ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جدیدترین لیست پردرآمد ترین شغل های ایران
زمان کنونی: 04-26-2024, 06:02 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: soshiant
پاسخ: 30
بازدید: 19196

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدیدترین لیست پردرآمد ترین شغل های ایران
11-10-2013, 11:47 AM
ارسال: #21
RE: جدیدترین لیست پردرآمد ترین شغل های ایران
تو بازار بين المللي نزديك به 30 درصد مستقيم بازار به بخش فناوري اطلاعات وتا 80 درصد وابستگي به فناوري اطلاعات رو ميشه درنظر گرفت

ولي تو بازار ايران بدليل يكسري ضعف ها ازكساني كه كار ويا رشته اصليشون فناوري اطلاعات(شامل نرم افزار، سخت افزار، شبكه، اينترنت و....)) هستند از گو وصحنه خارج هستند وغير مرتبط ها وارد كار شدن وباعث شده جو رواني منفي ايجاد كنه در بازار

ولي در اين حوزه خيلي بيشتر ازاين حد ها شغل وفرصت شغلي موجود هست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: soshiant , blacknight19 , نرگس فیاض
11-10-2013, 02:31 PM
ارسال: #22
(11-10-2013 11:32 AM)hamid.h نوشته شده توسط:  با وجود خوندن تمام صحبت های دوستان باز هم معتقدم کامپیوتر یکی از پر درآمد ترین رشته هاست. البته اگه کارتو بلد باشی...
دوست عزیز! مهندس کامپیوتر! بنظرتون بهتر نیست بجای این همه انرژی منفی و منتظر موندن برای روزی که کسی بیاد کار بهتون بده حداقل از افرادی که میگن رشته کامپیوتر یکی از پردرآمد ترین هاست بپرسی چه چیزی باععث این فکرشون شده یا با چه موردی برخورد کردن که درباره این رشته این طور فکر می کنند ؟
توصیه می کنم دنبال راه حل باشید بهتره...
افراد مختلف یک مساله یکسان رو از ابعاد و زوایای مختلفی نگاه می کنند.
زمانی یک فرد قدر چیزی رو میدونه که اونو نداشته باشه...
مطمئنا افرادی که تخصصی در کامپیوتر ندارند با موارد خوبی برخورد کردند.
موفق باشید10_004

دوست عزيز ابدا قصد منفي گرايي ندارم
آدم بايد كمي واقع بين باشه و دلش رو به هر حرف و ايده اي خوش نكنه
اون دسته از افرادي كه سالهاي قبل وارد اي تي شدن و يه پروژه بزرگ رو به انجام رسوندن شايد جز پردرآمد ترين ها بودند اما امروز يه متخصص كامپيوتر چگونه مي تونه بيشترين درآمد رو در ايران داشته باشه؟!!
به گفته خود شما من الان همين سوال رو از شما مي پرسم؟
چه چيزي باعث شده شما و برخي دوستان متخصص كامپيوتر بودن رو يكي از پردرآمدترين شغلهاي ايران معرفي كنيد؟

اگه امكانش هست مثال هم بزنيد همراه با پلن

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: blacknight19 , hamid.h , نرگس فیاض
11-10-2013, 03:53 PM
ارسال: #23
(11-10-2013 02:31 PM)soshiant نوشته شده توسط:  
(11-10-2013 11:32 AM)hamid.h نوشته شده توسط:  با وجود خوندن تمام صحبت های دوستان باز هم معتقدم کامپیوتر یکی از پر درآمد ترین رشته هاست. البته اگه کارتو بلد باشی...
دوست عزیز! مهندس کامپیوتر! بنظرتون بهتر نیست بجای این همه انرژی منفی و منتظر موندن برای روزی که کسی بیاد کار بهتون بده حداقل از افرادی که میگن رشته کامپیوتر یکی از پردرآمد ترین هاست بپرسی چه چیزی باععث این فکرشون شده یا با چه موردی برخورد کردن که درباره این رشته این طور فکر می کنند ؟
توصیه می کنم دنبال راه حل باشید بهتره...
افراد مختلف یک مساله یکسان رو از ابعاد و زوایای مختلفی نگاه می کنند.
زمانی یک فرد قدر چیزی رو میدونه که اونو نداشته باشه...
مطمئنا افرادی که تخصصی در کامپیوتر ندارند با موارد خوبی برخورد کردند.
موفق باشید10_004

دوست عزيز ابدا قصد منفي گرايي ندارم
آدم بايد كمي واقع بين باشه و دلش رو به هر حرف و ايده اي خوش نكنه
اون دسته از افرادي كه سالهاي قبل وارد اي تي شدن و يه پروژه بزرگ رو به انجام رسوندن شايد جز پردرآمد ترين ها بودند اما امروز يه متخصص كامپيوتر چگونه مي تونه بيشترين درآمد رو در ايران داشته باشه؟!!
به گفته خود شما من الان همين سوال رو از شما مي پرسم؟
چه چيزي باعث شده شما و برخي دوستان متخصص كامپيوتر بودن رو يكي از پردرآمدترين شغلهاي ايران معرفي كنيد؟

اگه امكانش هست مثال هم بزنيد همراه با پلن

چشم ، حتما ...
طراحی سفارشی وبسایت ، برنامه نویسی آی او اس ، اندروید و ...
همینا خودش کلیه...
من آدم میشناسم در یک شهرستان بسیار کوچک گروهی تشکیل دادن و از خارج کشور سفارش برنامه نویسی دارن . اونم تو خونشون! هیچ کس هم خبر نداره!
اونم با چه هزینه ای...
کافیه دنبال راه حل باشید و بدبینی رو از زندگیتون حذف کنید... حتما به نتایج خوبی می رسین. موفق باشید

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: blacknight19 , alma , نرگس فیاض , soshiant , سیدمهدی هاشمی , reza.sepehri
11-12-2013, 10:49 AM
ارسال: #24
البته کسی مخالف این نیست که تو این رشته هم افراد موفق وجود ندارن!
پیشنهاد های hamid.h خوب هستن ولی اگه کسی بخواد اینجوری کار کنه باید کل زندگیش رو تو این کار بذاره. خب روش تو هر رشته ای جواب میده!
منظور از پردرآمد ترین رشته این هستش که بتونی بایه فعالیت و سخت کوشی معمولی بتونی بیش از رشته های دیگر نتیجه کسب کنی.
در هر صورت اگه دیگران هم آدمهای موفق در ایران رو تو رشته کامپیوتر میشناسن حداقل روش کارشون و میزان موفقیتشون رو بذارن تا دیگران استفاده کنن. من هم مدتهاست که دنبال یه ایده ی خوب و مناسب می گردم تا از این وضعیت که تو هر موضوعی تو کامپیوتر سررشته دارم ولی موفق نیستم دربیام و تو یه موضوع خاصی تمرکز کنم و بقول معروف حرفه ای بشم.
منتظرم...
 تشکر شده توسط: hamid.h , blacknight19
11-12-2013, 11:56 AM
ارسال: #25
(11-12-2013 10:49 AM)NoBody نوشته شده توسط:  البته کسی مخالف این نیست که تو این رشته هم افراد موفق وجود ندارن!
پیشنهاد های hamid.h خوب هستن ولی اگه کسی بخواد اینجوری کار کنه باید کل زندگیش رو تو این کار بذاره. خب روش تو هر رشته ای جواب میده!
منظور از پردرآمد ترین رشته این هستش که بتونی بایه فعالیت و سخت کوشی معمولی بتونی بیش از رشته های دیگر نتیجه کسب کنی.در هر صورت اگه دیگران هم آدمهای موفق در ایران رو تو رشته کامپیوتر میشناسن حداقل روش کارشون و میزان موفقیتشون رو بذارن تا دیگران استفاده کنن. من هم مدتهاست که دنبال یه ایده ی خوب و مناسب می گردم تا از این وضعیت که تو هر موضوعی تو کامپیوتر سررشته دارم ولی موفق نیستم دربیام و تو یه موضوع خاصی تمرکز کنم و بقول معروف حرفه ای بشم.
منتظرم...

دوست خوبم این قسمت از صحبتهاتون اصلا با هم نمی خونه!
سخت کوشی دیگه خودش مفهوم رو میرسونه...
فکر نمیکنم " سخت کوشی معمولی " معنی داشته باشه!
به هر حال موفق باشید

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: blacknight19
11-12-2013, 12:23 PM
ارسال: #26
منظورم یه تلاش معمولی در رشته کاری بود.
12-21-2013, 01:20 PM
ارسال: #27
زمین خاران عزیز رو فراموش کردی
آقایون بساز بنداز تعیین کننده قیمت ملک ایننان ابر میلیاردر ها هستند
09-04-2014, 05:54 PM
ارسال: #28
همسر منم فناوری اطلاعات خونده ولی متاسفانه هرچی میگم تو میتونی بهترین کارهارو بکنی بروزترین رشته رو خوندی
ولی بخاطر نبود اعتماد بنفس و ترس از ریسک پذیری شغلشون رو از بازاریابی تغییر نمیدن

کسی میدونه چطور میتونم انگیزه ایجاد کنم؟؟؟؟

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
09-15-2014, 09:37 PM
ارسال: #29
بله دوست عزیز
ایشون رو با علم طراحی و راه اندازی سایت آشناتر کنید Yosef.gif

یه کار خونگی با درآمد نسبتاً خوب
نیاز به سرمایه و هدر رفتن وقت هم نداره !
برنامه نویس آندروید هم پول خوبی توشه

برنامه های من در بازار :

cafebazaar.ir/app/com.dezful.milyarder.sho

cafebazaar.ir/app/com.dezful.kart.manage

cafebazaar.ir/app/com.dezful.jahan.ara.dic
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: koruosh , soshiant , blacknight19
09-16-2014, 07:38 PM
ارسال: #30
ببینید دوستان من در حال حاضر مسئول آی تی یه شرکت مواد غذایی با بیش از 15 کارخونه و دفتر پخشم و تقریبا تو همه زمینه های مربوط به رشته کامپیوتر نه به صورت تئوریک بلکه عملی دارم فعالیت می کنم(حتی دوربین و سانترال و... که ربطی به رشتم ندارن) اما حقوقم به ماهی یک و دویست هنوز نرسیده!
همه دوستانی که از بیرون به این رشته نگاه می کنند فکر می کنن ما چه رشته نابی داریم و خودمون بی خبر!
مشکل رشته کام اینه که همه فعالیتهای کامپیوتر رو همه می تونن انجام بدن و اصلا نیازی نیست رشتتون کامپیوتر باشه
ما استاد داریم دکترای کامپیوتر از پرتغال نتونست تشخیص بده پاور یه سیستم مشکل داره و یه نفر دیگه که فقط کامپیوتر خودشو باز و بسته می کرده و از کامپیوتر یه چیزایی می دونه تونست برای همیشه تعمیرش کنه!
چرا که اون استاد همه چیزو به صورت تئوری می دونه!
ما استاد داشتیم سوکت شبکه بلد نبوده بزنه!استاد خانم داشتیم حتی بلد نبود ویندوز XP نصب کنه!
اما شبکه کار حرفه ای رو می شناسم که دیپلم برق داره !
دو تا پسر خاله دارم یکیشون پزشکی می خونه یکیشون طلبه حوزه علمیه است ! هر دو اندروید می نویسن و تو سایت بازار میزان برا فروش!
هنوز موندم اینا کی و کجا اندروید نویس شدن!
و هزاران مورد دیگه
ایکاش 13 سال پیش که به کامپیوتر علاقه داشتم میرفتم یه دوره ویندوز میدیدم و دیگه نیازی نبود تو دانشگاه وارد این رشته می شدم
بابام چقدر دوست داشت پزشکی بخونم الام پشیمونم.

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , blacknight19 , ch6
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارخانه های نوشابه آب لازم روبرای ساخت ازکجاتامین می کنند؟ مدینه 0 464 06-02-2017 11:01 AM
آخرین ارسال: مدینه
  زندگینامه جمیله صادقی؛ بنیان‌گذار شرکت تاکسی سرویس زنان در ایران Amiraliamirali 0 410 09-22-2015 11:18 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  زندگینامه امیدیار، بنیانگذار بزرگ‌ترین سایت حراج اینترنتی Amiraliamirali 0 476 09-21-2015 02:25 PM
  "بیژن پاکزاد" موفق‌ترین فروشنده ایرانی Amiraliamirali 1 1,266 09-19-2015 05:54 PM
  مصاحبه با دو برادری که با (دیجی کالا) میلیاردر شدند ، می‌خواهیم آمازون ایران باشیم Amiraliamirali 0 864 09-09-2015 11:51 AM
  ایده های نوین پولساز در بخش کشاورزی حامد یزدی 0 4,390 07-14-2015 02:14 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  سخت ترین مرحله شروع کاره حامد یزدی 2 909 07-04-2015 02:56 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
Rainbow پولدار ترین مرد ایرانی omid.movafaghiat 0 975 12-25-2014 02:40 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
  پولدار ترین مرد ایرانی omid.movafaghiat 0 1,822 12-25-2014 02:33 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
  ورود یک میلیارد تازه وارد ایرانی به لیست فوربس با ملیت تازانیایی forbes 1 1,153 07-24-2014 05:57 PM
آخرین ارسال: YashaR1989
  مصاحبه من با ثابت قدم- قدیمی ترین شیرینی فروشی تهران کامیار کاظمی 2 4,814 01-23-2014 11:31 PM
آخرین ارسال: 630
Rainbow معرفی میلیاردر های ایرانی همراه عکس omid.monibi 2 1,309 01-12-2014 02:23 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
  آشنایی با میلیاردرهای ایران REZA HAJISALIMI 0 979 07-14-2013 04:33 AM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  پرورش ماهی های تزئینی nbpa 9 1,928 06-20-2013 10:00 PM
آخرین ارسال: Fela.Want
  این قفسه های فلزی رو کی می سازه؟ کوروش بزرگ 0 403 01-22-2013 01:11 AM
آخرین ارسال: کوروش بزرگ
  یک سمنانی مالک بزرگترین کارخانه تولید رنگ در ایران!!! کوروش بزرگ 0 2,434 01-22-2013 12:56 AM
آخرین ارسال: کوروش بزرگ
  گفتگو با برنده های دو پورشه 200 میلیونی کامیار کاظمی 15 3,362 11-07-2012 07:59 PM
آخرین ارسال: safri
  کار و کاسبی فوتبالیست های پولدار ایرانی jahanagahi 1 889 10-02-2012 04:14 PM
آخرین ارسال: پرواز
  تنها بانوي وارد كننده ماشين آلات سنگين در ایران کامیار کاظمی 0 1,200 11-12-2011 05:38 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
Rainbow رازهای موفقیت از زبان علی‌اکبر رفوگران پدر خودکار ایران 1omin.com 7 3,397 10-10-2011 05:11 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS