سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوستان راهنمایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز می خواستم اگه براتون امکانش هست راهنمایی بفرمایید. من حدودا 12 میلیون طلا دارم میخواهیم آن را بفروشم و در بانک سرمایه گذاری کنم.نظر شما چیست؟چون از یه طرف طلا عملا برام سودی نداره ورود به روز ارزون میشه و از طرف دیگه با گذاشتن توی بانک حداقل به سودی بهم میده یا میتوانم باهاش وام بگیرم.خواهش میکنم دوستان در این باره نظراتتان منو راهنمایی کنید.
با سلام
به نظر من اول بفرمائید چه نوع سودی مد نظر شما هست؟
سود روزانه یا سالیانه که با سپرده گذاری و درصد مشخص توسط بانک ها ارائه میشه
منظورتون از گرفتن وام چطور؟ فکر کردین با وامی که میخواید بگیرید چه کاری رو باید از سر بگیرید؟
به نظر بنده مازاد پولی که در دست افراد هست رو بهش سرمایه نمیگن سرمایه پولی هست که مثل آب در جریان باشه.
یعنی 12 میلیون شما با سود 22% سالیانه که بیشتر بانکها موقتا این تسهیلات رو دارن و احتمال تغییر در میزان سود دهی هست
با اینکه شما کاری کنید که ماهیانه به این سود برسید تفاوت در دیدگاه هست.
ما نباید اندوخته هامون رو نادیده بگیریم اینکه میفرمایید سود طلا، خب یه بحرانی بازار سرمایه رو در برگرفته مثل:طلا،ارز،بورس و ...
ولی اگر قیمت طلا رو با زمانیکه خریدید مقایسه کنید شاید اونقدرها هم ضرر نکرده باشید،پس این میشه نوعی سرمایه گذاری در طولانی مدت
که سود و زیان اون ناچیز هست.
باید به فکر سودآوری بیشتر در مدت کوتاه تر باشیم تا برخلاف سایر افراد عمل کرده باشیم و عنوان کارآفرین یا سرمایه گذار موفق رو به خودمون نسبت بدیم.
به نظر من قبل از هرکاری با توجه به امکانات و میزان دانایی افرادی که در اطرافتون و در انجمن هستن خودتون و سرمایتون رو محک بزنید.
ایده ها رو بشنوید اگر نیاز بود وام بگیرید شاید هم با نصف این مبلغی که دارید بتونید سودآوری کلانی داشته باشید.
فقط کمی تفکر و کمی صبر برای ابتدای کارتون قرار بدین قول میدم موفق میشید دوست عزیز
یا حق
لینک مرجع