ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیا امسال نخریم
زمان کنونی: 05-17-2024, 04:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مــجــیــנ
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 110
بازدید: 16684

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیا امسال نخریم
03-04-2013, 11:03 AM
ارسال: #81
RE: بیا امسال نخریم
دیشب تو برنامه پایش از شبکه یک که یکشنبه ها پخش می شه و برنامه جالبی هست از مردم دعوت کردند که امسال عید را بدون آجیل جشن بگیریم.جالبه حدود 70درصد به بالا مردم رأی داده بودند که امسال عید بدون پسته و آجیل جشن می گیرند.

ما امسال نه می خریم و نه می خوریم.

امسال سالی هست که به امید خدا حتماً به دوتا از آرزو هام می رسم.5_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , 0625 , mir abbas , yu3f , مهدی گل محمدی , mah114 , Delta.H , mohsen k1 , بهداد , safari-cht , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , mohammadshamosi , venus2 , ابراهیم رضایی
03-04-2013, 03:56 PM
ارسال: #82
منم همین تصمیم رو گرفتم :

نه بخرم - نه بخورم

به دیگران کاری ندارم معتقد به اعتقادات خودم هستم

هر یک ایرانی یک درخته و تا درختی وجود نداشته باشه چنگل معنایی نداره
 تشکر شده توسط: safari-cht , jahanagahi , مــجــیــנ , مهدی گل محمدی , mahdi77 , سیدمهدی هاشمی , mohammadshamosi , venus2 , Fateme-S , mir abbas
03-04-2013, 04:00 PM
ارسال: #83
من یه سر به نمایشگاه بهاره زدم غرفه آجیل غوغا بود انقدر شلوغ بود همه هم می خریدند فکر می کردن ااااااا چه قیمت خوبه در صورتی که کیفیت ها همه افتضاح بود........
امان از عدم اتحاد مردم....

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: M3HDI , بهداد , safari-cht , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , mahdi77 , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , 0625 , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , venus2 , mir abbas
03-04-2013, 04:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-04-2013 04:17 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #84
(03-04-2013 04:00 PM)m_sh نوشته شده توسط:  من یه سر به نمایشگاه بهاره زدم غرفه آجیل غوغا بود انقدر شلوغ بود همه هم می خریدند فکر می کردن ااااااا چه قیمت خوبه در صورتی که کیفیت ها همه افتضاح بود........
امان از عدم اتحاد مردم....
برای من مهم نیست دیگران چه کاری انجام میدهند . اما یه چیز حائز اهمیت اینکه کلمه ی من قادره همه کار انجام بده / میتونه دنیا رو منقلب کنه / میتونه غوغا به پا کنه
برای من زیاد مهم نیست چون تفاوتی نمیکنه چه بخریم چه نخریم دیگران کار خودشون رو انجام میدهند . اما یه چیز حائز اهمیت اینکه کلمه ی من قادره همه کار انجام بده / میتونه دنیا رو منقلب کنه / میتونه غوغا به پا کنه
جالبتر اینکه

هیچکس در جهان وجود نداره که دنیای منو داشته باشه 12_002

دنیای خارج ما را اعتقادات ما میسازه
با خریدن و نخریدن چیزی اثبات نمیشه آنچیزی که باقی میمونه اعتقاد و باور ماست
که من براش ارزش خاصی قائلم و پایبندشم
هرچیز که امروز دارم مدیون همسرم و اعتقاداتم هستم دیگه هیچ چیزی برایم معنای خارجی نداره

بازهم مینویسم : نه میخرم - نه می خورم تا بعد از فروردین 10_004
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , jahanagahi , safari-cht , سیدمهدی هاشمی , yu3f , mohammadshamosi , Fateme-S , mir abbas , ابراهیم رضایی
03-04-2013, 04:26 PM
ارسال: #85
واقعا پیشنهاد چه کسی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا در مورد مرغ و گوشت و شیر نمی نویسند.در مورد خودرو چطور؟
افراد محتکر در همه این زمینه ها هم بی انصافی دارند.
عزیزان لطف کنید خود تصمیم بگیرید.
قیمت بالا باشد نمی خرم.
قیمت پائین باشد می خرم.
واقعا در مورد مرغ و گوشت و شیر هم همین کار را انجام داده ام.در صورت نیاز , خیلی کم خرید کرده ام.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , safari-cht , بهداد , سیدمهدی هاشمی , vahid61 , Mrs.Seyedi , مسعود کوچولو , 0625 , yu3f , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , venus2 , mahdi77 , mir abbas
03-04-2013, 04:59 PM
ارسال: #86
(03-04-2013 04:26 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  واقعا پیشنهاد چه کسی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا در مورد مرغ و گوشت و شیر نمی نویسند.در مورد خودرو چطور؟
افراد محتکر در همه این زمینه ها هم بی انصافی دارند.
عزیزان لطف کنید خود تصمیم بگیرید.
قیمت بالا باشد نمی خرم.
قیمت پائین باشد می خرم.
واقعا در مورد مرغ و گوشت و شیر هم همین کار را انجام داده ام.در صورت نیاز , خیلی کم خرید کرده ام.

من هم با شما خیلی خیلی موافقم
من هم به نظر دوستان احترام می گذارم
ولی آیا در همه موارد نیز همین کار را می کنید
برنج گران می شود
بنزین گران می شود
.
.
.
قول می دهید در همه ی زمینه ها نخریدIdea

«هر قدر بیشتر بر لبی لبخند بنشانم، ثروتمندترم!» [/align]
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , مــجــیــנ , 0625 , yu3f , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , venus2 , safari-cht , mir abbas , ابراهیم رضایی
03-04-2013, 06:24 PM
ارسال: #87
دوستان بنده امروز صبح در یک سایت (سرامد) (http://social.saramad.ir/index.php?do=/poll/4373)که تقریبا میتوان گفت یک جمع با سلیقه های مختلف و نمونه ای از کل جامعه است این سوال را مطرح کردم :
شما امسال آجیل می خرید؟
جواب ها تا کنون این بود که 18٪ "حتما آجیل می خرند"، 29٪ "آجیل نمی خرند" و 53٪ نیز "فعلا تصمیمی برای خرید نگرفته اند" این موضوع نشان می دهد که بیشتر افراد برای خرید دو دل هستند و این روزها بسیار مشخص کننده است و باید با تبلیغات بیشتر این افراد را نیز به سمت "آجیل نخریدن" تشویق کرد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , M3HDI , مــجــیــנ , dara , mohammadshamosi , jahanagahi , venus2 , safari-cht , mahdi77 , mir abbas
03-04-2013, 06:46 PM
ارسال: #88
سلام
نمی خرم

قیمت پایین باشد می خرم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , venus2 , safari-cht , بهداد , mahdi77 , mir abbas , Delta.H , mohammadshamosi , 0625
03-04-2013, 06:49 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-04-2013 07:05 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #89
خوب طبیعی ست که هدف جمع های مانند ما از نخریدن این است که قیمت ها به جایگاه واقعی خودشان برگردند.
ما باید مانند دیگر مردم موفق جهان با هم متحد باشیم تا بتوانیم از گرون کردن بی رویه برخی تولید کنندگان و یا دلال های فرصت جو جلوگیری کنیم.
پس امسال آجیل نمی خریم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , مــجــیــנ , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , venus2 , safari-cht , بهداد , mahdi77 , mir abbas , dara , Delta.H , mohammadshamosi , 0625 , فرهاد قربانی
03-04-2013, 06:57 PM
ارسال: #90
(03-04-2013 06:24 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  دوستان بنده امروز صبح در یک سایت (سرامد) (http://social.saramad.ir/index.php?do=/poll/4373)که تقریبا میتوان گفت یک جمع با سلیقه های مختلف و نمونه ای از کل جامعه است این سوال را مطرح کردم :
شما امسال آجیل می خرید؟
جواب ها تا کنون این بود که 18٪ "حتما آجیل می خرند"، 29٪ "آجیل نمی خرند" و 53٪ نیز "فعلا تصمیمی برای خرید نگرفته اند" این موضوع نشان می دهد که بیشتر افراد برای خرید دو دل هستند و این روزها بسیار مشخص کننده است و باید با تبلیغات بیشتر این افراد را نیز به سمت "آجیل نخریدن" تشویق کرد.

با تشکر از ادمین عزیز . من در آن سایت گزینه 3 را انتخاب کردم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , sir-mahyar , venus2 , مهدی گل محمدی , safari-cht , بهداد , mahdi77 , mir abbas , Delta.H , mohammadshamosi , mohsen k1 , 0625
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بی پولی بهت فشار آورده بیا اینجا ANDY 4 1,468 08-06-2013 09:19 AM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  عزیز من! بیا متفاوت باشیم..... mallarme 3 1,078 05-05-2013 10:05 PM
آخرین ارسال: mallarme
  شعار امسال خود را اعلام کنید! mehrdad062 17 2,254 03-22-2013 08:40 PM
آخرین ارسال: M3HDI
  بیا صادقانه تعریف کن تا حالا سر چند نفر کلاه گذاشتی یا کم کاری کردی؟ سعید یوسفی 20 4,355 02-27-2013 09:06 PM
آخرین ارسال: سعید یوسفی
  امسال ارشد بارون شدم amin_tak 2 858 09-12-2012 08:20 PM
آخرین ارسال: amin_tak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS