ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

موضوع تحقیق ؟
زمان کنونی: 04-26-2024, 03:51 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بنفشه
آخرین ارسال: سیدمهدی هاشمی
پاسخ: 9
بازدید: 1840

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع تحقیق ؟
02-18-2013, 09:04 PM
ارسال: #1
موضوع تحقیق ؟
سلام بر میلیاردرهای آینده12_002

من دانشجو هستم

این ترم یه سمینار اقتصادی باید ارئه بدم
ولی موضوع ندارم

اصلا از بحث های بانکی و پولی خوشم نمیادConfused
یه موضوع می خوام بهم پیشنهاد بدید ، که شیرین و جذاب و آموزنده باشه
سپاس10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , فرهاد قربانی , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , venus2 , somayeee , Elixir , Delta.H
02-18-2013, 10:22 PM
ارسال: #2
RE: موضوع تحقیق ؟
چرا هنوز تویه داستانها پرتقال کیلویی20تا تک تومنی هستش؟
آیا میشود با حقوق کارمندی زنده ماند؟
آیا دخل و خرج تولید کننده های داخلی با هم میخوانند؟
چرا کارگران چینی حاضر هستند بدون حقوق و 24 ساعته کار کنند؟

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , بنفشه , venus2 , zhosseini81 , MohamadMJ , somayeee , Elixir , کامیار کاظمی , Delta.H , pooria026
08-01-2013, 04:23 PM
ارسال: #3
(02-18-2013 10:22 PM)هومان هرمزدی نوشته شده توسط:  چرا هنوز تویه داستانها پرتقال کیلویی20تا تک تومنی هستش؟
آیا میشود با حقوق کارمندی زنده ماند؟
آیا دخل و خرج تولید کننده های داخلی با هم میخوانند؟

واقعا چرا؟ مخصوصا برای سوال آخر؟

Th_running1 تلاش برای رسیدن به موفقیت همان انگیزه ای است که بذر امید را در دل بارور می کند.
 تشکر شده توسط: somayeee , Elixir , Delta.H
08-02-2013, 12:32 AM
ارسال: #4
(02-18-2013 10:22 PM)هومان هرمزدی نوشته شده توسط:  آیا دخل و خرج تولید کننده های داخلی با هم میخوانند؟

آفرین..
زنده باشید..10_004

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: Delta.H
08-18-2013, 11:10 PM
ارسال: #5
میشه یکی از دوستان زحمت بکشند این سوالها را جواب بدهند هم حس کنجکاوی ارضا میشه و هم میتونه نکته آموزنده ای داشته باشه که برای سایر دوستان هم مفید واقع بشه.

Th_running1 تلاش برای رسیدن به موفقیت همان انگیزه ای است که بذر امید را در دل بارور می کند.
08-18-2013, 11:20 PM
ارسال: #6
1- چرا هنوز تویه داستانها پرتقال کیلویی20تا تک تومنی هستش؟
چون کتابها قدیمی هستند. قیمت پرتقال آنزمان همان 20 تومان بود.
2- آیا میشود با حقوق کارمندی زنده ماند؟
بله. چون یک بربری می تواند 2 نفر را سیر کند.
3- آیا دخل و خرج تولید کننده های داخلی با هم میخوانند؟
خیر. چون بیشتر سرمایه آنان جهت پز دادن ماشین و خانه است. البته خانه و کارخانه هم در گرو بانک است.
4-چرا کارگران چینی حاضر هستند بدون حقوق و 24 ساعته کار کنند؟
برای اینکه میخواهند کشورشان بیش از پیش ترقی کند. البته بیچاره ها فقط می توانند نان و کباب و بره و مار و.... بخورند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , سیدمهدی هاشمی , 369369 , Delta.H , pooria026 , zhosseini81
08-19-2013, 12:03 AM
ارسال: #7
ولی استاد توی شهر ما منظورم اهواز هست چینیهایی که کار میکنن گرون ترین ماهیها رو از گرونترین جاها خرید میکنن.
دیدم که میگم12_002
08-19-2013, 11:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-19-2013 11:14 AM، توسط Delta.H.)
ارسال: #8
البته موضوع قدیمی است اما ارزش بحث کردن را دارد.
(08-18-2013 11:10 PM)zhosseini81 نوشته شده توسط:  میشه یکی از دوستان زحمت بکشند این سوالها را جواب بدهند هم حس کنجکاوی ارضا میشه و هم میتونه نکته آموزنده ای داشته باشه که برای سایر دوستان هم مفید واقع بشه.

در مورد سئوالات آقای هرمزدی تفاوت قیمت فعلی با مثلاً 20 سال پیش پرتقال یا هر محصول باغی و زراعی دیگر دلایل زیادی وجود دارد از جمله عدم توسعه بخش کشاورزی متناسب با افزایش جمعیت و میل به مصرف گرایی خانواده ها، کاهش ارزش پول ملی در برابر ارزهای خارجی که باعث تمایل فروشندگان محصولات به خارج از کشور به جای عرضه به بازار داخلی برای کسب سود بیشتر شده است، افزایش قیمت جهانی محصولات، افزایش نقدینگی در شبکه اقتصاد داخلی و ... و البته ترکیبی از تمامی عوامل که باعث تورم در حوزه های مختلف شده و به نوبه خود التهاب خاصی ایجاد می کند که خود عاملی بر افزایش تورم می شود.
در مورد سئوال دوم هم اگر مسئله فقط زنده ماندن است می توان بدون حقوق کارمندی هم زنده ماند!
به نظر من کسی که حقوق بگیر باشد باید انتظارات و توقعات خود و خانواده را بر اساس همان حقوق بنا بگذارد و با مدیریت مخارج و پرهیز از خریدهای بیجا و غیر موجه از رفتن زیر بار قرض و اقساط اجتناب نماید تا متحمل فشار روحی روانی ناشی از آن نشود و زندگی آرامی داشته باشد چون در هر حال وضعیت همین است و کسانی هستند که در شرایط بدتری هم بوده اند ولی با مدیریت درست مانع از تزلزل زندگی و خارج شدن اوضاع از تعادل شده اند و البته تلاش و همت بیشتری هم برای کسب درآمد از منابع دیگر داشته باشد.

سئوال سوم را استاد قربانیان با زیرکی و درایت خاص خودشان پاسخ دادند.
در کشور چین تولید و تولید کننده بازتعریف شده و با آن چیزی که ما می بینیم و فکر میکنیم متفاوت است مثلاً یک تولید کننده اسباب بازی از اهالی یک محله به عنوان تولید کننده قطعات استفاده می کند به این شکل که مثلاً چرخ های اسباب بازی در یک خانه تولید می شوند در خانه مجاور بدنه پلاستیکی تولید می شود آنطرف تر قطعات فلزی پرس می خورند در خانه ای دیگر قطعات الکترونیکی مونتاژ می شوند خانواده دیگری کار جمع آوری و سرهم بندی آن را انجام می دهند و به خانه مجاور جهت بسته بندی تحویل می دهند و در این بین همه سود می برند و نهایتاً به دلیل پایین بودن هزینه های تولید، محصول تولید شده در سراسر جهان به قیمتی عرضه می شود که هیچ کس نمی تواند با آن رقابت کند چون نه هزینه آب و برق و تلفن و تشریفات مدیر عامل و مهندس و کارشناس پرداخت شده و نه سرمایه میلیاردی تأسیس و جاری کارخانه و زمین و عوارض و مالیات وجود دارد!
سئوال چهارم هم فکر نمی کنم کسی در چین یا هر جای دیگر بدون حقوق کار کند حتی برای کشور و با هر هدفی مگر اینکه درآمدی از جای دیگر داشته باشد و با اهداف خیرخواهانه بخواهد کار کند. در کشور چین به دلیل کثرت جمعیت هزینه نیروی انسانی پایین است اما مفتی نیست!
و قطعاً کارکردن 24 ساعت در شبانه روز هم وجود ندارد!
البته حقوق کارگران چینی در مقایسه با استانداردهای جهانی بسیار کم است و در حد 3الی 5 دلار در روز است و روزانه 10 تا 15 ساعت کار میکنند آن هم کار مفید.

(08-19-2013 12:03 AM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط:  ولی استاد توی شهر ما منظورم اهواز هست چینیهایی که کار میکنن گرون ترین ماهیها رو از گرونترین جاها خرید میکنن.
دیدم که میگم12_002

آقای هاشمی عزیز این چینی های مقیم اهواز کارکنان شرکت های نفتی GWDC و غیره هستند که در حال حفاری 50 حلقه چاه نفت در میدان آزادگان هستند طبیعی است وقتی حقوق خود را به دلار میگیرند و خرید در اهواز را به ریال، از وضعیت خوبی برخوردار باشند به هر حال تفاوت قیمت ارز به سود آنهاست.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: goldmen , yu3f , سیدمهدی هاشمی , zhosseini81
08-19-2013, 02:34 PM
ارسال: #9
آقا حمزه بنده از این امر اطلاع دارم و این تاپیک فقط من باب شوخی و مزاخ بود.
امید وارم که موفق و عاقبت به خیر باشید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تحقیق و اختراع و ایده و ارتباطات و سایر موارد dost 18 3,935 05-03-2013 05:01 PM
آخرین ارسال: GreatNavid
  درد دل با موضوع محرم MohamadMJ 18 2,342 11-24-2012 05:14 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS