ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کسب و کار جدید بدون نیاز به سرمایه اولیه
زمان کنونی: 04-24-2024, 02:26 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: masiha107
آخرین ارسال: rezarad
پاسخ: 19
بازدید: 25421

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-22-2013, 06:27 PM
ارسال: #1
سلام به همه دوستان
من به تازگی وارد کار بازیافت قطعات کامپیوتر شدم سود خوبی داره خدا رو شکر تو ایران هم به خوبی راه افتاده.جهت اطلاع دوستان داخل قطعات الکترونیک طلا و نقره و مس و پالادیوم و ... وجود داره که می شه اونها رو از طریق بازیافت استخراج کرد. البته این کار زمانی سود خوبی داره که بتونی تمام مواد داخلش رو بازیافت کنی نه فقط طلاش رو . این رو براساس تجربه خودم می گم چون داخل هر قطعه مقدار خیلی کمی طلا وجود داره و هزینه بازیافتش بالاست که اصلا به صرفه نیست که فقط اون رو استخراج کنی عددش رو دقیقا یادم نیست یه سرچ تو گوگل بزنید پیدا می کنید فکر کنم چیزی حدود 0.0099 گرم اگه اشتباه می کنم لطفا دوستانی که اطلاع دارن اصلاح کنن . یه پیشنهاد همکاری با دوستان داشتم هر کسی که علاقه مند هست هیچ نیازی هم به سرمایه اولیه نداره . من می تونم قطعات سوخته و بدرد نخور کامپیوتر رو ازتون بخرم . مطمعنا هر کسی تو منزلش قطعات سوخته و ازکار افتاده کامپیوتر داره که نمی دونه باهاش چه کار کنه. بنده می تونم این قطعات رو ازتون بخرم . کار به این صورت هست که شما می تونید این قطعات رو از منزل خودتون و دوستانتون جمع آوری کنید و با بنده تماس بگیرید و یا ایمیل بزنید من اونها رو از شما خریداری می کنم . خرید هم به صورت کیلویی هست از 8000 تا 10000 تومان . اینجوری بدون هیچگونه هزینه کردن می تونید درآمد داشته باشید .
از دوستانی هم که اطلاعاتی در این زمینه دارن درخواست می کنم با ما درمیون بزارن و هر سوالی هم دارن بپرسن تا اونجا که بتونم جواب می دم .

کرج
masiha.mohammady@yahoo.com

هر لحظه بر ثروت و توانگری من افزوده می شود
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: tondar12 , مجتبی سلطانی , HHD , ناصر صادقی , mallarme , yu3f , blacknight19 , حامد , 0625 , minoo , ebrahim.ev , dara , mir abbas , Mrs.Seyedi , daryush1980
04-22-2013, 06:37 PM
ارسال: #2
RE: کسب و کار جدید بدون نیاز به سرمایه اولیه
کار خوبیه!

ولی همین چند وقت پیش تو موبایل فروشی یکی از دوستان بودم طرف میدون امام حسین یکی اومد گفت بردهای خراب و بدردنخور موبایل رو کیلو 80 هزار تومن میخرم!!!

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , mallarme , bahador , blacknight19 , masiha107 , 0625 , minoo , dara , mir abbas , Mrs.Seyedi
04-22-2013, 06:39 PM
ارسال: #3
سلام
میشه دقیقا بگین چه قطعاتی را خریدارید؟و اینکه کدوم قطعات را نمی خواهید؟
اگه امکانش هست نام ببرید؟
مثلا مانیتورهای مستعمل را خریدارید؟

پیروزی من زمانی محقق خواهدشد که بتوانم به شکست هایم لبخند بزنم

hajimojtaba9069@gmail.com ===> مجتبی سلطانی
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , bahador , yu3f , blacknight19 , masiha107 , 0625 , minoo , dara , mir abbas , Mrs.Seyedi
04-22-2013, 06:48 PM
ارسال: #4
میشه لطف کنید و درباره بازیافت توضیح بدید ؟ شاید یکی از دوستان بخوان این کارو انجام بده ؟ چقد سرمایه میخاد ؟
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , bahador , blacknight19 , masiha107 , 0625 , minoo , mir abbas , Mrs.Seyedi
04-22-2013, 06:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-22-2013 06:59 PM، توسط ناصر صادقی.)
ارسال: #5
بله اگر امکانش وجود داره یک تاپیک به این موضوع اختصاص بدید تا دوستان هم از آموزششهاش استفاده های لازم را ببرندهر چند شاید قلبا راضی نباشید در صورت امکان اگر دوستان با این روش کسب درآمد آشنا بشن میتونه سود خوبی داشته باشه .
شما فقط مواردی رو که فرمودید از کامپیوتر بازیافت میکنید یعنی طلا و نقره و پالادیوم یا سایر قسمتهای کامپیوتر هم قابل استفاده میباشد.
 تشکر شده توسط: mallarme , bahador , blacknight19 , masiha107 , 0625 , minoo , mir abbas , Mrs.Seyedi
04-23-2013, 12:12 AM
ارسال: #6
بنده هم قبلا که مغازه کامپیوتر داشتم تو این کار بودم البته هنوزم کم و بیش این کار را انجام میدم قیمت خرید هم همین قدر است اگر خواستی با هم صنفی ها ی خودم تو اصفهان صحبت کنم برات جور کنم 10_004

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
 تشکر شده توسط: yu3f , blacknight19 , فرهاد قربانی , 0625 , ناصر صادقی , minoo , mir abbas , Mrs.Seyedi
04-23-2013, 01:00 AM
ارسال: #7
اتفاقا چند روز پيش شبكه 3 برنامه اش رو داشت.يك مستند اموزشي خارجي بود كه همه قطعات كامپيوتر رو بازيافت ميكردند.طلا در قسمت سي پيو قرار داشت..اما در اونجا كاميون كاميون مواد قابل بازيافت رو مي اوردن و از همه قسمت هاش استفاده ميشد.
به نظرم رسيد كاش تو ايرانم باشه.

ولي فكر نميكنم بشه تو ايران در هر شهري يا حداقل هر استاني يكي زد.چون كامپيوتر در ايران بازيافت انچناني ندارد كه بتواند محصول اين كار بازيافت رو عملي كند.
تا اونجايي كه تو دوست اشنا فاميل ديدم همه ما يك سيستم كه مي خريم حداقل 5 الي 7 سال ازش كار ميكنيم وقتي هم نخواستيم ميديم يكي از اقوام باهاش يا بازي كنه يا اهنگ گوش بده.

مگر اينكه سيستم اسيب ببينه و نشه استفاده كرد.كه در اين صورت ميندازن سلطل اشغال.يا به نان خشكي مي فروشند.

حال با يك حساب سر انگشتي فكر نميكنم در ايران بتواند بيشتر از يك شركت بازيافت اين كار رو زد.

متاسفانه 99 درصد ما ايراني ها يا بي پول هستيم يا علاقه اي به تكنولوژي نداريم كه بر اساس انها بخوايم هر چند وقت يك سيستم جديد داشته باشيم و قبلي رو بندازيم دور

البته شايد هم برعكس باشد. اگر اينطور هست.خوشحال ميشم اطلاعاتي در مورد روش هاي بازيافت قرار بديد.

با تشكر

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , blacknight19 , 0625 , ناصر صادقی , minoo , dara , bi gham , mir abbas , Mrs.Seyedi , max31
04-23-2013, 07:50 PM
ارسال: #8
سلام به دوستان
ممنون از توجهتون
tondar12 عزیز بله حق با شماست من خودم سال گذشته موبایل بازیافتی رو کیلویی 50هزار تومان می خریدم. من تقریبا نزدیک به 1سال و 3ماه هست که تو این زمینه تحقیق می کنم و تمام این اطلاعات رو هم به تنهایی از سایتهای انگلیسی زبان استخراج کردم و خودم ترجمه کردم . دوستان در ابتدای صحبتهام بگم که تمامی قطعات الکترونیک اعم از کامپیوتر و تلوزیون و رادیو و .... حاوی طلا هستند اما با درصدهای مختلف که بنده فقط در زمینه موبایل و کامپیوتر تحقیقاتی انجام دادم . میزان طلای موجود داخل موبایل بسیار بیشتر از کامپیوتره . تو کشورهای چین و آلمان شرکتهایی فقط مخصوص بازیافت طلا از موبایل مشغول کارند . تو ایران هم بازار موبایل بیشتر داغه تا کامپیوتر به خاطر همین قیمت ضایعاتش بالاست و به همین دلیل من وارد ضایعات موبایل نشدم چون دست توش خیلی زیاد شده تمام غالکارها دارن اینکار رو انجام میدن."قابل توجه دوستان غالکار به کسانی میگن که طلا رو استخراج می کنند برای طلا و جواهر سازها" .تمامی کسانی که ضایعات موبایل رو می خرن غالکار هستن . اگه کسی مثل من وارد این کار بشه نمی تونه سود خوبی بکنه چون قیمت ضایعاتش بالاست . حالا چرا غالکارها می رن سراغش چون اونها بعد از استخراج ، طلا رو می برن تو کارگاهشون یه مقدار شکل و شمایل بهش میدن و یه نگین روش میزان به چند برابر قیمت میفروشن و چند درصد هم به عنوان دست مزد اضافه می کنند اگه غالکاری بلد هستین سود فوق العاده ای می برین اگر نه بهتر سمت ضایعات موبایل نرید چون 100 درصد ضرر می کنین طبق محاسبات تقریبی من از هر کیلو ضایعات موبایل می تونید نزدیک 45 الی 50 هزارتومان دربیارید که به سرفه نیست البته این قیمت مال اواسط پارسال هست .
مجتبی سلطانی عزیز
تمامی قطعات کامپیوتر طلا داره اما تو هر کدوم درصدش فرق می کنه. از طلا بعنوان یک رسانای خوب استفاده می شه یکی از دلایل مهمش اینه که دمای ذوب بالایی داره و به همین خاطر کامپیوتر می تونه ساعتها بدون داغ کردن کار کنه . مانیتور طلای خیلی کمی داره به طوری که غالکارها اصلا سمتش نمیرن بیشتر بازیافتکارهای پلاستیک اون رو می خرن چون میزان پلاستیکش خیلی بیشتر از طلاش هست و به سرفه تره . قطعاتی مثل مادر بورد ، کارت گرافیک ، کارت صدا ، مودم و ... من خریدارم البته پاور هم مثل مانیتور طلای کمی داره ولی غالکارها اون رو دونه ای می خرن چون وزنش زیاده و کیلویی به سرفه نیست و سی پی یو هم چون نسبت به بقیه طلای بیشتری داره دونه ای می خرند البته میزان طلای سی پی یو ها بسته به مدلشون کم و زیاد داره و قیمتشون هم فرق می کنه .
bahador عزیز
موافقم ایمیلم رو در بالا نوشتم می تونی با من در تماس باشی خوشحال می شم که با هم همکاری کنیم.
ایده عزیز
بله حرف شما صحیحه مدت زمان مستعمل شدن کامپیوتر تو ایران بیشتر از اروپاست به خاطر قیمت بالای قطعاته ولی طبق آماری که وزارت صنایع اعلام کرده مدت زمان مستعمل شدن موبایل تو ایران کمتر از اروپاست یعنی بازار ضایعات موبایل تو ایران داغتر از خیلی از کشورهای اروپاییه اما دوست خوبم فکر نکنم بد باشه که بدون نیاز به سرمایه اولیه زیاد یه کاری مثل این رو راه بیندازی و سود خوبی بدست بیاری در ضمن ما می تونیم مثل کشور چین یا هند ضایعات کشورهای دیگه رو وارد کنیم و از اونها استفاده کنیم البته در سطح بالاتر . مثلا الآن خود چین بزرگترین وارد کننده ضایعات الکترونیک دنیاست تمامی ضایعات الکترونیک آمریکا رو وارد می کنه و بازیافت می کنه همینطور هند .
afshin67 و ناصر صادقی عزیز
با ارض پوزش بسیار زیاد نمی تونم اینکار رو انجام بدم . من شب و روزهای زیادی برای رسیدن به اینجا تلاش کردم تمام سایت های خارجی رو زیر و رو کردم و خودم با اینکه زبان انگلیسیم ضعیفه نشستم و ترجمه کردم می دونم که شما دوستان گلم هم به من حق می دین که نگم . البته دوستان علت هم داره من تمام این کارها رو تنهایی انجام دادم ابتدای کار دیدم که تنهایی نمی شه واقعا سخته اما حتی یکنفر هم به من اعتماد نکرد به 2تا از دوستانم توضیح دادم حتی به یکیشون عملی یاد دادم اما دو روز بعد دیدم رفت و تا 4 ،5 ماه خبری ازش نشد بعد از طریق دوستان دیگم فهمیدم که رفته با رفیق دیگش سوله اجاره کرده و اینکار رو شروع کرده Angry اما نتونست موفق بشه 10_003 چون فقط یاد گرفت که طلا رو استخراج کنه و همونطور که گفتم این به تنهایی سودآور نیست نه اینکه من بهش یاد ندادم به خدا اون موقع خودم هم بلد نبودم ابتدای کارم بود بعدش تحقیق کردم و یاد گرفتم . اون یکی هم میگفت تو برو ضایعات پیدا کن و طلاش رو دربیار بعد باهم شریک شیم Undecided. مجبور شدم تنهایی شروع کنم . البته دوستان گلم من به شما جسارت نمی کنم ها منظورم شما عزیزان نیستید ولی تو رو خدا به من هم حق بدین . البته هر کدوم از شما عزیزان هم بخواید من میتونم باهاتون همکاری کنم و خوشحال هم می شم . 10_004
12_002یه راهنمایی یا کمک من بازیافت طلا رو از طریق اسید انجام می دم که به سرفه ترین راه هست بعد از بازیافت دیگه چیزی ازشون نمی مونه بخواید بقیه اش رو بازیافت کنید یه مقدار خیلی کم فلز باقی می مونه تمام پلاستیک هاش ذوب می شن و برخی از آلیاژهای فلزش هم ذوب می شن . حداقل سواد من دراین حده .
بازهم از دوستان گل و نازنینم پوزش می خوام که نمی تونم جزئیات رو بگم اما حاضر به همکاری هستم .
ببخشید پرچونگی کردم امیدوارم همه جواب سوالهاشون رو گرفته باشن .

هر لحظه بر ثروت و توانگری من افزوده می شود
 تشکر شده توسط: abnilboy , محمد پارسا , tondar12 , blacknight19 , jujushow , 0625 , مجتبی سلطانی , ناصر صادقی , minoo , mseyfzadeh , mir abbas , parnoosh , Mrs.Seyedi , daryush1980 , omidzare , speedracer
04-23-2013, 09:07 PM
ارسال: #9
عالی بود داداش ! حض کردم!
پس شما ضایعات کامپیوتر رو می خرید؟!
بعد شما تو کدوم شهر هستید؟!

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: blacknight19 , 0625 , ناصر صادقی , masiha107 , minoo , mir abbas , Mrs.Seyedi
04-24-2013, 09:11 AM
ارسال: #10
ببخشين منظورتون از همكاري دقيقا چي هست؟
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , 0625 , minoo , mir abbas , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,597 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 236 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  سرمایه ایی حدود 100 میلیون دارم نیازمند یه همکار صمد دژآهنگ 23 4,877 07-11-2019 07:32 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  درخواست پیشنهاد برای کسب و کار با سرمایه ۲۰۰-۲۵۰ میلیون تومان Alijrad 3 8,677 07-11-2019 07:30 PM
  نیاز به سرمایه گذار با سود 5-6 درصد sniper1363 2 405 07-08-2019 07:18 PM
  کسب و کار ارزی alireza1122 2 371 09-02-2018 07:01 PM
آخرین ارسال: Mohammad89
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 614 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  شروع کار با 30 میلیون تومان alirz 0 917 02-28-2018 10:40 PM
آخرین ارسال: alirz
  زیر زمین 100 متری و 10 میلیون سرمایه mostafa69 4 4,463 11-18-2017 11:54 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی ashena_73 4 1,182 11-18-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 17 2,774 08-26-2017 07:18 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  عکاسی و کسب درآمد ! مهدی ر 14 3,633 07-13-2017 11:39 AM
آخرین ارسال: rafizad
Information نیاز به راهنمایی دارم shimakia 4 1,206 06-23-2017 09:10 AM
آخرین ارسال: rezaya2938
  شریک یا سرمایه گذار همراه با شغل در استان قم کار سرمایه موفقیت 0 626 06-22-2017 03:38 PM
آخرین ارسال: کار سرمایه موفقیت
  31 میلیون تومن دارم . به نظر شما چه بیزنسی خوبی میشه راه انداخت ؟ mahyarSAMSUNG 13 3,825 04-13-2017 10:06 AM
آخرین ارسال: komeilmajidi
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,200 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  نیاز به شریک کاری جهت ایده عالی emertat 4 2,013 04-09-2017 11:55 PM
آخرین ارسال: سنندجی
  درخواست ایده واسه شروع کار با 80 میلیون 584gsm 6 3,198 02-28-2017 05:33 PM
آخرین ارسال: shahram1019
  کسب کار تو تهران با بودجه 100 میلیون ! alirezaastara 13 3,463 02-26-2017 02:47 PM
آخرین ارسال: محمد صادقي
  110 متر دفتر کار مبله (پاسداران) از من ایده و کار مناسب از شما mey 0 852 01-15-2017 02:32 PM
آخرین ارسال: mey

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS