سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سی دی راز ایرانی منتشر شد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مباحث داغ (چالش ها) (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- موضوع: سی دی راز ایرانی منتشر شد (/showthread.php?tid=7333)

صفحه ها: 1 2 3 4

سی دی راز ایرانی منتشر شد - بهداد - 03-11-2013 05:00 PM

سی دی راز ایرانی منتشر شد

فيلم راز ايراني تجربه منحصر به فرد 18 ستاره اقتصاد و كارآفرين ايران مي باشد
مشاهده اين فيلم زندگي كاري را شما را متحول خواهد نمود
معرفي مهارتهاي 5 گانه: آنچه زندگي از ما امتحان مي گيرد اما هيچ كجا نمي آموزيم
پول – تغییر – ارتباط – زمان - مذاکره

این سی دی حاصل زحمات مهندس امیرحسین مظاهری و مجموعه ای از ثروت آفرینان ایرانی است که فکر میکنم بسیار ارزنده است زیرا از نفرات کاملا موفق ایرانی پکیجی در جهت موفقیت جمع آوری شده است که برای معرفی آن در ماهنامه ی خلاقیت شماره ی 20 ویژه ی سال 1392 می توانید آنرا دنبال کنید با برای خریدش با شماره ی (حذف! ناظم.) تماس بگیرید .

[تصویر: 33162L.jpg]

اما در مورد معرفی این محصول با ارزش به روش کاملا تخریبی تمام وجودم رو بر این داشت که انتقادم رو به گوش همه برسونم . دیگر بس است از بس حجب و حیا نشون دادم و چیزی نگفتم . برخی اساتید ایرانی دیگر شورش رو در آورده اند . برخی از اساتید به جای تفسیر صحیح راز و مقالات روز دنیا به فکر فروش محصولات خودشان به هر نحوی هستند . مرا عفو کنید چون دیگه نتونستم دوام بیارم زیرا با این کار مردم رو از حقیقت دور میکنند .
به عنوان یک محقق تخصصی کوچک در مورد قانون جاذبه ی ذهنی انتقاد جدی ام را برای دکتر حلت و مجله ی خلاقیت آقایان مهندس امیرحسین مظاهری و پروفسور مسعود حیدری ( پدر مذاکره ایران ) هم بصورت SMS و هم پیام تلفنی مبنی بر نوع معرفی و انتشار کوبنده ی مقالات و فیلمهای تحقیقاتی راز در جهان در مجله ی خلاقیت شماره 20 ارسال کرده ام . با اینگونه نوشتن تمام قوانین طبیعی و حتی مقاله تفسیری پورفسورهای بزرگ جهان در سال 2013 هم زیر سوال میره ( این تحقیق در مورد ارتباط و نقش آرزوهای شما با خداست ) و حتی ............. .

بخش های انتخابی از مجله خلاقیت بدون سانسور :

1 - صفحه ی 28 : ضعف راز و ناگفته های راز ایرانی

پاسخ من = راز در مورد قاونو طبیعی قانون جذب صحبت کرده است و سالانه در گروه تحقیقاتی تخصصی راز به بررسی کامل تمام جزئیات می پردازند . مقاله ی جدید ( ناگفته های راز ) منتشر شده در ماه آخر 2012 حاکی چنین مطلبی است .

2 – صفحه ی 29 – مهندس مظاهری : من اعتقاد دارم آقای بیل گیتس آدم بزرگی است اما همین آقای بیل گیتس اگر به ایران بیاید یک بیل هم نمی تواند بزند .

پاسخ من = بیل گیتس ، بیل گیتسه و بهداد هم بهداد . تحلیل شخصیت نفرات از نظر اجتماعی کار درست نیست . بیل گیتس هر روز در حال بیل زدن با ذهنش است . خواهشا در ف/ی/س/ب/و/ک و شبکه های اجتماعی با این بزرگ گفتگو کنید . ثروتمند ترین شخص جهان یک مکزیکی است که روزانه در کشاورزی به سر می برد و در این حرفه لذت می برد . اما فراموش نکنیم ای اساتید بیل زدن یدی فقط 20 % راهه .

3 – صفحه 29 – دکتر حلت : تفکر جادویی، یک بیماری روانی است و توهم و هذیان یک بیماری روانی است .
پاسخ من = اگر تفکر جادویی رو از انسان بگیرند دیگه چیزی از امید به آینده باقی نمی ماند و اساسا کل کتاب معجزه از راندابرن یک دروغ است . معجزه یک باور معجزه گونه میخواهد که برخی ها ندارند و افکار خود را به دیگران تحمیل می کنند .

4 – صفحه 29 – دکتر حلت : اگر یک نفر فکر کند که یک نفر سوئیچ ماشین بنز را به دستش می دهد ، اشتباه محض است .

پاسخ من = این جمله اصل قانون طبیعی جذب رو زیر سوال میبرد و چگونگی رسیدن به خواسته نباید توجه کرد وگرنه همان چیزهایی که الان داریم رو باز به دست می آوریم . با این تفاسیر بزرگان ایرانی معجزه فینیش و اصلا وجود نداره . نوشتن این جمله یعنی قانون جذب برای عده ای خاص کاربرد دارد اما این واقعیت ندارد و اگر درست باشد من خاصم و پنجاه نفر ادماهی اطراف من همه خاص هستند . جالبه که همه ی خاص ها کنار من جمع شده اند !!!!!!!!!!!!!!!
نه عزیزان قانون جذب عمومی است همانند قانون جاذبه / قانون عشق / قانون کارما / قانون ریتم و تناوب / قانون هماهنگی و همترازی / قانون ارتعاش / قانون جنسیت / قانون تناظر و سایر قوانین طبیعی دیگر.

5 - صفحه 29 – دکتر حلت : همتای من آنتونی رابینز همزمان با من شروع کرد . Huh

پاسخ من = این دیگه از اون حرفهاست فکر کنم دکتر دچار یه خودباوری کاذب شده اند . در روند قانون جذب مقایسه یعنی رقابت این در حالی است که ما باید از مقایسه و رقابت دست بکشیم و به خواسته های خودمان بپردازیم . اگر خودمان را در مقام مقایسه با داشته های دیگران قرار بدهیم یعنی ضعف و کمبود خودمان و این در قانون جذب اصلا رد می شود .این است تفاوت اساتید ایرانی و به قول برخی ها غربی . ما از راز و مقالات مکملش یاد گرفتیم و یاد می دهیم که باید از رقابت و مقایسه با دیگران بپرهیزیم و به تعامل در زنگدی اجتماعب با همه جور افراد برسیم یعنی خودخواهی مطلق و دگر خواهی مطلق اشتباه است بلکه هر دو کنار هم را آموخته ایم .

6 - صفحه 29 – دکتر حلت : من یکی از نقادان جدی فیلم راز هستم .
پاسخ من = حدود سه سال قبل که از شخص دکتر حلت انتقاد کردم مبنی بر روند کپی پیست ماهنامه ی موفقیت اما بمن پاسخی ندادند . تا دلتون بخواد میتونم تا یک سال آینده برای یک ماهنامه اطلاعات عمومی کپی پیست کنم اما این درست نیست . منظورم از اینکه میگم درست نیست یعنی افرادی که هیچ اطلاعاتی در مورد راز و روندش ندارند به نظرم همون روانشناسی عمومی تدریس کنند بهتره تا اینکه بیان و نقد اشتباه و غیرقابل بخشش از پروژه ی بزرگ راز از پروفسورها و فیلسوفان موفق جهان کنند .

7 - صفحه 29 – دکتر حلت : اما در فیلم راز همه چیز بر مبنای تفکر جادویی شکل گرفت و این درد بزرگی است .
پاسخ من = آیا دکتر شما تمامی مقالات جذب را مطالعه کرده اید ؟ فیلم 1 و 2 فقط پرزنت یا معرفی یک قانون طبیعی بوده است یهنی رونمایی قانون جذب برا عموم مردم نه نحوه ی کارکرد آن .

8 - صفحه 29 – دکتر حلت : اینجا پایه ی اختلاف ما با فیلم راز یعنی نقد جدی از فیلم راز این است که مردم را به هذیان و توهم می برد و این ضعف بزرگ ان است .
پاسخ من = آیا مجلات کپی پیست ایرانی همش توهم نیستند ؟ مادربزرگ من هم با 63 سال قدرت جمع آوری مطلب از اینترنت است این کار دشواری نیست که . به ایده ی من برخی نفرات تلاش میکنند تا حقیقت را از مردم مخفی کنند . راز شفافیت کامل رو به عموم نشان داده اگر من مطالعه ام ضعیف است دلیل بر ضعف قانون طبیعی نیست و مشکل ترسیدن من از آگاهی است . قانون جذب وقتی برملا شد برخی افراد سعی کردند راز را برای خودشان نهفته بگذارند و کار من در این 6 سال تحقیق و اشاعه ی صحیح قانون جذب و مطالب ان است .

در ادامه ی مطالب به برخی موارد دیگر هم اشاره شد که اصلا حوصله ی مطالعه اش را نداشتم . اساتیدی که هنوز نمیدانند هنوز راز در مورد چه چیز حرف می زند به صراحت در روز روشن به .....................

متاسفم از اینگونه نوشتن و تحریرکردنهای برخی انسانها که هنوز در مرز خودخواهی مانده اند و برای تبلیغ محصولات خود به عوام فریبی مردم می پردازند . اما این سی دی مجموعه ی خوبی است چون تجارب افراد موفق ایرانی در تلفیق با ضرب المثلها و آیین ایرانی خودمان است اما نوع تبلیغاتش درست نبود .

من نمیگویم من بهترم اما اینو به جرات میگم بچه های اطرافم از عموم مردم بهترند زیرا خودشان دست به درک قانون جذب زده اند و دست اقدام بدهیهی میزنند و در واقع من اصلا نیستم یا حتی برخی ها منو ندیده اند اما اونها الان شاد هستند نه بخاطر من یا حضورم بلکه بخاطر خودشون و درک صحیح قانون جذب .
کلام آخر - قانون طبیعی برای همه یکسان است و به میزان درک و لیاقتمون به ما داده داده میشود نه کمتر نه زیادتر . به جای نقد اشتباه بیاییم راز را درست بیاموزیم و با همه یکی شویم .

با سپاس از همه ی عزیزان 10_004

RE: سی دی راز ایرانی منتشر شد - سیدمهدی هاشمی - 03-11-2013 07:33 PM

با تشکر از اطلاع رسانیتون
اتفاقا دو سه روز پیش مجله رو گرفتم مجله ی جالبی هست همیشه میخونم.
ولی در موزد سی دی راز خواستم بگم موسسه ی لوح آفرینان ثروت سی دی رو به صورت پکیج میفروشه یعنی چند محصول با هم.ایمیلم رو هم براشون اس کردم ولی هیچ جوابی ندادن و توی سایتشون هم گزینه ای برای فروش ندارن. شما میتونید راهنمایی کنید از کجا میشه تهیه کرد.با تشکر

RE: سی دی راز ایرانی منتشر شد - jahanagahi - 03-11-2013 08:54 PM

پدر و پسر دکتر بودند. پدر به مرخصی رفت و پسر بجای اون هم ویزیت میکرد. مریضی که بارها به پدرش مراجعه میکرد و پدر دائم به وی قرص و شربت می داد به پسر مراجعه کرد. پسر با یک نسخه وی را به بهبودی رسانید.
پدر برگشت. پسر گفت : بابا فلانی را که دائم بشما مراجعه میکرد با یک نسخه خوب کردم.
پدر خندید و گفت: پسرم اگر من هم همین کار را میکردم (با یک نسخه مریضی را خوب میکردم )که دیگه پولی نمی توانستم به دست بیاورم که تو بروی تخصصت را بگیری.

اکنون در این برنامه تفکر مثبت و قانون جذب و.... اگر بخواهند با یک نسخه همه را به موفقیت برسانند که دیگه هر روز فردی سبز نمی شد که کتاب جدیدی بنویسد و یا مجله ای را در این رابطه منتشر کند.
عزیزان تمام راز موفقیت که از راه شگفت خدا برای هر فردی می تواند مفید واقع شود همان مطالبی است که من وشما می نویسیم.
چون شروع کننده خوبی هستیم و ادامه دهنده بسیار بدی می باشیم وسط راه مطالب را رها کرده و به دنبال مطلب جدیدی می گردیم و این سیکل تا آخر عمر ادامه پیدا میکند و فقط تعداد انگشت شماری راه را ادامه داده و به موفقیت می رسند.

RE: سی دی راز ایرانی منتشر شد - بهداد - 03-11-2013 09:26 PM

(03-11-2013 08:54 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  پدر و پسر دکتر بودند. پدر به مرخصی رفت و پسر بجای اون هم ویزیت میکرد. مریضی که بارها به پدرش مراجعه میکرد و پدر دائم به وی قرص و شربت می داد به پسر مراجعه کرد. پسر با یک نسخه وی را به بهبودی رسانید.
پدر برگشت. پسر گفت : بابا فلانی را که دائم بشما مراجعه میکرد با یک نسخه خوب کردم.
پدر خندید و گفت: پسرم اگر من هم همین کار را میکردم (با یک نسخه مریضی را خوب میکردم )که دیگه پولی نمی توانستم به دست بیاورم که تو بروی تخصصت را بگیری.

اکنون در این برنامه تفکر مثبت و قانون جذب و.... اگر بخواهند با یک نسخه همه را به موفقیت برسانند که دیگه هر روز فردی سبز نمی شد که کتاب جدیدی بنویسد و یا مجله ای را در این رابطه منتشر کند.
عزیزان تمام راز موفقیت که از راه شگفت خدا برای هر فردی می تواند مفید واقع شود همان مطالبی است که من وشما می نویسیم.
چون شروع کننده خوبی هستیم و ادامه دهنده بسیار بدی می باشیم وسط راه مطالب را رها کرده و به دنبال طلب جدیدی می گردیم و این سیکل تا آخر عمر ادامه پیدا میکند و فقط تعداد انگشت شماری راه را ادامه داده و به موفقیت می رسند.
مثال اولتون خیلی به جا و تاثیر گذار بود 10_00412_002. اما یه عمره که این طرز فکر رو نمی پسندم و ترویج نمیکنم . شاید در مسائل انتقادی تند باشم اما حرمتها و ارزشها را نگاه میدارم . مردم در عصر جدید باید یاد بگیرند موفقیت با همدیگر و با صداقت رو تجربه کنند نه اینکه راه موفقیت دیگران را بخاطر منافع خودمان دور تر کنیم . اگه من اینگونه بخواهم به پول یا ثروت برسم ، نرسم بهتره .

(03-11-2013 07:33 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط:  با تشکر از اطلاع رسانیتون
اتفاقا دو سه روز پیش مجله رو گرفتم مجله ی جالبی هست همیشه میخونم.
ولی در موزد سی دی راز خواستم بگم موسسه ی لوح آفرینان ثروت سی دی رو به صورت پکیج میفروشه یعنی چند محصول با هم.ایمیلم رو هم براشون اس کردم ولی هیچ جوابی ندادن و توی سایتشون هم گزینه ای برای فروش ندارن. شما میتونید راهنمایی کنید از کجا میشه تهیه کرد.با تشکر
برخی موارد خلاقیتش در حد خوب است . میتونید با همون شماره ای که گفتم تماس بگیرید :
(حذف! ناظم.)

RE: سی دی راز ایرانی منتشر شد - بهداد - 03-11-2013 09:55 PM

استاد قربانیان و دوستان چیزی که مدتهاست منو تحت تاثیر خودش قرار داد و از حدود 6 سال قبل رغبت داشتم تا در میدان برای اهدافم بماند حمایت کسی بود که هیچوقت ندیدمش و تمام تحقیقاتم رو از این شخص گرفتم و ترجمه میکنم و به کار میبندم اون شخص باب پراکتر استاد و فیلسوف معروف راز هستش . اولین بار که باهاش در دنیای مجازی ارتباط برقرار کردم دنیامو عوض کرد و تا به امروز بهش یه دنیا رو مدیونم و تحقیقات جدید رو خریداری میکنم و برام ایمیل میکنه .
آنچه منو مبهوت کرده تفاوت اساتید خارجی با افراد حاضر در ایرانه .
تمام این اساتید تمام اطلاعات رو کامل و بدون نقص برای همگان منتشر میکنند بدون ریا و بدون چشمداشت . چرا ؟ اونها از راز آگاهند و میخواهند موفقیت عمومی رو همه گیر کنند و به نظرم این راه درسته اما در کشور عزیزمان ایران همش مخفی کاری میشه که دو حالت داره :
1 - عدم آگاهی از موارد جدید
2 - مخفی سازی برخی موارد موفقیت

RE: سی دی راز ایرانی منتشر شد - MohamadMJ - 03-11-2013 10:35 PM

دوستان
یه دفعه معنی قرآن رو با حظور قلب بخونید. همونطوری که مشتاقانه کتاب های روانشناسی یا هر کتابی که فکر میکنیم تهش پول هست میخونید.

یه بار بخونید متوجه میشید نیازی به هیچ کتاب دیگه ای نیست. اکثرش حرف های قرآنه.
این راز هم چیزی شد ماشالله که هرکی به یه نحوی از اسمش میخواد پول بگیره از مردم.

راز همون از تو حرکت از خدا برکته
راز همون با خدا باش و پادشاهی کن
راز همون تو بخوا من استجابت میکنمه
راز همون آدم باش خودم حواتو دارمه
راز تک تک کارایی هکه قرآن تشویق میکنه به انجام دادنش

ببینید آقا بهداد از نظر منم ایرانیا و خارجیا از نظر آموزش خیلی فرق دارن. ایرانی ها بدشون نمیاد یه جای کار لنگ بزارن آدمو. ولی یه نکته دیگه هم هست که خارجیا خوب عمل میکنن
یه موقع یه حرف رو میشه با یه جلمه کامل بیان کرد ولی اون آقایون خارجی همونو میکنن یه جزوه

مورد بعدی راز اصلش یه چیزه و عملش چیز دیگه. راز فقط فکر نیست، حرکت به سمت فکر هم هست.
ولی همونطور که خارجی جماعت نمیتونه مارو بفهمه ما هم نمیتونیم اونو بفهمیم.

پس از نظر عمل یکم فرق میکنه شیوه ها.
دقیقا جریان کسب درآمد از نت که یه سری اومدن آمار دادن 10 تا ثروتمند ترین آدمای دنیا فعالای اینترنت هستن و هرکی توی نت بود جو گرفت کسب درآمد کنه از اینترنت. چه کارهای تکراری و چه کارهای غیر تکراری. ولی به بقیش فکر نکردن که ما زبان فارسی داریم و یک کشور و اوناس سایت زبان انگلیسی دارن و کل دنیا.

در کل از نظر من به اندازه کافی از این راز و کتابش و فیلمش و مستند و ... خوردن. دیگه خز شد یه جورایی. باید دنبال یه چیز دیگه بگردن واسه تیغ زدن مردم.

یه توصیه به دوستان :
شاید بگین محمد قبول نداره راز رو الکی میاد جو میده. راز رو قبول دارم دوستان خوبم ولی ناراحتم که به خاطر هیچی 10 مدل مردم رو تیغ زدن. یه بار قرآن رو بخونین باور کنید کل راز شاید خلاصه شده باشه توی چند آیه از اون. حالا حساب کنید کاملش رو بخونید چی میشه.

حالا شاید بگین پس چرا تو که خوندی به جایی نرسیدی. اون مشکل همون متاسفانه همون مشکل نصفه کاری کردن و استارت قوی هستش که خب منم یکی از اخلاقام این بوده که شروع قوی داشتم و ادامه ضعیف ولی از زمان تولدم تصمیم گرفتم درستش کنم ولی تا به نتیجه های لازم نرسم چیزی در موردشون نمیگم که خدایی نکرده دوباره آبرو ریزی نشه.

موفق باشید

RE: سی دی راز ایرانی منتشر شد - بهداد - 03-11-2013 11:01 PM

(03-11-2013 10:35 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  در کل از نظر من به اندازه کافی از این راز و کتابش و فیلمش و مستند و ... خوردن. دیگه خز شد یه جورایی. باید دنبال یه چیز دیگه بگردن واسه تیغ زدن مردم.

یه توصیه به دوستان :
شاید بگین محمد قبول نداره راز رو الکی میاد جو میده. راز رو قبول دارم دوستان خوبم ولی ناراحتم که به خاطر هیچی 10 مدل مردم رو تیغ زدن. یه بار قرآن رو بخونین باور کنید کل راز شاید خلاصه شده باشه توی چند آیه از اون. حالا حساب کنید کاملش رو بخونید چی میشه.

حالا شاید بگین پس چرا تو که خوندی به جایی نرسیدی. اون مشکل همون متاسفانه همون مشکل نصفه کاری کردن و استارت قوی هستش که خب منم یکی از اخلاقام این بوده که شروع قوی داشتم و ادامه ضعیف ولی از زمان تولدم تصمیم گرفتم درستش کنم ولی تا به نتیجه های لازم نرسم چیزی در موردشون نمیگم که خدایی نکرده دوباره آبرو ریزی نشه.

موفق باشید

کلا همینه که داری میگی محمد جان . حالا من مسائل رو به مذهبتعمیم نمیدم چون تحقیقاتم با کتب قرآن و انجیل و تورات هم بوده و هست . اما یکسری ریزکاری های ساده در مورد علم و عمل در جذب وجود داره که دارند برخی ها در ایران سوء استفاده میکنند

RE: سی دی راز ایرانی منتشر شد - jahanagahi - 03-11-2013 11:04 PM

نوشته بسیار زیبای محمد جان:
راز همون از تو حرکت از خدا برکته
راز همون با خدا باش و پادشاهی کن
راز همون تو بخوا من استجابت میکنمه
راز همون آدم باش خودم حواتو دارمه
راز تک تک کارایی هکه قرآن تشویق میکنه به انجام دادنش

RE: سی دی راز ایرانی منتشر شد - habib tousi - 03-11-2013 11:18 PM

چقدر زیبا.امشب کمی خسته بودم و داشتم به چیز دیگه ای فکر میکردم.اما حالا با یه لبخند از مشتری جدید میزبانی میکنم

RE: سی دی راز ایرانی منتشر شد - کامیار کاظمی - 03-11-2013 11:42 PM

دیروز این مصاحبه را در خلاقیت خواندم اما دو روز پیش تاکنون دسترسی به نت نداشتم تا تاپیک ان را باز کنم خوشحالم که دوستان این بحث را باز کردند. (البته تا زمان نگارش این متن، نظر دوستان را در بالا نخوانده ام)

یک خواهش از عزیزان، لطفا به هیچ وجه تبلیغ خرید این محصول کذایی را در سایت قرار ندهید.

فقط میتوانم بگویم متاسف هستم برای آقای حلت که بعد از این همه مدت و چندین سال که با مجله موفقیت و کتاب و همایش، ملت را با راز سرگرم کردند و زمانی که ما داشتیم حرص میخوردیم که با نسخه پیچیدن جمعی مردم را گمره نکنید و سعی میکردیم با راه اندازی این انجمن و همایش های رایگان مانند دوبرابر کردن پول از جیب خود خرج کنیم تا اطلاع رسانی شود که باید آموزش پرورش شم اقتصادی داد این افراد (حلت و دوستان) همایش های چندصد نفری برگزار میکردند و میلیونی پول دریافت میکردند و حال که به قولی دست را در بازار این محصولات زیاد دیده و شیره این بازار را کشیده اند، اقرار میکنند که ما اشتباه کردیم و بزرگ نمایی کردیم و حال یک بساط و دکان جدید به نام راز ایرانی را به خورد ملت میدهند.
خواهش میکنم گول این بساط ها را نخورید همه بازارگرمی است و واقعا این آقایان دیگر در حال خروج از اخلاق حرفه ای و اصول انسانی هستند کاملا بازاری کردن اموزش و مفاهیم، در حال تامین منافع شخصی خود هستند.
هیچ کس به جز شما نمی تواند راه موفقیت را به شما نشان دهد.
عزیزان، بخدا راز یکی است، همان برداشت شما و مطالبی که اساتید و دوستان در انجمن خودمان به رایگان در اختیار شما قرار داده و میدهند، کامل است لطفا سعی کنید پرورش شم اقتصادی خود را پولساز پرورش دهید.
لطفا درگیر این حاشیه ها نشوید باید برخیزید و شروع کنید.
دوبرابر کردن پول و میلیاردر درون (البته اگر ... ( فرد نادرست )ی آن را از انجمن نگیرد.) که رایگان آموزش داده و میشود یعنی پرورش حس شما، نه نسخه ای وجود ندارد و نه هپروتی (به قول آقای حلت)! شما فقط خود باید راه پیشرفت خود را کشف کنید.

بنده جدا در مورد این بحث با مدیر مسئول ماهنامه خلاقیت صحبت خواهم کرد و حتی ممکن است دیگر بخواهم با این ماهنامه که در حال خارج شدن از اخلاق حرفه ای خود است قطع همکاری کنم، لطفا اگر دسترسی دارید نظر خود را با این مجله درمیان بگذارید.

خواهش میکنم اطلاع رسانی فرمائید.