سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه خدمات (/forumdisplay.php?fid=115)
+--- موضوع: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها (/showthread.php?tid=8322)

صفحه ها: 1 2 3

گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - ebrahim.ev - 05-13-2013 04:57 PM

با سلام خدمت اساتید عزیز

یه سوال ذهنم رو یه مدت درگیر/ کرده!و اون اینه که چطور میشه نمایندگی یکی از دستگاه های ATM یا همون عابر بانک رو از یه بانک خاص مثلا ملی یا صادرات گرفت و در جایی نصب کرد!؟

اصلا همچین کاری امکان پذیر هست؟

RE: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - ebrahim.ev - 05-13-2013 09:59 PM

دوستان لطفـــــــــــــــا کمک کنید

RE: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - eh.krd - 05-13-2013 11:11 PM

(05-13-2013 09:59 PM)eev نوشته شده توسط:  دوستان لطفـــــــــــــــا کمک کنید
دوست عزیز من یکی از کارهام راه اندازی و پشتیبانی خودپردازه و چند ساله تو این کار تجربه دارم. در حال حاضر بانکهای مطرح کشور خودپردازها رو خودشون پشتیبانی می کنن اما پست بانک یه برنامه داره که به افراد حقیقی خودپرداز میفروشه و با نصب نرم افزار و اتصال به سوئیچ پست بانک ارائه خدمات میده و به ازای مبلغی که دستگاه در روز پرداخت میکنه به صاحب دستگاه پورسانت میده برای کسب اطلاعات بیشتر و سوال در مورد مزایا و مشکلات این کار میتونی به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی که ATM داشته باشه مراجعه کنی
موفق باشی

RE: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - ebrahim.ev - 05-13-2013 11:23 PM

(05-13-2013 11:11 PM)eh.krd نوشته شده توسط:  
دوست عزیز من یکی از کارهام راه اندازی و پشتیبانی خودپردازه و چند ساله تو این کار تجربه دارم. در حال حاضر بانکهای مطرح کشور خودپردازها رو خودشون پشتیبانی می کنن اما پست بانک یه برنامه داره که به افراد حقیقی خودپرداز میفروشه و با نصب نرم افزار و اتصال به سوئیچ پست بانک ارائه خدمات میده و به ازای مبلغی که دستگاه در روز پرداخت میکنه به صاحب دستگاه پورسانت میده برای کسب اطلاعات بیشتر و سوال در مورد مزایا و مشکلات این کار میتونی به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی که ATM داشته باشه مراجعه کنی
موفق باشی

با سلام.
ممنون از کمکتون.ببخشید شما که با این کار آشنا هستین از میانگین قیمت دستگاه های ATM اطلاعاتی دارین؟10_004

RE: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - soshiant - 05-14-2013 03:47 PM

سلام یک عدد دستگاه ATM برای دفتر خدمات ارتباطی به فروش میرسد.

RE: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - ebrahim.ev - 05-15-2013 01:11 PM

(05-13-2013 11:11 PM)eh.krd نوشته شده توسط:  
موفق باشی

امروز رفتم پست بانک و در رابطه با نحوه دریافت دستگاه ATM به اشخاص حقیقی سوال کردم و کارمند پست بانک بهم گفت اصلا این خدمت وجود نداره و به اشخاص حقیقی دستگاه ATM رو نمیدنHuh

RE: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - MohammadHashemi - 05-15-2013 01:27 PM

معمولا متصدی های بانک هیچ اطلاعی از خدماتشون ندارن .

یادمه برا سایتم میخواستم درگاه بگیرم رفتم حساب باز کنم یه سوال هم کردم در مورد درگاهشون فکر میکرد من اینترنت بانک میخوام . یعنی در این حد بی اطلاعان.

RE: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - goldmen - 05-15-2013 01:52 PM

(05-13-2013 04:57 PM)eev نوشته شده توسط:  با سلام خدمت اساتید عزیز

یه سوال ذهنم رو یه مدت درگیر/ کرده!و اون اینه که چطور میشه نمایندگی یکی از دستگاه های ATM یا همون عابر بانک رو از یه بانک خاص مثلا ملی یا صادرات گرفت و در جایی نصب کرد!؟

اين كار به اين راحتي كه بيان ميكنيد نيست
تمام بانك ها با شركتهاي معتبر(( چه وابسته خود بانك چه غير وابسته بانك)) قرار داد همكاري انعقاد ميكنند
كه شامل نصب +پشتيباني
اين دو قرارداد اكثرا جدا باشركت هاي مختلف بسته مي شود

براي اينكه شما م بخوايد وارد اين كار شود نياز به داشتن شركت معتبر داريد وسعي كنيد از سرپرستي استاني شروع كنيد

ولي اگر منظور شما دستگاه هاي كارت خوان هست
اين ها بازهم بصورت قرار دادي شرايط بالا بسته مي شود
ولي خود اين شركتها باز براي خودشان نيروي هاي كاري ميگيرند براي سر زدن تكي به اين دستگاه ها
وهر شخص ميتواند در چند بانك كار كند

RE: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - ebrahim.ev - 05-15-2013 01:57 PM

(05-15-2013 01:52 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(05-13-2013 04:57 PM)eev نوشته شده توسط:  با سلام خدمت اساتید عزیز

اين كار به اين راحتي كه بيان ميكنيد نيست
تمام بانك ها با شركتهاي معتبر(( چه وابسته خود بانك چه غير وابسته بانك)) قرار داد همكاري انعقاد ميكنند
كه شامل نصب +پشتيباني
اين دو قرارداد اكثرا جدا باشركت هاي مختلف بسته مي شود

براي اينكه شما م بخوايد وارد اين كار شود نياز به داشتن شركت معتبر داريد وسعي كنيد از سرپرستي استاني شروع كنيد

ولي اگر منظور شما دستگاه هاي كارت خوان هست
اين ها بازهم بصورت قرار دادي شرايط بالا بسته مي شود
ولي خود اين شركتها باز براي خودشان نيروي هاي كاري ميگيرند براي سر زدن تكي به اين دستگاه ها
وهر شخص ميتواند در چند بانك كار كند
GOLDMEN عزیز بابت کمکتون ممنونم
بهتره واضح تر بگم
من یک ملک تجاری در یکی از شلوغترین خیابانهای شهری که در آن زندگی میکنم دارم و یکی از دوستان پیشنهاد داده که یک دستگاه عابر بانک در اون نصب کنم تا به واسطه اون کسب درامد کنم
و مشکلم اینه که من در مورد مراحل انجام این کار هیچ اطلاعاتی ندارمHuh

RE: گرفتن نمایندگی دستگاه ATM بانکها - goldmen - 05-15-2013 07:30 PM

خیلی کم پیش میاد که بانکها اینطوری خدمات عابر بانک رو درجایی قرار بدهند
یا مکان باید برای خود بانک باشد
یا طوری باشد که کلش رو بتوانند کرایه کنند

ولی در فروشگاه هاهم عابر بانک میگذارند که کار مشتری ها بهتر زودتر حل شود

یک بانک که بیشتر فعالیت داری رو انتخاب کن وازمدیر بانک دقیقترین شرایط رو بپرس