ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

لطفا کپی رایت رو رعایت کنید
زمان کنونی: 05-17-2024, 06:35 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi098
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 19
بازدید: 3497

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-18-2011, 12:14 PM
ارسال: #1
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , دلشاد حسین پور , YashaR1989 , مهتاب , pulaki , sherafati
09-18-2011, 12:35 PM
ارسال: #2
RE: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید
بزرگترین درد من در کارم همین است!گاهی سازمان ها و افرادی کپی رایت کارها را رایت نمیکنند که نمیدانم از ناراحتی چه بگویم!
درد بزرگ جامعه علمی ما در حال حاضر، بی مسئولیتی و زیرپاگذاشتن حق دیگران است.
عدم رعایت کپی رایت در پایان نامه های ارشد و دکتری دیگر فاجعه است که در حال حاضر هم اتفاق می افتد!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mehdi098 , jahanagahi , دلشاد حسین پور , MARYAR , مهتاب , shahram......32 , pulaki , sherafati
09-18-2011, 12:46 PM
ارسال: #3
واقعا همینطوره
 تشکر شده توسط: jahanagahi , دلشاد حسین پور , MARYAR , shahram......32
09-18-2011, 02:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-18-2011 02:15 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
نمی دانم بنویسم یا نه؟
ولی مینویسم:
دوستی داشتم بنکدار پوشاک (پخش کننده )بود و هر مدلی که طرفدار داشت در تولیدی خودش می زد و عالی می فروخت. میلیاردر شده.
افرادی بود ند مدل تهیه کرده و پس از اولین پخش مدلشان افرادی چون این دوستم آنرا می زد و این دوست سود بیشتری میکرد.
این اشخاص وضعیت متوسطی پیدا کردند.
ما فعلا در رابطه با میلیاردر شدن صحبت میکنیم. اگر بخواهیم درس اخلاقی بدهیم جدا گانه باید انجمنی باز کنیم.
عزیزان این واقعیت را بپذیرید در میلیاردر شدن بعضی وقتها این مسائل نخواسته جلو پا قرار میگیرد.من تائید نمیکنم. واقعیت را نوشتم.

یا باید چنان ایده ای داشت که یکباره انسان را زیر رو کند و یا باید کپی کرد. این هم یک واقعیت دیگر است.
در رابطه با روش خود دانید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: دلشاد حسین پور , YashaR1989 , کامیار کاظمی , 3ObHaN , toranj63 , shahram......32 , vahid61 , pulaki
09-19-2011, 12:06 AM
ارسال: #5
منظور من اصلا این نبود منظور من این بود که وقتی مطلبی نوشته شد منحصرا یک نفر آن را می نویسد ولی دیگران آن را به اسم خودشان در سایت میگذارند و این باعث رنجش خاطر میشود آیا به نظر شما کار خوبی است ؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , 3ObHaN , مهتاب , shahram......32 , pulaki
09-19-2011, 12:18 AM
ارسال: #6
بله منم حرف شمارو قبول دارم.این کار اشتباهه.بعضی اوقات که چه عرض کنم بیشتر اوقات ما اصلا این قانون را رعایت نمی کنیم. و ناراحت شدن دیگر را ملاک قرار نمی دهیم.به همین دلیل که در بعضی امور هیچگاه پیشرفت صورت نمی گیرد.چون افراد تعهد خود را از دست داده اند و به ناکجا می روند.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , shahram......32 , pulaki
09-19-2011, 10:13 AM
ارسال: #7
کپی رایت هیچوقت مورد تائید نیست , چه در نوشتن و چه در درآمد زائی.(این درس اخلاق است.)
ولی در کارهای درآمدزا اصلا رعایت نمی شود.(ببخشید واقعیت را نوشتم.)

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , YashaR1989 , 3ObHaN , shahram......32 , pulaki
09-19-2011, 03:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-19-2011 03:06 PM، توسط mehdi098.)
ارسال: #8
دوستان ببخشید من نتوستم درست منظورم رو بگم منظور من این بود که بعضی دوستان تو انجمن مطلبی رو که قبلا کس دیگه نوشته رو به اسم خودشون دوباره تو انجمن استفاده میکنن و این کار خوبی نیست همین ?????
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , shahram......32 , arash67 , pulaki
09-19-2011, 03:20 PM
ارسال: #9
(09-19-2011 03:06 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید من نتوستم درست منظورم رو بگم منظور من این بود که بعضی دوستان تو انجمن مطلبی رو که قبلا کس دیگه نوشته رو به اسم خودشون دوباره تو انجمن استفاده میکنن و این کار خوبی نیست همین ?????

دوست عزیز اگر چنین مواردی دیدید حتما به ادمین عزیز پیام خصوصی بدهید. ممنون.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , arash67
09-19-2011, 03:22 PM
ارسال: #10
حتما ولی آخه اینجا همه با هم داریم کار می کنیم من فقط خواستم تذکر بدم اسم نمیتونم بگم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mosafer bedar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سایت کلیکی اس باکس کلاه بردار است، حواستان را جمع کنید ndm1368 7 3,150 04-03-2012 05:35 AM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  دانلود کتاب یک میلیارد دلاری- سایتهای کلیکی را فراموش کنید mohamad2011 1 1,917 04-09-2011 11:30 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS