سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شغلهای بی سرو صدا اما پولدار!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
با سلام خدمت تمام میلیاردر های عزیز
خواستم مطلبی را در انجمن مطرح کنم، مطلبی جالب از شغلهای بی سرو صدا در دنیا و ایران
قطعا این جزی از خلاقیتها و کار آفرینیهایی محسوب می شود ولی جالبی مسئله بی سروصدا بودن آن هست
برای نمونه می خواهم به کار یکی از همشهریان خودم بپردازم که با ایده ای جدید توانسته کاری خوب ولی بی سروصدا راه اندازی کنه
شخص مورد نظر بنده که از اقوام دور ما هم هست پزشک هستند ولی مطبی ندارند و کار اصلی ایشان کابینت سازی کمد دیواری و تخت و خلاصه لوازم چوبی هست و کارگاه نسبتا بزرگی هم دارند ودرکنار این کار یک توانبخشی هم برای معلولین تاسیس کرده و درحال فعالیت است
اما نکات جالب توجه کارهای ایشان استفاده بهینه از این دوکار یا بهتر بگم زرنگی ایشان و مسلط بودن ایشان به فضای کار وتجارت و نوآوری هست
مسئله را از جای دیگری برایتان شرح میدهم! مراغه به جهت بودن در مناطق کوهستانی و حاصل خیز از جمله شهرهایی است که اکثریت درختان آن را درختان میوه تشکیل داده بخصوص درختان سیب آلوچه و گردو
حالا این فرد موفق توانسته با استفاده از دانش خود و کمی هم سعی و تلاش دست به کار جالبی زده و توانسته با کارخانه اسلحه سازی یوزی ایتالیا همکاری کرده و قنداق اسلحه های این کارخانه را از تنه درخت گردو در مراغه تولید کرده و صادر کند! آن هم به مبالغی چشمگیر!
البته این پزشک موفق براحتی توانسته کار دیگری را هم انجام دهد که بزودی برایتان بازگو خواهم کرد!
به نظرتان جالب نیست؟ اصلا چند نفر در ایران هستند که همچین کاری را می کنند و پولدار شده اند؟!
شما هم اگر ازوجود چنین افرادی با خبر هستید اینجا معرفی کنید تا بیشتر از این با چنین افرادی و کارهایشان آشنا شویم
ممنون
با سلام ، واقعا خيلي جالب بود . عجب فكري كرده . فكر مي كنم بيشتر انسان هاي موفق و ميلياردر به جزئيات خوب توجه مي كنند و با كمترين امكانات سعي مي كنند بيشترين بازده را ببرند. اين جور ادما كمند و من كسي را با اين ويژگي كه بتونه انقدر خلاق باشه نمي شناسم ولي سعي مي كنم خودم اينجوري باشم !!
بله اتفاقا یکی از دوستان منم کارش کاملا بی سرو صداس.
اون کارش فقط اداره های مختلف رفتن.از اداره گاز بگیر تا شهرداری.
فکر کنم تا حالا فهمیده باشید:
اون میره با کسانی که میخوان کار ساختمون سازی رو شروع کنن.صحبت میکنه و کارای جواز و گرفتن مجوز های لازم برای ساختمون رو انجام میده و در ازای این کار 100 هزار تومن میگیره.
الان دیگه همه اونو مشیناسن و لا اقل روزی دو یا سه تا مشتری داره.همه ی اداره ها هم با هاش آشنا شدن و راحت باهاش کار می کنن.
هفته ی پیش هم یه پرشیا EL صفر از کارخونه در آورد و امشب قراره مارو بببره بیرون و بهمون شیرینی ماشینشو بده.

خدامیدونه وقتی ما جنسیس خریدیم باید به چند نفر شیرینی بدیم.اونم چه شیرینی ای حداقلش بختیاریه.IdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdea
سلام
ممنون از نظرات دوستان
بله وحیده جان ایشون فکرخلاقی داشتند و امروز نتیجه کارشون رو دارند میبینند و امیدوارم همه ی ما بتونیم اینطوری باشیم
البته من در بالا یکی دیگر از کارهای ایشون رو نگفتم ، البته نمیشه گفت یک کار بلکه بیشتر یک ترفند محسوب میشه
در بالا هم اشاره کردم که ایشون دارای یک توانبخشی هم برای معلولین و بیماریهای مزمن هستند و خود شما هم قطعا میدانید که نگهداری ار چنین افرادی در توانبخشی هزینه ی بسیار سنگینی در برخواهد داشت و مستلزم داشتن پول بسیار است. البته همینطور هم میدانید که اکثریت هزینه ی این نوع فعالیتها از راه خیریه هست و کمکهایی که مردم می کنند. باز این پزشک خلاق توانسته با راه اندازی یک سایت به زبان انگلیسی برای توانبخشی(متاسفانه آدرس سایت رودر اختیار ندارم) و لابی کردن با چند خیر اروپایی و جلب نظر آنها الان هرماهه طبق شنیده من هزاران دلار پول از طرف این خیرین به این توانبخشی سرازیر می شود که در نوع خود جالبه
جناب عطر عشق کار دوست شما هم در نوع خود جالب است و در کشوری مثل ایران و با بروکراسی اداری پیچیده قطعا این شغل موفق خواهد بود .
البته من هدفم از ایجاد چنین بحثی در مرحله اول استفاده از این مطلب است که قطعا دوستانی خواهند بود که توانایی اجرای ساخت قنداق و یا همین کار گفته شده توسظ این دوست عزیز را دارند و می توانند عملی کنند
درمرحله دوم تفکر در رابطه با همین مسئله است تا فکر کنیم که ما چگونه میتوانیم از فرصتها استفاده مطلوب کنیم و به طبع همین تفکر باعث خواهد شد که ایده های خود را همین جا برای دوستان مطرح کنیم
باز هم منظر پاسخهای گرم شما هستیم!
(09-09-2011 11:26 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]بله اتفاقا یکی از دوستان منم کارش کاملا بی سرو صداس.
اون کارش فقط اداره های مختلف رفتن.از اداره گاز بگیر تا شهرداری.
فکر کنم تا حالا فهمیده باشید:
اون میره با کسانی که میخوان کار ساختمون سازی رو شروع کنن.صحبت میکنه و کارای جواز و گرفتن مجوز های لازم برای ساختمون رو انجام میده و در ازای این کار 100 هزار تومن میگیره.
الان دیگه همه اونو مشیناسن و لا اقل روزی دو یا سه تا مشتری داره.همه ی اداره ها هم با هاش آشنا شدن و راحت باهاش کار می کنن.
هفته ی پیش هم یه پرشیا EL صفر از کارخونه در آورد و امشب قراره مارو بببره بیرون و بهمون شیرینی ماشینشو بده.

خدامیدونه وقتی ما جنسیس خریدیم باید به چند نفر شیرینی بدیم.اونم چه شیرینی ای حداقلش بختیاریه.IdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdea

بجا شیرنی باید بزاری تقویتش کنم برات با هزینه شخصی !
کاری میکنم بوگاتی ویرون رو بگیری Smile
تمام موفقیتها بوسیله یک ایده عجیب و غریب بوجود نمیاد بلکه باید مثل این پزشک ایده متفاوتی داشت
خیلی جالبه
ساخت قنداق اسلحه واقعا فوق العاده بود
به نظر من کار ایشان ثمره جهانی فکر کردن به کسب و کار و شناخت خوب کشورهای اروپایی است
به نظر من 30% ايده در اين كارافريني موفق بوده و 70% بازاريابي در اروپا باعث موفقيتش شده
دقیقا
هر کسب و کار موفقی در حد میلیاردی یه سرش به اونور آب وصله
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع