سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دستاوردهای سفر به اصفهان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
به نام خدا
به حول و قوه الهی و زحمات بی دریغ و برنامه ریزی های بی نظیر مدیر و معاونت محترم انجمن و جناب آقای محمد شموسی عزیز مسافرت گروهی اعضای انجمن به شهر زیبای اصفهان از 30 فروردین تا 2 اردیبهشت 92 صورت گرفت.
در مدت چهار روز و سه شبی که در اصفهان حضور داشتیم تمام برنامه ها طبق برنامه ریزی قبلی و کاملاً هماهنگ شده پیش رفت و بحمدلله هیچ کم و کسری در کار نبود.
از ورز اول اقامت در هتل پارت اصفهان در کنار برنامه های تفریحی که کم و بیش در مورد آنها در تاپیک های دیگر اطلاع رسانی شده، برنامه های آموزشی و جلسات مختلف مشاوره و تبادل نظر نیز برگزار شد.
موضوعات مورد بحث: تعیین هدف، قانون جذب، شراکت در کسب و کار و تغییر باورها بود.
همچنین از جمله مهمترین موضوعاتی که در این جلسات مورد بحث قرار گرفت صندوق های استانی و چگونگی شروع فعالیت آنها و برنامه های آینده این صندوق ها بود.
این جلسات اکثراً در اتاق 106 به دلیل حضور استاد گرامی جناب آقای قربانیان برگزار می شد که بنده و استاد احمد قدسی هم حضور داشتیم و بعضاً تا ساعت 3 بامداد و بصورت بسیار فشرده ادامه داشت. محور اصلی بحث ها صندوق مرکزی و صندوق های استانی خراسان و گیلان با حضور مدیر و معاون محترم انجمن و آقایان احمد رضایی و فرهاد قربانی و چند تن دیگر از اعضای محترم بود و تصمیم ها و دستور العمل های مهمی گرفته شد که به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.
هم چنین با تلاش های استاد قربانیان و محمد شموسی و همکاری اعضای محترم گروه اصفهان صندوق استانی اصفهان(صبا) تشکیل و اعضای آن مشخص شدند.
دستاورد بعدی انجمن :
- ایجاد جو فوق العاده دوستانه بین اعضا .
- همفکر بودن همسران عزیزان با تجدید این برنامه ها.
- مشارکت همسران عزیزان انجمن در برنامه های آموزشی.
- برنامه های تفریحی که تاثیر زیادی در روحیه عزیزان داشت.
- 2 موضوع بسیار مهم 2 عزیز که خوشبختانه با مشورت و همفکری حل شد.
1- آشنایی اعضا و انتخاب همفکر و شریک از بین آنها
خیلی از دوستان با آشنایی با خانواده و شغل اعضای دیگر تصمیم به شروع همکاری با یکدیگر را گرفتند

2- من توانایی مدیریتی خودم در زمینه تور را فهمیدم Yosef.gif

3- با آشنایی با شغل دیگر اعضا و آشنایی با مخاطرات و سودها تصمیم به انجام یکسری از شغل های جدید گرفته شد.

4- آشنایی هر چه بیشر همسران و فرزندان با فضای انرژی مثبت و کارآفرینی انجمن که مطمئنا در موفقیت خانواده و شوهران مفید خواهد بود.

5- اعضایی را که شاید ماه ها فقط نام کاربری شان را می دیدیم و با هم گفتگو و مشاوره می کردیو از نزدیک دیدیم و با هم سه روزی را زندگی کردیم و این دیدن و ملموس بودن اعضای مجازی خیلی خیلی در روند گفتگوها و مشاوره های بعدی تاثیر خواهد گذاشت.

6- صندوق اسانی اصفهان تشکیل شد که انشاله باعث همدلی و شرکت هر چه بیشتر اعضای اصفهان در کارهای گروهی این استان شود
(04-28-2013 01:06 AM)Delta.H نوشته شده توسط: [ -> ]به نام خدا
به حول و قوه الهی و زحمات بی دریغ و برنامه ریزی های بی نظیر مدیر و معاونت محترم انجمن و جناب آقای محمد شموسی عزیز مسافرت گروهی اعضای انجمن به شهر زیبای اصفهان از 30 فروردین تا 2 اردیبهشت 92 صورت گرفت.
در مدت چهار روز و سه شبی که در اصفهان حضور داشتیم تمام برنامه ها طبق برنامه ریزی قبلی و کاملاً هماهنگ شده پیش رفت و بحمدلله هیچ کم و کسری در کار نبود.
از ورز اول اقامت در هتل پارت اصفهان در کنار برنامه های تفریحی که کم و بیش در مورد آنها در تاپیک های دیگر اطلاع رسانی شده، برنامه های آموزشی و جلسات مختلف مشاوره و تبادل نظر نیز برگزار شد.
موضوعات مورد بحث: تعیین هدف، قانون جذب، شراکت در کسب و کار و تغییر باورها بود.
همچنین از جمله مهمترین موضوعاتی که در این جلسات مورد بحث قرار گرفت صندوق های استانی و چگونگی شروع فعالیت آنها و برنامه های آینده این صندوق ها بود.
این جلسات اکثراً در اتاق 106 به دلیل حضور استاد گرامی جناب آقای قربانیان برگزار می شد که بنده و استاد احمد قدسی هم حضور داشتیم و بعضاً تا ساعت 3 بامداد و بصورت بسیار فشرده ادامه داشت. محور اصلی بحث ها صندوق مرکزی و صندوق های استانی خراسان و گیلان با حضور مدیر و معاون محترم انجمن و آقایان احمد رضایی و فرهاد قربانی و چند تن دیگر از اعضای محترم بود و تصمیم ها و دستور العمل های مهمی گرفته شد که به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.
هم چنین با تلاش های استاد قربانیان و محمد شموسی و همکاری اعضای محترم گروه اصفهان صندوق استانی اصفهان(صبا) تشکیل و اعضای آن مشخص شدند.
A00 (33) من که به شخصه از تمامی جلسات لذت بردم و کلی انرژی گرفتم،خصو صا اخرین جلسه در اتاق 106،به من یکی که خیلی خوش گذشت5_004 (قابل توجه شمشیر زنان)
بزرگترین دستاورد ما تشکیل و شروع گروه راهکار بودددددددددددددددددددد
12_00212_00212_00212_00212_00212_00212_002
(قابل توجه شمشیر زنان)

SmileSmileSmileSmileSmile
باشه جناب قربانی.
1. آشنایی با دوستان جدید و دیدار مجدد با عزیزانم
2.گرفتن انرژی از وجود تک تک دوستانم بخصوص مریم عزیزم
3.الهام گرفتن از انگیزه و روحیه دوستان
4.دیدار دوستان قدیمی اصفهانی خودم که چندین سال بود ندیده بودمشان
5.بهره از جلسات گروهی شبانه امان
چقدر دلم براي اون لحظه هايي تنگيده كه وقتي از گروه جدا مي شدم مي رفتم براي دودكاري هيچ يك از همسفران عزيز نميومد بهم بگه آخه توچرا سيگار ميكشي؟ ولي رهگذران محترم تا منو سيگار به دست ميديدند با لحن دوستانه اي ميگفتند نكش داداش من حيف تونيست داري سيگار مي كشي!
(08-11-2013 07:16 PM)توانا نوشته شده توسط: [ -> ]چقدر دلم براي اون لحظه هايي تنگيده كه وقتي از گروه جدا مي شدم مي رفتم براي دودكاري هيچ يك از همسفران عزيز نميومد بهم بگه آخه توچرا سيگار ميكشي؟ ولي رهگذران محترم تا منو سيگار به دست ميديدند با لحن دوستانه اي ميگفتند نكش داداش من حيف تونيست داري سيگار مي كشي!

جناب قهرمانی عزیز , من که چند دفعه عرض کردم ولی شما که توجه نفرمودید.25r30wi25r30wi25r30wi
شما با ايما و اشاره فرموديد استاد عزيز ولي نه كه من ضريب هوشيم خيلي بالاست ازپانتوميم چيزي حاليم نميشه بايد بزنيد توگوشم تا بفهمم چي به چيه!!
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع