ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

به چه کسی میلیاردر می گویند
زمان کنونی: 05-19-2024, 11:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: mjdehghani
پاسخ: 18
بازدید: 4742

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه کسی میلیاردر می گویند
11-09-2011, 07:36 PM
ارسال: #11
RE: به چه کسی میلیاردر می گویند
خوب منم گفتم اغلب آقای قربانیان . تو کشور ما خیلی چیزا اشتباه فرهنگ سازی شده . یکیش پولدلر شدن . مثلاً توی ایران اگه کسی پولدلر بشه الا و بلا یه خری بالا پشت بوم برده . البته این حرفا دیگه داره تموم می شه . منم اینو به عنوان دیوار ذهنی مطرح نکردم با توجه به فرهنگ غلط فعلی که بین بعضیهاحاکم ،عرض کردم خدمتتون . وگرنه اون مساله یک قلب و یک عشق هم داره تموم می شه Big Grin(البته شوخی کردم )

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , shahram......32 , pulaki
11-09-2011, 07:50 PM
ارسال: #12
بله متاسفانه برداشت دیگران از یک نفری که با هدف و پیگیری صاحب ثروتی شده تهمتهائی می بندند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mjdehghani , کامیار کاظمی , shahram......32 , MARYAR
11-10-2011, 09:24 PM
ارسال: #13
(11-09-2011 07:36 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  خوب منم گفتم اغلب آقای قربانیان . تو کشور ما خیلی چیزا اشتباه فرهنگ سازی شده . یکیش پولدلر شدن . مثلاً توی ایران اگه کسی پولدلر بشه الا و بلا یه خری بالا پشت بوم برده . البته این حرفا دیگه داره تموم می شه . منم اینو به عنوان دیوار ذهنی مطرح نکردم با توجه به فرهنگ غلط فعلی که بین بعضیهاحاکم ،عرض کردم خدمتتون . وگرنه اون مساله یک قلب و یک عشق هم داره تموم می شه Big Grin(البته شوخی کردم )

آدم های موفق برای خودشان زندگی می کنند نه برای مردم ( در دروازه رو می شه بست دهان مردم رو نه )

خانه خوشی را باید ساخت نه آنکه خرید
 تشکر شده توسط: mjdehghani , کامیار کاظمی , jahanagahi
11-10-2011, 10:23 PM
ارسال: #14
آدمای موفق تر با مردم زندگی میکنن.ما نمی تونیم در هیچ حالتی اتفاقات اطرافمون رو نادیده بگیریم فقط می تونیم اونارو با طرز فکر و رفتارمون کمرنگ کنیم .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , iranboy
11-11-2011, 12:39 AM
ارسال: #15
کسی که یه میلیارد داره میشه میلیونر
میلیاردر کسی که حداقل 30 40 میلیاردی داشته باشه
معرور نباشه این خیلی خیلی مهمه
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , mjdehghani , jahanagahi , iranboy
11-11-2011, 09:53 PM
ارسال: #16
(11-10-2011 09:24 PM)dalin نوشته شده توسط:  
(11-09-2011 07:36 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  خوب منم گفتم اغلب آقای قربانیان . تو کشور ما خیلی چیزا اشتباه فرهنگ سازی شده . یکیش پولدلر شدن . مثلاً توی ایران اگه کسی پولدلر بشه الا و بلا یه خری بالا پشت بوم برده . البته این حرفا دیگه داره تموم می شه . منم اینو به عنوان دیوار ذهنی مطرح نکردم با توجه به فرهنگ غلط فعلی که بین بعضیهاحاکم ،عرض کردم خدمتتون . وگرنه اون مساله یک قلب و یک عشق هم داره تموم می شه Big Grin(البته شوخی کردم )

آدم های موفق برای خودشان زندگی می کنند نه برای مردم ( در دروازه رو می شه بست دهان مردم رو نه )

نکته مهمی است!
میشود؟
من که متاسفانه تاکنون نتوانستم!!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , mjdehghani , jahanagahi , iranboy
11-12-2011, 11:31 AM
ارسال: #17
همیشه نظر دیگران برا آدما مهمه. شما خوشتیپ می گردی که چی ؟ این یه نمونش

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , MARYAR , arash67 , jahanagahi , iranboy
11-19-2011, 11:56 PM
ارسال: #18
عادت ميلياردرها

1- زندگي با صرفه جويي. براي افزايش درآمد خود بايد مطمئن باشيد كه بيش از در آمد خود خرج نمي كنيد. اگر در ماه هشتصد هزار تومان درآمد داشته باشيد و يك ميليون تومان در ماه خرج كنيد. چگونه مي توانيد ثروتمند شويد؟

2- وام گرفتن را محدود يا حذف كنيد. سعي كنيد توانايي هاي خود را افزايش دهيد و خوب كار كنيد. به جاي اينكه مدام بدنبال وام گرفتن باشيد. شما بدون اتومبيل هم مي توانيد مدتي زندگي كنيد. و اگر اكنون مقروض هستيد سعي كنيد دين خود را زودتر بپردازيد تا اينكه بدنبال وام جديدتري باشيد. همانطور كه مي دانيم دلبستگي هاي مختلف مي تواند به ما در رسيدن به پول زياد كمك كند. اما اگر اين دلبستگي ها را با قرض و وام گرفتن برآورده سازيم اين بدهكاري سد راه شما مي شود.

3- رضايتمندي خود را به تأخير بيندازيد. بيشتر افراد نمي توانند ثروتمند شوند چون هر چه را خواسته اند پولش در جيبشان هست بايد به زودي فراهم كنند. آنها لذت آني و كوتاه مدت را به صبر و تحمل و سود درازمدت ترچيح مي دهند. به عبارت ديگر اين افراد پول خود را براي پر كردن جيب طراحان كيف، كفش، ماشين و ... حرام مي كنند. اگر شما هم از جمله افرادي هستيد كه كه در برابر طمع خود نسبت به خريد و لذت آني مي توانيد مقاومت كنيد بايد بگويم استعداد ميلياردر شدن را داريد و البته با كمي تأخير همه آنها را بدست خواهيد آورد.

4- مسئول باشيد. اينكه ثروت شما چگونه افزايش مي يابد به خود شما بستگي دارد. اين چيزي نيست كه به رئيس شما يا كس ديگري وايسته باشد. كنترل زندگي خود را بدست گيريد و اگر لازم است روش زندگي خود را تغيير دهيد. نسبت به دارايي خود مسئول باشيد. شما مي توانيد از وضعيت خود شاكي باشيد و مدام غر بزنيدكه چرا در خانواده اي ثروتمند به دنيا نيامده ايد.

5- به پول احترام بگذاريد. بسياري افراد تمايل داند به پول بدبين باشند. آنها مي گويند پول ريشه همه شياطين است. ولي من به خلاف آن اعتقاد دارم. اعتقاد بنده اين است كه بي پولي ريشه همه شياطين است. بسياري از جنايت ها ريشه در فقر و طبعات آن دارند. همينطور افراد زيادي فكر مي كنند اگر پولدار شوند مشكلات زيادي خواهند داشت. ولي حقيقت اين اين است كه اگر بي پول هم باشند مشكلات زيادي خواهند داشت. پس چرا با مشكلات يك كيف پر از پول مواجه نشويم؟

6- بر روي خود سرمايه گذاري كنيد. هميشه در حال آموختن باشيد و سعي كنيد بر روي خود سرمايه گذاري كنيد. فقط با تداوم در يادگيري و افزايش توانايي است كه مي توانيد پول بيشتري بدست آوريد. چرا استاد نسبت به شاگرد پول بيشتري بدست مي آورد؟ دليل آن تفاوتي است كه بين تجربه و سطح دانش آنها وجود دارد. يادگيري شما بايد در دو جهت باشد يكي اينكه توانايي ها شغلي خود را بالا ببريد و ديگر اينكه دانش سرمايه گذاري خود را افزايش دهيد. بله تعجب نكنيد همه آنهايي كه اكنون سرمايه گذاران موفقي هستند روزي مانند شما بوده اند.

7- فوق فعال باشيد! افراد فوق فعال تمايل دارند هر فكري را به واقعيت تبديل كنند. اگر براي اين افراد هيچ موقعيتي وجود نداشته باشد تا پول در بياورند آنها فرصت ها را براي خود ايجاد مي كنند. فوق فعال بودن صفت قدرتمندي است كه مي تواند به شخص در گذشتن از هر مانعي كمك كند. در مقابل اين افرادي وجود دارند كه به آنها واكنشي مي گويند. آنها منتظر مي مانند تا در زندگي شان اتفاقي خوشايند بيفتد يا شانس در خانه آنها را بزند و بر زندگي خود كنترلي ندارند. ولي متاسفانه اين وقايع هيچگاه رخ نمي دهند.

8- بيشتر عمل كنيد. با كار كردن بيش از آنچه انتظار مي رود به تدريج متوجه مي شويد. فرصت ها مي آيند بر در شما مي كوبند. مثلاً فرض كنيد براي يك شركت فروشندگي مي كنيد. و آنها از شما مي خواهند در ماه 5 ميليون تومان فروش داشته باشيد حال اگر 8 ميليون تومان فروش داشته باشيد احتمالا رئيس شما مزاياي شما را افزايش خواهد داد. و اگر رئيس شما متوجه شما نباشد مطمئن باشيد شركت هاي رقيب متوجه شما هستند.

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , arash67
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارخانه های نوشابه آب لازم روبرای ساخت ازکجاتامین می کنند؟ مدینه 0 469 06-02-2017 11:01 AM
آخرین ارسال: مدینه
  عباس برزگر ، تبدیل روستایش به قطب گردشگری Amiraliamirali 3 379 09-25-2015 10:04 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  مجری میلیاردر صدا وسیما کامیار کاظمی 5 3,232 09-18-2015 06:57 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  فاطمه‌ دانشور، کارآفرین موفق عرصه معدن، ورشکسته ای که میلیاردر شد ! Amiraliamirali 0 667 09-17-2015 05:03 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  مصاحبه با دو برادری که با (دیجی کالا) میلیاردر شدند ، می‌خواهیم آمازون ایران باشیم Amiraliamirali 0 866 09-09-2015 11:51 AM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  ورود یک میلیارد تازه وارد ایرانی به لیست فوربس با ملیت تازانیایی forbes 1 1,168 07-24-2014 05:57 PM
آخرین ارسال: YashaR1989
  8مولتی میلیاردر ایرانی را بشناسید (فوق العاده+حتما بخوانید) کامیار کاظمی 25 10,634 07-01-2014 02:18 PM
آخرین ارسال: aminsalar
  میلیاردرهای ایرانی از راز خود می گویند... کامیار کاظمی 23 7,941 06-19-2014 11:31 PM
  خلاقیت یک کارگر روستایی ایرانی که میلیاردر شد! ndm1368 45 11,319 06-19-2014 11:09 PM
  تنها زن میلیاردر ایرانی کیست؟ iranbano 0 1,269 04-10-2014 04:34 PM
آخرین ارسال: iranbano
  موسس شرکت کاله ، مردی که برند ساختن را به دنیا آموخت. مهدی گل محمدی 7 2,688 01-25-2014 04:32 PM
آخرین ارسال: 630
Rainbow معرفی میلیاردر های ایرانی همراه عکس omid.monibi 2 1,330 01-12-2014 02:23 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
  شیخ علیشاهی:با صنایع دستی،می شه پولدار شد hotdvd 1 1,347 08-28-2013 02:18 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  گفتگو با دكتر مرتاض:وقتی اتکا به نفس داری می توانی پول در بیاوری hotdvd 0 7,290 08-28-2013 01:58 PM
آخرین ارسال: hotdvd
  میلیاردر معروف ایرانی ‌پولهایش‌ را چگونه ‌خرج ‌می‌کند؟ karafarin 0 1,557 03-13-2013 04:55 PM
آخرین ارسال: karafarin
  گفت‌وگو با فاطمه‌ دانشور، کارآفرین موفق عرصه معدن، ورشکسته ای که میلیاردر شد ! mhe 6 4,128 02-23-2013 05:21 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  می دونی کی این بازیای فکری رو میسازه؟ کوروش بزرگ 0 433 01-22-2013 01:24 AM
آخرین ارسال: کوروش بزرگ
  این قفسه های فلزی رو کی می سازه؟ کوروش بزرگ 0 404 01-22-2013 01:11 AM
  دانستنی ها ی کاربردی : راز موفقیت چهار میلیاردر ایرانی از زبان خودشان REZA HAJISALIMI 6 3,821 01-18-2013 10:35 AM
  اسدالله عسگراولادی توضیح می دهد: چگونه پولدار شدم papuon 7 2,439 11-08-2012 01:35 AM
آخرین ارسال: M3HDI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS