ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev)
زمان کنونی: 05-18-2024, 09:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: ebrahim.ev
آخرین ارسال: سعید یوسفی
پاسخ: 8
بازدید: 1402

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-06-2013, 09:57 AM
ارسال: #1
سلام دوستان من قصد طراحی وبسایت فروشگاهی با موضوع لباس رو دارم که ویژگی های برتر سایت digikala و bazar رو داشته باشه یعنی:

گرافیک عالی
سرعت مناسب
رابط کاربری قوی
نوآوری
و....

کسی از دوستان میتونه همچین برنامه ای رو برام اجراکنه؟و اگه کسی میتونه این پروژه چقدر هزینه در بر داره؟12_002
و اگه کسی میتونه یه شرکت قوی تو این زمینه روبهم معرفی کنیه ممنون میشم10_004
دوستان این اولین پروژه من توی حوضه نت هستش برام دعا کنیدAngel

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 0625 , goldmen , ahmad rezaee , toofan245 , yu3f , tondar12 , مهدی گل محمدی , mallarme , habib tousi , سیدمهدی هاشمی
04-06-2013, 10:13 AM
ارسال: #2
RE: سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev)
طراحی این نوع سایت خیلی مشکل نیست و راحت میشه برات طراحی کنن. فقط موضوع اصلی امتخاب جنسه که شما لباس رو انتخاب کردی
همیشه میگن اگه میخوای فروشنده خوبی باشی اول خریدار خوبی باش. خود شما واسه خرید لباس از نت خرید میکنی؟ من به شخصه هیچوقت اینکار رو نمیکنم چون وقتی میرم از مغازه میخرم پرو میکنم و از جنسش مطمئن میشم و ...

پس برای موفقیت در این زمینه گزینه چهارم رو باید داشته باشین : نوآوری

یه چیز جدید که به من به عنوان خریدار اطمینان بده این لباسی که میخرم اندازه است و جنس و رنگش همون چیزیه که میخوام

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: yu3f , مهدی گل محمدی , habib tousi , سیدمهدی هاشمی
04-06-2013, 10:14 AM
ارسال: #3
این مواردی ک گفتید کلیات کار هست. مهمترین مساله در قیمت دهی جزییات کاری هست ک می خواهید. در صورت تمایل یک فایل متنی شامل نیازمندی های سایت ارسال کنید تا هزینه پیشنهادی را پاسخ کنم.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , toofan245 , habib tousi , ebrahim.ev , سیدمهدی هاشمی
04-06-2013, 11:45 AM
ارسال: #4
سلام
بسیار عالی.همون سایتی که قراره من بزنم شما داری انجامش میدی.البته فرق سایت من با شما ٰ فکر کنم نوآوری در پرو لباس مجازی باشه که فکر کنم دوستان با این پروسه پرو لباس مجازی آشنا نباشن.خیلی خوبه.اگر بتونی نوآوری های دیگه ای داشته باشی خیلی خوب میشه.من هنوز درحال طراحی و نوشتن ایده های این سایت هستم....انشالله اگر آماده شد که آدرسش رو تقدیم میکنم...
یا علی

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: ebrahim.ev , habib tousi , سیدمهدی هاشمی
04-06-2013, 11:50 AM
ارسال: #5
(04-06-2013 10:13 AM)toofan245 نوشته شده توسط:  طراحی این نوع سایت خیلی مشکل نیست و راحت میشه برات طراحی کنن. فقط موضوع اصلی امتخاب جنسه که شما لباس رو انتخاب کردی
همیشه میگن اگه میخوای فروشنده خوبی باشی اول خریدار خوبی باش. خود شما واسه خرید لباس از نت خرید میکنی؟ من به شخصه هیچوقت اینکار رو نمیکنم چون وقتی میرم از مغازه میخرم پرو میکنم و از جنسش مطمئن میشم و ...

پس برای موفقیت در این زمینه گزینه چهارم رو باید داشته باشین : نوآوری

یه چیز جدید که به من به عنوان خریدار اطمینان بده این لباسی که میخرم اندازه است و جنس و رنگش همون چیزیه که میخوام
من میخوام لباس زیر کار کنم که نیاز به پرو نداره و یه سری امکانات هم در نظر گرفتم برا انتخاب بهتر....
مثلا میخوام چنذ تا مانکن بخرم و لباس ها رو تنش کنم و ازش عکس بگیریم که مشتری با دید باز خرید کنه

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی
04-06-2013, 12:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-06-2013 12:01 PM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #6
اجازه بدین کمی بیشتر توضیح بدم:
دوستی دارم که با کارخانه جات تولید لباس ایرانی آشنایی نزدیک داره و ما میخوایم سایتی رو طراحی کنیم که جنس رو به صورت مستقیم از کارخانه وارد انبار شرکت کنیم و بعد ما بعد از تست لباسها روی مانکنهای مختلف و عکاسی از اونا جنس رو به همراه توضیحات کامل و عکسهای مختلف وارد سایت میکنیم.
ویژگی برتر ما: حذف کلیه واسته ها و در نهایت جنس 30% از قیمت بازار پاییت تر در میاد.12_002
(04-06-2013 10:14 AM)yu3f نوشته شده توسط:  این مواردی ک گفتید کلیات کار هست. مهمترین مساله در قیمت دهی جزییات کاری هست ک می خواهید. در صورت تمایل یک فایل متنی شامل نیازمندی های سایت ارسال کنید تا هزینه پیشنهادی را پاسخ کنم.
لطفا شماره تماستون رو پ.خ کنید.

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: yu3f , سیدمهدی هاشمی
04-06-2013, 12:08 PM
ارسال: #7
دوستان اگه ایده ای دارید که فکر میکنید میتونه کمکم کنه خوشهال میشم مطرح کنید10_00410_00410_00410_004

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی
04-06-2013, 12:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-06-2013 01:00 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #8
یه چیزی هست به نام اتاق پرو مجازی، بیشتر برای فروشگاههای واقعیه نمیدونم برای فروشگاه الکترونیک هم کاربرد داشته باشه یا نه، (مگه اینکه از این دستگاه هر مشتری تو خونش داشته باشه، که خیلی بعیده، مگه اینکه سرمایه گذاری بالایی صورت بگیره )اینجا رو ببینید
http://konjkav.com/technology/10366-%D9%...8%AF!.html
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Nuruzzaad , mahdi5e
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدیدترین طرح ها و پروژه های کارآفرینی hemati33 2 2,473 07-17-2013 04:08 PM
آخرین ارسال: Poacher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS