ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

زلزله 10 ریشتری
زمان کنونی: 05-06-2024, 01:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: habib tousi
آخرین ارسال: habib tousi
پاسخ: 63
بازدید: 9562

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زلزله 10 ریشتری
12-07-2013, 02:19 PM
ارسال: #41
RE: زلزله 10 ریشتری
(12-07-2013 10:00 AM)habib tousi نوشته شده توسط:  فروش دیروز870/000تومان بود و انشالله بیشتر تلاش می کنم ک بیشتر و بیشتر شود.
راستی دوستان ی سوپری 3 ماهی میشه ک کنار من باز شده هر چند فروش من کاهش نیافته اما مشتری های گذری رو خوب میتونه داشته باشه
اولین ضررش این بود ک وقتی اون اجاره بالا پرداخت کرد.صاحب مغازه من اجاره روبالا برد.البته بهترین سودش این بود ک ب من تلنگری زد تا اجناسم کامل بشه
من اصلا باهاش ارتباط برقرار نمیکنم؛چون برداشتم اینه ک نباید اینجا داخل ی محله میومد کنار من سوپرمارکت میزد
مشتری های ثابتم اصلا اونجا نمیرن.اگه زمانی جنسی رو نداشته باشم از من عذرخواهی میکنن و اجازه میگیرن برن اونجا
ممنون میشم دوستان نظر بدهند و راهنمایی بیشتر کنن در خصوص نحوه برخورد و رفتار من با این قضیه.
اگه صدتا سوپرمارکت هم کنار هم باشه هر کسی روزی خودشو میخوره.پس حبیب جان شما خودتو ناراحت نکن.10_004
من فکر میکنم همیشه وجود یک رقیب لازمه تا ما به خودمون بیایم.10_004

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , ahmad rezaee , habib tousi , SM_HOSSEINI , Elixir
12-15-2013, 09:12 PM
ارسال: #42
بعد چند روز ک بازار ی مقدار ضعیف بود امروز خوب بود
23/8/92 مقدار فروش 940/000 تومان

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alireza091111 , SM_HOSSEINI , Elixir
12-16-2013, 08:33 AM
ارسال: #43
فروش تاریخ 24/9/92
1/050/000 و من همچنان تلاش میکنم ک مقدار فروشم روزانه ب 3 میلیون برسه.انشاالله

09396945864
 تشکر شده توسط: alireza091111 , SM_HOSSEINI , Elixir
02-19-2014, 01:27 PM
ارسال: #44
سلام من هم خیلی دوست دارم یه کار خوب داشته باشم باز کردن سوپرمارکت کار زنونه نیست؟

الان که میزان فروشتون 1 تومنه چند درصد سوده؟ اینو میپرسم که به نسبت اجاره مغازه ها رو براورد کنم ممنون میشم که راهکاراتونم بهم بگید

راستی من از گیلان هستم و همسرم همیشه عقیدش اینه که مواد غذایی جواب میده و نیاز روزمره ست
 تشکر شده توسط: alma , habib tousi , SM_HOSSEINI , Elixir
02-19-2014, 07:11 PM
ارسال: #45
(02-19-2014 01:27 PM)andia1366 نوشته شده توسط:  سلام من هم خیلی دوست دارم یه کار خوب داشته باشم باز کردن سوپرمارکت کار زنونه نیست؟

الان که میزان فروشتون 1 تومنه چند درصد سوده؟ اینو میپرسم که به نسبت اجاره مغازه ها رو براورد کنم ممنون میشم که راهکاراتونم بهم بگید

راستی من از گیلان هستم و همسرم همیشه عقیدش اینه که مواد غذایی جواب میده و نیاز روزمره ست

کار زنونه یا مردونه نیست هرکسی که قدرت انجام کار داشته باشه شروع میکنه.سوپر مارکت خیلی زیاده و باید متفاوت از بقیه باشی و هر روز یک ترفند جدید داشته باشی.تقریبا 70 تا 80 تومان سود هستش چون من بسیار کم سود میگیرم

09396945864
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , Elixir
02-24-2014, 09:02 PM
ارسال: #46
(02-19-2014 07:11 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  
(02-19-2014 01:27 PM)andia1366 نوشته شده توسط:  سلام من هم خیلی دوست دارم یه کار خوب داشته باشم باز کردن سوپرمارکت کار زنونه نیست؟

کار زنونه یا مردونه نیست هرکسی که قدرت انجام کار داشته باشه شروع میکنه.سوپر مارکت خیلی زیاده و باید متفاوت از بقیه باشی و هر روز یک ترفند جدید داشته باشی.تقریبا 70 تا 80 تومان سود هستش چون من بسیار کم سود میگیرم

سلام جناب طوسی و با آرزوی موفقیت روزافزون
جسارتا شما کدوم شهر استان هستید؟ چقدر جنس توی مغازه تون ریختید؟ موقعیت مکانی مغازه چطوره؟ یک سوپر محلی هستید یا بر خیابون اصلی؟ آیا خشکبار هم کار میکنید؟ پروتئین چطور؟
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , habib tousi , Elixir
02-25-2014, 05:12 PM
ارسال: #47
(02-24-2014 09:02 PM)vox00vox نوشته شده توسط:  
(02-19-2014 07:11 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  

سلام جناب طوسی و با آرزوی موفقیت روزافزون
جسارتا شما کدوم شهر استان هستید؟ چقدر جنس توی مغازه تون ریختید؟ موقعیت مکانی مغازه چطوره؟ یک سوپر محلی هستید یا بر خیابون اصلی؟ آیا خشکبار هم کار میکنید؟ پروتئین چطور؟
سلام .استان گلستان.من حدودا ی سال و نیم پیش با 4 میلیون شروع کردم البته مغازه آماده بود و من با وسایلش خریدم.متاسفانه چون از همون اول جنسام جور نبود خیلی دیر جا افتادم و زحمت بسیار کشیدم.موقعیت مغازه بد نیست اما عالی هم نیست.خیابون اصلی نیس.خشکبار و پروتئنی ن ب اون معنا.اما کم و بیش دارم

09396945864
 تشکر شده توسط: Elixir , vox00vox , narsis_bushehri , aria898210 , SM_HOSSEINI
03-02-2014, 06:00 PM
ارسال: #48
سلام
من از اول تمام مطالب رو خوندم و باید بهتون تبریک بگم بابت این که یک مسیر رو دارین با هدف طی میکنید. الان به گمانم 1/3 راه رو آمده اید و این خیلی خوبه و امیدوارم که زودتر به هدف نهایی برسید.
یادمه تو یکی از پست ها یکی از دوستان نوشته بودند تو مغازه از این سبدهای خرید بزارید من از این ایده خیلی خوشم آمد شاید اگه خودم مغازه داشتم این رو اجرا میکردم.
و همیشه موقع سلام و خداحافظی مشتری یک لبخند صمیمی و گرم بنظرم عالیه
 تشکر شده توسط: aria898210 , habib tousi , SM_HOSSEINI , koruosh
03-03-2014, 12:05 AM
ارسال: #49
(03-02-2014 06:00 PM)narsis_bushehri نوشته شده توسط:  سلام
من از اول تمام مطالب رو خوندم و باید بهتون تبریک بگم بابت این که یک مسیر رو دارین با هدف طی میکنید. الان به گمانم 1/3 راه رو آمده اید و این خیلی خوبه و امیدوارم که زودتر به هدف نهایی برسید.
یادمه تو یکی از پست ها یکی از دوستان نوشته بودند تو مغازه از این سبدهای خرید بزارید من از این ایده خیلی خوشم آمد شاید اگه خودم مغازه داشتم این رو اجرا میکردم.
و همیشه موقع سلام و خداحافظی مشتری یک لبخند صمیمی و گرم بنظرم عالیه
مچکرم از محبت شما دوست عزیزم
سبد خرید بسیار خوب هستش و انشاالله در فروشگاه بزرگترم و شاید هم سال جدید اقدام کردم.خنده باید از صمیم قلب باشه و نه مصنوعی.من الان عاشقانه میخندم و این یعنی بهترین هدیه

09396945864
 تشکر شده توسط: aria898210 , SM_HOSSEINI
03-03-2014, 12:37 PM
ارسال: #50
یه طرحی تو اصفهان داره راه اندازی میشه با عنوان بازار هوشمند ایرانیان

البته قبلا تو شهرهای دیگه اجرا شده

که کارش تامین مایحتاج روزانه خانوار هست بدون هیچ هزینه اضافی

با عقد قرارداد با فروشگاههای محله

قیمت مناسب کیفیت مناسب

هدف=ترویج شهروند الکترونیک

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , habib tousi , narsis_bushehri , koruosh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow با 10 میلیون تومان چه کاری میشه کرد؟ alirezaaa 4 15,404 07-26-2016 10:38 AM
آخرین ارسال: علی افشاری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS