ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیا صادقانه تعریف کن تا حالا سر چند نفر کلاه گذاشتی یا کم کاری کردی؟
زمان کنونی: 04-23-2024, 10:32 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: سعید یوسفی
آخرین ارسال: سعید یوسفی
پاسخ: 21
بازدید: 4282

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-24-2013, 10:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-24-2013 10:26 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #1
من خودم یادم نمیاد سر کسی کلاه گذاشته باشم، اما تو اخرین پروژه برنامه نویسیم و تو اخرین شرکتی که کارمند بودم، یه مقدار کم کاری کردم، به نظر خودم کارمو درست و کامل انجام ندادم، اخه یه مقدار از کارم دلزده شده بودم، دست خودم نبود نمی تونستم با علاقه کار کنم، امیدوارم کارفرمام منو ببخشه.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: safari-cht , 3ObHaN , yu3f , سیدمهدی هاشمی , sajjad , zoofanoon , فرهاد قربانی , sir-mahyar , mir abbas , mohsen k1 , vahid61 , jahanagahi , Fateme-S , mahdi77
02-24-2013, 10:27 PM
ارسال: #2
RE: بیا صادقانه تعریف کن تا حالا سر چند نفر کلاه گذاشتی یا کم کاری کردی؟
سر پنج نفر رو Big Grin بترسید از من Big Grin

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , صابری , سیدمهدی هاشمی , sajjad , zoofanoon , safari-cht , فرهاد قربانی , sir-mahyar , Delta.H , mir abbas , mohsen k1 , سعید یوسفی , jahanagahi , Fateme-S
02-24-2013, 10:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-24-2013 10:55 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #3
شاید جمعا 3 سال با دیوارهای ذهنی ام، سر خودم را کلاه گذاشتم!
یک موضوع مهم: اگر فکر میکنیم که تاحالا سر کسی کلاه گذاشته ایم، اشتباه میکنیم اگر کمی بیشتر بررسی کنیم متوجه میشویم که ابتدا سر خود را کلاه گذاشته ایم! و همیشه یاد این حکایت می افتم که نجاری می خواست بازنشست شود، کارفرما گفت این کلبه را نیز به عنوان آخرین کار بساز و بعد برو! نجار قصه ما نیز با اکراه قبول کرد و چون برای ترک کار عجله داشت سعی کرد کار را با کمترین کیفیت و دقت تمام کند تا سریع تر از کار کردن خلاص شود و زودتر به حق و حقوق خود برسد.
بعد که کار خود را تمام کرد، کارفرما به او گفت این کلبه نیز هدیه من است به تو بخاطر همه تلاش ها و زحمت هایت در این سال ها! و اینجاست که باید بدانیم هر کار بدی که انجام می دهیم ابتدا ضررش به خود ما می رسد . . .

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , sajjad , MARYAR , zoofanoon , P@RSA , 3ObHaN , safari-cht , فرهاد قربانی , sir-mahyar , Delta.H , mosafer bedar , goldmen , Mind , dara , mir abbas , mohsen k1 , سعید یوسفی , M3HDI , jahanagahi , Fateme-S , mahdi77 , soheilkh , دهدار , زرین خیز
02-24-2013, 11:05 PM
ارسال: #4
یه مردی که دیگه پیر شده بود و نمیتونست بره در مغازش به پسرش گفت کلید مغازه رو بگیر و از امروز برو و در رو باز کن ولی یه چیز رو بدون سرت کلاه نذارن این رو سه بار تکرار کرد و پسره گفت که نه من زرنگم و گول نمیخورم .
ظهر شد و پسره از مغازه به خونه اومد بابای پیرش بهش گفت امروز به عنوان روز اول چیکار کردی؟ کسی گولت نزد؟
گفت نه فقط چند نفر از روستا اومده بودن یه جنسی از من خواستن من هم دیدم که چیزی ازقیمتا نمیدونن و ساده هستن
به جای این که اون جنسا رو بهشون ده درهم بدم بهشون گفتم دوازده درهم. پدره هم زد توی سرش و گفت گولشون نزدی گولت زدن.
شما چه فکر میکنید؟کدومشون درست میگفت؟
 تشکر شده توسط: zoofanoon , P@RSA , 3ObHaN , safari-cht , فرهاد قربانی , sir-mahyar , Delta.H , mosafer bedar , dara , mir abbas , سعید یوسفی , vahid61 , jahanagahi , Fateme-S , mjdehghani
02-24-2013, 11:10 PM
ارسال: #5
من تا اواخر اسفد سال پیش یعنی قبل از آشنایی با این انجمن نمی دانستم که سر خود کلاه گذاشته ام، ولی با عضویت در این انجمن فهمیدم که نه تنها من بلکه بسیاری از افراد هنوز نمی دانند که چه کلاهی سرشان است که مانع پیشرفت شان می شود ،همان کلاهی که دیوار بزرگ ذهنی را هم با خود دارد . دیگر دیوار ذهنی ندارم و کلاه را هم از سرم برداشتم ، فقط در هوای
سرد زمستان ناچارا سرم کلاه می گذارم!

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , P@RSA , 3ObHaN , safari-cht , MARYAR , فرهاد قربانی , sir-mahyar , Delta.H , mosafer bedar , dara , mir abbas , mohsen k1 , سعید یوسفی , M3HDI , jahanagahi , Fateme-S , mahdi77 , مهدی گل محمدی
02-24-2013, 11:40 PM
ارسال: #6
البت من یه نکته ای بگم ؛ چون گفته بودید صادقانه بگید من هم صادقانه گفتم Big Grin .
2 مورد از این 5 مورد بر میگرده به حساب کردن پول غذا Big Grin که یه بار من مهمون کسی بودم و وقتی نوبت من شد نتونستم واقعا سرم شلوغ بود که به نوعی کلاه گذاشتن و زیر قرارداد زدن بود Big Grin
یک موردش که حدود 500 دلار بود ( چشماتون رو اینجوری O.O نکنید ، دلار اونموقع 1250 تومنی بود مال الان نیست Big Grin ) ، بخشی از حق خودم بود که متوسل شدم به کلاه گذاشتن وگرنه داشت سر من رو کلاه میذاشت . اگه از اون راه نمیرفتم پولم رفته بود یعنی شاه دزد به دزد زد Big Grin
مورد سوم هم که مبلغش یکم بالا بود ، متاسفانه پولی از کسی گرفتم و اتفاقاتی افتاد به شدت بد و متاثر کننده و گریه اور که من نتونستم به تعهداتم نسبت به اون شخص عمل کنم Big Grin خیلی گشتم دنبال اون فرد و هنوز هم میگردم و چیزی حدود نصف اون پول رو هم صرف گشتن دنبال اون فرد کردم اما پیداشون نکردم . و این رو هم تا الان کلاه برداری میدونم چون تقصیر من بود و من زیر تعهداتم زدم Big Grin همین الانم پیداشون کنم اصل پول + سودش رو تمام و کمال تقدیمشون میکنم .
مورد اخر هم یک کلاه برداری معنوی بود . مالی نبود و تنها کلاه برداری بود که بعد از انجامش نه خودم و نه وجدانم نتونستن منو ببخشن . Sad الان که دارم میگم اشک تو چشام در این یه مورد جمع شده Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , zoofanoon , سیدمهدی هاشمی , فرهاد قربانی , sir-mahyar , Delta.H , ebrahim.ev , ahmad rezaee , mosafer bedar , safari-cht , dara , mir abbas , mohsen k1 , سعید یوسفی , M3HDI , vahid61 , jahanagahi , Fateme-S
02-25-2013, 01:06 AM
ارسال: #7
من که قبلاً هم گفتم کلاً هنوزم با کلاه مشکل دارم!Undecided
حالا کلاه گذاشتن بده یا برداشتن؟Huh
اگه هر دو، فرقشون چیه؟Confused
سرمون کلاه باشه خوبه یا بی کلاه باشیم؟؟؟؟Huh

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ebrahim.ev , sir-mahyar , ahmad rezaee , safari-cht , dara , mir abbas , سعید یوسفی , Fateme-S , jahanagahi
02-25-2013, 08:22 AM
ارسال: #8
سلام سعی کردم کلاه گشادتر بر سر کسی نگذارم ولی سرم خیلی کلاه گذاشتند از رفیق و دوست و همکار و غیره و این باعث شده که کلاهم را محکم بچسبم تا کلاه گشادتری بر سر مبارکم نگذارند.A00 (55)
A00 (109)گذشته از شوخی تا کلاه سرت نگذارند نمی فهمی که این واژه چیه ولی وقتی فهمیدی بدان و آگاه باش که دوباره تکرار نشه
 تشکر شده توسط: yu3f , safari-cht , mohammadshamosi , mir abbas , mohsen k1 , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , سعید یوسفی , M3HDI , Delta.H , Fateme-S , jahanagahi
02-25-2013, 09:19 AM
ارسال: #9
بستگي دارد كلاه گذاشتن چي باشد
بخاطر چند تا اشتباهم چند بار تجربه هاي خوبي كسب كردم
ولي سعي نكردم ازاين تجربه ها به كسي انتقال بدم

ولي بايد قبل ازاين ها بفكر خودم باشم تا بيشتر با تجربه نشم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: yu3f , safari-cht , mir abbas , mohsen k1 , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , سعید یوسفی , M3HDI , Fateme-S , jahanagahi
02-25-2013, 11:36 AM
ارسال: #10
میگم شیوه های کلاهبرداری هم بنویسیم شاید یک کتاب کامل شد اسمش هم بزاریم " هنر کلاهبرداری" یا "هنر فریب" یا "هنر گول زنی" یک همچین چیزی Yosef.gif
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , سعید یوسفی , M3HDI , mir abbas , Fateme-S , jahanagahi , soltan_sal
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هر چند وقت یکبار باید مبل پارچه ای را تمیز کنید؟ mahyam 0 224 10-20-2021 04:21 PM
آخرین ارسال: mahyam
Lightbulb میلیاردرهای آینده بودن یا نبودن؟ Neo13 1 397 07-29-2018 01:27 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,512 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,098 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,115 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,247 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,885 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  صادقانه میزان درآمد ماهیانتو بگو. m_grate29 86 17,140 10-22-2016 09:16 AM
آخرین ارسال: taleb
  سود بسیار کم تراشکار سنگ قیمتی (حتما بخوانید) rezaranjbaran 11 4,025 09-09-2016 12:31 PM
آخرین ارسال: binam
  معرفی سایت کلاه بردار فروش دلار وبمانی adamous06 6 1,338 09-07-2016 01:11 PM
آخرین ارسال: adamous06
  اونایی که توی کار تولید یا پخش عمده هستن بیان تو amir_sky 6 1,540 09-02-2016 02:44 PM
آخرین ارسال: davoddinani
  راهنمایی برای ادامه یا تغییر le__o 12 2,284 08-24-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: le__o
  سیر تا پیاز صادرات cooch 3 894 02-16-2016 02:07 PM
آخرین ارسال: adel28
  تغییر شغل بدم یا نه؟ venus-zb 5 1,284 02-15-2016 03:22 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  ماهانه 1 میلیون حقوق...پس انداز یا سرمایه گذاری DJ MehrDL 10 3,884 01-15-2015 11:53 PM
آخرین ارسال: hajimorad
  نتایج و بازخورد سفر تفریحی-کاری قشم. مهدی گل محمدی 30 4,762 01-14-2015 02:51 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  گوش کن، حس کن، زندگی کن! sir-mahyar 17 2,380 08-20-2014 11:15 PM
آخرین ارسال: sir-mahyar
  چگونه از تماس‌های مزاحمی سمج و یا پیامک های تبلیغاتی خلاص شوید MARYAR 4 1,590 07-02-2014 12:29 PM
آخرین ارسال: hemmat
  چند سالتونه؟ یوسف خادم پیر 29 2,985 06-14-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: کاظم کاظمی
  کاری که باعث ایجاد فکر خلاقانه می‌شود ! dara 6 1,401 04-28-2014 08:32 AM
آخرین ارسال: سیدمهدی هاشمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS