ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازبینی سال 91 ازدیدگاه اعضای انجمن
زمان کنونی: 04-30-2024, 10:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بهداد
آخرین ارسال: ebrahim.ev
پاسخ: 34
بازدید: 5392

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-15-2013, 11:06 PM
ارسال: #1
با درود خدمت تمامی عزیزان انجمن

این تاپیک برای بررسی و فلش بکی به اعمال و افکار خودمان در سال 91 راه اندازی شده است . یکی از مباحث موفقیت بررسی دفاتر و تقویم نوشته های خودمان از گذشته است این امر باعث مشاهده ی قابل لمس پیشرفتمان در یک سال که گذشت است . شما با بررسی میزان عملکرد و به دست آوردن موفقیتهای پی در پی قوت قلبی تان زیاد خواهد شد و با موفقیتها و مشکلاتی که با آن روبرو شده اید ارتباط احساسی برقرار می کنید و این خود نوعی خودشناسی از روند کارهایمان است .
لطفا نظرات خودتان را بدون تعصب اینجا بنویسید و با سال 91 همین جا با تمام لذتهای و سختی هایش خداحافظی کنید و خدا رو شاکر باشید .

یک درخواستی دیگه از دوستان دارم از تمام 15 روز عید نوروز از خودتان و از جاهایی که بازدید میکنید عکس بگیرید . بعد از 16 فروردین تاپیکی رو تحت عنوان ( گالری نوروز 92 ) احدا خواهم کرد با این هدف که دوستان کل نوروزشان به روایت تصویر بکشند .
اجرای این طرح نزد ایده دهنده اش محفوظ است .

نوروزتان مبارک باد و سالهای پر از شادی - خنده - موفقیت را برایتان از ته دل خواستارم

با سپاس - بهداد 10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mir abbas , مهدی گل محمدی , habib tousi , Fateme-S , فرهاد قربانی , karafarin , sir-mahyar , goldmen , کامیار کاظمی , venus2 , کیمیاگر , ahmad rezaee , mosafer bedar , sajjad , Mrs.Seyedi , GreatNavid , jahanagahi , ابراهیم رضایی
03-15-2013, 11:28 PM
ارسال: #2
RE: بازبینی سال 91 ازدیدگاه اعضای انجمن
سال 91 مهمترین تصمیم زندگیمو گرفتم.خیلی روم فشار بود.خونواده،همکارا؛حرف های مردم و ...
اما من تصمیم خودمو گرفتم و امیدوارم رو سفید بشم
خدایا شکرت و خودت کمکم باش

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , بهداد , sir-mahyar , goldmen , کامیار کاظمی , venus2 , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , jahanagahi , ابراهیم رضایی
03-15-2013, 11:40 PM
ارسال: #3
سال 91 یک سال کاملا خنثی بود...حرکت روی یک خط راست...تمامی روزهاش مثل هم....فقط صبح تا شب کار کار کار...انشالله 92 بهتر باشه

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: mir abbas , habib tousi , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , بهداد , sir-mahyar , goldmen , کامیار کاظمی , venus2 , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , jahanagahi
03-15-2013, 11:48 PM
ارسال: #4
سال 91 سال خوبی بود بیشتر بخاطر تجربیات گرانبهایی که اندوختم و در شروع سال جدید انها را عملی خواهم کرد .
به لحاظ مالی نیز سال با برکتی بود و برنامه هایم طبق قراردادی که با خودم بسته بودم پیش رفت .
سال 92 را جهشی اغاز خواهم کرد و و زمان را به تسخیر خود درخواهم اورد .

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , Fateme-S , بهداد , sir-mahyar , فرهاد قربانی , goldmen , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , venus2 , ahmad rezaee , sajjad , Mrs.Seyedi , jahanagahi , ابراهیم رضایی
03-15-2013, 11:50 PM
ارسال: #5

سال 91 برای من یکی افتضــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاح بود .
افتضاح ترین سال عمرم .
آشغال بود .
چرت بود .
بی مزه بود .
بی جاذبه بود .
پر بدبختی بود .
اشکم رو در اورد .
مریضم کرد .
عشقم رو گرفت ازم .
یعنی جوری این سال چرت بود که هر وقت فلش بک میزنم میترسم ، گریم میگره Sad
من میخوام سال 91 رو کلا از تقویم زندگیم پاک کنم .
و روز اخر سال 91 ، دقیقا 30 دقیقه مانده به تحویل سال ، تمام خاطرات رو روی ورق میارم ، تمام کارهایی که کردم ، تمام نوشته ها ، تمام اهداف و غیره رو توی یه جعبه میریزم و اتش میزنم .
تا برای همیشه محو شن . برای همیشه همیشه همیشه ...

امـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

سال 92 سال منه .

سال 92 سالی که پرچم به دست میرم بالا ، اسمون هفتم و میشینم پیش خدا .
سالی که میترکونم ، جوری میترکه که صداش از سرزمین افتاب تا خود غرب وحشی میپیچه .
92 ، سالی که دنیا رو فتح میکنم ، میگیرم ! استعمار میکنم .
هر ثانیه هزاران هزار کاتیون انرژی فقط برای من ، از طرف تک تک فرشته ها .
هر میکرو ثانیه هزاران هزار خوشبختی .
سلامتی ، روحی و جسمی ، سالم خواهم ماند .
سالی که میلیارد ها میلیارد پول نقد به سمت من سرازیر میشه .
سالی که در تک تک ثانیه هاش لبخند بر لب دارم .
و در سال 92 ، تمام بزرگان پیش پای من سر خم خواهند کرد .
سالی که علم و دانش به مانند سیل به سمت من سرازیر خواهد شد .
سالی که سانتی متر سانتی متر کشورم رو میگردم دنیایم رو میگردم .
و در نهایت ، سال 1392 ، از اول تا اخر ، سال من خواهد بود و خشت اول امپراطوری عظیم خودم رو در سال 92 خواهم نهاد .
پس به سلامتی خودم و سال خودم و موفقیت های خودم ...

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: Fateme-S , mir abbas , بهداد , sir-mahyar , فرهاد قربانی , goldmen , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , بابایی , venus2 , کیمیاگر , ahmad rezaee , mosafer bedar , sajjad , Mrs.Seyedi , jahanagahi
03-16-2013, 12:17 AM
ارسال: #6
سال 91 جزء بهترین سالهای عمر من بود
پر بار بود
خیلی موفقیت های زیادی داشتیم من و همسرم
تغییرات خوبی داشتیم
تصمیمات مهمی برای سال 92 دارم
تغییرات ذهنی و باوری زیادی داشتم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: بهداد , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , goldmen , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , sajjad , Mrs.Seyedi , jahanagahi
03-16-2013, 12:19 AM
ارسال: #7
برای من هم سال خارق العاده ای بود از همه نظر همانند 2 سال قبل که تحول رو در زندگی ام نظاره میکردم امسال هم همانگونه بود و از بزرگترین حوادث سال 91 میتونم به دو موضوع اشاره کنم :

1 - جذب خانه ی دلخواهمون در شرایط بسیار نابسامان بازار در دو ماه قبل
2 - در تاریخ 1391/12/16 یکی از بزرگترین آرزوهای زندگی ام رقم خورد که قرار شد در سفر اصفهان بگویم و در انجمن دوباره دست به تحریر بشوم

از کل مدیران - ناظم - معاونت - اساتید و بزرگان و دوستان بسیار سپاسگذارم که این یک سال حمایتم کردند و من رو تحمل کردند با تمام خوبی ها و بدی هایم .
طبق آینده نگری و برنامه ریزی سال قبلم تمام موفقیتها به موقع در حال رخ دادن هستند :

1 - خرید خانه ی دلخواهم در سال 91 ( که این مورد تیک خورد ) - خدایا شکرت
2 - بزرگترین اتفاق زندگی ام در سال 92 ( که این مورد هم زوتر از موعود زمانی تیک خورد ) - خدایا شکرت

3 - سفری رویایی و مهم در سال 93
4 - اوج ثروتمندی و معنوی ام در سال 97 البته تاریخ دقیقش 1397/2/28

سربلند باشید - سال 91 دوستت دارم با تمام وجودم و همیشه به یادتم
 تشکر شده توسط: Fateme-S , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , goldmen , کامیار کاظمی , بابایی , venus2 , کیمیاگر , ahmad rezaee , mosafer bedar , sajjad , Mrs.Seyedi , jahanagahi , mahdi5e
03-16-2013, 01:12 AM
ارسال: #8
تاپیک جالبیه
تشکر میکنم از بهداد عزیز

سال 91،سال پر فراز و نشیبی بود و به نظر من فوق العاده عالی بود
یعنی یک سال پر از یادگیری و کسب تجربیات با ارزش بود که منو 20 سال بزرگترم کرد...
برا سال 92 هنوز برنامه ریزی نکردم و از فردا به مدت 5 روز تا چهارشنبه مراقبه دارم و میخوام با خودم خلوت کنم و بشینم یه برنامه ریزی توپ بکنم..

در کل زندگی تو سال 91 فوق العاده عالــــــــــــــــــــــــــــــی بود
آخرای سال 91 هم که دیگه با خوب ترین و خوشترین لذت ها و با بهترین لحظات داره میگذره که یه احساس فوق العاده لطیفی بهم دست داده و تمام بدنم مملوء از انرژی های مثبتیه که بچه ها برام فرستادن.......

حال من که عالیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سال 92 رو سال فوق العاده خوبی میدونم و مطمئنم که به موفقیت های بزرگی خواهم رسید.....

پیروز و بهروز باشید

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , Fateme-S , فرهاد قربانی , goldmen , کامیار کاظمی , بابایی , venus2 , ahmad rezaee , mosafer bedar , sajjad , بهداد , Mrs.Seyedi , jahanagahi , mir abbas
03-16-2013, 01:21 AM
ارسال: #9
ممنون از اقا بهداد عزیز برای راه اندازی این تاپیک

اوایل سال 91 برام یکنواخت بود ولی بعد گذشت چند ما فوق العاده ترین اتفاقات زندگی به سمتم جذب شد

بهترین اتفاق 91 این بود که چند تا کسب کار شخصی راه انداختم و با کمترین امکانات بیشترین بازدهی رو ایجاد کردم
با انجمن اشنا شدم و دوستانی فوق العاده اینجا پیدا کردم
جز گروه برتر شدم
سفر مشهد رفتم
برنامه ریزی جز اصلی زندگیم شد

و مهم تر و مهم تر و مهم تر از همه 91 سالی بود که من به معنای واقعی خودم رو پیدا کردم

بازم متشکرم

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Fateme-S , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , بابایی , venus2 , ahmad rezaee , mosafer bedar , sajjad , بهداد , Mrs.Seyedi , jahanagahi , mir abbas , Zahra_2015
03-16-2013, 09:34 AM
ارسال: #10
تو يكي از مطالبي كه خانم مالارمه قرار داده بودن بيان شده بود اينه بغل ها رو بشكن تا به گذشته ات نگاه نكني

همين موقع سال 90 بسيار پر انرژي براي آغاز سال 91 بودم وقرار بود بهترين هاي زندگيم رخ بده
ولي 5 فروردين شروع كار بود وطبق خواسته ام پيش نرفت و وضعيت خيلي بد شد

ادامه داشت روال ولي به اين معنا نبود كه خوبي يا خوشي نداشتم........

الانم مثلا پارسال براي سال 92 همه تلاشم رو ميكنم تا بهترين ها رو براي خودم رغم بزنم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , بابایی , صدفی , venus2 , ahmad rezaee , mosafer bedar , sajjad , بهداد , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , jahanagahi , mir abbas
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 2,884 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  نرخ سود بانکی در سال 95 siavashbehzad 0 370 03-12-2016 12:07 PM
آخرین ارسال: siavashbehzad
  لطفاهمه ی اعضای سایت فقط 30 ثانیه بخونن... hami69 1 878 11-20-2015 03:30 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  هدیه تبلیغاتی سال نو bmj 6 1,169 03-04-2015 04:16 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  پیش بینی اقتصادی 30 سال آینده pooya 90 28 3,678 01-02-2015 03:38 AM
آخرین ارسال: shirazi021
  نظر سنجی برای بهتر شدن انجمن -- تغیرات بزرگ به زودی در راه است-- MARYAR 12 3,603 11-25-2014 07:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  مژده به همه عزیزان انجمن jahanagahi 30 3,939 09-03-2013 02:20 AM
آخرین ارسال: مهرشاد میردائمی
  کتاب فروشی آنلاینی برای انجمن کامیار کاظمی 16 3,903 08-02-2013 06:49 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  شروع با انجمن های گفتگو SHAYAN.IRANI 21 3,091 07-23-2013 02:49 PM
آخرین ارسال: 313
  نظرسنجی مهم-تعاونی انجمن کامیار کاظمی 67 10,718 04-09-2013 01:04 AM
آخرین ارسال: ahmad0611
  کلاس های انلاینی برای انجمن کامیار کاظمی 12 1,839 01-29-2013 01:53 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن yu3f 44 8,053 01-23-2013 10:15 PM
آخرین ارسال: zhosseini81
  از سال 1392چه خبر؟ کامیار کاظمی 25 2,713 11-24-2012 01:04 AM
آخرین ارسال: صدفی
  میزان موفقیتتان در نیم سال اول سال چه مقدار بود. arak_2008 14 1,784 09-24-2012 10:49 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  درخواست راهنمایی از اعضای انجمن hasanerfan 6 1,484 04-25-2012 11:55 PM
آخرین ارسال: goldmen
  رای گیری اعضای صندوق کامیار کاظمی 39 8,010 04-21-2012 02:08 PM
آخرین ارسال: hotdvd
  انتخاب مدير براي طرح هاي انجمن و بخش ها اقاي ايـــده 6 1,406 02-06-2012 03:15 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS