ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سی دی راز ایرانی منتشر شد
زمان کنونی: 05-08-2024, 11:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بهداد
آخرین ارسال: سیدمهدی هاشمی
پاسخ: 31
بازدید: 5387

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سی دی راز ایرانی منتشر شد
03-12-2013, 02:26 PM
ارسال: #21
RE: سی دی راز ایرانی منتشر شد
(03-11-2013 10:35 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  دوستان
یه دفعه معنی قرآن رو با حظور قلب بخونید. همونطوری که مشتاقانه کتاب های روانشناسی یا هر کتابی که فکر میکنیم تهش پول هست میخونید.

یه بار بخونید متوجه میشید نیازی به هیچ کتاب دیگه ای نیست. اکثرش حرف های قرآنه.
این راز هم چیزی شد ماشالله که هرکی به یه نحوی از اسمش میخواد پول بگیره از مردم.

راز همون از تو حرکت از خدا برکته
راز همون با خدا باش و پادشاهی کن
راز همون تو بخوا من استجابت میکنمه
راز همون آدم باش خودم حواتو دارمه
راز تک تک کارایی هکه قرآن تشویق میکنه به انجام دادنش

ببینید آقا بهداد از نظر منم ایرانیا و خارجیا از نظر آموزش خیلی فرق دارن. ایرانی ها بدشون نمیاد یه جای کار لنگ بزارن آدمو. ولی یه نکته دیگه هم هست که خارجیا خوب عمل میکنن
یه موقع یه حرف رو میشه با یه جلمه کامل بیان کرد ولی اون آقایون خارجی همونو میکنن یه جزوه

مورد بعدی راز اصلش یه چیزه و عملش چیز دیگه. راز فقط فکر نیست، حرکت به سمت فکر هم هست.
ولی همونطور که خارجی جماعت نمیتونه مارو بفهمه ما هم نمیتونیم اونو بفهمیم.

پس از نظر عمل یکم فرق میکنه شیوه ها.
دقیقا جریان کسب درآمد از نت که یه سری اومدن آمار دادن 10 تا ثروتمند ترین آدمای دنیا فعالای اینترنت هستن و هرکی توی نت بود جو گرفت کسب درآمد کنه از اینترنت. چه کارهای تکراری و چه کارهای غیر تکراری. ولی به بقیش فکر نکردن که ما زبان فارسی داریم و یک کشور و اوناس سایت زبان انگلیسی دارن و کل دنیا.

در کل از نظر من به اندازه کافی از این راز و کتابش و فیلمش و مستند و ... خوردن. دیگه خز شد یه جورایی. باید دنبال یه چیز دیگه بگردن واسه تیغ زدن مردم.

یه توصیه به دوستان :
شاید بگین محمد قبول نداره راز رو الکی میاد جو میده. راز رو قبول دارم دوستان خوبم ولی ناراحتم که به خاطر هیچی 10 مدل مردم رو تیغ زدن. یه بار قرآن رو بخونین باور کنید کل راز شاید خلاصه شده باشه توی چند آیه از اون. حالا حساب کنید کاملش رو بخونید چی میشه.

حالا شاید بگین پس چرا تو که خوندی به جایی نرسیدی. اون مشکل همون متاسفانه همون مشکل نصفه کاری کردن و استارت قوی هستش که خب منم یکی از اخلاقام این بوده که شروع قوی داشتم و ادامه ضعیف ولی از زمان تولدم تصمیم گرفتم درستش کنم ولی تا به نتیجه های لازم نرسم چیزی در موردشون نمیگم که خدایی نکرده دوباره آبرو ریزی نشه.

موفق باشید

محمد عزیز
کاملا با شما موافقم
متاسفانه یه عده بخاطر اینکه بتونن بوسیله دین به ثروت برسن ، قرآن رو کتاب پیچیده ای معرفی میکنن تا هر کسی جرات خوندن اون رو نداشته باشه و بگه من که درک نمیکنم چرا بخونم این کار رو به اهل فن بسپارم بهتره، اونا میخونن و به من هم اطلاع رسانی میکنن. اکثریت اهل فن هم که ...
من تو یه دوره از زندگیم داشتم نابود میشدم که به پیشنهاد یکی از دوستانم به قرآن روی آوردم . با تحقیق زیاد تونستم یه قرآن پیدا کنم که تو ترجمه و معنیش دست نبرده باشن (تفسیر نور دکتر مصطفی خرم دل) و بعد از هر وعده نماز 10 صفحه از اون رو میخوندم . یه جورایی احساس کردم که داره در مورد من و زندگی من صحبت میکنه . از اون موقع به بعد تو هر شرایط خاصی که گیر می کردم یه آیه از قران به دادم میرسید و با اون آیه به خودم دلداری میدادم و در نهایت پیروز شدم و از اون موقع ارتباطم رو با قرآن قطع نکردم و با هر بار خوندنش به درک بالاتری از زندگی میرسم .
خداوند از راز دلها ما باخبره اگه خواهان خوبی باشیم عاقبت بخیر میشیم و اگه خواهان بدی باشیم عاقبتمون شر میشه.

موفقیت یعنی: کسب تجربه از دیروز - استفاده از امروز - امید به فردا

شکست یعنی: حسرت دیروز - اتلاف امروز - ترس از فردا
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Fateme-S , بهداد , مصطفي , مــجــیــנ , MohamadMJ , بابایی , سیدمهدی هاشمی , yu3f , dara , jahanagahi , Mrs.Seyedi , ahmad rezaee , sir-mahyar , mrtzazad , مهدی 1
03-12-2013, 02:43 PM
ارسال: #22
از شما چه پنهون منم تو فکر ساختن مستند راز ایرانی بودمSmile

بنظر من همه اینا تلنگری است برای بالفعل در آوردن قدرت ذهن

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مصطفي , مــجــیــנ , بابایی , بهداد , Fateme-S , sir-mahyar , jahanagahi , ahmad rezaee
03-12-2013, 04:23 PM
ارسال: #23
طبق نظرات ادمین عزیز در پستهای قبلی شما می توانید جهت انتقاد و پیشنهاد با ماهنامه ی خلاقیت به شماره زیر SMS بزنید :
پایانه اس ام اس خلاقیت : 30009900007777
تلفن مستقیم ماهنامه خلاقیت : 021 - 88528491

...................................................................................
پل ارتباطی با ماهنامه ی موفقیت دکتر حلت :
پایانه ی اس ام اس : 10001110
تلفن انتقادات و پیشنهادات جناب حلت : 021 - 22843030

انتقاد صحیح نوعی هوشیاری اجتماعی محسوب میشود نه جنگیدن نه ساز مخالف زدن
تا انتقادی نباشه موانع رو نمیتوانیم شفاف سازی کنیم تا به موفقیت برسیم
با نقد هر مسئله ای میتوانید پی به مشکلات خودمان ببریم

راز خود توئی / راز رابطه ی بین تو و خدای توست/ درک این رابطه میتواند اسلوبی ویژه برای تو باشد پس خالقت رو درک کن و با عمق وجود صدایش کن زیرا او آماده ی زندگی در توست اما به نحوی بسیار زیبا و منسجم
 تشکر شده توسط: sajjad , yu3f , sir-mahyar , Fateme-S , سیدمهدی هاشمی , بابایی , jahanagahi , کامیار کاظمی , کیمیاگر , ahmad rezaee , GreatNavid , مــجــیــנ , صابری
03-12-2013, 07:20 PM
ارسال: #24
(03-12-2013 09:39 AM)بهداد نوشته شده توسط:  
(03-11-2013 11:42 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  

بنده جدا در مورد این بحث با مدیر مسئول ماهنامه خلاقیت صحبت خواهم کرد و حتی ممکن است دیگر بخواهم با این ماهنامه که در حال خارج شدن از اخلاق حرفه ای خود است قطع همکاری کنم، لطفا اگر دسترسی دارید نظر خود را با این مجله درمیان بگذارید.

خواهش میکنم اطلاع رسانی فرمائید.
جناب کاظمی اگر تمایل داشتید من هم حضوری با شما حاضرم با دلایل محکم وارد یک جلسه ی حضوری با آقای مظاهری و دکتر حلت شوم . دیروز منشی دکتر حلت وقتی عصبانیت منو دیدند تلفن منو وصل نکردند . همه ی اینها به کنار یه موضوع رو نمیتونم هضم کنم : اینکه استاد بزرگی مانند حلت خودش را در مقام مقایسه با آنتونی رابینز قرار می دهد . این یعنی چی ؟ فقط همین رو بمن جواب بدهند کافی است . مگر نه اینکه در آموزش ها و مقالات مکمل راز خواندیم که حس رقابت باید حذف شود این دیگر چیست ؟
بخدا بخاطر سی دی ناراحت نیستم اما این گونه با افکار مردم بازی کردن درست نیست .
خود همین عزیزان چند سالی است با راز اصلی کلی پول کسب کرده اند و حالا اینگونه راز را می کوبند .
اگر من اشتباه میکنم بمن بگویید اشتباه میکنی و من می پذیرم . اما این خودخواهی است . دیروز با دکتر احمدی منش در این مورد حرف زدم واقعا متاسف بود و حرفی نزدند .
با سپاس

جالبه . دیشب من تلفنی همین پیشنهاد را به ادمین عزیز دادم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , yu3f , کامیار کاظمی , بهداد , کیمیاگر , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , sir-mahyar , GreatNavid , مــجــیــנ
03-12-2013, 09:04 PM
ارسال: #25
زیاد خوتونو اذیت نکنید نمیشه طرز فکر همه رو درست کرد یا به همه انتقاد کرد که چرا میگید درسته یا غلطه
همه حرفهای شما درست ولی اینقدر واکنش نشون دادن به نظر شخصی من درست نیست البته فقط نظر شخصی منه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , MARYAR , بهداد , سیدمهدی هاشمی , تفکربرتر , sir-mahyar , مــجــیــנ
03-12-2013, 09:11 PM
ارسال: #26
(03-12-2013 09:04 PM)صدفی نوشته شده توسط:  زیاد خوتونو اذیت نکنید نمیشه طرز فکر همه رو درست کرد یا به همه انتقاد کرد که چرا میگید درسته یا غلطه
همه حرفهای شما درست ولی اینقدر واکنش نشون دادن به نظر شخصی من درست نیست البته فقط نظر شخصی منه

خانم صدفی عزیز نظر شما کاملا محترم است. ولی عزیزان انجمن دائم با این افراد سروکار دارند و اگر ماهیت اینان روشن نباشد ممکن است دچار مشکلا ت روحی شوند. علتش هم همین است هرچه مطالعه میکنند و به حرفهای اینان گوش می دهند باید پولی پرداخت کنند و چون به اهدافشان نمی رسند سرد می شوند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , بهداد , کیمیاگر , Mrs.Seyedi , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , تفکربرتر , ahmad rezaee , sir-mahyar , مــجــیــנ
03-12-2013, 09:27 PM
ارسال: #27
(03-12-2013 09:11 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(03-12-2013 09:04 PM)صدفی نوشته شده توسط:  زیاد خوتونو اذیت نکنید نمیشه طرز فکر همه رو درست کرد یا به همه انتقاد کرد که چرا میگید درسته یا غلطه

خانم صدفی عزیز نظر شما کاملا محترم است. ولی عزیزان انجمن دائم با این افراد سروکار دارند و اگر ماهیت اینان روشن نباشد ممکن است دچار مشکلا ت روحی شوند. علتش هم همین است هرچه مطالعه میکنند و به حرفهای اینان گوش می دهند باید پولی پرداخت کنند و چون به اهدافشان نمی رسند سرد می شوند.

حرف شما رو کاملا درک میکنم ولی حرف من اینه مگه میشه با همه جنگید
این فرد رو زنگ زدید و حرفاتونو زدید یا اون قبول کرد یا نه
فردا چه تضمینی هست که یه فرد دیگه دوباره همچین حرفها وکارهایی نکنه؟؟؟
مگه میشه همه دنیا رو طرز حرف زدن و یا طرز فکر و یا طرز نوشتنشونو درست کرد؟؟؟

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi , بهداد , سیدمهدی هاشمی , تفکربرتر , ahmad rezaee , sir-mahyar , مــجــیــנ
03-12-2013, 09:52 PM
ارسال: #28

[b]خانم صدفی عزیز نظر شما کاملا محترم است. ولی عزیزان انجمن دائم با این افراد سروکار دارند و اگر ماهیت اینان روشن نباشد ممکن است دچار مشکلا ت روحی شوند. علتش هم همین است هرچه مطالعه میکنند و به حرفهای اینان گوش می دهند باید پولی پرداخت کنند و چون به اهدافشان نمی رسند سرد می شوند.
واقعا هر دو عزیز درست می فرمایند و باید به نظرات همه احترام متقابل گذاشت ولی این موضوع خیلی غیر قابل بخشش هستش . من در مورد هر چی شکایت بیخودی نمیکنم . خوب دقت کنید همه ی نزدیکانم به من دارند شکیت میکنند که این همه سال تدریس میکنی بهداد اما یک شبه همه چیز رو اساتید معروف ایرانی زدند و خراب کردند و دارند همه چیز رو زیر سوال می برند . دوستان این عزیزان درست میگویند .
میزارید من درد دلهام بنویسم ؟
هدف افرادی مانند آقای کاظمی / قربانیان / یوسف و اصلا همه و حتی شما یک کلمه هستش و اون ثروتمند شدن برای اهداف شخصی و عمومی در محیطی امن و مثبت عاری از دنیای منفی جامعه هستش . غیر اینه ؟

حالا این همه زحمت می کشید و توی جامعه برخی افراد که قبلا تمام سوء استفاده های خودشان را از راز کرده اند و حالا اینگونه مردم را فریب میدهند .
شاید شما ندانید که چند نفر عضو ثابت این مجلات در ایران هستند.
شاید شما ندانید که باشگاههایی در این موسسات چند نفر عضو دارند.
درسته شاید بگویید شنونده باید عاقل باشه اما اگه مثلا آقای کاظمی عزیز بعد از 10 سال بیایند و بگویند تا 10 سال گذشته هر چی در انجمن نوشتیم همه بیهوده بوده .
وجدانن چه حسی به شما دست می دهد ؟
بهم نمی ریزید ؟ ناراحت نمی شوید ؟
از اینکه مورد تمسخر شده اید اعتراض نمی کنید ؟
من مسیر خودم رو پیش میرم واما تحمیلی حرف نمیزنم که هر چی من میگم درسته و .... و این را میدانم که هر شخصی راه زندگی خودش رو انتخاب میکند اما عزیزان با اعتقادات مردم بازی کردن کار کوچکی نیست . من کاری به اساتید بزرگ ایران که نام نمیبرم ( چون درست نیست ) ندارم چون اصلا در حد برگزاری جلسه نیستند . اینو از ته دل میگم که توی هیچ جلسه ای حضور پیدا نمیکنم اما اینقدر خوشحالم که با شماها میام اصفهان . میدونید چرا ؟ چون افراد انجمن در دنیای فرا تر از جامعه هستند و از همه مهمتر اینکه انسانهایی اندیشمند هستند که همگی دارند درست در انجمن دست به تحریر میزنند . من همه رو بخاطر سادگی بی غل و غش بودن دوست دارم این سادگی وجودی اعضای انجمن افتخار بزرگی برای شخص منه که در این انجمن باشم . اینجا محیطی پر انرژی و مثبت است ..
پشت این انجمن تفکری نهفته است که در سال جدید در حال پوست اندازی سوم هستش و در مرحله ای جدیدتر قرار خواهد گرفت . این رو همگان حس میکنند و میدونند در مورد چی دارم حرف میزنم .
اما سکوت در مورد هذیان های برخی افراد سرشناس اشتباه است . تعدادی از دوستان بمن اس ام اس زدند که زیاد حساس نباش زیرا انرژیتو از دست میدی و چیزی عوض نمیشه . اما من فول انرژی هستم و اصلا بابت این موضوع ناراحت نیستم زیرا 5 سال قبل همه ی این اساتید رو میشناسم و انتقادم رو انجام داده ام . حالا امروز خیلی از دوستان متوجه ی این اعتراض شده اند . چیزی که اشتباه پس اشتباهه و موضوعی که درسته خوب درسته .
از این اتفاق من درس بزرگتری گرفتم :
1 - آموختم غرور آدم رو به نابودی میکشه
2 - نباید اندیشه های خودمان را به پول بفروشیم
3 - نباید برای جذب پول مردم را فریب دهیم
4 - وقتی اطلاعاتی در مورد موضوعی نداریم یک کلمه بگوییم ( نمی دانم )

امروز متوجه شدم بیشتر خودم را دوست دارم ، نمیخام قسم بخورم اما همه ی دوستان این انجمن رو به چشم ویژه نگاه میکنم و بی ریا دوستشان دارم
تلاش بسیار زیادی کردم . خیلی به خودم فشار آوردم تا بتونم به عزیزانم بگم که بخشش رو درست تجربه کنیم . ما به هم متصلیم / مخفی کاری وجود نداره / شاید مباحث جذب در تاپیک جذب تموم نشده باشه اما واقعا انرژی بر هستش که بخواهیم تاپیکی را به سرمنزل برسونیم . من بدون هیچ چشمداشتی تمام هر انچه که تجربه کرده بودم را با شما انجمنی ها شیر کردم و اطلاعاتم رو انتقال دادم . میدانید چرا ؟
چون این راز نهفته ی من در تجاربم بود : موفقیت همه یعنی موفقیت بیشتر شخص من

با سپاس از شما10_004

[/b]
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , کیمیاگر , سیدمهدی هاشمی , صدفی , mosafer bedar , تفکربرتر , Fateme-S , ahmad rezaee , sir-mahyar , sajjad , مــجــیــנ , بابایی
03-12-2013, 10:07 PM
ارسال: #29
(03-12-2013 09:27 PM)صدفی نوشته شده توسط:  

[b]خانم صدفی عزیز نظر شما کاملا محترم است. ولی عزیزان انجمن دائم با این افراد سروکار دارند و اگر ماهیت اینان روشن نباشد ممکن است دچار مشکلا ت روحی شوند. علتش هم همین است هرچه مطالعه میکنند و به حرفهای اینان گوش می دهند باید پولی پرداخت کنند و چون به اهدافشان نمی رسند سرد می شوند.

حرف شما رو کاملا درک میکنم ولی حرف من اینه مگه میشه با همه جنگید
این فرد رو زنگ زدید و حرفاتونو زدید یا اون قبول کرد یا نه
فردا چه تضمینی هست که یه فرد دیگه دوباره همچین حرفها وکارهایی نکنه؟؟؟
مگه میشه همه دنیا رو طرز حرف زدن و یا طرز فکر و یا طرز نوشتنشونو درست کرد؟؟؟

خانم صدفی بزرگوار کاملا نوشته هایتان را قبول دارم
اما ما قرار نیست دنیا و افراد جامعه رو عوض کنیم بلکه ما دنیای خودمون را فقط میتونیم عوض کنیم و در اثر گسترش میتونیم به جهان هستی کمک کنیم
ما قرار نیست با کسی بجنگیم چون در آموزه های خودمان هم چنین حرفی را هیچگاه نمی زنیم بلکه قادر هستیم جلوی برخی موانع رسیدن به موفقیت رو بگیریم
ما قرار نیست برای دیگران الگو باشیم بلکه تنها کار ما اینه که خودمان دنیای خودمان را بسازیم
ما قرار نیست دنیا رو تغییر دهیم اگه خیلی مدعی هستیم باید خودمان را تغییر دهیم
همین کافیه
بیداری ذهن همیشه برای عموم است و دقت کنید در این تاپیک تمام دوستان متوجه ی برخی مسائل مرموز شده اند . قبلا همه بمن در مورد نوع انتقادم اعتراض میکردند اما اگه واقع بین تر به موضوعات بنگریم متوجه میشویم که موضوع کجا گیر کرده

قرار نیست آنها قبول کنه یا نکند مهم اینکه بفهمند که مردم در عصر جدید در حال آگاه شدن هستند و دروغ دیگه جواب نمیده / میدانم که روزی همین افراد مجبور میشوند به جمعی ملحق شوند که همه ان جمع موفقند

موفقیت همه = موفقیت تو = موفقیت من
10_004

[/b]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , صدفی , Mrs.Seyedi , کیمیاگر , mosafer bedar , تفکربرتر , سیدمهدی هاشمی , sokoot , Fateme-S , ahmad rezaee , sir-mahyar , sajjad , مــجــیــנ
03-13-2013, 02:44 AM
ارسال: #30
سلام دوستان عزیزم
چندین سال است که به هر در زدم که بگویم این مجله موفقیت هدف اصلی خود را گم کرده است چندین بار هم نامه نوشتم برای موفقیت که در مقالات خود از این اشخاص معلوم الحال مثل اوشو و غیره و نیز اسامی مثل شیوانا برای جوانان کشور ما الگو سازی نتراشید ما آنقدر خودمان را فقیر می بینیم که حتی به داشته های معنوی خودمان نیز نیم نگاهی نمی کنیم دوست عزیزم درست گفتندکه تمام راز در قرآن است اما دست تمنا به بیگانه دراز کرده ام . البته علم هرکجا باشد باید یادگرفت و در سینه هرکسی باشد آموختنی است اما اینکه بدون چون و چرا بپذیریم واقعا جای بسی تاسف است . من با یک سری از دوستان همان زمان که موفقیت شروع بکار کرد به فال نیک گرفتیم اما بعد از اینکه ابزار تفکرات انسان محوری بجای خدامحوری در آموزه های خود شد گفتیم خداحافظ موفقیت . متاسفانه این دوستان خودشان را عقل کل میدانند کاش بجای اینکه هزینه و وقت صرف میشد تا نظرات فیلسوفان غربی درباره راز تحلیل بشه نگاهی هم به گفته های امیربیان امیرالمومنین (ع) نیز می انداختند تا حداقل به انداره یک شماره نظر دین و بزرگان دین را معنا و مفهوم واقعی موفقیت تفسیر میکردند. جایی که حضرت علی علیه السلام فرمودند : "فقر نشانه فکر فقیرانه است " یا پیامبر بزرگوار فرمودند : " کلام انسان وسیله معجزه گر اوست " حالا چون این جملات را آقای راندا برن و یا خانم اسکاول شین گفته اند میتوان به این استناد تمام حرفهای اینان را دربست قبول کرد . اگرچه به نظر من انسان هرکجای جهان باشد فطرتا باید هرآنچه را بدنبالش است بالاخره مییابد واین هیچ منافاتی ندارد با قانون راز اما ما آنقدر در این بحث غرق شدیم و یا بهتر است بگویم به تغافل کشانده شدیم که حاشیه به متن چربید ببخشید دوستان ابه نظر من اگر ما اینجا جمع شدیم تا به یک درآمد و ثروتی برسیم این نباید باعث شود تا از هدف دور شویم اما موفقیت و خلاقیت دقیقا الان خواسته یا ناخواسته در این مسیر افتاده اند که بعید است به سرانجام خوبی برسند کاش میشد روزی به این باور برسیم که هیج رازی در میان نیست و تمام تلاش ما برای رسیدن به موفقیت و رفاه و حتی ثروت ، کسب آرامش دل است و خدا هیچ منعی برای کسب ثروت قرار نداده است اما برخی از این میان سفره خود را می بندند و فقط به فکر خود هستند . دوستان بیایید آگاهانه مطالعه کنیم من اعتقاد دارم برای رسیدن به موفقیت واقعی باید از متن دین بگذریم و این دین دینی نیسن که بگوید دنیای خود را رها کنید و به آخرت بچسبید چرا که دینی که به درد دنیا نخورد یقینا به درد آخرت اصلا نخواهد خورد پس بفرموده بار حضرت علی (ع) ای انسان فکر نکن که جرم صغیری هستی بلکه جهانی بنهفته در توست.
با آرزوی موفقیت برای تمام آنان که باصداقت راهی برای موفقیت هموار می کنند
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , mosafer bedar , jahanagahi , sajjad , بهداد , eh.krd , سیدمهدی هاشمی , mrtzazad
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  #کارافرینی به سبک ایرانی#برای بچه های انجمن ebrahim.ev 1 660 09-10-2015 11:03 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  داستان نابودی سرمایه‌گذاران و کارآفرینان ایرانی karafarin 0 954 08-04-2014 10:17 AM
آخرین ارسال: karafarin
  رقابت پست با پیک‌موتوری‌ها جدی شد/ از شمال تا جنوب تهران ۶ هزار تومان karafarin 4 1,333 11-16-2013 11:57 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟ jahanagahi 22 2,680 10-16-2012 02:32 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,480 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS