ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: كدوم گزينه بنظرتون درسته؟
تقدير و سرنوشت
شانس
تمركز ذهني
هيچكدوم
[نمایش نتایج]

تقدير؟ سرنوشت؟ شانس؟ يا تمركز ذهني؟ يا... ؟؟؟
زمان کنونی: 05-20-2024, 09:49 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: sedaybaran
آخرین ارسال: بهداد
پاسخ: 20
بازدید: 2545

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-11-2013, 02:57 AM
ارسال: #1
سالهاست يك موضوعي منو اذيت ميكنه تا حالا جوابي براش پيدا نكردم از هر كسي هم پرسيدم جوابشون يكي از اين گزينه ها بود. ولي خودم قانع نشدم. ماجرا تعريف ميكنم لطفا نظراتون بفرماييد. ممنون
دو تا دوست صميمي داشتم مسعود و امير . امير از خونواده ثروتمند و تحصيلكرده و مسعود از يك خونواده ناجور و بدبخت و بد سرپرست. ولي يك چيزي داشت نميدونم چي بگم اولش نظرم شانس بود بعد كتابهاي موفقيت خوندم بنظرم تمركز ذهني شد.
هميشه امير و مسعود رقابت ميكردن امير با پول و پارتي و مسعود فقط ( شانس و تمركز ذهني). ماجراشون زياد بود و زمان زيادي ميبره من فقط اين ماجراهاي اخر ميگم.كنكور داده بوديم و انتخاب رشته ميكرديم امير و مسعود مهندسي مكانيك و منم برق. امير گفت فكر نكنم از دانشگاه سراسري و مكانيك تبريز قبول بشم و انتخاب نكرد مسعود گفت حالا يك گزينه اول تبريز مينويسم ميدونم اونجا از اول ترم درس ميخونم هممون خنديديم ولي مسعود قبول شد جالبه رتبه امير خيلي بهتر از مسعود بود امير هم دانشگاه ازاد رفت.
سال 80 بود نشسته بوديم امير گفت پدرش پول داده و معافيت سربازي گرفته مسعود گفت منم معاف ميشم خنديديم مسعود هم معاف شد برادرش سرباز بود اونو معاف كردن اون زمان اين معافيت بود. امير گفت ميخوام امريكا برم خواهر وبرادرش امريكا بودن مسعود گفت من بوستون دوست دارم بريم اونجا. همگي خنديديم . امير اومد با تمسخر گفت مسعود امريكا ميخواي بري كلاس زبان گذاشتن بريم ثبت نام. همگي رفتيم شهريه هر ترمش 30 هزار تومان بود خيلي زياد بود حدودا 10 هزار تومان هم پول كتاب ميشد جمعا 40 هزار تومان. من كار ميكردم پولش جور كردم امير هم كه مايه دار بود ولي مسعود موند يك روز مونده بود كلاسها شروع بشه به مسعود گفتم بريم اموزشگاه. مديرش منو ميشناسه از مدير خواهش كنيم شهريه تو رو اقساطي بگيره و يا در مقابل كارهاي اونجارو بكني وارد اتاق مدير شديم بهم گفتم يك عضو ديگه رو اوردي الان ديگه شهريه تو رايگان هر كي 3 نفر بياره شهريه اش رايگان ميشه منم 5 نفر برده بودم ديدم مسعود بهم نگاه ميكنه گفتم من شهريه دادم مال دوستمو نگيريد مديرم موافقت كرد. براي بچه هاي كوچك كلاس امادگي زبان گذاشته بودن مدير ازم پرسيد به نظر تو كي مورد اعتماد و خوبي هست منم مسعود معرفي كردم شهريه اش رايگان شد. لاتاري ثبت نام ميكردم ياد مسعود افتادم مداركشو گرفتم ثبت نامش كردم برنده شد. امير با تمسخر گفت بايد مدارك مالي و يكنفر توي امريكا بعنوان حامي معرفي كني. مسعود گفت يك حامي خوب پيدا ميشه.با خوشحالي وارد مغازه ام شد گفت پدر يكي از شاگرداش بهش گفت حامي اون ميشند به شرطي كه مواظب پسرشون باشه و تا 4 سال كنارش بمونه و حدس بزنيد كدوم شهر پسرشون ثبت نام كرده بود جوابتون اشتباه شيكاگو بود ولي تا حالا كه 8 سال ميشه اونجا مونده ميگه بهتر شد بوستون نرفتم اما علتشو نگفت بنظرم يك دختر خوب پيدا كرده.منم تنها اينجا موندم.
هميشه مسعود ميخواست چيزي بگه حدودا چند ثانيه سكوت ميكرد بعد ميگفت همه فكر ميكردن عقب مونده هست اما بنظرم تمركز ميكرد جالبه من خيلي بيشتر از اون تلاش ميكردم اما اون هميشه برنده بود اصلا تلاش نميكرد. منظورم تلاش زياد . هميشه انگار همه چيز براش اماده بودند يادم رفتم از كنار يك بانكي رد ميشديم توي تبليغاتش نوشته فقط 3 روز به قرعه كشي مانده هست ما هم هر 3 تاييم رفتيم حساب باز كرديم مسعود برنده شد.
حالا بنظرتون كدوم گزينه هست؟

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , مسعود کوچولو , Delta.H , sajjad , سولاو , بابایی , صابری , toofan245 , mir abbas , ahmad rezaee , Haavin , rahgozar , yu3f , M3HDI , حامد , Mind , Mrs.Seyedi , arak_2008 , بهداد , کیمیاگر
02-11-2013, 03:04 AM
ارسال: #2
RE: تقدير؟ سرنوشت؟ شانس؟ يا تمركز ذهني؟ يا... ؟؟؟
تمرکز ذهنی
ایمان و باور به کارهای شگفت خدا
اعتماد بنفس عالی

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sedaybaran , مسعود کوچولو , 3ObHaN , Delta.H , sajjad , سولاو , بابایی , صابری , mir abbas , ahmad rezaee , Haavin , rahgozar , yu3f , M3HDI , حامد , Mind , Mrs.Seyedi , بهداد
02-11-2013, 10:19 AM
ارسال: #3
تو دوستای من در دبیرستان از همین افراد وجود داشتند. من الان حدود 40 سالمه...
یکیشون فقط سال آخر درس خوند بازم مثل ما نخوند... رتبه 500 آورد ... ما که 1600 آوردیم اصلا دانشگاه قبول نشدیم... حالا اون یک از نخبگان مدیریت تکنولوژی در کشور است... همیشه میخندید و همیشه مثبت بود... رای امتحان فوق لیسانس اون بهم پیشنهاد داد برم کلاس کنگ فو .. حتی لباسش رو هم بهم داد خودش به خط 4 رسیده بود ... او داشت میرفت خارج ... خیلی جاله بورسیه هم گرفته بود بره در حالیکه اصلا دو سال بود بورسیه قطع شده بود... من بهش میگفتم نمیتونم هم کلاس ورزشی برم هم درس بخونم برای فوق... اون میگفت میشه... خلاصه ما بعد از دو سه ماه کلاس ورزشی رو کنار گذاشتیم و هنوز لیسانسیم...
من میگم نگرش مثت خیلی مهمه ... من هم خیلی مثبتم ولی فکر میکنم هنوز جای کار زیاد دارم چون دائم برای من موانع مسخره پیش می آد... مثلا یک بار دیگه که فوق لیسانس امتحان دادم و رتبه سیصد رو آوردم باید قاعدتا اسم من تو روزنامه در می اومد اما نیومد... بعد از دو ماه کارنامه اومد در خونمون دیدم نوشته تو رشته دوم قبول شدم... خیلی مسخره است... شاید قدرت نگرش مثبت من به اندازه کافی نبوده که جلوی اشتباهات مسوولان کنکور رو بگیره...

بگذریم: به نظرم شانس در واقع با نیروی نگرش مثبت و "قصد" جذب میشه والا همه خوش شانس اند...

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mir abbas , sedaybaran , ahmad rezaee , Haavin , rahgozar , yu3f , مسعود کوچولو , zoofanoon , M3HDI , حامد , Mind , Mrs.Seyedi , بهداد
02-11-2013, 10:44 AM
ارسال: #4
سلام. بنده هم در اطراف خود چنین افرادی را میبینم.
وقتی قدرت فکر و تمرکز و باور در فردی بسیار قوی باشد به هر چه که تمرکز شدید داشته باشد قطعا برای وی فراهم خواهد شد و این یک قانون است!
به فرمول قانون جذب که توسط استاد عزیزم آقا بهداد تهیه شده را با دقت مطالعه کنید:
خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته
طبق این فرمول وقتی شما روی یکی از این مواد بتوانید تمرکز خیلی بالایی بگیرید یا همه مراحل را انجام دهید به خواسته هایتان خواهید رسید!
برای اطلاعات بیشتر این تاپیک را هم به دقت مطالعه نمایید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...8#pid70998

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
 تشکر شده توسط: sedaybaran , mir abbas , ahmad rezaee , بابایی , Haavin , rahgozar , jahanagahi , yu3f , zoofanoon , حامد , Mind , بهداد
02-12-2013, 05:39 PM
ارسال: #5
من هم دو سوال داشتم ؟
من افرادی را میشناسم در بین فامیل و دوستانم که اصلا تمرکز نمیکنند روی چیزی و خیلی وقتها خودشون تعجب میکنن که پشت سر هم اتفاقاتی بسیار شگفت انگیز براشون می افته یعنی واقعا به چیزی فکر نمیکنن که جذب کنن و مدام هم ناشکری میکنن این چطور میشه به نظر شما ؟؟ بعضی ها میگن شانس و خوش شانسی وجود نداره پس این چیه ؟
من منکر قانون جذب نمیشم ولی بعضی ها واقعا خوش شانسند نظر شما چیه ؟
سوال دوم : رها کردن و نداشتن وابستگی به هدف که مطرح شد در بالا این دقیقا چطوری میشه هم من واقعا چیزی رو بخوام و مصمم باشم بهم میرسه و در عین حال وابستگی نداشته باشم و رها کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید دوستان
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , zoofanoon , M3HDI , حامد , Mind , صابری , بهداد
02-12-2013, 05:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-12-2013 05:46 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #6
(02-12-2013 05:39 PM)rahgozar نوشته شده توسط:  من هم دو سوال داشتم ؟
من افرادی را میشناسم در بین فامیل و دوستانم که اصلا تمرکز نمیکنند روی چیزی و خیلی وقتها خودشون تعجب میکنن که پشت سر هم اتفاقاتی بسیار شگفت انگیز براشون می افته یعنی واقعا به چیزی فکر نمیکنن که جذب کنن و مدام هم ناشکری میکنن این چطور میشه به نظر شما ؟؟ بعضی ها میگن شانس و خوش شانسی وجود نداره پس این چیه ؟
من منکر قانون جذب نمیشم ولی بعضی ها واقعا خوش شانسند نظر شما چیه ؟
سوال دوم : رها کردن و نداشتن وابستگی به هدف که مطرح شد در بالا این دقیقا چطوری میشه هم من واقعا چیزی رو بخوام و مصمم باشم بهم میرسه و در عین حال وابستگی نداشته باشم و رها کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید دوستان

1- این افراد قدرت تمرکز بالائی دارند و شاید خود هم اطلاع نداشته باشند . حتی شاید بیسواد هم باشند. وقتی چیزی را میخواهند چنان ذهن آنان آزاد بوده که سریعا تمرکز انجام می شود.
2- شما چیزی را گم میکنید. هر چقدر می گردید پیدایش نمیکنید.وقتی نا امید می شوید و رهایش میکنید و به مسئله دیگری فکر میکنید آن شئی پیدا می شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , rahgozar , vahid61 , zoofanoon , M3HDI , حامد , Mind , Mrs.Seyedi , صابری , بهداد
02-12-2013, 05:58 PM
ارسال: #7
ممنونم از پاسخهایتان جناب آقای قربانیان ولی خیلی وقتها اتفاقاتی برای این افراد می افته که اصلا از وجودش بی اطلاعند یعنی حتی یک ثانیه هم روش تمرکز نکردن این چطور ممکنه ؟
و در مورد رها کردن درست فرمودین ولی منظور من در مورد چیزیست که من صد در صد آن را میخواهم مثل جذب ثروت حلال زیاد در این مورد رهاسازی چگونه است ؟ در قانون جذب گفته شده تا چیزی را که میخواهید بدست نیامده همچنان تمرکز کنید روی آن و فرکانس مثبت بفرستید لطفا رها سازی در این مورد را توضیح دهید
با تشکر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , zoofanoon , حامد , صابری
02-12-2013, 06:07 PM
ارسال: #8
(02-12-2013 05:58 PM)rahgozar نوشته شده توسط:  ممنونم از پاسخهایتان جناب آقای قربانیان ولی خیلی وقتها اتفاقاتی برای این افراد می افته که اصلا از وجودش بی اطلاعند یعنی حتی یک ثانیه هم روش تمرکز نکردن این چطور ممکنه ؟
و در مورد رها کردن درست فرمودین ولی منظور من در مورد چیزیست که من صد در صد آن را میخواهم مثل جذب ثروت حلال زیاد در این مورد رهاسازی چگونه است ؟ در قانون جذب گفته شده تا چیزی را که میخواهید بدست نیامده همچنان تمرکز کنید روی آن و فرکانس مثبت بفرستید لطفا رها سازی در این مورد را توضیح دهید
با تشکر

1- دوست عزیز برای همه آدمها این مسئله صادق است. بهترین خبرها و بدترین خبرها زمانی به انسان می رسد که هیچ انتظاری ندارد. ضمنا شما که از ذهن آن فرد اطلاعی ندارید . وخود هم نمی تواند بیان کند. در یک آن چنان ذهن متمرکز بر شئی می شود که خود ما هم از آن غافلیم.و چون در نوشتن اهداف ما نیست فکر میکنیم خود بخود بدست آمده است.
2- در هر قانونی مسئله گم شدن صدق میکند. 24ساعت که نمی شود بر روی چیزی ذهن را متمرکز کرد. همان زمانی که ذهن آزاد می شود اتفاق پیش خواهد آمد.
یک لجظه بفکر دیدن شخصی می افتید و بعد فراموش میکنید. آن شخص جلو شما سبز می شود.
این از کارهای شگفت خدا توسط ذهن است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: rahgozar , yu3f , vahid61 , zoofanoon , حامد , Mrs.Seyedi , صابری , بابایی
02-12-2013, 06:43 PM
ارسال: #9
در تکمیل کلام استاد، ضمیر ناخودآگاه. شما فکر می کنید ک بر موردی متمرکز نشده اید اما ذهن شما کار خود را می کند

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , rahgozar , zoofanoon , حامد , Mrs.Seyedi , صابری
02-12-2013, 06:45 PM
ارسال: #10
(02-12-2013 06:43 PM)yu3f نوشته شده توسط:  در تکمیل کلام استاد، ضمیر ناخودآگاه. شما فکر می کنید ک بر موردی متمرکز نشده اید اما ذهن شما کار خود را می کند

دقیقا.
حوشا بحال عزیزانی که ذهن خود را به راحتی با تمرین و تکرار جملات تاکیدی آماده انجام کار میکنند.
این از کارهای شگفت خدا است که هیچ انسانی نمی تواند علت آنرا پیدا کند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: rahgozar , yu3f , مسعود کوچولو , vahid61 , zoofanoon , حامد , Mrs.Seyedi , صابری , بهداد , بابایی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS