ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

كلاس كاري يا فقط پول درآوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زمان کنونی: 05-09-2024, 08:36 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Peyman AL
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
پاسخ: 34
بازدید: 4469

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كلاس كاري يا فقط پول درآوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
04-12-2013, 10:16 AM
ارسال: #11
RE: كلاس كاري يا فقط پول درآوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من شخص باید در ابتدا ،اگر هدفش پول در آوردن باشه،باید کلاس بذاره کنار . با پول دارشده کلاس خودش میاد. و اما در مورد دست فروشی: در کشور ما بعضا به بعضی شغل ها نگاهی خاص دارند. مثل دست فروشی و یا مسافرکشی.منتها برای کسانی که هدفشون پول دار شدن باشه. نباید فکر کند که هیچ کدوم از این کارها به شخصیتش لطمه میزند.چون هر قشر جامعه باید از نظر ما متشخص باشند.و هر کدوم از اینها نیاز جامعه میباشد.

و اما فوائد دست فروشی:

1- شکستن غرور کاذب شخص
2- بالا بردن اعتماد به نفس
3-بالا بردن روابط عمومی
4- فهمیدن راه های فروش بیشتر در درجات بالاتراز پیشرفت کار
5- ارتباط برقرار کردن در حین کار با افراد مختلف
6-پیدا کردن بهترین و سریعترین راه های بحران در سالهای اینده شغلی(ممکنه شما از دست فروشی به تعدادی شرکت و پرسنل و تشکیلاتی برسید و لی در یک موقعییت دچار بحران شدیدی شوید و چون دست فروشی کرده اید و شناخت خوبی از کف بازار دارید بهترین راه حل رو پیدا میکنید.)

و خیلی فواِئد دیگه....

و اما نکته آخر

آیا میدانید یکی از مهمترین شرایط ورود به گروه برتر،گذراندن حداقل چند ماه به شغل دست فروشی می باشد؟10_004

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , مهدی گل محمدی , mseyfzadeh , 3ObHaN , کامیار کاظمی , Peyman AL , blacknight19 , حامد , jahanagahi , mohsen k1 , سیدمهدی هاشمی , مسعود کوچولو , ali mohammady , tondar12 , Mrs.Seyedi , successman , محمد پارسا , zoofanoon , sajjad , mortizmortiz , pouya90 , pooria026 , sir-mahyar , koruosh
04-12-2013, 10:24 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-12-2013 10:26 AM، توسط mir abbas.)
ارسال: #12
همه ما به یک نوعی کارگری کردیم و در زمان حال همه از ان به نیکی یاد میکنیم چه از کار کردن پاره وقت دوران دانشجویی گرفته تا شروع کاری که هدفمان ارتقاء ان در اینده بوده است .
پس لازمه موفقیت شروع از یک جای مشخص و یک کار کوچک هست که چه بسا سرمایه و تجربه ما اجازه نده که یک کار بزرگ را راه اندازی بکنیم .
در این راه بزرگ حرفهایی پشت سر ما بوده ولی هدف مهم هست که باید همیشه جلوی دید ما باشد چون برای ما هدفمون محترمه و نه تجزیه و تحلیل حرفهای مردم.
اگر از ان دوست و فامیلی که شما را به انجام ندادن کارهای کوچک توصیه میکند نحوه شروع و اغاز کارهایش را بپرسید شاید از بیان ان تفره برود.
موفق باشید

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , mseyfzadeh , کامیار کاظمی , Peyman AL , blacknight19 , حامد , jahanagahi , mohsen k1 , سیدمهدی هاشمی , ahmad0611 , Mrs.Seyedi , successman , zoofanoon , sajjad , mortizmortiz , sir-mahyar , koruosh
04-12-2013, 11:00 AM
ارسال: #13
(04-12-2013 12:24 AM)Peyman AL نوشته شده توسط:  دوستان من از وقتي با اين سايت آشنا شدم فكر كار كردن به سرم زده مثلا اينكه يه سري محصولاتي كه دوستان انجمن ارائه ميدن رو تهيه كنم و بفروشم مثلا تو ذهنم اين بود كه يه غرفه تو بازار هفتگي شهر بگيرم و .......... اما امشب با يكي از اقوام صحبت كردم اون ميگفت پول درآوردن زشتي و زيبايي داره آدم نبايد از هر راهي پول درآورد منظورش اين بود كه كلاس كاري مهمه ميگفت كار بايد طوري باشه كه وقتي رفتي از كارت لذت ببري ازت پرسيدن كارت چيه با افتخار بگي من شغلم اينه من دچار يه ابهام ذهني شدم واقعا كدوم يكي درسته يعني كارايي مثل دستفروشي و اينا باعث نميشه ذهن انسان ايده بزرگ نداشته باشه و به همين كاراي كوچيك راضي باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان عزيز لطفا هر كسي نظرش رو بگه ببينيم ديد شما ها نسبت به اين قضيه چيه
آقاي كاظمي، استاد قربانيان و ............. منتظر نظراتتون هستم

سوالی که شما پرسیدن درست نیست
پاسخی که دوست عزیزتان درخصوص کلاس کاری هم بیان کردن درست هست از لحاظی

همه میدونند کار کردن عار نیست بلکه کار نکردن عار هست
ولی کار هم هر کاری نباید انجام بشه
درسته دست فروشی یک کار بسیار خوب هست و بسیار درامد داره
ولی کسی که تحصیلات دانشگاهی داره باید دست فروشی کنه؟(( منظورم کسی هست که فقط مدرک نگرفته))

خیلی هارو می شناسم که از طریق جمع آوری زباله میلیارد شدن
ولی همان گروه هنوز خودشان اقدام به جمع آوری میکنند
یعنی ذهنش دیگه تغییر نکرده که فقط مدیریت کنند و از نیرو استفاده کنند
در دید جامع یک شخص میلیارد در حال جمع آوری ذباله

کسی که لیاقت وتوانایی بالایی دارد بخاطر یک دیدگاه اشتباه نگه که کلاس نباید در کار گذاشت ومی توانم هر کاری بکنم

انسان هرکاری که میکند باید برای خودش کلاس وارزش قائل شود
حتی اگر درحال جمع آوری ذباله هستی
فقط درحین کارت باید کثیف باشی
مابقی زندگیت باید تمیز ومرتب باشه(متاسفانه خیلی ها اصلا رعایت نمی کنند)

امیدوارم منظورم رو رسانده باشم10_004

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mir abbas , کامیار کاظمی , Peyman AL , blacknight19 , jahanagahi , mohsen k1 , سیدمهدی هاشمی , 3ObHaN , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi , محمد پارسا , mortizmortiz , sir-mahyar
04-12-2013, 11:07 AM
ارسال: #14
به نظر من لازم نیست حتما دستفروشی کرد .
یعنی کسی بخواد میتونه بره دستفروشی کنه اما دستفروشی شرط رسیدن به موفقیت مالی در اینده نیست و به هیچ عنوان هم تضمین نمیکنه که در اینده شما موفق باشید یا نه
اگر اینطور بود که تمام تمام افرادی که دستفروشی یا شغل هایی مثل این رو انجام میدادند و حتی بالاتر از اون رو الان واسه خودشون بیل گیتس و سبحان و بودن دیگه

من همینجوری که با صحبت عوام در مورد اینکه پولدار ها دزد و قاچاقچی هستن یا ارث بهشون رسیده مخالفم ، در مورد صحبت خواص هم که میگن ثروتمند ها همشون فقیر بودن و تلاش کردن و دستفروشی کردن و هرکسی طعم فقر رو چشیده باشه زودتر میلیارد میشه و غیره هم مخالفم .

به میلیاردر بودن ربطی نداره به این حرف ها ! یعنی منی که تاحالا دستفروشی نکردم حق ندارم میلیاردر شم ؟
نه از مغز باید استفاده کرد .

به نظر من ، اگر لازم بود دستفروشی هم میکنیم اما به هیچ عنوان دستفروشی و کارهای امثال اون ضامن موفقیت ما نیستن . تنها چیزی که ضمانت میکنه موفقیت هرکس رو استفاده از توانایی فکر کردن و به موقع تصمیم گرفتن و درنهایت تلاش مفیده .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mir abbas , کامیار کاظمی , Peyman AL , blacknight19 , مهدی گل محمدی , حامد , jahanagahi , mohsen k1 , سیدمهدی هاشمی , فرهاد قربانی , tondar12 , Mrs.Seyedi , rad86 , zoofanoon , s_a , sir-mahyar , koruosh
04-12-2013, 11:34 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-12-2013 11:34 AM، توسط Peyman AL.)
ارسال: #15
جناب goldmen منظورتون رو كاملا نفهميدم اگه امكانش هست واضح تر بگيد
آقا سبحان البته من چون در ابتداي كارم نياز به كمي سرمايه دارم به خاطر همين هم ميخوام يه غرفه تو بازار هفتگي شهرمون بگيرم و از اونجا شروع كنم وگرنه هدفم اين نيست كه هميشه دست فروشي كنم البته فكر فروش اجناس رو از طريق شبكه هاي اجتماعي، سامانه هاي پيامكي، سايت هاي تبليغاتي و ......... تو ذهنم هست ولي ميدونيد دنبال يه مطلب يا كتابي هستم كه ذهنم رو روشن كنه و بتونم با خوندنش ديدگاهم عوض بشه و هدفم رو پيدا كنم آخه چند وقتيه به خاطر يه سري مشكلات ترس تمام وجودمو گرفته و ميخوام كاري كنم كه ترسم بريزه چون بدجوري سد راهم شده هر فكري ميكنم يه دفعه تو ذهنم مياد كه اگه اينجوري بشه اگه نتوني و هزاران اگه ديگه
از تمامي دوستان ممنونم كه نظر ميدن
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , blacknight19 , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , Mrs.Seyedi , zoofanoon
04-12-2013, 11:37 AM
ارسال: #16
تابه اين موضوع فكركرديدكه جرابجه هاازبازي كردن خسته نميشن وباانرزي زيادازصبح تاشت بازى ميكنن اونهاازبازى كردن لذت ميبرن همه آدمهاى موفقى كه ميشناسيم عاشق كارشان بودن وازانجام دادن آن لذت ميبردن وبه شغل وحرفه اي كه داشتن افتخارميكردن براى موفق شدن دركارمون ابتدابايدعاشق اون باشيم وبه خودمون بقبوليم كه شغلمان شغل خاصيه.وحاضريم بشترين وقتمان رودرروزبه اين كاراختصاص بديم حتي اكه كاهي وقتهادرقبال كاري كه انجام ميدهيم مزدي نكيريم جون ماازاون شغل ميبريم وانجام اون يه جورتفريحه بس اكه ميخوايم آدم موفقي بشيم بايددرانتخاب شغلمان خيلى دقت كنيم

شیفتگان پرواز رامیل خزیدن نیست.
 تشکر شده توسط: blacknight19 , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , jahanagahi , یک همراه سبز , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , فرهاد قربانی , koruosh
04-12-2013, 11:40 AM
ارسال: #17
من هم دقیقا با نظر سبحان موافقم....
اگر لازم باشه دست فروشی کرد،باید اینکاررو انجام داد ولی اگر نیازی نیست و میشه با ویزیتوری کاررو پیش برد باید ویزیتوری کرد.....

به قول مهیار و عمو هوشنگ نباید ذهن رو محدود کرد....
هر کاری که باعث میشه شما به جلو برید رو باید انجام داد....

حالا اینکار میتونه دست فروشی باشه یا مدیریت یک مجموعه باشه....

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , blacknight19 , jahanagahi , Peyman AL , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi , zoofanoon , mortizmortiz , pooria026 , sir-mahyar
04-12-2013, 11:40 AM
ارسال: #18
(04-12-2013 11:34 AM)Peyman AL نوشته شده توسط:  جناب goldmen منظورتون رو كاملا نفهميدم اگه امكانش هست واضح تر بگيد
آقا سبحان البته من چون در ابتداي كارم نياز به كمي سرمايه دارم به خاطر همين هم ميخوام يه غرفه تو بازار هفتگي شهرمون بگيرم و از اونجا شروع كنم وگرنه هدفم اين نيست كه هميشه دست فروشي كنم البته فكر فروش اجناس رو از طريق شبكه هاي اجتماعي، سامانه هاي پيامكي، سايت هاي تبليغاتي و ......... تو ذهنم هست ولي ميدونيد دنبال يه مطلب يا كتابي هستم كه ذهنم رو روشن كنه و بتونم با خوندنش ديدگاهم عوض بشه و هدفم رو پيدا كنم آخه چند وقتيه به خاطر يه سري مشكلات ترس تمام وجودمو گرفته و ميخوام كاري كنم كه ترسم بريزه چون بدجوري سد راهم شده هر فكري ميكنم يه دفعه تو ذهنم مياد كه اگه اينجوري بشه اگه نتوني و هزاران اگه ديگه
از تمامي دوستان ممنونم كه نظر ميدن

نه نه نه
من کامل متوجه وضعیت شما شدم .
اکثر کسایی که شروع میکنند به کارهایی که هدف اصلیشون نیست واسه اینه که 1 شروع کرده باشند و 2 در ابتدای کار هستن و نیاز به سرمایه دارند .
خیلی هم خوبه با یک تیر هم چندین نشان رو میزنید .
من افتخار هم میکنم که دوستان این انجمن از هیچ چیزی برای رسیدن به هدفشون ترس ندارند .
من توضیحاتی که دادم نظر شخصیم و در جواب دوستانی بود که عقیده دارند که کارهایی که برای عوام زشت و بیکلاسیه رو خواص باید انجام بدهند بود که گفتم به نظر من نه هرکس دنبال موفقیته باید فکرش رو به کار بندازه نه اینکه صرفا دستفروشی کنه Big Grin

اما انجام چنین کارهایی ( زدن مغازه ، کارمندی ، دستفروشی و غیره ) بدون هدف خیلی خطرناکه .
قبل از اینکار حتما هدفتون رو مکتوب کنید و بارها مطالعه بفرمایید تا بدونید مقصد کجاست و یوقت خدایی نکرده در ایستگاه اشتباهی پیدا نشید .

انشالله موفق باشی Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , blacknight19 , jahanagahi , Peyman AL , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , tondar12 , Mrs.Seyedi , zoofanoon , mortizmortiz , sir-mahyar
04-12-2013, 12:00 PM
ارسال: #19

بارها به عزیزان انجمن عرض کرده ام که افراد تحصیلکرده کمتر پولدار می شوند چون غرور ناشی از تحصیلات باعث می شود که بطرف دستفروشی و ویزیتوری نروند.
همیشه تاکیدم این بوده که شروع کار مهم نیست بلکه اول تغییر نگرش لازم است. جدا از تایپیکهای عزیزان 2 تایپیک اگر بمن اعتماد داری 1و2و3و4 که مطالب آنها بارها و بارها تکرار شده و قول 100در100 تغییر نگرش را با مطالعه آن داده ام و تایپیک ای کاش 1 .تایپیک دلالی استاد نامی و نظر زیبای استاد گلدمن عزیز واقعا می تواند راهگشای شما در رابطه با مسیر حرکت شود .وقتی تغییر نگرش انجام شود ذهن کاملا آمادگی پذیرش موفقیت را خواهد داشت و ایده های بسیار زیبائی به ذهن می رسد.
می توان دست فروش بود و می توان دستفروش حرفه ای داشت.
می توان ویزیتور بود و می توان ویزیتور حرفه ای داشت.
همیشه من دومی را انتخاب کرده ام.
هیچوقت مطالب را نمی نویسم وبعدا در انجمن ثبت کنم بلکه ذهن من است که فرمان می دهد کلیدهای کیبور د را تند تند بزنم . کلمات و جملات مورد نظرم را بنویسم. پس این مسئله نشان دهنده اینست که آنچه را که باور دارم و آنچه را که تجربه کرده ام تقدیم شما بکنم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: حامد , mohsen k1 , سیدمهدی هاشمی , یک همراه سبز , Peyman AL , mallarme , 3ObHaN , مسعود کوچولو , goldmen , mir abbas , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi , zoofanoon , s_a , mortizmortiz , sir-mahyar , حسین فتحی , koruosh
04-12-2013, 12:56 PM
ارسال: #20
(04-12-2013 01:39 AM)itclink نوشته شده توسط:  منم موافق حرف فامیلتون هستم ، خب دستفروشی همون حد دستفروشیه بالا تر هم نمیره کسی که می خواد میلیاردر بشه باید سبک زندگیشم مثل اونا کنه وگرنه تا آخر عمرش باید گدایی کنه
اتفاقا من مخالف این تفکر هستم البته تا حالا خود من دستفروشی نکردم .ولی میخوام یه مثال بزنم تا قضیه روشن بشه:
ما یه آشنایی داریم که هفت-هشت سال پیش از شهر خودشون به شهر ما یعنی اهواز نقل مکان کرد و کارش رو با دستفروشی شروع کرد و بعد از دو سال تونست یه مغازه توی مرکز شهر بخره و اولین نمایندگی یکی از شرکتهای معروف ایران (اسم شرکت رو نمیگم شاید راضی نباشه سرگذشتش برای همه گفته بشه) رو گرفت. الان هم حداقل هفت تا مغازه توی مرکز شهر داره و زندگیش هم خیلی خوبه.
پس کاری که شما میکنی مهم نیست که چی هست مهم اینه که فکر شما در سطحی هست.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Peyman AL , mallarme , حامد , mir abbas , jahanagahi , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi , zoofanoon , s_a , mortizmortiz , حسین فتحی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پول درآوردن راحته ولی به چه قیمتی ؟ جبرئیل 4 945 04-30-2015 02:25 PM
آخرین ارسال: جبرئیل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS