ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان)
زمان کنونی: 04-19-2024, 11:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sadrazadeh
آخرین ارسال: saadati
پاسخ: 102
بازدید: 27550

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-18-2013, 10:17 PM
ارسال: #1
برای تاسیس کارگاه تولیدی کات کبود سرمایه اولیه مورد نیاز 40 میلیون تومان و اجاره سوله (200 متری )ماهی یک میلیون و سود روزی 2 میلیون تومان!-اجاره سوله یا سرمایه مهم نیست مسأله کنترل کیفی و تولید این ماده شیمیاءی است کات کبود یک نوع ماده شیمیاءی در صنعت است که نیاز به بازاریابی قوی ندارد و حتی میشود به خارج از ایران(چین)صادر کرد من خودم رشته شیمی هستم و میتوانم موافقت اصولی این کارو بگیرم برای همکاری و شراکت از متالورژیست هاو کارشناسان علاقمند دعوت به همکاری میشود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , 0625 , alireza091111 , blacknight19 , mahdi77 , Mrs.Seyedi , rewan , iran , ebrahim.ev , jahanagahi , sabaeng , امير وارسته , iranboy , sir-mahyar , mahyarSAMSUNG , نرگس فیاض , مرتضی الهی , محسن قلي زاده , hisabba2003 , Elixir , zahra_r , توانا , مهندس روح الله زاهد , Mohsen1988 , seemorgh , sinap , mostafa ghobadi , abnilboy , koruosh
05-18-2013, 10:21 PM
ارسال: #2
RE: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان)
سلام .. دوست عزیز شما که رشته شیمی هستید .. روش صنعتی تولید اکسید کرم از کرمیت چیه و به چه صورت انجام میشه؟ با تشکر
 تشکر شده توسط: mir abbas , 0625 , alireza091111 , blacknight19 , Mrs.Seyedi , ebrahim.ev , jahanagahi , نرگس فیاض , zahra_r , sinap , mostafa ghobadi
05-19-2013, 06:36 PM
ارسال: #3
با سلام.

لطفا در مورد خودتون و محل اقامت و اجرای طرح همچنین جزییات کار توضیح بیشتری بدهید.و چه نوع همکاری نیاز دارید.

اهداف مالی من : ذهن ثروتمند---کسب ثروت---حفظ ثروت---به اشتراک گذاشتن ثروت
 تشکر شده توسط: 0625 , Mrs.Seyedi , ebrahim.ev , jahanagahi , نرگس فیاض , مرتضی الهی , zahra_r , توانا , sinap , mostafa ghobadi
05-19-2013, 06:39 PM
ارسال: #4
سلام دوست عزیز
علم شیمی دنیای بزرگیه..من در صنعت در این زمینه کار نکردم زمینه فعالیت من کلأ چیز دیگه ای بوده ولی اگر چیزی میدونستم خوشحال میشدم تا اطلاعاتم رو در اختیارت بگذارم.
 تشکر شده توسط: 0625 , Mrs.Seyedi , ebrahim.ev , jahanagahi , نرگس فیاض , Elixir , zahra_r , توانا , sinap , mostafa ghobadi , koruosh
05-19-2013, 07:46 PM
ارسال: #5
(05-19-2013 06:36 PM)ali zobeid نوشته شده توسط:  با سلام.

لطفا در مورد خودتون و محل اقامت و اجرای طرح همچنین جزییات کار توضیح بیشتری بدهید.و چه نوع همکاری نیاز دارید.

سلام آقای زبید
ممنون از اینکه به این موضوع جواب دادی..من ساکن تهران هستم و کارگاه تولیدی اطراف تهران خواهد بود.شروع کار بصورت شراکتی است و البته این در صورتی است که طرف مقابل در ارتباط کامل با علم متالورژی برای توسعه کار شرکت باشد چون به هر حال در آینده فقط به یک ماده شیمیائی نباید بسنده کرد خوشحال میشم با ایمیلم در ارتباط باشید..
 تشکر شده توسط: مجتبی سلطانی , ali zobeid , 0625 , Mrs.Seyedi , ebrahim.ev , iranboy , نرگس فیاض , zahra_r , توانا , sinap , mostafa ghobadi
05-19-2013, 10:05 PM
ارسال: #6
با سلام
کاربر محترم sadrazadeh
لطفاً تمام پرسش و پاسخها در محیط انجمن باشد و از دعوت کاربران به ارتباط خارج از اینجا اجتناب فرمایید.
لطفاً قوانین را مطالعه و رعایت کنید.
ماده 18: پاسخگویی به سوالات اعضا در تاپیک ها انجام میشود.دعوت به پاسخگویی از طریق ایمیل،پیام خصوصی ،تلفن،قرار دادن لینک از سایتهای دیگر و غیره ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

[تصویر: Error.gif]
.
...
 تشکر شده توسط: ali zobeid , 0625 , Mrs.Seyedi , jahanagahi , sir-mahyar , نرگس فیاض , saeidt55 , Elixir , zahra_r , توانا , masoud000 , mostafa ghobadi
05-19-2013, 10:08 PM
ارسال: #7
سلام من متالورژ هستم،از دانشگاه صنعتی اصفهان.
کات کبود یا CuSO4,5H2O در ایران تولید میشه؟توضیحات بیشتری بدیدلطفا چون توی این فیلد مطالعه نداشتم.

پیروزی من زمانی محقق خواهدشد که بتوانم به شکست هایم لبخند بزنم

hajimojtaba9069@gmail.com ===> مجتبی سلطانی
 تشکر شده توسط: ali zobeid , 0625 , Mrs.Seyedi , ahmad rezaee , jahanagahi , iranboy , نرگس فیاض , zahra_r , توانا , sinap , mostafa ghobadi
05-19-2013, 11:19 PM
ارسال: #8
(05-19-2013 10:08 PM)مجتبی سلطانی نوشته شده توسط:  سلام من متالورژ هستم،از دانشگاه صنعتی اصفهان.
کات کبود یا CuSO4,5H2O در ایران تولید میشه؟توضیحات بیشتری بدیدلطفا چون توی این فیلد مطالعه نداشتم.

بله..این ماده در ایران هم تولید میشود و امکانات زیادی هم نمی خواد
 تشکر شده توسط: 0625 , Mrs.Seyedi , مجتبی سلطانی , ahmad rezaee , ebrahim.ev , iranboy , نرگس فیاض , zahra_r , توانا , sylas , sinap , mostafa ghobadi
05-22-2013, 10:00 PM
ارسال: #9
با عرض سلام خدمت دوستان
چند روزی از مطرح کردن موضوع تاسیس کارگاه گذشت در این مدت من به شدت پیگیر این موضوع بودم حالا اطلاعات جمع آوری شده را در اختیار دوستان قرار میدهم.
قبل از اینکه بخوام این کارو شروع کنم مسئله اصلی برای من تولید این ماده شیمیائی بود ماده ای که آنالیزهای انجام شده اش مطابق با استاندارد باشدمتوجه شدم که با کمک بعضی از دوستان میتوان تولید کرد و با توجه به اینکه بازار ایران تشنه این ماده است و مشکل بازاریابی وجود ندارد نباید مشکلی میبود از طرفی مشاهده کرده بودم بعضی ها با یک کارگاه 200 متری با سرمایه 30-40 میلیون بدون توقف در چند شیفت این ماده رو تولید میکنندولی...........
امروزرفتم وزارت صنایع به من گفتند که نزدیکترین شهرکی که در اطراف تهران میتوان موافقت اصولی گرفت شهرک سالاریه است که 85 کیلومتر تا تهران فاصله داره!!!!! در ضمن در اون شهرک سوله اجاره ای وجود نداره و حتما باید اونجا زمین خرید و سوله رو ساخت ...پس متوجه شدم اونهائی که نزدیک تهران کار میکنند بدون جواز کار میکنند که بعدا محیط زیست و ....میتونه گیر بده میتونه گیر بده .
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , ali zobeid , ahmad rezaee , ناصر صادقی , نرگس فیاض , محسن قلي زاده , Elixir , توانا , Mohsen1988 , sinap , mostafa ghobadi , koruosh
05-22-2013, 10:15 PM
ارسال: #10
پس به این نتیجه رسیدم که اونهائی که کار تولیدرو انجام میدادند بدون جواز بوده که همش سروکار با بازرسین و محیط زیست و....است که اصلا ارزششو نداره..
از طرفی اگر بصورت قانونی بخواهیم کار کنیم باید روزی 85 کیلومتر بریم و 85 کیلومتر برگردیم و البته این به غیر از سرمایه اولیه برای خرید زمین در شهرک صنعتی و ساخت سوله است....اگر دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند لطفا راهنمائی کنند..
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , ahmad rezaee , نرگس فیاض , saeidt55 , Elixir , توانا , Mrs.Seyedi , sinap , mostafa ghobadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین سرمایه گذاری با 40 میلیون تومان alisara 10 29,816 10-18-2019 01:23 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  ایده پرسود سرمایه گذاری بدید- در 50 درصد سود شریک باشد 90_eh3an 23 6,433 05-31-2018 10:03 AM
آخرین ارسال: آتیلا هلالی
  سرمایه گذاری در یک کسب و کار جدید matenmango 2 889 09-28-2017 03:52 PM
آخرین ارسال: matenmango
  جذب شریک تجاری برای یک وب سایت تخفیف با مزیت رقابتی ehsans 2 772 03-15-2017 12:36 AM
آخرین ارسال: ehsans
  با 12 میلیون تومان سرمایه چیکار کنم؟ vahid7138 19 7,339 03-13-2017 01:56 PM
آخرین ارسال: نام کاربریbahram
Smile نیازمند به سرمایه گذار در یک سایت بازی آینده دار ehsannazemi051 2 1,112 03-08-2017 06:59 PM
آخرین ارسال: ehsannazemi051
  سرمایه گذاری با 40 درصد سود vsma69 1 8,588 12-30-2016 12:08 AM
آخرین ارسال: memarzadeh
  نیاز به سرمایه جهت اخذ نمایندگی یک برند ساعت msna6888 0 1,336 11-17-2015 08:36 AM
آخرین ارسال: msna6888
  راه اندازی کسب و کار با سیصد میلیون mohajer89 7 1,909 11-09-2015 03:38 PM
آخرین ارسال: سزار3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS