ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها
زمان کنونی: 05-04-2024, 12:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ebrahim.ev
آخرین ارسال: tondar12
پاسخ: 26
بازدید: 66299

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها
12-05-2016, 12:25 AM
ارسال: #21
RE: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها
(05-15-2013 09:03 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  دوستان دیگه هم اگه تجربه ای تو این زمینه دارن خوشحال میشم بیان کنن!

سلام.من دستگاه خودپرداز وینکور آلمان به اشخاص حقیقی میفروشم.خدا رو شکر که کسایی که خرید کردن الان زندگیشون
خیلی بهتر شده و یه شغل خوب و پر درآمد دارن با همین دستگاه های خود پرداز.
خودم تضمین میکنم حداقل ماهی 5میلیون درآمد داشته باشی.میبرمت بانک و سوئیچ رو به نامت میزنم و دیگه
درآمدت شروع میشه از همون لحظه ی خرید دستگاه.گارانتیش هم میکنیم به صورت محضری و تو تمام ایران پشتیبانیش میکنیم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-05-2016, 12:33 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-05-2016 12:34 AM، توسط یوسف جعفری پناه.)
ارسال: #22
(07-21-2013 02:48 AM)mohamad1999 نوشته شده توسط:  
(05-15-2013 09:03 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  دوستان دیگه هم اگه تجربه ای تو این زمینه دارن خوشحال میشم بیان کنن!

من تا الان چند جا دستگاه عابر بانک دیدم که نه شرکت معتبری بوده و نه چیزه خاصی داشته.

یکیش رستوران بود و ...

توی پاساژها هم من دیدم که دستگاه میزارن.

ولی فکر میکنم شرایطش سخت باشه برای گرفتن. چون اگر راحت بود الان هر کسی حداقل توی پاساژی که می ساخت میزد!

شرایطش سخت نیست .شرکت ما هم دستگاه خودپرداز میفروشه هم نمایندگیشو به شما میده.یه شغل عالی با درامد عالی تر.
شماره تماس برای کسانی که میخوان دستگاه بخرن یا اطلاعات بدست بیارن 09377826550
(12-05-2016 12:25 AM)یوسف جعفری پناه نوشته شده توسط:  

سلام.من دستگاه خودپرداز وینکور آلمان به اشخاص حقیقی میفروشم.خدا رو شکر که کسایی که خرید کردن الان زندگیشون
خیلی بهتر شده و یه شغل خوب و پر درآمد دارن با همین دستگاه های خود پرداز.
خودم تضمین میکنم حداقل ماهی 5میلیون درآمد داشته باشی.میبرمت بانک و سوئیچ رو به نامت میزنم و دیگه
درآمدت شروع میشه از همون لحظه ی خرید دستگاه.گارانتیش هم میکنیم به صورت محضری و تو تمام ایران پشتیبانیش میکنیم.

شماره تماس برای کسانی که میخوان درامد عالی با شغل عالی داشته باشن.09377826550
12-05-2016, 12:37 AM
ارسال: #23
(05-13-2013 04:57 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  با سلام خدمت اساتید عزیز

یه سوال ذهنم رو یه مدت درگیر/ کرده!و اون اینه که چطور میشه نمایندگی یکی از دستگاه های ATM یا همون عابر بانک رو از یه بانک خاص مثلا ملی یا صادرات گرفت و در جایی نصب کرد!؟

اصلا همچین کاری امکان پذیر هست؟

سلام.بله همچین کاری رو شرکت ما انجام میده.دستگاه خود پرداز رو میفروشیم با سوئیچ بانکیش.و گارانتی دستگاه رو هم انجام میدیدم.حداقل سود برای شما ماهی 5میلیون تومانه.باضمانت بانکی.اگه مایل بودی با این شماره تماس بگیر تا اطلاعات بیشتری بهتون بدم.09377826550
12-05-2016, 12:42 AM
ارسال: #24
(05-15-2013 01:57 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  
(05-15-2013 01:52 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(05-13-2013 04:57 PM)eev نوشته شده توسط:  با سلام خدمت اساتید عزیز

یه سوال ذهنم رو یه مدت درگیر/ کرده!و اون اینه که چطور میشه نمایندگی یکی از دستگاه های ATM یا همون عابر بانک رو از یه بانک خاص مثلا ملی یا صادرات گرفت و در جایی نصب کرد!؟

اصلا همچین کاری امکان پذیر هست؟
اين كار به اين راحتي كه بيان ميكنيد نيست
تمام بانك ها با شركتهاي معتبر(( چه وابسته خود بانك چه غير وابسته بانك)) قرار داد همكاري انعقاد ميكنند
كه شامل نصب +پشتيباني
اين دو قرارداد اكثرا جدا باشركت هاي مختلف بسته مي شود

براي اينكه شما م بخوايد وارد اين كار شود نياز به داشتن شركت معتبر داريد وسعي كنيد از سرپرستي استاني شروع كنيد

ولي اگر منظور شما دستگاه هاي كارت خوان هست
اين ها بازهم بصورت قرار دادي شرايط بالا بسته مي شود
ولي خود اين شركتها باز براي خودشان نيروي هاي كاري ميگيرند براي سر زدن تكي به اين دستگاه ها
وهر شخص ميتواند در چند بانك كار كند
GOLDMEN عزیز بابت کمکتون ممنونم
بهتره واضح تر بگم
من یک ملک تجاری در یکی از شلوغترین خیابانهای شهری که در آن زندگی میکنم دارم و یکی از دوستان پیشنهاد داده که یک دستگاه عابر بانک در اون نصب کنم تا به واسطه اون کسب درامد کنم
و مشکلم اینه که من در مورد مراحل انجام این کار هیچ اطلاعاتی ندارمHuh

اگر ملک تجاری دارید انجام دادن همچین کاری خیلی عالی هستش.اگه هم ملک ندارید باز هم میشه این کار رو انجام داد.
و درامد بالایی داشته باشید.با شرکت ما تماس بگیرید کامل راهنماییتون میکنیم.09377826550
12-05-2016, 03:02 AM
ارسال: #25
درود . قیمت دستگاههای atm چیزی حدود ۳۲ میلیون هست و اگه اشتباه نکنم بابت هر ۳۰۰ تراکنش یک میلیون و هشتصد هزار تومن میدن اگه جای شلوغ شهر باشه بالای ۱۰۰۰ تا تراکنش میخوره‌ و حد اقل ماهیانه ۵.۶ میلیون درامد داره فقط باید ۲۴ ساعته در دسترس باشید تا برای پول گذاری مشکلی وجود نداشته باشه .
12-05-2016, 09:48 PM
ارسال: #26
دوستان من هم به این موضوع علاقه مند شدم کسی هست اطلاعات بیشتری داشته باشه؟!

ارتباط با من
HeartHeart
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سود دهی نمایندگی بیمه sshamedk 10 33,718 05-18-2020 10:15 PM
آخرین ارسال: sherwin
  نیاز به مشاوره در مورد خرید دستگاه چاپ abolfazl1358 0 952 11-01-2014 04:11 PM
آخرین ارسال: abolfazl1358
  کمک در مورد ساخت دستگاه چاپ سیلک اتوماتیک مهندس روح الله زاهد 17 3,477 03-17-2014 02:19 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS