ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تحقیق و اختراع و ایده و ارتباطات و سایر موارد
زمان کنونی: 05-06-2024, 04:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: dost
آخرین ارسال: GreatNavid
پاسخ: 19
بازدید: 3964

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-27-2013, 11:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-30-2013 11:41 AM، توسط UNC.)
ارسال: #1
با سلام و احترام

پیرو نامه ای که به استاد بزرگوارم نامی نوشته بودم و و منتظر امر ایشون برای خدمتگزاری بودم بالاخره امر فرمودند که در خدمت عزیزان سایت باشم خلاصه اینکه اگه عزیزی بخواد سراغ اختراع و ایده و تحقیق بره و اگه دوست داشته باشه سوال بپرسه ...
بنده افتخار نوشتن تاپیکهای استاد رو در بعضی موارد داشتم یعنی بدلیل ضیق وقت ایشون کلیات مطالبشون رو برای من ایمیل میکردن و بنده حقیر غلط گیری نوشتاری مطالب ارزشمند ایشون رو بر عهده داشتم.
...تا جایی که به عقل ناقصم برسه بعضی موارد رو عرض میکنم و اگه ندونم از دوستان وارد میپرسم.
فعلا سرمایه گذاری بر روی طرح ها و پروژه ها مد نظر نیست ولی اگر طرح خاصی باشه لطفا دقیقا برام توضیح بدین (البته فرمولاسیون رو عرض نمیکنم) تا بررسی بشه و این به معنیه سرمایه گذاری نیست و اگه کاری از دستم بربیاد انجام میدم.

در مورد استاد لطفا سوال پرسیده نشه چون خودم هم شاید ندونم فقط میدونم که خیلی ارادت به ایشون دارم.

موفق ، شاداب و باقدرت باشیم

ویرایش شد (UNC)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: nami , حامد , tondar12 , jahanagahi , Delta.H , GreatNavid , yu3f , Andisheh , Mind , zoofanoon , mir abbas , mamad60 , 0625 , m_grate29 , mjdehghani , P@RSA , venus2 , ناصر صادقی , sir-mahyar , toofan245 , maxsoulfly
04-27-2013, 11:36 PM
ارسال: #2
RE: تحقیق و اختراع و ایده و ارتباطات و سایر موارد
با سلام و سپاس

فرزند برومند ایران زمینم قدمت گلباران

زحمات وافری تا بدین لحظه داده ام و از بابت وقتی که برای نوشته هایم میگذاری بی نهایت سپاسگزارم.

ایشان بنا به خواهش بنده قبول زحمت کردند.

قدم ها برداشته خواهد شد فقط به تناسب ظرفیت و فعالیت عزیزان عضو سایت.

فعلا در حد ایجاد تاپیک و راهنمایی و مشاوره پیش میرویم و امید است که همگی این بار سنگین مسئولیت را بر دوش بگیریم.

باید موفق ترین پرواز کننده ها باشیم.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , حامد , dost , tondar12 , jahanagahi , Delta.H , GreatNavid , yu3f , Andisheh , zoofanoon , mir abbas , 0625 , m_grate29 , mjdehghani , P@RSA , venus2 , ناصر صادقی , sir-mahyar , maxsoulfly , Mind
04-27-2013, 11:43 PM
ارسال: #3
دوست عزیز خوش امدی

و خوشحالم که میخواهی با قدرت در کناره اعضا باشی.

امیدوارم که دوستان از این فرصت نهایت استفاده راببرند.

یا علی

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: dost , jahanagahi , Delta.H , مهدی گل محمدی , GreatNavid , yu3f , Mind , mallarme , zoofanoon , mir abbas , 0625 , m_grate29 , P@RSA , venus2 , ناصر صادقی , sir-mahyar
04-28-2013, 12:03 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-29-2013 05:15 PM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #4
با سلام و احترام

پیرو نامه ای که به استاد بزرگوارم نامی نوشته بودم و و منتظر امر ایشون برای خدمتگزاری بودم بالاخره امر فرمودند که در خدمت عزیزان سایت باشم خلاصه اینکه اگه عزیزی بخواد سراغ اختراع و ایده و تحقیق بره و اگه دوست داشته باشه سوال بپرسه
بنده افتخار نوشتن تاپیکهای استاد رو در بعضی موارد داشتم یعنی بدلیل ضیق وقت ایشون کلیات مطالبشون رو برای من ایمیل میکردن و بنده حقیر غلط گیری نوشتاری مطالب ارزشمند ایشون رو بر عهده داشتم.
فعلا سرمایه گذاری بر روی طرح ها و پروژه ها مد نظر نیست ولی اگر طرح خاصی باشه لطفا دقیقا برام توضیح بدین (البته فرمولاسیون رو عرض نمیکنم) تا بررسی بشه و این به معنیه سرمایه گذاری نیست و اگه کاری از دستم بربیاد انجام میدم.

در مورد استاد لطفا سوال پرسیده نشه چون خودم هم شاید ندونم فقط میدونم که خیلی ارادت به ایشون دارم.

موفق ، شاداب و باقدرت باشیم

متاسفانه عجله ای نوشتم و بعدا نیز امکان ویرایش میسر نبود خلاصه استاد نامی فرمودند که در مرحله اول ادب و قانون حکم میکنه که :

با اجازه ادمین محترم و استاد قربانیان این کار انجام بشه لذا با کسب اجازه از این بزرگواران من نیز دوست دارم در کنار سایر عزیزان عضو سایت تا حدی که وقتم ایجاب کنه ،فعالیت کنم.

ممنون و توکل بر خداوند یکتا
 تشکر شده توسط: tondar12 , jahanagahi , Delta.H , GreatNavid , yu3f , Mind , zoofanoon , mir abbas , 0625 , m_grate29 , mjdehghani , P@RSA , ناصر صادقی , sir-mahyar
04-28-2013, 12:31 AM
ارسال: #5
ممنون!

رشته تحصیلی شما چیه و دوستان می تونن در چه زمینه هایی از شما استفاده کنن؟!

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: dost , jahanagahi , yu3f , ali zobeid , zoofanoon , mir abbas , 0625 , m_grate29 , mjdehghani , ناصر صادقی , sir-mahyar
04-28-2013, 01:21 AM
ارسال: #6
(04-28-2013 12:31 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  ممنون!

رشته تحصیلی شما چیه و دوستان می تونن در چه زمینه هایی از شما استفاده کنن؟!

رشته تحصیلی شیمی و دارای چندتا ثبت اختراع داخلی و بین المللی هستم.
ولی هدف بنده همفکری در زمینه شیمی نیست بلکه در هر رشته ای که یک مسیر محقق طی میکنه تا ایده ای که داره ثبت کنه یا تجاری سازی کنه یا دنبال سرمایه گذار هست چه داخلی چه خارجی اگه اول راهه، بهشون پیشنهاد بدم که بنا به یکی از اصول استاد نامی:
(قبل از ورود به هر کاری به روندگان قبلی ان راه نگاه کنید)

بعد با حفظ این اصل یک نگاهی به مخترعین و محققین قبلی و فعلی در ایران بندازیم تا با دید بازتر به سمت همون هدف ثبت یا جذب سرمایه گذار یا تولیدش بریم.
جمله ای از استاد زندگیم نامی:
(اصل:یا وارد بازی نشوید یا به قوانین اون بازی اگاه بشید و بعد از قبول ، وارد شوید)

خلاصه اینکه اصول ،اصول هستند و باید همیشه رعایت کنیم.

تفکرات جذب سرمایه گذار داخلی برای پروژه یک تفکر انحرافی است.
برای جذب سرمایه گذار خارجی نیازمند بسترهای زیادی میباشد که یک محقق چنین بستر و شرایطی رو نداره.از جنبه های حقوقی و هزینه های دعوت از خارجی ها و هزینه های مذاکرات ،حالا فرقی نمیکنه که بخواد سرمایه گذار خارجی پیشش بیاد یا ایشون پیششون تشریف ببرن.
در ایران بنا به حرف استادم مدعی و حراف خیلی زیاده ،بنابراین خارجی ها به خیلی از طرح ها و اختراعاتی که (در اصل اختراع نیستند ) فکر میکنیم شاهکار کردیم و پز اینها رو به فامیل و دولت و سرمایه گذار میدیم ،بیشترشون در حد تصورات خودمون هست و بازار گرمی بعضیا که فقط خوراک داخل کشور و اطرافیان هست و اون طرف مرز هیچ بهایی به ادعاها نمیدن پس الکی نباید خودمون رو گول بزنیم و بدون اینکه واقعا بدونیم که طرح ما که اسمش رو توی ایران اختراع گذاشتیم واقعا هست یا نه،سر و صدا راه بندازیم و بگیم که چرا از طرح من حمایت نمیشه ،من که اصلا باور نمیکنم یک طرح قابلیت بزرگ تجاری داشته باشه و سوددهی بالایی داشته باشه ولی هیچ شرکتی سراغش نیاد .اگه طرح ،طرح باشه و اطلاع رسانی اصولی انجام بشه ،خود شرکتها میان دنبالش ولی باز هم بدلیل نبود پشتوانه حقوقی و تجربه مذاکره، احتمال زیادی هست که طرحش دزدیده بشه یا یه جور قرارداد بسته بشه که بیشترین امتیازات شامل اونا بشه و حقیرترین و بدرد نخورترین اختیارات مال مخترع!!!
خلاصه کاش هر کسی قبل از شروع هر کاری هم مشورت از کننده های اون کار رو سرلوحه خودش قرار بده ،هم اینکه عواقب کار رو با نگاه به روندگان باتجربه قبلی ببینه.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , مهدی گل محمدی , soltan_sal , GreatNavid , yu3f , tondar12 , Mind , ali zobeid , سعید یوسفی , mir abbas , 0625 , محمد پارسا , m_grate29 , mjdehghani , kiarash64 , P@RSA , venus2 , ناصر صادقی , sir-mahyar , maxsoulfly
04-28-2013, 01:33 AM
ارسال: #7
مقدمت گلباران.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: dost , مهدی گل محمدی , GreatNavid , yu3f , ali zobeid , mallarme , mir abbas , 0625 , m_grate29 , mjdehghani , P@RSA , مــجــیــנ , ناصر صادقی , sir-mahyar
04-29-2013, 05:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-29-2013 05:08 PM، توسط UNC.)
ارسال: #8
طبق قوانین پاسخگویی به سوالات اعضا در تاپیک ها انجام میشود.پاسخگویی از طرق دیگر ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد.
لطفا عزیزان به این مورد توجه کنند
پستهای خلاف قوانین حذف شد
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , mohammadshamosi , mallarme , dara , zoofanoon , 3ObHaN , Delta.H , mir abbas , 0625 , m_grate29 , mjdehghani , P@RSA , مــجــیــנ , ناصر صادقی , sir-mahyar , Poacher , کامیار کاظمی
04-29-2013, 06:17 PM
ارسال: #9
ممنون از شما
ولی من نوعی وقتی ایده ای دارم و با شما مطرح میکنم و ازتون راهنمایی میخوام ، چه تضمینی داره که از این ایده و اختراع زودتر از اجرا شدن توسط بنده ، استفاده نشه؟
مسلما هدف شما کمک به دوستان هست ، ولی باید یک حس اعتماد دو طرفه وجود داشته باشه تا اون ایده یا هر چیز دیگه را با شما مطرح کنم
خوب محیط مجازیست و آشنایی از همین طریق بوده، که حس اعتماد کمرنگ میشه
به نظرتون بهتر نیست از طریق جلسات حضوری انجمن این آشنایی کسب بشه و بعد از اون به مطرح کردن چنین موضوعاتی پرداخت؟
البته این نظر بنده بود ، و هر کدوم از دوستان نظر خودشون رو دارند

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , 3ObHaN , tondar12 , Delta.H , mir abbas , 0625 , صدفی , مهدی گل محمدی , m_grate29 , mjdehghani , P@RSA , مــجــیــנ , venus2 , dara , ناصر صادقی , sir-mahyar , کامیار کاظمی
04-29-2013, 07:13 PM
ارسال: #10
دقیقا من هم با جناب شموسی کاملا موافقم
اینجا محیط مجازیه تا کسی رو ندیده باشیم نمیشه هیچ اعتمادی به افراد کرد
خدا رو شکر الان جلسات حضوری ما خیلی زیاد شده خوشحال میشیم همچین افراد پویا و فعالی تو جمع ما باشن و ما ازشون استفاده کنیم
برای مثال بازدید نمایشگاه کتاب که دو هفته دیگه هست بهترین موقعیت هست که ما با شما آشنا بشیم و در مورد طرحها و ایده هامون صحبت کنیم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: MARYAR , 0625 , mohammadshamosi , Delta.H , 3ObHaN , mir abbas , M3HDI , m_grate29 , mjdehghani , P@RSA , مــجــیــנ , dara , ناصر صادقی , sir-mahyar , کامیار کاظمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,337 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 981 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,128 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,950 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  نیازمند افراد خلاق و ایده پرداز ideapardaz 5 1,737 11-23-2016 11:49 AM
آخرین ارسال: pejman36048
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,636 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,916 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,837 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  پرورش اصولی ایده هورداد 0 750 09-23-2015 08:23 AM
آخرین ارسال: هورداد
  ماشین فعلی شما چیست؟ ماشین ایده ال و رویایی شما کدام است؟ karafarin 44 6,683 08-15-2015 01:34 PM
آخرین ارسال: Danial_Javadi
  جا و سرمایه 100تومنی ازما ایده و فعالیت از شما karafarin 2 1,859 06-13-2015 01:08 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,486 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei
  توجه-- توجه-- مسابقه بزرگ ایده (با جوایز طلایی) MARYAR 10 5,073 11-25-2014 07:14 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  سایت خارجی در مورد ایده میخوام ahmad1363 3 4,826 05-20-2014 10:33 AM
آخرین ارسال: ahmad1363
  صبح بخیر زندگی ایده آل MARYAR 20 4,122 12-04-2013 11:29 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  روش هایی عالی برای خلق ایده های بزرگ m-jalalvand 0 1,000 10-19-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  موضوع تحقیق ؟ بنفشه 8 1,845 08-19-2013 02:34 PM
آخرین ارسال: سیدمهدی هاشمی
  نداشتن ایده!!!!!!!!! mmahdi302 3 1,378 07-24-2013 02:27 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  جشنواره ایده های بهره ور karafarin 1 871 06-08-2013 07:30 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  ایده ای برای تبلیغات مشاغل نوپا مهدی گل محمدی 7 3,782 05-28-2013 12:41 PM
آخرین ارسال: بابایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS