نباشيد و هيچ هدفي وجود ندارد که شما قادر به رسيدن به آن نباشيد .
8. هر کاري را که ديگري انجام داده باشد شما هم به احتمال زياد مي توانيد انجام دهيد به شرط آن که شديداً طالب آن باشيد .
9. هيچ کس بهتر از شما نيست. فقط بعضي از افراد در زمينه هاي بخصوصي بهتر از شما پرورش يافته اند و دانش بيشتري کسب کرده اند .
10. اگر کاري ارزش انجام دادن داشته باشد، بايد آن را شروع کنيد ، حتي اگر در اوايل کار نتوانيد آن را به خوبي انجام دهيد .
11. اگر کاري ارزش انجام دادن داشته باشد بايد آن را با تمام وجود دنبال کرد .
12. براي رسيدن به هدفي که براي خود تعيين کرده ايد مي توانيد هر چه را که لازم است ياد بگيريد .
13. ذهن شما مثل ماهيچه عمل مي کند. هر چه بيشتر آن را به کار گيريد قوي تر مي شود .
14. يکي از راه هاي پرورش اعتماد به نفس اين است که حتي وقتي مي توان محتاطانه عمل کرد ، شجاعانه و با اعتماد به نفس عمل کنيد .
15. انسان هايي که اعتماد به نفس دارند ابتدا فکر مي کنند، تصميم مي گيرند و سپس عمل مي کنند .
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , مصطفي , venus2 , alireza091111
08-18-2011, 01:14 PM
ارسال: #17
واقعا عالی بود مریم خانوم .دستتون درد نکنه.

من همین امروز از اولیش استفاده کردم واقعا عالی بود

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: MARYAR , faramarz
09-16-2011, 11:58 PM
ارسال: #18
یک روش عالی برای ارتقای اعتماد به نفس و رفع استرس

عادت کنید با خودتان گفتگوی مثبت داشته باشید
عادت گفتگوی مثبت یا منفی با خود از کودکی آغاز می شود. معمولاً عادت گفتگو با خود چیزی است که تفکر ما را در طول سالیان شکل می دهد و به طرق مختلف با اثر کردن بر میزان استرس در زندگی بر ما تاثیر می گذارد. اما هر زمانی برای تغییر آن مناسب است. در این مقاله راه هایی برای جلوگیری از گفتگوی منفی با خود و ارتقاء کارایی و اعتماد به نفستان و همچنین از بین بردن استرس برای شما ارائه می کنیم.
عادات خود را تشخیص دهید:
اولین قدم برای تغییر این است که نسبت به این مشکل آگاهی پیدا کنید. ممکن است متوجه نشوید که چه زمان هایی در ذهنتان گفتگوی منفی دارید یااینکه این عادت تا چه میزان بر تجربیاتتان اثر می گذارد. استراتژی های زیر می تواند کمکتان کند از گفتگوهای درونی خود آگاه تر شده و با محتوای آنها آشنا گردید.

· نوشتن خاطرات: همیشه دفتریادداشتی همراه خود داشته باشید و هر فکر منفی که به سراغتان می آید را در آن یادداشت کنید. آخر روز یک خلاصه کلی از تمام افکار آن روزتان بنویسید یا درمورد یک موضوع خاص احساستان را بنویسید و بعداً آنرا تحلیل کنید. نوشتن خاطرات روزانه ابزار بسیار خوبی برای آزمایش فرایندهای ذهنی و درونیتان است.
· توقف افکار: وقتی متوجه می شوید که حرف و فکری منفی از ذهنتان می گذرد همان موقع به خودتان ایست بدهید. بلند گفتن این کلمه قدرت بیشتری در متوقف کردن افکارتان دارد و باعث می شود بفهمید که چقدر برای توقف افکارتان تلاش کرده اید.
· دستبند لاستیکی: یک راهکار درمانی دیگر این است که یک دستبند لاستیکی دور مچتان بیندازید. هر بار که متوجه شدید فکر منفی از ذهنتان می گذرد آن دستبند را کشیده و بعد رها کنید تا به دستتان ضربه بزند. این درد کوچک می تواند نتیجه فکر منفیتان باشد و باعث می شود که از افکارتان آگاه تر شوید و سعی کنید که افکار منفی را از خودتان دور کنید.

جملات منفی را جایگزین کنید:
یک راه خوب برای متوقف کردن یک عادت بد این است که آنرا با یک عادت بهتر جایگزین کنید. حال که نسبت به گفتگوی درونی خود آگاهی پیدا کردید، چند راهکار برای تغییر آن ذکر می کنیم:

· انتخاب واژه: آیا تا به حال در بیمارستان بوده اید؟ متوجه شده اید که پرستاران چطور به جای کلمه "درد" از کلمه "ناراحتی" استفاده می کنند؟ اینکار به این دلیل انجام می شود چون "درد" واژه ای قوی تر است و صحبت کردن درمورد میزان "درد" باعث می شود تجربه شما از آن شدیدتر شود تا زمانیکه درمورد میزان "ناراحتی" خود صحبت می کنید. می توانید از این راهکار در زندگی روزمره هم استفاده کنید. در گفتگوی های درونی خود سعی کنید واژه هایی که انرژی منفی زیادی دارند را با واژه هایی خنثی جایگزین کنید. مثلاً به جای اینکه بگویید از فلان چیز "متنفرم" بگویید از فلان چیز "عصبانیم".
· تغییر منفی ها به خنثی ها یا مثبت ها: وقتی متوجه شدید که در ذهنتان از چیزی شکایت می کنید، دوباره به تصوراتتان فکر کنید. آیا اتفاقی را منفی می پندارید درحالیکه لزوماً آنطور نیست؟ (مثلاً وقتی برنامه هایتان در آخرین لحظه کنسل شده را می توانید اتفاقی منفی بپندارید اما کاریکه می توانید با زمان اضافی و برنامه جدید خود بکنید مثبت است). دفعه بعدی که متوجه شدید چیزی استرس برایتان ایجاد می کند، مکث کنید و درمورد آن دوباره فکر کنید و سعی کنید جایگزینی مثبت یا حداقل خنثی برای آن پیدا کنید.
· عبارات منفی را با سوال جایگزین کنید: عبارات منفی مثل "من نمی توانم اینکار را انجام دهم" یا "این غیرممکن است" بسیار مخرب هستند چون استرس شما را بالا برده و باعث می شود دیگر دنبال راه حل نباشید. دفعه بعدی که متوجه شدید درمورد چیزی افکار منفی به ذهنتان هجوم آورده، آن عبارات منفی را به سوال تبدیل کنید. پس درعوض جمله های بالا بگویید، "چطورمی توانم از عهده اینکار برآیم؟" یا "اینکار چطور ممکن می شود؟"

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: venus2
02-28-2014, 02:15 PM
ارسال: #19
دوستان اين مباحث رو جدي بگيريد.
اولين قدم موفقيت.

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتماد بنفس jahanagahi 24 5,284 03-28-2016 12:38 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  اعتماد بنفس در کار DJ MehrDL 0 732 10-18-2014 09:27 AM
آخرین ارسال: DJ MehrDL
  7راز اعتماد به نفس bagheria 0 950 11-18-2013 04:06 AM
آخرین ارسال: bagheria
  30اصل برای داشتن اعتماد بنفس jahanagahi 1 1,011 11-17-2013 11:01 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  اعتماد به نفس چیست؟موانع آن کدام است؟ m-jalalvand 0 1,052 09-17-2013 07:42 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  راه های افزایش اعتماد به نفس minoo 0 819 04-06-2013 01:40 PM
آخرین ارسال: minoo
  پیشنهادهایی برای افزایش اعتماد به نفس صدفی 0 1,163 01-01-2013 08:17 PM
آخرین ارسال: صدفی
  علائم اعتماد به نفس پایین صدفی 2 1,492 12-11-2012 10:31 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  اعتماد به نفس ندارم ،چگونه آنرا تقویت کنم. soltan_sal 0 1,060 12-01-2012 04:11 PM
آخرین ارسال: soltan_sal
  تمرینی برای افزایش اعتماد بنفس کامیار کاظمی 3 2,003 07-29-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: sherafati
  تکنیک بسیار ساده برای افزایش اعتماد به نفس vahid61 0 1,016 06-26-2012 07:35 PM
آخرین ارسال: vahid61
Rainbow اعتماد به نفس فوق العاده در 60 گام صدفی 0 1,015 04-08-2012 11:46 PM
آخرین ارسال: صدفی
  30 نكته طلايي براي بالابردن اعتماد به نفس اقاي ايـــده 0 1,092 02-29-2012 04:39 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  اعتماد به نفس در حد بنز با 7 تکنیک! کامیار کاظمی 6 1,959 02-07-2012 10:23 PM
آخرین ارسال: fakur
  شعارتان " همیشه رو به جلو " lpsk83 0 494 12-19-2011 04:54 PM
آخرین ارسال: lpsk83
  روشهای موثر برای رسیدن به خودباوری مهدی گل محمدی 0 1,118 10-14-2011 09:36 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  افزایش اعتماد بنفس sara 2 1,097 09-30-2011 01:06 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  یک روش عالی برای ارتقای اعتماد به نفس و رفع استرس دلشاد حسین پور 2 1,574 09-22-2011 08:53 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  دوره آموزش : چگونه اعتماد بنفس خود را بالا ببریم! کامیار کاظمی 2 1,790 09-06-2011 04:16 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  11 روش عملی برای تقویت اعتماد به نفس jahanagahi 3 1,716 06-16-2011 10:11 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS