ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جبران اشتباه های بزرگ....
زمان کنونی: 05-03-2024, 11:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: mallarme
پاسخ: 1
بازدید: 425

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-29-2013, 09:00 PM
ارسال: #1
همه انسان ها اشتباه می کنند. در زندگی حرفه ای خود می توانید مشاغل یا فرصت های اشتباهی را انتخاب کنید. این اشتباه ها بر اساس موقعیت افراد تغییر می کند. می توانید در زندگی مرتکب اشتباه هایی بشوید که شما را از بالا به پایین بکشد. بنابراین، جبران چنین اشتباه هایی مساله ساده و کم اهمیتی نیست.

استیو توباک - نویسنده این مطلب - می گوید: من یک بار هارد کامپیوتر رئیس خود را پاک کردم. پس از اینکه او آرام شد به من گفت: می توانی اشتباه کنی اما کاری نکن مجبور به کنار آمدن با آن باشی! این صحبت هنگامی برای من محرز شد که رئیسم فرد دیگری را به جای من به عنوان معاون شرکت برگزید. این مساله باعث شد تصور کنم شکست خورده هستم و باعث ناامیدی من شد.

هیچ چیز به اندازه شکست انسان به دست خود و غرور و حماقت های بیهوده نیست. هر انسانی اشتباه می کند اما نباید این اشتباه ها منجر به تاسف های بزرگ و نابخشودنی شود.

شکست مهم نیست

ببه قول میلس دیویس – نوازنده مشهور جاز -: «هنگامی که نُتی را اشتباه می زنید، این نت بعدی است که خوب یا بد بودن آن را تعیین می کند.» این جمله ساده درس بزرگی در خود دارد. اگر فقط کمی اعتماد به نفس و شهامت چاشنی کار خود کنید، می توانید اشتباه های بزرگ خود را تا حد زیادی جبران کنید.

با توجه به جمله دیویس می توانید در نتیجه اشتباه های شغلی خود، روند کاری خود را به طور کامل تغییر دهید. شاید مسیر جدید بسیار سازنده تر از روشی باشد که همیشه دنبال کرده اید. با تغییر مسیر حتی می توانید در شغل خود پیشرفت کنید و به مراتب بالاتر برسید.

همه چیز دوباره به نقطه اول باز می گردد

یک اشتباه ساده و از آن مهم تر، یک تصمیم عجولانه و نابخردانه می تواند موقعیت شغلی شما را به خطر بیندازد. با به کار گرفتن توصیه دیویس در شغل خود و برداشتن قدم های درست پس از ارتکاب یک اشتباه، می توان مسیر کاری را از شکست به پیروزی تغییر داد. هر انسانی اشتباه می کند. اگر اشتباه نکند نمی تواند ریسک کند.

در نتیجه اشتباه های خود زانوی غم بغل نگیرید و در غم و تاسف غرق نشوید، بلکه از این اشتباه درس بگیرید و تجربه کنید. با داشتن تجربه در یک مسیر اشتباه، راحت تر می توان مسیر و راه درست را تشخیص داد و پیدا کرد. اگر نُتی را اشتباه نواختید، در نت های بعدی آن را جبران کنید.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , Andisheh , venus2 , Mrs.Seyedi , یک همراه سبز
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه های کاهش استرس و اضطراب kiyan00 0 512 11-30-2018 04:48 PM
آخرین ارسال: kiyan00
Rainbow بررسی استرس و خجالتی بودن در جمع و راه های رفع آن samiar afshari 11 10,073 09-08-2015 10:32 PM
آخرین ارسال: reza102030
  راه های افزایش اعتماد به نفس minoo 0 821 04-06-2013 01:40 PM
آخرین ارسال: minoo
  درس های یک زن... ! کامیار کاظمی 2 926 09-21-2012 01:26 AM
آخرین ارسال: 3ObHaN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS