سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های خلاف برای پول درآوردن (عبرت نامه) (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- موضوع: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید (/showthread.php?tid=819)

صفحه ها: 1 2

لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - mehdi098 - 09-18-2011 12:14 PM

لطفا کپی رایت رو رعایت کنید

RE: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - کامیار کاظمی - 09-18-2011 12:35 PM

بزرگترین درد من در کارم همین است!گاهی سازمان ها و افرادی کپی رایت کارها را رایت نمیکنند که نمیدانم از ناراحتی چه بگویم!
درد بزرگ جامعه علمی ما در حال حاضر، بی مسئولیتی و زیرپاگذاشتن حق دیگران است.
عدم رعایت کپی رایت در پایان نامه های ارشد و دکتری دیگر فاجعه است که در حال حاضر هم اتفاق می افتد!

RE: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - mehdi098 - 09-18-2011 12:46 PM

واقعا همینطوره

RE: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - jahanagahi - 09-18-2011 02:13 PM

نمی دانم بنویسم یا نه؟
ولی مینویسم:
دوستی داشتم بنکدار پوشاک (پخش کننده )بود و هر مدلی که طرفدار داشت در تولیدی خودش می زد و عالی می فروخت. میلیاردر شده.
افرادی بود ند مدل تهیه کرده و پس از اولین پخش مدلشان افرادی چون این دوستم آنرا می زد و این دوست سود بیشتری میکرد.
این اشخاص وضعیت متوسطی پیدا کردند.
ما فعلا در رابطه با میلیاردر شدن صحبت میکنیم. اگر بخواهیم درس اخلاقی بدهیم جدا گانه باید انجمنی باز کنیم.
عزیزان این واقعیت را بپذیرید در میلیاردر شدن بعضی وقتها این مسائل نخواسته جلو پا قرار میگیرد.من تائید نمیکنم. واقعیت را نوشتم.

یا باید چنان ایده ای داشت که یکباره انسان را زیر رو کند و یا باید کپی کرد. این هم یک واقعیت دیگر است.
در رابطه با روش خود دانید.

RE: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - mehdi098 - 09-19-2011 12:06 AM

منظور من اصلا این نبود منظور من این بود که وقتی مطلبی نوشته شد منحصرا یک نفر آن را می نویسد ولی دیگران آن را به اسم خودشان در سایت میگذارند و این باعث رنجش خاطر میشود آیا به نظر شما کار خوبی است ؟؟؟؟؟؟

RE: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - مهدی گل محمدی - 09-19-2011 12:18 AM

بله منم حرف شمارو قبول دارم.این کار اشتباهه.بعضی اوقات که چه عرض کنم بیشتر اوقات ما اصلا این قانون را رعایت نمی کنیم. و ناراحت شدن دیگر را ملاک قرار نمی دهیم.به همین دلیل که در بعضی امور هیچگاه پیشرفت صورت نمی گیرد.چون افراد تعهد خود را از دست داده اند و به ناکجا می روند.

RE: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - jahanagahi - 09-19-2011 10:13 AM

کپی رایت هیچوقت مورد تائید نیست , چه در نوشتن و چه در درآمد زائی.(این درس اخلاق است.)
ولی در کارهای درآمدزا اصلا رعایت نمی شود.(ببخشید واقعیت را نوشتم.)

RE: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - mehdi098 - 09-19-2011 03:06 PM

دوستان ببخشید من نتوستم درست منظورم رو بگم منظور من این بود که بعضی دوستان تو انجمن مطلبی رو که قبلا کس دیگه نوشته رو به اسم خودشون دوباره تو انجمن استفاده میکنن و این کار خوبی نیست همین ?????

RE: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - jahanagahi - 09-19-2011 03:20 PM

(09-19-2011 03:06 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید من نتوستم درست منظورم رو بگم منظور من این بود که بعضی دوستان تو انجمن مطلبی رو که قبلا کس دیگه نوشته رو به اسم خودشون دوباره تو انجمن استفاده میکنن و این کار خوبی نیست همین ?????

دوست عزیز اگر چنین مواردی دیدید حتما به ادمین عزیز پیام خصوصی بدهید. ممنون.

RE: لطفا کپی رایت رو رعایت کنید - mehdi098 - 09-19-2011 03:22 PM

حتما ولی آخه اینجا همه با هم داریم کار می کنیم من فقط خواستم تذکر بدم اسم نمیتونم بگم