ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دستاوردهای سفر به اصفهان
زمان کنونی: 04-17-2024, 12:07 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 11
بازدید: 3648

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستاوردهای سفر به اصفهان
04-28-2013, 01:06 AM
ارسال: #1
دستاوردهای سفر به اصفهان
به نام خدا
به حول و قوه الهی و زحمات بی دریغ و برنامه ریزی های بی نظیر مدیر و معاونت محترم انجمن و جناب آقای محمد شموسی عزیز مسافرت گروهی اعضای انجمن به شهر زیبای اصفهان از 30 فروردین تا 2 اردیبهشت 92 صورت گرفت.
در مدت چهار روز و سه شبی که در اصفهان حضور داشتیم تمام برنامه ها طبق برنامه ریزی قبلی و کاملاً هماهنگ شده پیش رفت و بحمدلله هیچ کم و کسری در کار نبود.
از ورز اول اقامت در هتل پارت اصفهان در کنار برنامه های تفریحی که کم و بیش در مورد آنها در تاپیک های دیگر اطلاع رسانی شده، برنامه های آموزشی و جلسات مختلف مشاوره و تبادل نظر نیز برگزار شد.
موضوعات مورد بحث: تعیین هدف، قانون جذب، شراکت در کسب و کار و تغییر باورها بود.
همچنین از جمله مهمترین موضوعاتی که در این جلسات مورد بحث قرار گرفت صندوق های استانی و چگونگی شروع فعالیت آنها و برنامه های آینده این صندوق ها بود.
این جلسات اکثراً در اتاق 106 به دلیل حضور استاد گرامی جناب آقای قربانیان برگزار می شد که بنده و استاد احمد قدسی هم حضور داشتیم و بعضاً تا ساعت 3 بامداد و بصورت بسیار فشرده ادامه داشت. محور اصلی بحث ها صندوق مرکزی و صندوق های استانی خراسان و گیلان با حضور مدیر و معاون محترم انجمن و آقایان احمد رضایی و فرهاد قربانی و چند تن دیگر از اعضای محترم بود و تصمیم ها و دستور العمل های مهمی گرفته شد که به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.
هم چنین با تلاش های استاد قربانیان و محمد شموسی و همکاری اعضای محترم گروه اصفهان صندوق استانی اصفهان(صبا) تشکیل و اعضای آن مشخص شدند.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ali zobeid , مــجــیــנ , habib tousi , yu3f , فرهاد قربانی , karafarin , mohammadshamosi , mjdehghani , mir abbas , MARYAR , Andisheh , bahador , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , نرگس فیاض , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , 0625 , goldmen , سیدمهدی هاشمی , مهدی 1 , hamid.h
04-28-2013, 01:15 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-28-2013 01:26 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: دستاوردهای سفر به اصفهان
دستاورد بعدی انجمن :
- ایجاد جو فوق العاده دوستانه بین اعضا .
- همفکر بودن همسران عزیزان با تجدید این برنامه ها.
- مشارکت همسران عزیزان انجمن در برنامه های آموزشی.
- برنامه های تفریحی که تاثیر زیادی در روحیه عزیزان داشت.
- 2 موضوع بسیار مهم 2 عزیز که خوشبختانه با مشورت و همفکری حل شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Delta.H , ali zobeid , مــجــیــנ , habib tousi , yu3f , فرهاد قربانی , karafarin , mohammadshamosi , mjdehghani , mir abbas , MARYAR , Andisheh , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , نرگس فیاض , sir-mahyar , 0625 , صدفی , مهدی 1
04-28-2013, 12:40 PM
ارسال: #3
1- آشنایی اعضا و انتخاب همفکر و شریک از بین آنها
خیلی از دوستان با آشنایی با خانواده و شغل اعضای دیگر تصمیم به شروع همکاری با یکدیگر را گرفتند

2- من توانایی مدیریتی خودم در زمینه تور را فهمیدم Yosef.gif

3- با آشنایی با شغل دیگر اعضا و آشنایی با مخاطرات و سودها تصمیم به انجام یکسری از شغل های جدید گرفته شد.

4- آشنایی هر چه بیشر همسران و فرزندان با فضای انرژی مثبت و کارآفرینی انجمن که مطمئنا در موفقیت خانواده و شوهران مفید خواهد بود.

5- اعضایی را که شاید ماه ها فقط نام کاربری شان را می دیدیم و با هم گفتگو و مشاوره می کردیو از نزدیک دیدیم و با هم سه روزی را زندگی کردیم و این دیدن و ملموس بودن اعضای مجازی خیلی خیلی در روند گفتگوها و مشاوره های بعدی تاثیر خواهد گذاشت.

6- صندوق اسانی اصفهان تشکیل شد که انشاله باعث همدلی و شرکت هر چه بیشتر اعضای اصفهان در کارهای گروهی این استان شود

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: karafarin , فرهاد قربانی , jahanagahi , Andisheh , habib tousi , mir abbas , Delta.H , مــجــیــנ , مهدی گل محمدی , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , نرگس فیاض , sir-mahyar , 0625 , صدفی , mohammadshamosi
04-28-2013, 11:47 PM
ارسال: #4
(04-28-2013 01:06 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  به نام خدا
به حول و قوه الهی و زحمات بی دریغ و برنامه ریزی های بی نظیر مدیر و معاونت محترم انجمن و جناب آقای محمد شموسی عزیز مسافرت گروهی اعضای انجمن به شهر زیبای اصفهان از 30 فروردین تا 2 اردیبهشت 92 صورت گرفت.
در مدت چهار روز و سه شبی که در اصفهان حضور داشتیم تمام برنامه ها طبق برنامه ریزی قبلی و کاملاً هماهنگ شده پیش رفت و بحمدلله هیچ کم و کسری در کار نبود.
از ورز اول اقامت در هتل پارت اصفهان در کنار برنامه های تفریحی که کم و بیش در مورد آنها در تاپیک های دیگر اطلاع رسانی شده، برنامه های آموزشی و جلسات مختلف مشاوره و تبادل نظر نیز برگزار شد.
موضوعات مورد بحث: تعیین هدف، قانون جذب، شراکت در کسب و کار و تغییر باورها بود.
همچنین از جمله مهمترین موضوعاتی که در این جلسات مورد بحث قرار گرفت صندوق های استانی و چگونگی شروع فعالیت آنها و برنامه های آینده این صندوق ها بود.
این جلسات اکثراً در اتاق 106 به دلیل حضور استاد گرامی جناب آقای قربانیان برگزار می شد که بنده و استاد احمد قدسی هم حضور داشتیم و بعضاً تا ساعت 3 بامداد و بصورت بسیار فشرده ادامه داشت. محور اصلی بحث ها صندوق مرکزی و صندوق های استانی خراسان و گیلان با حضور مدیر و معاون محترم انجمن و آقایان احمد رضایی و فرهاد قربانی و چند تن دیگر از اعضای محترم بود و تصمیم ها و دستور العمل های مهمی گرفته شد که به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.
هم چنین با تلاش های استاد قربانیان و محمد شموسی و همکاری اعضای محترم گروه اصفهان صندوق استانی اصفهان(صبا) تشکیل و اعضای آن مشخص شدند.
A00 (33) من که به شخصه از تمامی جلسات لذت بردم و کلی انرژی گرفتم،خصو صا اخرین جلسه در اتاق 106،به من یکی که خیلی خوش گذشت5_004 (قابل توجه شمشیر زنان)

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mir abbas , MARYAR , Mrs.Seyedi , Delta.H , ناصر صادقی , نرگس فیاض , jahanagahi , sir-mahyar , 0625 , صدفی , mohammadshamosi , سیدمهدی هاشمی
05-31-2013, 01:31 PM
ارسال: #5
بزرگترین دستاورد ما تشکیل و شروع گروه راهکار بودددددددددددددددددددد
12_00212_00212_00212_00212_00212_00212_002

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , 0625 , mohammadshamosi , mir abbas
05-31-2013, 01:52 PM
ارسال: #6
(قابل توجه شمشیر زنان)

SmileSmileSmileSmileSmile
باشه جناب قربانی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , MARYAR , mohammadshamosi , mir abbas
05-31-2013, 02:28 PM
ارسال: #7
1. آشنایی با دوستان جدید و دیدار مجدد با عزیزانم
2.گرفتن انرژی از وجود تک تک دوستانم بخصوص مریم عزیزم
3.الهام گرفتن از انگیزه و روحیه دوستان
4.دیدار دوستان قدیمی اصفهانی خودم که چندین سال بود ندیده بودمشان
5.بهره از جلسات گروهی شبانه امان

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mir abbas , jahanagahi , مهدی گل محمدی , MARYAR , mohammadshamosi
08-11-2013, 07:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-11-2013 07:17 PM، توسط توانا.)
ارسال: #8
چقدر دلم براي اون لحظه هايي تنگيده كه وقتي از گروه جدا مي شدم مي رفتم براي دودكاري هيچ يك از همسفران عزيز نميومد بهم بگه آخه توچرا سيگار ميكشي؟ ولي رهگذران محترم تا منو سيگار به دست ميديدند با لحن دوستانه اي ميگفتند نكش داداش من حيف تونيست داري سيگار مي كشي!

خدايا چنان كن سرانجام كار
توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Delta.H , mir abbas , hamid.h
08-11-2013, 11:31 PM
ارسال: #9
(08-11-2013 07:16 PM)توانا نوشته شده توسط:  چقدر دلم براي اون لحظه هايي تنگيده كه وقتي از گروه جدا مي شدم مي رفتم براي دودكاري هيچ يك از همسفران عزيز نميومد بهم بگه آخه توچرا سيگار ميكشي؟ ولي رهگذران محترم تا منو سيگار به دست ميديدند با لحن دوستانه اي ميگفتند نكش داداش من حيف تونيست داري سيگار مي كشي!

جناب قهرمانی عزیز , من که چند دفعه عرض کردم ولی شما که توجه نفرمودید.25r30wi25r30wi25r30wi

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: hamid.h , توانا
08-12-2013, 12:29 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-12-2013 12:45 AM، توسط توانا.)
ارسال: #10
شما با ايما و اشاره فرموديد استاد عزيز ولي نه كه من ضريب هوشيم خيلي بالاست ازپانتوميم چيزي حاليم نميشه بايد بزنيد توگوشم تا بفهمم چي به چيه!!

خدايا چنان كن سرانجام كار
توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) MARYAR 1,844 239,141 12-07-2022 12:24 PM
آخرین ارسال: mohaamadreza.s
  نیاز به هم فکری راهنمایی و کمک درمورد تعمیرات موبایل vahiedforootan 0 283 06-09-2016 10:36 AM
آخرین ارسال: vahiedforootan
Star سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن MARYAR 590 83,145 11-23-2014 04:12 PM
آخرین ارسال: صدفی
  سفر جدید میلیاردرها در سال 93 MARYAR 82 19,880 06-28-2014 07:51 PM
آخرین ارسال: نورالله قنبری
  سفر گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92 MARYAR 449 44,959 09-22-2013 09:44 AM
آخرین ارسال: mjdehghani
  سفر به تنگه واشی/فیروزکوه/تهران MARYAR 164 19,691 09-22-2013 12:14 AM
آخرین ارسال: kiarash64
Rainbow سفر به طبیعت گیلان MARYAR 272 35,485 07-31-2013 05:07 AM
آخرین ارسال: Poacher
Rainbow آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان MARYAR 2 1,279 06-02-2013 01:20 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  برنامه ریزی تشکیل جلسات گروهی کسب و کار در سفر اصفهان ahmad rezaee 3 1,561 03-30-2013 02:18 PM
آخرین ارسال: صدفی
  سفر و سفرنامه مشهد (زمستان 1391) jahanagahi 949 138,835 02-23-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: sir-mahyar
  برنامه گرد همایی اصفهان بيلا بالا 5 1,895 01-29-2013 04:24 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  سفر کامیار کاظمی 211 26,356 06-12-2012 12:43 AM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS