ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شغلهای بی سرو صدا اما پولدار!
زمان کنونی: 05-03-2024, 10:03 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: NavidAtabaki
آخرین ارسال: مدینه
پاسخ:
بازدید: 34800

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شغلهای بی سرو صدا اما پولدار!
06-06-2013, 01:10 PM
ارسال: #31
RE: شغلهای بی سرو صدا اما پولدار!
(06-06-2013 08:55 AM)نی نی عسلی نوشته شده توسط:  
(09-08-2011 10:52 PM)NavidAtabaki نوشته شده توسط:  حالا این فرد موفق توانسته با استفاده از دانش خود و کمی هم سعی و تلاش دست به کار جالبی زده و توانسته با کارخانه اسلحه سازی یوزی ایتالیا همکاری کرده و قنداق اسلحه های این کارخانه را از تنه درخت گردو در مراغه تولید کرده و صادر کند! آن هم به مبالغی چشمگیر!

واقعا برای همه کسانی که این قسمت از صحبتهای ایشان را قبول دارند متاسفم. Angry
دلم لرزید وقتی این جمله را خواندم. درختهای نازنین گردو رو ببره و قنداق اسلحه درست کنه؟ بخدا احساس شرم و ناراحتی می کنم از اینهمه بی فکری و سودجویی،
آیا واقعا فکر می کنید این موفقیته؟ اگر کمی وجدان در انسان باشه باید سریعا جلوی این کار بسیار بد رو بگیره. (نابودسازی درختان گردو)
سلام

فکر کنم شما کمی‌ با عجله قضاوت کردی

درختی که ایشون استفاده کرده اگه جز املاک ایشون باشه ایشون خودش اختیار مالشو داره

ولی‌ اگه جزو منابع طبیعی و جنگلها باشه ایشون باید این دنیا و آن دنیا پاسخگو باشه.

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19 , 0625 , نرگس فیاض , Divar , MeZa , مرتضی الهی , توانا
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: شغلهای بی سرو صدا اما پولدار! - iranboy - 06-06-2013 01:10 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS