ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه می توانید کسب و کارتان را متحول کنید.....
زمان کنونی: 05-21-2024, 12:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: mallarme
پاسخ: 50
بازدید: 6334

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه می توانید کسب و کارتان را متحول کنید.....
05-05-2013, 08:35 PM
ارسال: #21
RE: چگونه می توانید کسب و کارتان را متحول کنید.....
برای اینکه از داشتن زمان کافی اطلاع پیدا کنیم شب برنامه های فردا را بنویسیم. فردای آنروز بر اساس برنامه کارهای خود را انجام دهیم. هر کاری که انجام شد خط زده شود.
ایمان دارم بحدی وقت آزاد شما نمایان می شود که خود تعجب خواهید کرد.
می فرمائید نه؟
امتحان فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: bitumen , mallarme , mir abbas , ahmad rezaee , P@RSA , Andisheh , yu3f , goldmen , tondar12 , mortizmortiz , Mrs.Seyedi
05-05-2013, 09:07 PM
ارسال: #22
خط مشی داشته باشید

همانطور که پیش می روید، به چرایی چگونگی کار خود هم فکر کنید. کسب و کارهای فوق العاده نه فقط محصولات و خدمات بلکه دیدگاه هم دارند. باید به کاری که می کنید، اعتقاد داشته باشید، باید بدانید برای چه می جنگید و در نهایت باید آن را به همه نشان دهید.

مهم است که چگونه طرفدار جذب خود کنید و کاری کنید که شیفته تان شوند. آنها راه را به شما نشان می دهند و هوادارتان می شوند. در واقع آنها بهتر از هرگونه شیوه تبلیغاتی به توسعه کسب و کار شما کمک می کنند.

بعضی ها از شما حمایت نمی کنند، چون حمایت شان مجانی نیست. شاید حتی اتهام هایی را هم به شما نسبت دهند، اما زندگی همین است و بالا و پایین دارد. برخی عاشقانه شما را دوست دارند و برخی دیگر از شما متنفرند.

اگر کسی با حرفی که زده اید مخالفت نکرد، احتمالا حرف های جالبی نزده اید.

خیلی ها به این دلیل که محصولات ما کمتر از رقبا امکانات دارد از ما متنفرند.

زمانیکه به امکانات اضافی محصولاتشان انتقاد می کنیم، به ما توهین می کنند. اما ما به کارهایی که محصولات مان انجام نمی دهد بیشتر از آن کارهایی که انجام می دهند افتخار می کنیم.

ما آنها را ساده طراحی کردیم چون معتقدیم اغلب نرم افزارها پیچیده هستند، امکانات زیاد، دکمه زیاد و سردرگمی های خیلی زیادتر.

پس ما نرم افزارهایی متفاوت ساختیم. اصلا هم بد نیست که آنچه ساخته ایم به درد همه مشتریان نمی خورد. اگرچه با این رویکرد بخشی از مشتریان خود را از دست داده ایم، اما خیلی ها هم هستند که عاشق کار ما شده اند. در واقع این خط مشی ماست.
وقتی شما خط مشی مشخصی نداشته باشید، هر چیزی قابل استناد و بحث خواهد بود اما در صورت داشتن خط مشی، پاسخ شما در زمان تصمیم گیری مشخص است.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , ahmad rezaee , P@RSA , jahanagahi , Andisheh , yu3f , goldmen , tondar12 , Mrs.Seyedi
05-05-2013, 09:41 PM
ارسال: #23
اگر کسی با حرفی که زده اید مخالفت نکرد، احتمالا حرف های جالبی نزده اید.

لطفا عزیزان در رابطه با این جمله نظرات خود را مرقوم فرمایند.
فکر میکنم دو نوع برداشت می توان داشت:
موافق این جمله هستم.
مخالف این جمله هستم.
با دلیل.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mallarme , Andisheh , yu3f , mir abbas , Mrs.Seyedi
05-05-2013, 09:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-05-2013 09:52 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #24
(05-05-2013 09:41 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  اگر کسی با حرفی که زده اید مخالفت نکرد، احتمالا حرف های جالبی نزده اید.

موافق این جمله هستم.
مخالف این جمله هستم.
با دلیل.

استاد نقاشیم همیشه میگفت اگر روزی به کارت ایراد نگرفتم، یعنی علاقه امو به سبک کاریت و پیشرفتت از دست دادم!

روزیم که سکوت میکرد، و به زحمت ازش میخواستم نظر نهاییش رو بگه میگفت کارت امروز جالب نبود!

البته این رو باید اضافه کنم خیلی زیاد بستگی داره طرف مقابل شما که حرفهای شما را میشنود در چه جایگاه و احساسی نسبت به فرد باشد.

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: jahanagahi , Andisheh , Mrs.Seyedi , yu3f , mir abbas , tondar12
05-05-2013, 09:50 PM
ارسال: #25
(05-05-2013 09:47 PM)mallarme نوشته شده توسط:  
(05-05-2013 09:41 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  اگر کسی با حرفی که زده اید مخالفت نکرد، احتمالا حرف های جالبی نزده اید.

موافق این جمله هستم.
مخالف این جمله هستم.
با دلیل.

استاد نقاشیم همیشه میگفت اگر روزی به کارت ایراد نگرفتم، یعنی علاقه امو به سبک کاریت و پیشرفتت از دست دادم!

روزیم که سکوت میکرد، و به زحمت ازش میخواستم نظر نهاییش رو بگه میگفت کارت امروز جالب نبود!
مثالهای مختلفی را میتوان زد که عین مخالفت و یا بی تفاوتی را نشان دهد.ولی بنظرم جمله بالا قابل تامل است. برای همین منظور از شما عزیزان خواهش کردم توضیخات بیشتری داده شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mallarme , Andisheh , Mrs.Seyedi , yu3f , mir abbas
05-06-2013, 09:12 PM
ارسال: #26
3 قانون موفقیت در اقتصاد

چارلی مانگر، شریك تجاری وارن بافت است كه حالا یكی از میلیاردرهای مشهور جهان محسوب می‌شود و به صورت مستقل سرمایه‌گذاری می‌كند. كتاب «چالری آلماناك بیچاره» او شهرت بسیاری داشته، توصیه‌های حرفه‌ای و شغلی جالبی دارد:

«من 3 قانون برای خودم دارم، 3 قانون موفقیت، شاید نتوانید هر 3 را همزمان انجام دهید اما باید تلاش‌تان را بكنید. این 3 قانون اینگونه هستند:

هیچ‌وقت چیزی را كه خودتان به عنوان خریدار آن را نمی‌خرید به دیگری نفروشید.

هرگز برای كسی كه به او احترام نمی‌گذارید یا ستایش‌اش نمی‌كنید كار نكنید.

فقط با كسانی كار كنید كه از كاركردن با آنها لذت می‌‌برید.»

این میلیاردر خودساخته كه برای رسیدن به ثروت بسیار تلاش كرده توصیه‌هایی هم درباره زندگی دارد:

«سعی كنید هر روز كه از خواب بیدار می‌شوید كمی بهتر از قبل باشید و سعی كنید انسان بهتری باشید. به وظایف خودتان با دقت و از روی میل عمل كنید. سعی كنید قدم به قدم پیش بروید، لازم نیست كه خیلی سریع پیشرفت كنید، آرام‌آرام و باحوصله اما همیشه رو به جلو حركت كنید.» آخرین توصیه مانگر هم این است: «مهم‌ترین نكته این است كه با تغییرات زندگی كنید و به آنها عادت كنید. اگر قرار بود كه دنیا تغییر نكند من هنوز پول كمی داشتم و یك كارمند ساده بودم.»

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: goldmen , yu3f , ahmad rezaee , mir abbas , jahanagahi , Andisheh , P@RSA , Mrs.Seyedi , tondar12
05-07-2013, 07:58 AM
ارسال: #27

موافق این جمله هستم.
مخالف این جمله هستم.
با دلیل.

جمله اش دوپهلو هست

هم ميشه گفت سكوت نشانه رضاست
وهم ميشه گفت سكوت نشانه نارضايتي هست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: yu3f , ahmad rezaee , mallarme , mir abbas , jahanagahi , Andisheh , P@RSA , Mrs.Seyedi
05-07-2013, 11:27 AM
ارسال: #28
اسکار وايلد یک جمله معروف داره:

وقتي همه با من هم عقيده مي شوند ،

تازه احساس مي کنم که اشتباه کرده ام!!!

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: goldmen , yu3f , mir abbas , jahanagahi , Andisheh , P@RSA , Mrs.Seyedi
05-07-2013, 10:57 PM
ارسال: #29
برنی الكستون یكی از آن میلیاردرهای عجیب و غریب می گوید:

اگر بخواهم راهبرد كل زندگی‌ام را برای شما بیان كنم، باید بگویم كه من به شیوه آتش‌نشان‌ها زندگی كرده‌ام، هر آتش‌نشانی صبح خودش را با این فكر شروع می‌كند كه آن روز یك آتش را خاموش كند، من هم هر روز خودم را با فكركردن به یك آتش و اینكه چگونه بر آن غلبه كنم، شروع می‌كردم، هیچ روزی در زندگی من نبوده كه در آن به حل یك مسئله فكر نكنم، اگر هم آتش آنقدر بزرگ بود كه به تنهایی نمی‌توانستم آن را خاموش كنم حتما از دیگرانی كه به آنها اعتقاد و اعتماد داشتم، كمك می‌‌گرفتم.

»و برنی الكستون:

«همیشه صادق باشید، همیشه وفادار باشید، همیشه مسئولیت‌پذیر باشید، اگر وظیفه‌ای را پذیرفتید یا قراردادی را منعقد كردید تا آخر به آن وفادار باشید».

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: P@RSA , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , goldmen , yu3f , jahanagahi , Andisheh
05-08-2013, 11:32 AM
ارسال: #30
Rainbow RE: چگونه می توانید کسب و کارتان را متحول کنید.....
سایت آمازون از مشهورترین سایت‌های جهان است و طبیعی است این سایت جزء گران‌‌قیمت‌ترین سایت‌های جهان محسوب ‌شود.

این سایت كه ابتدا برای خرید كتاب و مجلات راه‌اندازی شد اما اكنون بزرگ‌ترین سایت تجاری آنلاین جهان است.

جف بزوس یكی از دو پایه‌گذار این سایت در مصاحبه‌ای با مجله نیویوركر گفته است: «خیلی از مردم به این اعتقاد دارند كه باید در لحظه زندگی كرد اما من جزو این دسته نیستم. فلسفه و دیدگاه من این است كه درباره آینده و اهمیت زمان چه در امروزه و چه در آینده فكر كنیم و سعی كنیم قدر این زمان را بدانیم و به گونه‌ای برنامه‌ریزی كنیم كه در آینده حس راضی‌بودن را داشته باشیم. همیشه سعی كرده‌ام كه برای آینده برنامه‌ریزی كنم و به هدفی كه می‌خواهم برسم تا بتوانم از خودم راضی باشم، با این شیوه همیشه موفق بوده‌ام.»

جالب است كه این متخصص نرم‌‌افزار و تاجر بسیار موفق در روانشناسی هم سررشته دارد:

«برای موفق‌شدن هم باید سختی داشت و هم انعطاف، اگر بیش از حد نرم باشید با هر مشكلی متوقف می‌شوید و نمی‌توانید از راه‌های سخت بگذرید. اگر هم اصلا انعطاف نداشته باشید با روبه‌رو شدن با هر مسئله‌ای كه راه‌حل آن را نمی‌دانید خودتان را خواهید دید كه مرتب سر به دیوار می‌كوبید و به هیچ راه‌حل دیگری فكر نمی‌كنید.»

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: tondar12 , P@RSA , yu3f , goldmen , jahanagahi , Andisheh , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی دوره اموزش مدیریت کسب و کار aaftaab24 1 550 12-11-2016 04:15 PM
آخرین ارسال: صابر خلیلی
  اول خبر بد را بشنويم يا خبر خوب را ؟ يادداشتي از هاروي مك كي samiar afshari 0 451 03-09-2015 04:44 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  یک تکنیک ساده برای اینکه وقت را از دست ندهید.... mallarme 3 1,389 05-23-2014 11:26 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی کامیار کاظمی 5 2,315 05-23-2014 11:24 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  چگونه بزنیم به وسط هدف jahanagahi 3 1,396 02-03-2013 11:23 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  چگونه گفت و گو را شروع کنیم؟ اقاي ايـــده 0 1,008 02-29-2012 04:37 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  چگونه صحبت كنيم اقاي ايـــده 1 1,318 02-05-2012 11:35 AM
آخرین ارسال: goldmen
Information تجربه در کسب و کار یاکوزا 3 1,097 02-02-2012 07:35 PM
آخرین ارسال: یاکوزا
  9 روش برای بالا بردن کارایی کسب و کارهای خانگی کامیار کاظمی 5 1,812 07-03-2011 11:18 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  ۱۰ دلیل موفقیت کسب و کارها در یک کشور کامیار کاظمی 0 802 06-23-2011 07:04 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS