سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارآفرین (/forumdisplay.php?fid=108)
+--- انجمن: کارآفرینی (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- انجمن: طرح های کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=81)
+---- موضوع: سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev) (/showthread.php?tid=7629)

سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev) - ebrahim.ev - 04-06-2013 09:57 AM

سلام دوستان من قصد طراحی وبسایت فروشگاهی با موضوع لباس رو دارم که ویژگی های برتر سایت digikala و bazar رو داشته باشه یعنی:

گرافیک عالی
سرعت مناسب
رابط کاربری قوی
نوآوری
و....

کسی از دوستان میتونه همچین برنامه ای رو برام اجراکنه؟و اگه کسی میتونه این پروژه چقدر هزینه در بر داره؟12_002
و اگه کسی میتونه یه شرکت قوی تو این زمینه روبهم معرفی کنیه ممنون میشم10_004
دوستان این اولین پروژه من توی حوضه نت هستش برام دعا کنیدAngel

RE: سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev) - toofan245 - 04-06-2013 10:13 AM

طراحی این نوع سایت خیلی مشکل نیست و راحت میشه برات طراحی کنن. فقط موضوع اصلی امتخاب جنسه که شما لباس رو انتخاب کردی
همیشه میگن اگه میخوای فروشنده خوبی باشی اول خریدار خوبی باش. خود شما واسه خرید لباس از نت خرید میکنی؟ من به شخصه هیچوقت اینکار رو نمیکنم چون وقتی میرم از مغازه میخرم پرو میکنم و از جنسش مطمئن میشم و ...

پس برای موفقیت در این زمینه گزینه چهارم رو باید داشته باشین : نوآوری

یه چیز جدید که به من به عنوان خریدار اطمینان بده این لباسی که میخرم اندازه است و جنس و رنگش همون چیزیه که میخوام

RE: سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev) - yu3f - 04-06-2013 10:14 AM

این مواردی ک گفتید کلیات کار هست. مهمترین مساله در قیمت دهی جزییات کاری هست ک می خواهید. در صورت تمایل یک فایل متنی شامل نیازمندی های سایت ارسال کنید تا هزینه پیشنهادی را پاسخ کنم.

RE: سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev) - m-jalalvand - 04-06-2013 11:45 AM

سلام
بسیار عالی.همون سایتی که قراره من بزنم شما داری انجامش میدی.البته فرق سایت من با شما ٰ فکر کنم نوآوری در پرو لباس مجازی باشه که فکر کنم دوستان با این پروسه پرو لباس مجازی آشنا نباشن.خیلی خوبه.اگر بتونی نوآوری های دیگه ای داشته باشی خیلی خوب میشه.من هنوز درحال طراحی و نوشتن ایده های این سایت هستم....انشالله اگر آماده شد که آدرسش رو تقدیم میکنم...
یا علی

RE: سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev) - ebrahim.ev - 04-06-2013 11:50 AM

(04-06-2013 10:13 AM)toofan245 نوشته شده توسط:  طراحی این نوع سایت خیلی مشکل نیست و راحت میشه برات طراحی کنن. فقط موضوع اصلی امتخاب جنسه که شما لباس رو انتخاب کردی
همیشه میگن اگه میخوای فروشنده خوبی باشی اول خریدار خوبی باش. خود شما واسه خرید لباس از نت خرید میکنی؟ من به شخصه هیچوقت اینکار رو نمیکنم چون وقتی میرم از مغازه میخرم پرو میکنم و از جنسش مطمئن میشم و ...

پس برای موفقیت در این زمینه گزینه چهارم رو باید داشته باشین : نوآوری

یه چیز جدید که به من به عنوان خریدار اطمینان بده این لباسی که میخرم اندازه است و جنس و رنگش همون چیزیه که میخوام
من میخوام لباس زیر کار کنم که نیاز به پرو نداره و یه سری امکانات هم در نظر گرفتم برا انتخاب بهتر....
مثلا میخوام چنذ تا مانکن بخرم و لباس ها رو تنش کنم و ازش عکس بگیریم که مشتری با دید باز خرید کنه

RE: سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev) - ebrahim.ev - 04-06-2013 12:00 PM

اجازه بدین کمی بیشتر توضیح بدم:
دوستی دارم که با کارخانه جات تولید لباس ایرانی آشنایی نزدیک داره و ما میخوایم سایتی رو طراحی کنیم که جنس رو به صورت مستقیم از کارخانه وارد انبار شرکت کنیم و بعد ما بعد از تست لباسها روی مانکنهای مختلف و عکاسی از اونا جنس رو به همراه توضیحات کامل و عکسهای مختلف وارد سایت میکنیم.
ویژگی برتر ما: حذف کلیه واسته ها و در نهایت جنس 30% از قیمت بازار پاییت تر در میاد.12_002
(04-06-2013 10:14 AM)yu3f نوشته شده توسط:  این مواردی ک گفتید کلیات کار هست. مهمترین مساله در قیمت دهی جزییات کاری هست ک می خواهید. در صورت تمایل یک فایل متنی شامل نیازمندی های سایت ارسال کنید تا هزینه پیشنهادی را پاسخ کنم.
لطفا شماره تماستون رو پ.خ کنید.

RE: سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev) - ebrahim.ev - 04-06-2013 12:08 PM

دوستان اگه ایده ای دارید که فکر میکنید میتونه کمکم کنه خوشهال میشم مطرح کنید10_00410_00410_00410_004

RE: سفارش طراحی وبسایت(اولین پروژه توی حوضه نت eev) - سعید یوسفی - 04-06-2013 12:57 PM

یه چیزی هست به نام اتاق پرو مجازی، بیشتر برای فروشگاههای واقعیه نمیدونم برای فروشگاه الکترونیک هم کاربرد داشته باشه یا نه، (مگه اینکه از این دستگاه هر مشتری تو خونش داشته باشه، که خیلی بعیده، مگه اینکه سرمایه گذاری بالایی صورت بگیره )اینجا رو ببینید
http://konjkav.com/technology/10366-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%D9%BE%D8%B1%D9%88-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%83%D9%86%D9%8A%D8%AF!.html