ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

كلاس كاري يا فقط پول درآوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زمان کنونی: 05-20-2024, 12:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: Peyman AL
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
پاسخ: 34
بازدید: 4519

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-12-2013, 12:24 AM
ارسال: #1
دوستان من از وقتي با اين سايت آشنا شدم فكر كار كردن به سرم زده مثلا اينكه يه سري محصولاتي كه دوستان انجمن ارائه ميدن رو تهيه كنم و بفروشم مثلا تو ذهنم اين بود كه يه غرفه تو بازار هفتگي شهر بگيرم و .......... اما امشب با يكي از اقوام صحبت كردم اون ميگفت پول درآوردن زشتي و زيبايي داره آدم نبايد از هر راهي پول درآورد منظورش اين بود كه كلاس كاري مهمه ميگفت كار بايد طوري باشه كه وقتي رفتي از كارت لذت ببري ازت پرسيدن كارت چيه با افتخار بگي من شغلم اينه من دچار يه ابهام ذهني شدم واقعا كدوم يكي درسته يعني كارايي مثل دستفروشي و اينا باعث نميشه ذهن انسان ايده بزرگ نداشته باشه و به همين كاراي كوچيك راضي باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان عزيز لطفا هر كسي نظرش رو بگه ببينيم ديد شما ها نسبت به اين قضيه چيه
آقاي كاظمي، استاد قربانيان و ............. منتظر نظراتتون هستم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: c4t3r , مهدی گل محمدی , successman , حامد , ناصر صادقی , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , goldmen , mseyfzadeh , 3ObHaN , blacknight19 , jahanagahi , minoo , Andisheh , 0625 , REZA HAJISALIMI , mortizmortiz , zahra_r , sir-mahyar , successfulman
04-12-2013, 12:41 AM
ارسال: #2
RE: كلاس كاري يا فقط پول درآوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه این حرفا همش اشتباهه ....
اینا حرف عوامه.....
اگر میخوای جزء خواص باشی باید تلاش کنی.....
دست فروشی بد نیست ولی مواد(مخدر)فروشی بده.......
کلاسم داره تو چند ماه میتونی بهترین زدنگی رو برا خودت درست کنی...

ولی این یادت باشه.....هم هدف مهمه هم مسیر رسیدن به هدف....

تاپیک دلالی رو یه بار حتما از اول تا آخر بخون......
خیلی کمکت میکنه....

کار کردن عیب نیست....
عیب اینه که ندونی چی کار کنی....

حرف استاد نامی رو یه بار کامل بخون...خودت دیگه مفهمی باید چیکار کنی...

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: Peyman AL , successman , MARYAR , حامد , ناصر صادقی , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , c4t3r , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , goldmen , mseyfzadeh , blacknight19 , jahanagahi , mohsen k1 , minoo , 0625 , REZA HAJISALIMI , mortizmortiz , zahra_r , sir-mahyar , successfulman , koruosh
04-12-2013, 12:47 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-12-2013 12:52 AM، توسط حامد.)
ارسال: #3
سلام بر پیمان عزیز

ظاهرا" این اشناتون خیلی با کلاس تشریف دارند.

با نگاهی به کسانی که در زندگی و پول در اوردن آدمهای موفق هستند میشه پی برد که خیلی هاشون از کف خیابان و یا با انجام دادن کارهای بسیار سخت شروع کردند و شاید بسیاری از دوستان و اشناهاشون انها و افکارشون و نوع کارشان را بارها مورد تمسخر قرار داده اند ولی الان دارند برای خودشان سلطانی میکنند و ده ها ، صدها و شاید هزاران پرسنل زیر دستشان دارند کار میکنند.و همان کسانی که یک روزی با کوته فکریشون انها را مسخره می کردند الان حسرت پادشاهی این افراد را می خورند.

بهتر می بینم تاپیکهای استاد نامی را حتما" مطالعه کنید.

مخصوصا" این تاپیک را http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7553

با این فکر که یک روز برای خودت سلطانی خواهی کرد تمام این افکار را از خودت دور کن.
و اینکه سعی کن برای خودت زندگی کنی نه دیگران.

موفق باشی

یا علی

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: Peyman AL , ali mohammady , مهدی گل محمدی , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , mseyfzadeh , blacknight19 , jahanagahi , mortizmortiz , zahra_r , sir-mahyar , successfulman , koruosh
04-12-2013, 12:50 AM
ارسال: #4
دوستان صاحب نظر توضیح بدن من هم ممنون میشم اخه منم یه خورده درگیر همین کار هستم
باتشکر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , حامد , Peyman AL , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , فرهاد قربانی , mseyfzadeh , blacknight19 , jahanagahi , zahra_r , sir-mahyar
04-12-2013, 12:56 AM
ارسال: #5
اتفاقا زياد هم با كلاس نيست شايد طرز فكرش باكلاس باشه اتفاقا از خانواده اي متوسط هست ولي جوري كه ازش شناخت دارم فكراي بزرگ تو سرش داره و از الان هم به فكر چندين سال بعد زندگيشه و مطمئن هم هستم كه موفق ميشه من شخصا ميدونم كه عرضش رو داره
 تشکر شده توسط: mir abbas , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , mseyfzadeh , blacknight19 , jahanagahi , zahra_r , successfulman
04-12-2013, 01:08 AM
ارسال: #6
شما تا با کارهای کوچیک برای خودتون طرفیت انجام کارهای بزرگ رو ایجاد نکنید نمیتونید به هدفتون که کارهای بزرگ و موفقیت هست برسید در اصل یعنی یکی از حلقه های زنجیر پیشرفت رو پاره کردید.پس قدم به قدم.
 تشکر شده توسط: Peyman AL , مهدی گل محمدی , mir abbas , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , mseyfzadeh , blacknight19 , jahanagahi , zahra_r , successfulman
04-12-2013, 01:10 AM
ارسال: #7
یه جمله از استاد نامی میگم که خیلی سوالات رو بهت پاسخ میده......

"باید هر کاری که میخواهیم شروع کنیم از ریشه آغاز و با اصول و پله پله بسازیم و به بالا بیاییم.حتی شده از یه ایده کاملا کوچیک شروع کنیم و لی هدفمون خیلی خیلی بزرگ ضربدر بی نهایت بزرگ باید باشه.هر کاری که شروع میکنی باید تمام کاراش رو در ابتدا خودت انجام بدیاز جمله:بازاریابی،تبلیغات،پخش،انبارداری و... بعد کم کم که داری رشد میکنی به فکر طراحی یه سیستم باشی و سعی کنی که سیستم برات کار کنه و شما کم کم ذهنت رو برای برنامه ریزی جهت بزرگ شدن بگذاری...سختی های راه رو تحمل کنی و بدونی که هر سختی موندگار نیست.و در انتها مطمئن باشی که محاله موفق نشی"

البته اینارو من به طور خلاصه از کل مطالب استاد به شما گفتم...

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: MARYAR , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , mseyfzadeh , Peyman AL , blacknight19 , jahanagahi , tondar12 , mortizmortiz , zahra_r , sir-mahyar , successfulman , koruosh
04-12-2013, 01:39 AM
ارسال: #8
منم موافق حرف فامیلتون هستم ، خب دستفروشی همون حد دستفروشیه بالا تر هم نمیره کسی که می خواد میلیاردر بشه باید سبک زندگیشم مثل اونا کنه وگرنه تا آخر عمرش باید گدایی کنه
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mir abbas , mseyfzadeh , blacknight19 , jahanagahi , zahra_r , successfulman
04-12-2013, 01:53 AM
ارسال: #9
(04-12-2013 01:39 AM)itclink نوشته شده توسط:  منم موافق حرف فامیلتون هستم ، خب دستفروشی همون حد دستفروشیه بالا تر هم نمیره کسی که می خواد میلیاردر بشه باید سبک زندگیشم مثل اونا کنه وگرنه تا آخر عمرش باید گدایی کنه
نظر شخصیتون برا من محترمه
ولی من با این حرف مخالفم...

وقتی در ابتدا سرمایه ای نداریم و حتی نمیدونیم که باید چیکار کنیم مجبوریم که از راه درست پول در بیاریم،زحمت بکشیم و ....
حالا این زحمت کشیدن میتونه تو دست فروشی باشه...خود من شب ید رفتم دست فروشی...نه کلاس کاریم اومد پایین و نه چیز دیگه ای ولی غرورم شکست و فهمیدم که زندگی کردن اولش کمی سختی داره ولی با فکر اصولی میشه اونرو به بهترین نحوه ساخت

تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mir abbas , mseyfzadeh , Peyman AL , blacknight19 , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , REZA HAJISALIMI , mortizmortiz , zahra_r , sir-mahyar , successfulman
04-12-2013, 09:28 AM
ارسال: #10
دوست عزیز
همه ما دارای یک غرور کاذب هستیم.
برای مثال دانشجوها بعد از فراغت از تحصیل، همیشه می گویند که کار نیست، چرا، کار هست اما غرور ما است که می گوید این کار برای تو با این مدرک زشت است.
اگر توانستی به خود ثابت کنی که کار عار نیست و دست به کار بزنی آن وقت است که مسیر موفقیت را برای خود هموار کرده اید.
اصلا بنده نمیگیوم که برای همیشه دست فروش باشید.
بنده شخصا دستان زحمتکش دست فروشان و کارگران را می بوسم و به انها بسیار بسیار احترام میگذارم چون غیرتمند تلاش می کنند.
اما شما که می خواهی پرواز کنید باید کارت را گسترش بدهید، نباید در این مرحله بمانید
این مرحله نیز جزئی از راه رسیدن به موفقیت است که باعث میشود از غرورت کم شود و بدانی که ارزش پول چقدر است اما شاید یک ماه بعد، شما پخش کننده محصول برای دست فروشان باشید اما آثار این یک ماه دست فروشی و آشنایی رودررو با مشتری ها هیچ وقت از یادت نمی رود.
موفق باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mir abbas , مهدی گل محمدی , mseyfzadeh , 3ObHaN , Peyman AL , blacknight19 , MARYAR , حامد , jahanagahi , mohsen k1 , سیدمهدی هاشمی , tondar12 , REZA HAJISALIMI , zoofanoon , s_a , mortizmortiz , pooria026 , zahra_r , sir-mahyar , successfulman , koruosh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پول درآوردن راحته ولی به چه قیمتی ؟ جبرئیل 4 953 04-30-2015 02:25 PM
آخرین ارسال: جبرئیل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS