ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده ای برای تبلیغات مشاغل نوپا
زمان کنونی: 05-09-2024, 06:26 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: بابایی
پاسخ: 8
بازدید: 3784

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-07-2012, 09:00 PM
ارسال: #1
سلام دوستان عزیز
مدتیه یه مسئله ای بدجور ذهن منو درگیر کرده.اونم اینه که چطور میشه یه شغلی که تازه راه افتادرو به شکل صحیح و کم هزینه تبلیغ کرد تا بتونیم مشتری جلب کنیم.
دنبال راهکار می گردم.دوستان لطفا هرچی تو ذهنشون میاد لطف کنن بگن.ممنون

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kafshduzak , mosafere55 , vahid61 , مسعود کوچولو , ناصر صادقی , sir-mahyar , blacknight19 , mir abbas
02-07-2012, 09:47 PM
ارسال: #2
RE: ایده ای برای تبلیغات مشاغل نوپا
دوست عزیز سوال شما خیلی کلیه مثلا اگر نوع کسب و کار نوپا مشخص بشه میشه خیلی دقیق تر
ایده های خودمون رو به اشتراک بزاریم.به نظر من یکی از کارهایی که میشه انجام داد طوفان فکری با خودتون ( کودک درون ) و
دوستانتون هستش . مثلا از خودتون بپرسین این همه کارگاه چاپ و تبلیغات فاکتور و اینا وجود داره اما مشتری چرا باید بیاد به من سفارش بده ؟؟؟
فکر کنم 50 جوابی که به این سوال بدین خیلی میتونه کمکتون کنه و این 50 تا میشه 50 نقطه تمایز شما که خود به خود از طریق بازاریابی ویروسی
باعث رشد کسب و کار شما میشه.ضمن اینکه همیشه سعی نکنید جوابتون این باشه چون قیمت من کمتره همه بیان سمت من.شما باید 50 جواب بنویسین
جواب های اولیه خیلی زود نوشته میشن اما هر چی جلوتر بریم کار سخت تر میشه.
نمیدونم کجا خوندم که در یکی از کارواش ها بعد از کارواش یک شاخه گل به همراه یک شکلات هدیه داده میشه.
باید نقطه تمایز ساخت به نظرم

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , arash67 , mosafere55 , totia , vahid61 , مسعود کوچولو , sir-mahyar , blacknight19
02-08-2012, 12:18 AM
ارسال: #3
(02-07-2012 09:00 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
مدتیه یه مسئله ای بدجور ذهن منو درگیر کرده.اونم اینه که چطور میشه یه شغلی که تازه راه افتادرو به شکل صحیح و کم هزینه تبلیغ کرد تا بتونیم مشتری جلب کنیم.
دنبال راهکار می گردم.دوستان لطفا هرچی تو ذهنشون میاد لطف کنن بگن.ممنون

دقيقا اقاي گل محمدي منم اين مشكل رو دارم...... براي دفتر بيمه ام
نياز به تبليغات داره......پول هم هيچي ندارم.....قصدم اين هست كه بعد از عيد كه وضع ماليم بهتر ميشه كاري كنم........حتي ازشماهم نظري گرفته بودم

ولي...بيكارم نبودم....بصورت مستقيم به همه دوستام گفتم....اوناهم به چند نفر گفتن..... يكجورايي اكثر شهرمون خبردار شدن
به دوستام هم گفتم برام مشتري بيارن من بهتون كارمزد ميدم....يكجورايي بازاريابي كنند برام

منم منتظر ايده هاي جالب هستم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: kafshduzak , مهدی گل محمدی , mosafere55 , totia , vahid61 , مسعود کوچولو , sir-mahyar , blacknight19
02-10-2012, 09:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-10-2012 09:49 PM، توسط یک همراه سبز.)
ارسال: #4
بستگی به شغلت داره که ببینی گروه مخاطب و مشتریت کیا هستن

مثلا سال 84 من تو یه فروشگاه مواد غذایی کار میکردم..

اومدیم با کارفرمام یه طرح ریختیم گفتیم اگه ما بجای اینکه هرکلایی را 20 تا برداریم بیاییم 100تا برداریم قطعا یه تخفیف مناسبی بهمون میدن پخش کننده ها پس میتونیم قیمتمون رو کمتر از سایر مغازه دارها بزنیم

اومدیم یه زیرزمین نزدیک مغازمون اجاره کردیم تعداد خرید هر کالا را افزایش دادیم واسه همین قیمتهامون نسبت به بقیه کمتر بود

بعد از اون اومدیم یه لیست از تمام کالاهای مغازه تهیه کردیم با قیمتهاش

و ساعت 14-الی 16که من بیکار بودم این آگهی ها را درب تمام منازل اطراف محله مون پخش کردیم

هفته بعد غوغایی بود مجبور شدیم یه نیرو دیگه بگیریم

الانم همون کارفرمام فروشگاه زنجیره ای زده
البته بگم نحوه برخورد و مهمتر از همه کیفیت کالا و خدمات ارائه شده خودش نوعی تبلیغ هست

یادمه از چند تا خیابون بالاتر یه مدرسه دخترونه نزدیک یک میلیون سفارش بهمون داد

فک کنم شما هم شنیده باشید

تبلیغ ما کیفیت کالا و خدمات ماست.........

چهار نفر که میومدن خرید بعد واسه بقیه تعریف میکردن اونا هم میومدن و داستان ادامه داشت

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , aaftaab24 , مسعود کوچولو , blacknight19
02-13-2012, 11:38 AM
ارسال: #5
سلام خسته نباشین ، من کارم نقاشی کشیدن هستش، از خودم تعریف نباشه تابلوهای زیبایی می کشم، منتها هنوز نتونستم برای اونها بازاریابی خوبی داشته باشم، می دونم که اگه یه سرمایه خوب داشتم میتونستم سمت شمال شهر یه گالری اجاره کنم و فروش خوبی هم داشته باشم ولی متاسفانه اون سرمایه رو ندارم، اگه دوستان راه حل مناسبی دارن ، ممنون میشم منم راهنمایی کنن.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو
02-13-2012, 12:06 PM
ارسال: #6
(02-13-2012 11:38 AM)leili.asemani نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشین ، من کارم نقاشی کشیدن هستش، از خودم تعریف نباشه تابلوهای زیبایی می کشم، منتها هنوز نتونستم برای اونها بازاریابی خوبی داشته باشم، می دونم که اگه یه سرمایه خوب داشتم میتونستم سمت شمال شهر یه گالری اجاره کنم و فروش خوبی هم داشته باشم ولی متاسفانه اون سرمایه رو ندارم، اگه دوستان راه حل مناسبی دارن ، ممنون میشم منم راهنمایی کنن.
با سلام
عضويت شمارا به انجمن تبريك ميگم و اميدوارم كه لحظات خوبو سراسر از شادي را در اينجا سپري كنيد.
من براي كار شما سه راهكار پيشنهاد ميدم.
راهكار اول:تبليغات در دنياي نت.
كه از دو طريق ميتونيد به اين كار بپردازيد.راه اول اين هست كه خودتان يك وبلاگ درست كنيد و از هر تابلو يك عكس تهيه كرده و در وبلاگ با قيمت تعين شده قرار بدهيد
راهكار دوم كار تبليغات را به صرف كردن كمي هزينه به سايت هاي كه اين كار را ميكنن و در روز بازديد كننده بسياري دارند واگذار كنيد.
راهكار دوم:با استفاده از نمايشگاه و فروشگاه ها
برگذاري نمايشگاه همانجور كه خودتون فرمودين هزينه رو در بردارد كه در توان خيلي ها نيست.براي همين در بين دوستان اشنايان همشهري ها بگردين.دوستاني كه مثل شما كارهاي براي فروش دارند را پيدا كنيد و با هم دسته جمعي يك نمايشگاه داير كنيد.اينطوري كلي هزينه نمايشگاه پايين خواهد امد و شما به اندازه سهم خود پرداخت خواهيد كرد.
راهكار دوم در اين زمينه اين هست كه دو يا سه تابلو را به فروشگاه هايي كه ميدونيد به فروش ميرود بدهيد تا براي شما بفروشند و بعد از فروش باز تعداد ديگر
راهكار سوم:چاپ كاتالوگ به تعداد زياد
بدين صورت كه از هر تابلو عكس گرفته و در چند صفحه بديد براتون چاپ كنند با قيمت و كد گذاري هر تابلو.بعد به اشخاص يا مكان هايي كه ميدونيد توانايي خريد دارن بديد.
هزينه اينكار كمي زياد هست.چون براي زيبايي كار بايد از كاغذ هاي روغني استفاده كنيد.البته از كاغذ هاي معمولي هم ميشود.بستگي به هزنيه شما دارد.
اين سه راهكار به ذهنم خطور كرد و براي شما ارائه كردم.اميدوارم كه دوستان ديگر راهكارهاي بيشتري را براي كمك به شما ارائه كنند.
موفق باشيد.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , nazli , pesar368
02-13-2012, 12:40 PM
ارسال: #7
به نظر من مي تونيد در برخي از اين نمايشگاه هاي كارآفريني يك ميز بگيريد با اينكه زمانش كوتاهه و مقطعيه اما مي تونه تجربه خوبي باشه و هزينه ش هم پايينه

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: aaftaab24 , مسعود کوچولو
05-28-2013, 12:41 PM
ارسال: #8
جناب گل محمدی
شما وقتی که یک محصول غیر هنری (محصولی که تولید انبوه شده) دارید بایستی ببینی که جنست چقدر رقیب داره. اگه رقابت زیاده کاراترین روش کاهش قیمت برای مدت محدود است. اینطوری قطعا شوک بازار خوبی اینجاد میکنی (ببخشید این درسهارو دارم به خودتون پس میدم)
اگه جنستون رقیب زیادی نداره فقط کافی است کیفیت و شهرت اون رو به گوش مردم برسونی

اما در مورد کالاهای هنری لیلا خانم: تاحالا تجربه فروش و بازاریابیش رو نداشتم ولی چند تا نکته میدونم شاید به درد بخوره:
1- محل نمایش دادن این کالا بسیار مهمه در تعیین قیمت فروش نهایی
2- بازار این کالاها خاص است. نمیشه مثلا تو نمایشگاه بهاره یا تو مترو فروخت. تو مغازه های محدوده های شمال شهر فروش داره
3- در مرکز شهر مشتری چندانی برای آن پیدا نمیکنی
4- طرح های شما در صورت نمایش عمومی مثلا در سایت ممکنه کپی بشه
با این اوصاف: با یک گالری صحبت کن و قرارداد ببند برای نمایش برخی از کارهاتون در بخش محدودی از گالری (به صورت درصد از فروش)
در جلسه مذاکره یا قرارداد حتما با تیپ و پرستیژ کاملا رسمی و جدی حضور داشته باشین. حتما قرارداد مکتوب داشته باشین.

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mir abbas , بهنام ذوالفقارزاده
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,828 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,660 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  هر چند وقت یکبار باید مبل پارچه ای را تمیز کنید؟ mahyam 0 235 10-20-2021 04:21 PM
آخرین ارسال: mahyam
  تعمیرات مبل جایگزینی برای خرید مبل hivadmobl 0 393 03-25-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: hivadmobl
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,337 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  نظرسنجی برای راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی uhanna 4 854 08-22-2018 06:08 PM
آخرین ارسال: majid3960
  کمک فوری برای ایجاد شغل 1368Mohsen 2 849 04-19-2018 03:59 PM
آخرین ارسال: naserm123
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 981 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,133 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,954 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  راهنمایی برای راه اندازی تولیدی نایلون و نایلکس amir_sky 3 2,932 11-17-2017 01:46 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  درخواست همفکری برای راه اندازی مغازه gh4315 9 5,711 08-23-2017 11:48 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,303 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,015 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
  نیازمند افراد خلاق و ایده پرداز ideapardaz 5 1,747 11-23-2016 11:49 AM
آخرین ارسال: pejman36048
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,649 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,920 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,373 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  راهنمایی برای ادامه یا تغییر le__o 12 2,337 08-24-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: le__o
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,841 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS