سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: زلزله 10 ریشتری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام دوستان.در تاپیکی که استاد بزرگوار آقای قربانیان شروع کرده بودند بنده پست گذاشتم و متعهد گردیدم فروش روزانه سوپرمارکت مو به 300 در ماه برسونم.و حالا بعد از یک مسافرت خوب و انرژی گرفتن از دوستان خوبم اینجا قول میدم تا تاریخ 4/5/92 فروش روزانه مو به 500 برسانم و گزارش کار رو همینجا بگذارم.ممنون میشم از دوستان با نظرات خود در خصوص فروش در همین تاپیک به بنده کمک کنند و باعث افزایش انگیزه و امید بنده شوند تا رسیدن به موفقیت پا پس نکشم.یا حق
انشالله که از آسمون برا هممون طلا بباره
موفقتر از همیشه با امید به خدا باشی
آرزوی موفقیت برای شما و همه کارآفرینهای جوون ایرانی و علی الخصوص بچه های باحال و با انرژی این انجمن
(04-24-2013 09:54 AM)mjdehghani نوشته شده توسط: [ -> ]انشالله که از آسمون برا هممون طلا بباره
موفقتر از همیشه با امید به خدا باشی
انشاالله.آقای دهقانی عزیز چند تا عکس به جیمیل تون فرستاده شد12_00212_002
حتماً موفق میشی آقا حبیب

تو پر از انگیزه و تلاشی و ما هم در این راه برایت دعا گوییم
حبیب جان میدونم موفق میشی یادت نره اون ایده ابمیوه رو پیاده کنی سود خوبی برات خواهد داشت.
موفق باشی
(04-24-2013 11:42 AM)mir abas نوشته شده توسط: [ -> ]حبیب جان میدونم موفق میشی یادت نره اون ایده ابمیوه رو پیاده کنی سود خوبی برات خواهد داشت.
موفق باشی
چشم حتما.دیروز رفتم دنبال خرید پیدا نکردم.فرصت دوباره میرم بازار تا انشالله استارتشو بزنم
زديد زلزله 10 ريشتري ذهنم رفت روي بحث شايعه زلزله 10 ريشتري سايت هاي خارجي.
اين همه عنوان بهتر قشنگ تر

در كل اميدوارم زلزله 10000000 ريشتري بخوره بهتون تا بطور كل كسب درامد كه ميخواي متحول بشود.

اون زمان يعني 10 سال پيش كه من يك بچه 12 ساله بودم تو يك سوپر ماركت روزي حداقل 250 تا 300 تومان فروشم بود.حال شما كه يك فرد بالغ هستيد و از هوش ذكاوت بيشتري برخوردار هستيد.

البته سوپر ماركت براي خودم نبود اگر بود تا حالا بايد چندتا فروشگاه زنجيره اي داشتم

مهمترين ملاك براي فروش بهتر اخلاق و خوش رويي هست.اين رفتار باعث جذب مشتري ميشه.

فكر ميكنم مباحثي قبلا در اين مورد داشتيم و خود شما هم بايد اين موارد رو بدونيد. اگر انجام ميدهيد كه درصد انرا افزايش دهيد.

مورد ديگر90 درصد افراد بخصوص خانوم وقتي براي خريد ميان توان بردن بار اضافي رو ندارند. پس اگر ميتونيد يك نفر رو براي بردن وسايل تا منزل افراد قرار بريد.(در محله خودتان)

سوم سعي كنيد مشتري هاي ثابت داشته باشيد.حدود 10 تا مشتري داشتيم كه وقتي ميومدن كلي خريد ميكردن. مبلغ خريد هم كمتر از 50 تومان نبود.
در خريد كلي يك كم تخفيف بديد يا يك جنس به رايگان بديد.مثل بيسكويتي.يا هرچيز كه در همان اندازه تفاوت قيمت باشد.

بطور مثال طرف 50700 خريد كرده 50000 تومان رو بگيد قيمت. اين تخفيف. نه اينطور كه بعضي ها اين مبلغ رو ميگيرن 300 تومان باقي ماننده رو هم يك ادماس ميدن.

جديد مد شده ميگن پول نداريم يا اين مبالغ ميمونه اينكار رو ميكند.(البته در مواردي مشكل نيست)

همه اين موارد و چند مورد ديگه يك طرف مكان فروشگاه يك طرف قرار ميگيرد. اگر مكان شما در يك جاي مناسب باشد فروش خوب خواهيد داشت وگرنه اگر بتوانيد مكان خودتان رو تغيير بدهيد بهتر خواهد بود.

اين موارد مختلف رو جهت بهبود كسب و كارتان انجام بديد تحول رو خواهيد ديد.وگرنه همينطوري چيزي متحول نميشود

موفق باشيد
(04-24-2013 12:40 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط: [ -> ]ز

اون زمان يعني 10 سال پيش كه من يك بچه 12 ساله بودم تو يك سوپر ماركت روزي حداقل 250 تا 300 تومان فروشم بود.

مهمترين ملاك براي فروش بهتر اخلاق و خوش رويي هست.
مورد ديگر90 درصد افراد بخصوص خانوم وقتي براي خريد ميان توان بردن بار اضافي رو ندارند. پس اگر ميتونيد يك نفر رو براي بردن وسايل تا منزل افراد قرار بريد.(در محله خودتان)

سوم سعي كنيد مشتري هاي ثابت داشته باشيد.

. اگر مكان شما در يك جاي مناسب باشد فروش خوب خواهيد داشت وگرنه اگر بتوانيد مكان خودتان رو تغيير بدهيد بهتر خواهد بود.

اين موارد مختلف رو جهت بهبود كسب و كارتان انجام بديد تحول رو خواهيد ديد.وگرنه همينطوري چيزي متحول نميشود

موفق باشيد
شاید من گرفتار دیوارهای ذهنی بودم که مغازه ام کوچک هستش و محله کم تردد هست و از این حرفا.
اما حالا دیگه از این خبرا نیست و من مطمئنم که موفق میشم.
و تموم حرفها و مشاوره دوستانو دخیل کارم میکنم
من از بچگی عاشق فروشندگی مواد غذایی بودم تابستونا که مدارس تعطیل بود میرفتم فروشندگی!

و جالب اینکه اولین تجربه کاری ام هم فروشندگی مواد غذایی بود که یکسال بطول انجامید

خیلی چیزا تو این مدت یاد گرفتم حتی چند ماهی مدیریت اونجا با من بود(اما نمیدونم چرا کارفرمام که خیلی هم دوستش داشتم و دارم میگفت اینکار به درد تو نمیخوره

بگذریم اما چند تا پیشنهاد(اینا رو طی یه نظر سنجی محلی به دست اوردم

1-خرید نقد و مقداری بالاتر از سقف (که معمولا نیاز به انباری داره)

ما معمولا اون موقع دوتا جنس که خیلی طرفدار داشت رو قیمتش رو شکستیم

چطوری؟به این شکل که مثلا پودر دستی و برنج پاکستانی را نقد و بیشتر از سقف شرکت توزیع کننده با قیمت پایین تر میخریدیم بنابراین این دو قلم جنس که تو چشم بود ارزانتر از سوپری های دیگه میدادیم

خوب وقتی مشتری میومد و این دوقلم رو میخرید با قیمت پایینتر بقیه اجناس خودشم از همینجا تامین میکرد

2-دومین کاری که کردیم لیست قیمت تمام اجناسمون رو چاپ کردیم و خودمون داخل خونه ها انداختیم

3-برخی مشتری ها که میومدن و خرید عمده داشتن مثلا چندتا کیسه برنج ،خود من براشون میبردم تو ماشین!این یعنی احترام به مشتری و جذبمشتری

4-یه طرح دادم که کارفرمام قبول نکرد

در طول ماه خرید کنید آخر ماه پرداخت کنید(مختص مشتریان ثابت و شناس

5-به ازای 100هزار خرید کنید و در قرعه کشی آخر ماه شرکت کنید

6-برخی شرکتها اشانتیون یه سری وسایل میدادن مثلا شرکت توزیع کننده داروگر حوله و مسواک و اینا میداد

ما اینا رو به مشتری های ثابتمون میدادیم تا نظر اونا رو بیشتر جلب کنیم

7-هیچ وقت مابقی پول مشتری رو جنس نمیدادیم مثلا اگه 1300بود 1000میگرفتیم میگفتیم 300طلب ما باشه

پ.ن:موقعی که من اونجا بودم کارفرمام با 7میلیون بدهی تو کار قبلیش شکست خورده بود و با اعتبار یکی از دوستاش جنس میخرید

بخاطر صداقت و درستی که داشت الان یه فروشگاه بزرگ مواد غذایی +یه فروشگاه بزرگ مرغ و ماهی داره
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع