ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مبین نت، کلاهبرداری قانونی یا خدمات اینترنتی
زمان کنونی: 04-16-2024, 01:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: irandac
پاسخ: 22
بازدید: 6049

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-02-2013, 12:22 PM
ارسال: #1
10-12-1391

به گزارش پایگاه آمار و نظرسنجی دیساپ به نقل از برخی مخاطبان دیساپ، شرکت ارتباطات مبین نت که مدتی است کیفیت و سرعت خدماتی که به مردم ارائه می دهد فوق العاده افت کرده است گویا برخی تخلفات نیز به موارد مورد اعتراض کاربران اضافه شده است. تا جایی که کاربران، این شرکت و کارهایش را کلاهبرداری قانونی و چراغ خاموش قلمداد می کنند.

برخی از کاربران کامنت هایی ارسال نموده اند که اکثر آنان نقاط مشترکی دارند و آن افت شدید سرعت مبین نت می باشد. در روزهای گذشته نیز گزارش هایی رسیده است که حاکی از تخلفات گسترده شرکت ارتباطات مبین نت می باشد.

محمد از مشهد می گوید: "شرکت مبین نت کارهایی انجام می دهد که چیزی به جز کلاهبرداری نیست. آنها بدون اجازه کاربران از حساب مالی کاربران پول برداشت می کنند و وقتی هم از آنها سوال می کنید جواب های پراکنده می دهند. چند روز پیش می خواستم اینترنت ام را شارژ کنم. ماه قبل از آن پول اضافی واریز کرده بودم و 10 هزار تومان در حسابم موجودی داشتم. زمانی که تماس گرفتم و درباره موجودی ام پرسیدم اپراتور گفت که شما فقط 2000 تومان در حساب تان پول است. من که فکر می کردم 10 هزار تومان موجودی دارم زمانی که علت را پرسیدم ایشان گفتند که یک گیگابایت اضافی سیستم اتوماتیک برای شما شارژ کرده است. جالب اینجاست که هر ماه 2 گیگابایت از پهنای باند من اضافی می ماند و جالب تر این که وقتی پرسیدم چه روزی پهنای باند من تمام شده است، گفتند آمار دقیقی در دست نیست و چیزی نشان نمی دهد. با وجود اعتراض بنده مبنی بر کسر موجودی بدون اجازه توسط مبین نت و معلوم نبودن حساب و کتاب آن جوابی از سوی اپراتورها نشد و تنها گفتند که این قانون ماست. کاری برایتان نمی توانیم کنیم".

رضا از تهران برای ما این گونه نوشته است: "مبین نت به قدری کانکشن ها را بین کاربران share می کند که تقریبا پاره ای اوقات غیر قابل استفاده است و حتی با یک اینترنت 128 مگ نمی توان صفحه اصلی گوگل را هم باز کرد."

علی از ارومیه گفته است: "وقتی خواستم اینترنت 128 مگ ام را به 1 مگابایت ارتقاء دهم قبول نکردند و گفتند باید نامه ارتقاء بزنید. من هم که در یک شرکت کامپیوتری کار می کردم فردای آن روز نامه را فرستادم. من هزینه یک مگابایت را واریز کرده بودم. چون آن روز جمعه بود. من از آنها درخواست کردم امروز را برایم همان 128 مگ را شارژ کنید تا فردا که نامه را برایتان ارسال کردم به یک مگابایت ارتقاء دهید. با پاسخ جالب آنها مواجه شدم که گفتند نه نمی شود، آن وقت این پول 128 سوخت می شود و دوباره باید پول یک مگابایت را از نو واریز کنید. خیلی جالب است بابت سرویسی که تمام پول اش را واریز کرده بودم و قرار بود استفاده نکنم پولم سوخت می شد. هر چه اعتراض کردم با خونسردی تمام گفتند این قانون ماست. کاری برایتان نمی توانیم کنیم. این قانون بی قانونی است. کلاهبرداری محض".

پیام های متعددی از این قبیل برای ما رسیده است که چند نمونه آنها را منتشر می کنیم. واقعیت این است که نظارت چندانی هم بر عملکرد و نحوه حساب های مالی چنین شرکت هایی که به یکباره گسترش می یابند و پس از رشد دیگر مشتری و مشتری مداری برایشان بیشتر رنگ و بوی شعار را می دهد انجام نمی شود.

در پیام دیگری کسری از شهر ری می نویسد: "به جملاتی مثل من شما را درک می کنم. حق با شماست ولی کاری از من بر نمی آید. شما راست می گویید. ببخشید که کاری از دستم برنمی آید، آلرژی پیدا کرده ام. همه این ها جملاتی است که وقتی مشکل ات را که خود مبین نت برایت بوجود آورده است به اپراتورشان بگویی می شنوی ".

حسن از زنجان طی کامنت شدیداللحنی که در اینجا فقط قسمت های قابل انتشار آن آورده شده است می گوید: " شما چه کاره هستی که از حساب من پول برداشت می کنی؟ حالا اگر حرکت مثبتی قرار بود انجام بدهید هزار تا امضاء و کاغذبازی می کردید ولی تا شارژ یکی تموم میشه فورا حساب ش رو خالی می کنید."

اظهارات حسن از زنجان در حالی است که ایشان ادعا می کنند فقط نیم روز به پایان زمان طرح اشتراکی اش باقی مانده بوده است ولی مبین نت اتوماتیک 8 هزار تومان از حساب اش کسر کرده است.

انتظار می رود سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نظارت های مستمری را بر عملکرد چنین شرکت هایی داشته باشد. افت سرعت و به اشتراک گذاری بی رویه و غیر قانونی بین کاربران کمترین تخلفی است که این شرکت ها روزانه مرتکب آن می شوند و کاربران بیچاره هم واقعا در اغلب موارد چاره ای جز سر فرود آوردن بر قوانین بی قانون این شرکت ها ندارند.

شاید با مشاهده یک یا چند نمونه از این موارد خیلی برایمان فرقی نکند و مبالغ ناچیزی به نظر بیایند ولی در صورتی که بتوانیم آمار نزدیک به دقیقی از تعداد کاربران مبین نت در سراسر کشور بدست آوریم، با یک ضرب و تقسیم ساده می توان دریافت که مبالغ هنگفتی می تواند دستخوش چنین رویه ای متوجه شرکت مبین نت یا امثال این شرکت ها گردد.

این نوشته می تواند توسط شما عزیزان که تجربه های مشابه یا متفاوت تر درباره این موضوع دارید از طریق فرم پایین صفحه تکمیل تر گردد. خواهشمندیم در نگارش تجربیات تان هر چند تلخ جانب ادب را رعایت فرمایید

منبع:وبسایت دیساب

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , mohsen k1 , mfatemi64 , iran , safari-cht , habib tousi , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , mir abbas , georgehour , Nuruzzaad , 3ObHaN , دهدار , blacknight19 , minoo , seemorgh , ناصر صادقی , bazarganbnd , kamil2015 , hesaab
03-02-2013, 08:03 PM
ارسال: #2
RE: مبین نت، کلاهبرداری قانونی یا خدمات اینترنتی
ذوست عزیز ایرانسل بدتر از مبین نت هست. هر ماه که بیشتر حجم ترافیک رو میخوره نمیدونم اینا دونه ای حساب میکنن کیلویی حساب میکنن؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mir abbas , blacknight19 , ناصر صادقی , A!M!I!R , hesaab
03-16-2013, 11:58 AM
ارسال: #3
من حدود 2 هفته پیش اینترنت با سرعت 256 نامحدود از این شرکت دزد گرفتم، بخدا سایت گوگل هم باز نمی کرد! زنگ زدم بهشون گفتم این چه وضعیه چرا اینقدر سرعتش کمه، میگم پولمو پس بدین نمی خوام این سرویسو، به هر قسمتی که فکرشو بکنید زنگ زدم با اینکه من فقط 5 دقیقه از این سرویس آشغالشون استفاده کردم می گفتن می خواستی نخری حالا که خریدی نمی تونی پس بدی
آخر مجبور شدم به جز اون 50 تومن که از ما هاپولی کردن 60 تومن (برا اینترنت 1024 با پهنای باند 8 گیگ) دیگه بزارم رو پولم که یه سرویس دیگه بگیرم که اینم با چندتا باز کردن صفحه زیر 10 روز تمام شد!!! انگار 110 تومن ریختم تو آشغالدون
کاش قدرتشو داشتم این شرکت مذخرف رو منحل می کردم، اصلا نمی فهمن تکنولوژی چیه. حیف...
ایرانسل هم بدتر از بد
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , blacknight19 , minoo , seemorgh , ناصر صادقی , alibati , hesaab
03-16-2013, 01:11 PM
ارسال: #4
ما تو شرکت سرعت 2 مبین نت داریم و متاسفانه سرعت اخیراً فوق العاده افت کرده
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , blacknight19 , seemorgh , ناصر صادقی , hesaab
03-16-2013, 04:46 PM
ارسال: #5
من از وايمكس راضيم
مشكلي ندارم باشون
اگر اونا مشكل ايجاد كنند منم مشكل ساز ميشم براشون

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , blacknight19 , Divar , seemorgh , ناصر صادقی
06-04-2013, 09:33 PM
ارسال: #6
دروغ یا راستشو نمی دونم
تحقیقات بیشتری لازمه
برای بعضیا خوب و برای بعضیا به ضرر
من از ایرانسل استفاده می کنم شاید ماهیانه هزینه ی شارژ اینترنت بشه 6000 تومن
از طریق گوشی و اتصال اون با بلوتوث به اینترنت وصلم
همین الان با گوشی که کنار دستمه و هیچ کابلی هم بهش وصل نیست
به نت وصلم و دارم مطالب رو می خونم
برای من خوبه چون کار اضافی آنچنانی ندارم
و کارهای معمولیمو میشه جواب بدم با همین سرعت
با تشکر » هادی

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , blacknight19 , ناصر صادقی
06-04-2013, 10:54 PM
ارسال: #7
(06-04-2013 09:33 PM)hadi_bnd نوشته شده توسط:  دروغ یا راستشو نمی دونم
تحقیقات بیشتری لازمه
برای بعضیا خوب و برای بعضیا به ضرر
من از ایرانسل استفاده می کنم شاید ماهیانه هزینه ی شارژ اینترنت بشه 6000 تومن
از طریق گوشی و اتصال اون با بلوتوث به اینترنت وصلم
همین الان با گوشی که کنار دستمه و هیچ کابلی هم بهش وصل نیست
به نت وصلم و دارم مطالب رو می خونم
برای من خوبه چون کار اضافی آنچنانی ندارم
و کارهای معمولیمو میشه جواب بدم با همین سرعت
با تشکر » هادی

پست اول درباره وایکمس گفته اما اینطور که شما فرمودین دارین از GPRS استفاده میکنین.
مسلما باید برای تهیه سرویس تحقیق کرد چون کیفیت سرویس و پشتیبانی (جدای از مشکلات سراسری شبکه)، در مناطق مختلف با هم فرق داره.
البته مسئله کم فروشی سرویس دهنده های اینترنت در کشور داستانی هست که قدمتش خیلی زیاده! حالا چه دایل آپ، چه وایمکس، چه ADSL و ...
من نه از وایمکس ایرانسل استفاده مینکم و نه از مبین نت، اما خیلی ازشون تعریف بد شنیدم.
وایمکس فقط و فقط برای کسانی خوبه که مجبورن دائما بین نقاط مختلف در سفر باشن، در غیر اینصورت فقط ADSL !

سدنا
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , mir abbas , blacknight19 , مهدی گل محمدی , mahdi77 , ناصر صادقی
06-05-2013, 12:09 AM
ارسال: #8
متوجه هستم که چه چیزی گفتم دوست عزیزم
منظورم اینه که از همین سرویس با سرعت کمش هم راضیم و گاه به گاه بدون به نت وصلم و کارام و مطالعه هام رو انجام می دم
با تشکر » هادی

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iranboy , ناصر صادقی
06-05-2013, 01:20 AM
ارسال: #9
(06-05-2013 12:09 AM)hadi_bnd نوشته شده توسط:  متوجه هستم که چه چیزی گفتم دوست عزیزم
منظورم اینه که از همین سرویس با سرعت کمش هم راضیم و گاه به گاه بدون به نت وصلم و کارام و مطالعه هام رو انجام می دم
با تشکر » هادی

قصد جسارت نداشتم Smile مخلص همه ی اعضای گل سایت هم هستم Smile

سدنا
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
06-05-2013, 02:28 AM
ارسال: #10
من نیز از مبین نت برای دفتر شرکت استفاده میکنم و همیشه با مشکل شارژکردن متوالی روبرو هستم
شارژ ما همیشه زودتر از موعد تموم میشه

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
 تشکر شده توسط: iranboy , seemorgh , omid.monibi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کلاهبرداری شبکه م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای از... hs6467 3 2,505 10-29-2015 10:53 AM
آخرین ارسال: adel28
  معرفی یک سایت کلاهبرداری mmzhr 3 2,207 07-26-2015 03:41 AM
آخرین ارسال: bastarkhaki
  در کافی نت ها مراقب این قطعه باشید + عکس کامیار کاظمی 9 4,084 02-19-2015 08:27 PM
آخرین ارسال: a162
  هشدار بانک ملی در خصوص شيوه جديد کلاهبرداری مــجــیــנ 6 2,224 05-11-2014 03:42 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  کلاهبرداری از طریق جعل برگه رسید خرید mallarme 1 1,339 01-24-2014 01:01 AM
آخرین ارسال: 630
  کرم حلزون، یک کلاهبرداری میلیاردی mjdehghani 7 2,054 07-11-2013 05:47 PM
آخرین ارسال: Elixir
  7 روش مرسوم‌ كلاهبرداری اینترنتی در ایران karafarin 0 1,238 04-18-2013 02:06 PM
آخرین ارسال: karafarin
  اولین کلاهبرداری نوروزی با نام پلیس! mallarme 0 913 04-01-2013 11:04 AM
آخرین ارسال: mallarme
  کلاهبرداری از طریق مسابقات پیامکی Divar 18 4,318 01-07-2013 12:22 PM
آخرین ارسال: mir abbas
  کلاهبرداری به روش نیجریه‌ای از تجار ایرانی dara 0 1,060 10-23-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: dara
  حراست ریاست جمهوری: مراقب کلاهبرداری با نام ریاست جمهوری باشید مــجــیــנ 1 918 08-16-2012 07:04 PM
آخرین ارسال: mortezajafari
  صفحه پرداخت اینترنتی ایمن کامیار کاظمی 0 1,063 07-30-2012 11:28 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  تبلیغات زير آستانه حسي یا تبلیغات غیرآشکار aaftaab24 0 2,894 06-20-2012 05:29 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  بانک اینترنتی جدیدی که رایگان پول پرداخت می کند amirtobe 1 1,502 04-02-2012 09:38 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  کلاهبرداری میلیاردی با خودکارهای جادویی اقاي ايـــده 0 1,382 03-04-2012 07:01 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  دو شیوه جدید کلاهبرداری اینترنتی dara 0 1,410 02-29-2012 10:18 AM
آخرین ارسال: dara
  سایت کلاهبرداری که آنلاین دیش می فروشد+تصویر کامیار کاظمی 5 2,194 11-15-2011 10:20 PM
آخرین ارسال: arash67
  کلاهبرداری به سبک رستورانهای آلمانی کامیار کاظمی 2 1,427 08-03-2011 06:28 PM
  کسب و کار اینترنتی:جدید ترین روش برای کسب درآمد از اینترنت sifa12 1 1,587 07-17-2011 06:14 PM
  اولین کلاهبرداری اینترنتی سال 90 کامیار کاظمی 2 1,821 07-09-2011 05:00 PM
آخرین ارسال: yaser53

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS