سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: سرمایه گذاری (/forumdisplay.php?fid=58)
+---- موضوع: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) (/showthread.php?tid=8398)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - sadrazadeh - 05-18-2013 10:17 PM

برای تاسیس کارگاه تولیدی کات کبود سرمایه اولیه مورد نیاز 40 میلیون تومان و اجاره سوله (200 متری )ماهی یک میلیون و سود روزی 2 میلیون تومان!-اجاره سوله یا سرمایه مهم نیست مسأله کنترل کیفی و تولید این ماده شیمیاءی است کات کبود یک نوع ماده شیمیاءی در صنعت است که نیاز به بازاریابی قوی ندارد و حتی میشود به خارج از ایران(چین)صادر کرد من خودم رشته شیمی هستم و میتوانم موافقت اصولی این کارو بگیرم برای همکاری و شراکت از متالورژیست هاو کارشناسان علاقمند دعوت به همکاری میشود.

RE: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - davaran - 05-18-2013 10:21 PM

سلام .. دوست عزیز شما که رشته شیمی هستید .. روش صنعتی تولید اکسید کرم از کرمیت چیه و به چه صورت انجام میشه؟ با تشکر

RE: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - ali zobeid - 05-19-2013 06:36 PM

با سلام.

لطفا در مورد خودتون و محل اقامت و اجرای طرح همچنین جزییات کار توضیح بیشتری بدهید.و چه نوع همکاری نیاز دارید.

RE: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - sadrazadeh - 05-19-2013 06:39 PM

سلام دوست عزیز
علم شیمی دنیای بزرگیه..من در صنعت در این زمینه کار نکردم زمینه فعالیت من کلأ چیز دیگه ای بوده ولی اگر چیزی میدونستم خوشحال میشدم تا اطلاعاتم رو در اختیارت بگذارم.

RE: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - sadrazadeh - 05-19-2013 07:46 PM

(05-19-2013 06:36 PM)ali zobeid نوشته شده توسط:  با سلام.

لطفا در مورد خودتون و محل اقامت و اجرای طرح همچنین جزییات کار توضیح بیشتری بدهید.و چه نوع همکاری نیاز دارید.

سلام آقای زبید
ممنون از اینکه به این موضوع جواب دادی..من ساکن تهران هستم و کارگاه تولیدی اطراف تهران خواهد بود.شروع کار بصورت شراکتی است و البته این در صورتی است که طرف مقابل در ارتباط کامل با علم متالورژی برای توسعه کار شرکت باشد چون به هر حال در آینده فقط به یک ماده شیمیائی نباید بسنده کرد خوشحال میشم با ایمیلم در ارتباط باشید..

RE: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - Poacher - 05-19-2013 10:05 PM

با سلام
کاربر محترم sadrazadeh
لطفاً تمام پرسش و پاسخها در محیط انجمن باشد و از دعوت کاربران به ارتباط خارج از اینجا اجتناب فرمایید.
لطفاً قوانین را مطالعه و رعایت کنید.
ماده 18: پاسخگویی به سوالات اعضا در تاپیک ها انجام میشود.دعوت به پاسخگویی از طریق ایمیل،پیام خصوصی ،تلفن،قرار دادن لینک از سایتهای دیگر و غیره ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

RE: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - مجتبی سلطانی - 05-19-2013 10:08 PM

سلام من متالورژ هستم،از دانشگاه صنعتی اصفهان.
کات کبود یا CuSO4,5H2O در ایران تولید میشه؟توضیحات بیشتری بدیدلطفا چون توی این فیلد مطالعه نداشتم.

RE: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - sadrazadeh - 05-19-2013 11:19 PM

(05-19-2013 10:08 PM)مجتبی سلطانی نوشته شده توسط:  سلام من متالورژ هستم،از دانشگاه صنعتی اصفهان.
کات کبود یا CuSO4,5H2O در ایران تولید میشه؟توضیحات بیشتری بدیدلطفا چون توی این فیلد مطالعه نداشتم.

بله..این ماده در ایران هم تولید میشود و امکانات زیادی هم نمی خواد

RE: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - sadrazadeh - 05-22-2013 10:00 PM

با عرض سلام خدمت دوستان
چند روزی از مطرح کردن موضوع تاسیس کارگاه گذشت در این مدت من به شدت پیگیر این موضوع بودم حالا اطلاعات جمع آوری شده را در اختیار دوستان قرار میدهم.
قبل از اینکه بخوام این کارو شروع کنم مسئله اصلی برای من تولید این ماده شیمیائی بود ماده ای که آنالیزهای انجام شده اش مطابق با استاندارد باشدمتوجه شدم که با کمک بعضی از دوستان میتوان تولید کرد و با توجه به اینکه بازار ایران تشنه این ماده است و مشکل بازاریابی وجود ندارد نباید مشکلی میبود از طرفی مشاهده کرده بودم بعضی ها با یک کارگاه 200 متری با سرمایه 30-40 میلیون بدون توقف در چند شیفت این ماده رو تولید میکنندولی...........
امروزرفتم وزارت صنایع به من گفتند که نزدیکترین شهرکی که در اطراف تهران میتوان موافقت اصولی گرفت شهرک سالاریه است که 85 کیلومتر تا تهران فاصله داره!!!!! در ضمن در اون شهرک سوله اجاره ای وجود نداره و حتما باید اونجا زمین خرید و سوله رو ساخت ...پس متوجه شدم اونهائی که نزدیک تهران کار میکنند بدون جواز کار میکنند که بعدا محیط زیست و ....میتونه گیر بده میتونه گیر بده .

RE: تاسیس یک کارکاه (سود روزی 2 میلیون تومان) - sadrazadeh - 05-22-2013 10:15 PM

پس به این نتیجه رسیدم که اونهائی که کار تولیدرو انجام میدادند بدون جواز بوده که همش سروکار با بازرسین و محیط زیست و....است که اصلا ارزششو نداره..
از طرفی اگر بصورت قانونی بخواهیم کار کنیم باید روزی 85 کیلومتر بریم و 85 کیلومتر برگردیم و البته این به غیر از سرمایه اولیه برای خرید زمین در شهرک صنعتی و ساخت سوله است....اگر دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند لطفا راهنمائی کنند..