ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دوستان راهنمایی
زمان کنونی: 05-03-2024, 08:31 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saharava
آخرین ارسال: bayani
پاسخ: 2
بازدید: 630

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان راهنمایی
08-11-2014, 07:33 PM
ارسال: #1
دوستان راهنمایی
سلام دوستان عزیز می خواستم اگه براتون امکانش هست راهنمایی بفرمایید. من حدودا 12 میلیون طلا دارم میخواهیم آن را بفروشم و در بانک سرمایه گذاری کنم.نظر شما چیست؟چون از یه طرف طلا عملا برام سودی نداره ورود به روز ارزون میشه و از طرف دیگه با گذاشتن توی بانک حداقل به سودی بهم میده یا میتوانم باهاش وام بگیرم.خواهش میکنم دوستان در این باره نظراتتان منو راهنمایی کنید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: bayani , جوان
08-12-2014, 10:42 AM
ارسال: #2
RE: دوستان راهنمایی
با سلام
به نظر من اول بفرمائید چه نوع سودی مد نظر شما هست؟
سود روزانه یا سالیانه که با سپرده گذاری و درصد مشخص توسط بانک ها ارائه میشه
منظورتون از گرفتن وام چطور؟ فکر کردین با وامی که میخواید بگیرید چه کاری رو باید از سر بگیرید؟
به نظر بنده مازاد پولی که در دست افراد هست رو بهش سرمایه نمیگن سرمایه پولی هست که مثل آب در جریان باشه.
یعنی 12 میلیون شما با سود 22% سالیانه که بیشتر بانکها موقتا این تسهیلات رو دارن و احتمال تغییر در میزان سود دهی هست
با اینکه شما کاری کنید که ماهیانه به این سود برسید تفاوت در دیدگاه هست.
ما نباید اندوخته هامون رو نادیده بگیریم اینکه میفرمایید سود طلا، خب یه بحرانی بازار سرمایه رو در برگرفته مثل:طلا،ارز،بورس و ...
ولی اگر قیمت طلا رو با زمانیکه خریدید مقایسه کنید شاید اونقدرها هم ضرر نکرده باشید،پس این میشه نوعی سرمایه گذاری در طولانی مدت
که سود و زیان اون ناچیز هست.
باید به فکر سودآوری بیشتر در مدت کوتاه تر باشیم تا برخلاف سایر افراد عمل کرده باشیم و عنوان کارآفرین یا سرمایه گذار موفق رو به خودمون نسبت بدیم.
به نظر من قبل از هرکاری با توجه به امکانات و میزان دانایی افرادی که در اطرافتون و در انجمن هستن خودتون و سرمایتون رو محک بزنید.
ایده ها رو بشنوید اگر نیاز بود وام بگیرید شاید هم با نصف این مبلغی که دارید بتونید سودآوری کلانی داشته باشید.
فقط کمی تفکر و کمی صبر برای ابتدای کارتون قرار بدین قول میدم موفق میشید دوست عزیز
یا حق

به نور نگاه کن ! سایه ها پشت سرت خواهند بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: saharava
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی جهت حل مشکل اپارتمان رهن بانک mir abbas 1 945 12-15-2012 05:57 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  درخواست راهنمایی در مورد پس انداز srahas 12 3,593 06-05-2012 10:37 AM
آخرین ارسال: صدفی
  درخواست همفكري از دوستان mhe 8 1,687 02-18-2012 01:38 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS